Hoşgeldiniz!

Scholes Videoları İzle

Paul Scholes - Ceza Sahası Dışından Golleri 05:30
Paul Scholes - Ceza Sahası Dışından Golleri 2.406 izlenme - 2 ay önce Manchester United ve İngiltere Milli Takım efsanesi. Manchester United formasıyla 500'ün üzerinde maça çıkmıştır. Şampiyonlar Ligi'nde 100'ün üzerinde maçta görev alan 8. futbolcu unvanına sahiptir. Scholes'un United ve İngiltere kariyeri boyunca attığı en güzel ceza sahası dışı golleri. İyi seyirler.
Turuncu Kafa Scholes 00:17
Turuncu Kafa Scholes 4.794 izlenme - 10 yıl önce
Scholes bildiğimiz gibi! 00:12
Scholes bildiğimiz gibi! 625 izlenme - 1 yıl önce Dünya futbolunun unutulmaz orta sahalarından Manchester United'ın efsane ismi Paul Scholes, EPL Master Tour etkinlikleri kapsamında, Hong Kong'ta Liverpool Efsaneleri'ne karşı Manchester United Efsaneleri formasıyla müthiş bir gol attı.
Yaşına Rağmen Atmaya Devam Ediyor 00:46
Yaşına Rağmen Atmaya Devam Ediyor 986 izlenme - 2 yıl önce Paul Scholes deyince akla ilk gelen şey, uzak mesafaden sınır tanımayan enfes goller... Görünen o ki kaç yaşında olursa olsun, bu gollerden görmeye devam edeceğiz. İşte Paul Scholes'in bir yardım maçında efsane kaleci Lehmann'a yaptıkları...
Salgado Ve Scholes Soyunma Odasında Şov Yaptı! 00:15
Salgado Ve Scholes Soyunma Odasında Şov Yaptı! 735 izlenme - 3 yıl önce Çin'de düzenlenen bir futbol turnuvasına katılan Paul Scholes ve Michel Salgado soyunma odasında tecrübelerini kullanarak adeta şov yaptı.
Ryan Giggs, Scholes Ve Neville'in Taktik Çalışması... 01:08
Ryan Giggs, Scholes Ve Neville'in Taktik Çalışması... 590 izlenme - 3 yıl önce Manchester United antrenörleri ve eski futbolcuları Giggs, Scholes ve Neville'in taktik çalışmaları...
UNICEF maçını Beckham’ın takımı kazandı 03:01
UNICEF maçını Beckham’ın takımı kazandı 261 izlenme - 1 yıl önce Paul Scholes, Luis Figo, Ronaldinho gibi dünyanın en ünlü futbolcularının da sahada yer aldığı UNICEF’e yardım maçını David Beckham’ın takımı kazandı!
Salgado ve Scholes Soyunma Odasında Şov Yaptı 00:15
Salgado ve Scholes Soyunma Odasında Şov Yaptı 444 izlenme - 3 yıl önce Çin'de Düzenlenen Bir Futsal Turnuvasına Katılan Paul Scholes ve Michel Salgado Soyunma Odasında Hünerlerini Gösterdiler
Scholes 2002 00:12
Scholes 2002 2.004 izlenme - 9 yıl önce
Fıfa08 00:11
Fıfa08 888 izlenme - 9 yıl önce scholes muthıs 1 gol atıyor
Paul Scholes'un Kafasına Top Attılar... 00:04
Paul Scholes'un Kafasına Top Attılar... 302 izlenme - 2 yıl önce Paul Scholes'un kafasına top attılar... Daha fazlası www.izlesene.com/izlesene kanalında sizlerle...
Paul Scholes kalitesini konuşturdu! Nokta atışı... 00:19
Paul Scholes kalitesini konuşturdu! Nokta atışı... 358 izlenme - 3 yıl önce Efsane futbolcu Paul Scholes, saha kenarında yürüyen İtalyan gençlere doğru attığı topu nokta atışıyla isabet ettirdi...
Scholes'tan minyatür kaleye müthiş aşırtma! 00:28
Scholes'tan minyatür kaleye müthiş aşırtma! 277 izlenme - 3 yıl önce Futbola, 35 yaşüstü emekli futbolcular için özel olarak düzenlenen Vets League'de devam eden Manchester United'ın efsane ismi Paul Scholes, yeni takımı Chadderton Park Legends'ın Chaddy Park Veterans ile oynadığı maçta harika bir aşırtma golüne imza attı.
Paul Scholes yaptı gene yapacağını 00:07
Paul Scholes yaptı gene yapacağını 157 izlenme - 2 yıl önce Paul Scholes yaptı gene yapacağını! Kaleciyi fena avladı...
Paul Scholes yaptı gene yapacağını 00:07
Paul Scholes yaptı gene yapacağını 101 izlenme - 2 yıl önce Paul Scholes yaptı gene yapacağını! Kaleciyi fena avladı...
Pes2009 Scholes Harika Şut 00:19
Pes2009 Scholes Harika Şut 301 izlenme - 8 yıl önce
Michael Owen,paul Scholes 01:16
Michael Owen,paul Scholes 203 izlenme - 8 yıl önce onlar birer yaşayan efsane
George Bush'un Vedası Şerefine 05:28
George Bush'un Vedası Şerefine 72 izlenme - 1 yıl önce Emekli olan George Bush amcaya site eşrafı olaraktan adaşı George Michael'in ince esprili "Shoot the dog" klibini hediye ediyor ve "yürü de ense traşını görelim" diyoruz.
Salgado ve Scholes Şov Yaptı! 00:15
Salgado ve Scholes Şov Yaptı! 41 izlenme - 3 yıl önce Çin'de düzenlenen bir futsal turnuvasına katılan Paul Scholes ve Michel Salgado soyunma odasında tecrübelerini kullanarak adeta şov yaptı.
UNICEF maçını Beckham’ın takımı kazandı 03:01
UNICEF maçını Beckham’ın takımı kazandı 25 izlenme - 1 yıl önce Paul Scholes, Luis Figo, Ronaldinho gibi dünyanın en ünlü futbolcularının da sahada yer aldığı UNICEF’e yardım maçını David Beckham’ın takımı kazandı!
Premier League 100 Club  Paul Scholes 22:33
Premier League 100 Club Paul Scholes 32 izlenme - 3 yıl önce Sky Sports special about the Manchester United legend Paul Scholes and his best goals in Premier League. If you like my work, become a fan on facebook and fo...
Scholes 00:12
Scholes 46 izlenme - 9 yıl önce d e h $ 3 t---grup --the kalpsiz end
Scholes bildiğimiz gibi! 00:12
Scholes bildiğimiz gibi! 21 izlenme - 1 yıl önce Dünya futbolunun unutulmaz orta sahalarından Manchester United'ın efsane ismi Paul Scholes, EPL Master Tour etkinlikleri kapsamında, Hong Kong'ta Liverpool Efsaneleri'ne karşı Manchester United Efsaneleri formasıyla müthiş bir gol attı.
Efsane Oyuncudan Efsane Gol! 00:17
Efsane Oyuncudan Efsane Gol! 12 izlenme - 1 yıl önce Dünya futbolunun unutulmaz orta sahalarından Manchester United'ın efsane ismi Paul Scholes, EPL Master Tour etkinlikleri kapsamında, Hong Kong'ta Liverpool Efsaneleri'ne karşı Manchester United Efsanleri formasıyla müthiş bir gol attı.
Paul Scholes Kendi Sahasından Gol Attı 00:53
Paul Scholes Kendi Sahasından Gol Attı 26 izlenme - 3 yıl önce Profesyonel Futbolu Bıraktıktan Sonra Veteranlar Ligi'nde Forma Giymeye Başlayan Paul Scholes, Chadderton Park Formasıyla Müthiş Bir Gol Attı.
avril lavigne -wish you were here  ( scholesgiggs) 03:55
avril lavigne -wish you were here ( scholesgiggs) 11 izlenme - 5 yıl önce
Paul Scholes'un Kafasına Top Attılar... 00:04
Paul Scholes'un Kafasına Top Attılar... 11 izlenme - 2 yıl önce Paul Scholes'un kafasına top attılar... Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle...
Paul Scholes Kalitesini Konuşturdu! Nokta Atışı... 00:19
Paul Scholes Kalitesini Konuşturdu! Nokta Atışı... 15 izlenme - 3 yıl önce Efsane futbolcu Paul Scholes, saha kenarında yürüyen İtalyan gençlere doğru attığı topu nokta atışıyla isabet ettirdi...
Scholes her zamanki gibi! 00:12
Scholes her zamanki gibi! 2 izlenme - 1 yıl önce Dünya futbolunun unutulmaz orta sahalarından Manchester United'ın efsane ismi Paul Scholes, EPL Master Tour etkinlikleri kapsamında, Hong Kong'ta Liverpool Efsaneleri'ne karşı Manchester United Efsanleri formasıyla müthiş bir gol attı.