Hoşgeldiniz!

schools

Monster High School's Out Lagoona Blue Türkçe Tanıtım 08:27
Monster High School's Out Lagoona Blue Türkçe Tanıtım 4.828 izlenme - 4 yıl önce Merhaba Canavarlar Ve İnsanlar! Ben Caterina Ve Bugün Sizlere School's Out Lagoona Blue'yu Tanıttım. Umarım Beğenirsiniz :)
Rival Schools - Takım Saldırıları 03:16
Rival Schools - Takım Saldırıları 964 izlenme - 2 yıl önce Rival Schools, diğer adı Project Justice olan bu oyun Capcom'un 1998 yılında PS1 için çıkardığı bir dövüş oyunudur. Yanlış hatırlamıyorsam oyun 1997 yılında atari salonları için çıkmıştı, sonra PS1 için de uyarladılar. Bu dövüş oyununda samuray, doktor, zengin züppe kılıklı cillop delikanlı, godoman babası olan havalı kızlar gibi karakterler mevcut. Oyunda iki kişilik takım oluşturulur ve dövüşe başlanılır. Her karakterin ayrı özel saldırısı ve çoğunun kendine özel olan takım saldırısı vardır. Bizim PS1'imiz yoktu. Oyun çıktıktan yıllar sonra abimin lise arkadaşının PS1'inde oynamıştım. Oldukça hoşuma gitmişti. Oyun için Tekken 3'ün alternatifi diyebilirim. Ben en çok beyzbol sopası kullanan, burnunda yara bantı olan delikanlıyı alırdım ve yanına bir kız karakter ya da hangisi gelirse... Anılar uzar, gider. Sizi oyunla başbaşa bırakıyorum.
Rival Schools - Bir Atari Salonu Efsanesi 09:00
Rival Schools - Bir Atari Salonu Efsanesi 482 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yıllarda atari salonları kasıp kavuran Capcom yapımlarından biri. Asıl adı Rival Schools United by Fate'dir. Adından da tahmin edileceği gibi çoğunlukla öğrencilerin birbirine girdiği (bazı hocalar da kapışmalara dahil oluyor) bir Street Fighter 2 alternatifi fakat grafiksel yönden de önde olan oyun. Öğrenciler arasında serserisi, yakışıklısı, fubolcusu, beyzbolcusu ve voleybolcusu gibi farklı tarzda elemanlar vardır. En çok bilinen ve seçilen karakterler futbolcu (roberto) ve beyzbolcudur (shoma) Roberto sarı lacivert ve bordo mavi olmaz üzere çucuklu forma ile kapışır gerektiğinde top atar gerektiğinde ise rakibini alır sektirirdi. Buyurun izleyerek bir jeton da siz harcayın.
Alice Cooper - Schools Out 03:32
Alice Cooper - Schools Out 164 izlenme - 2 yıl önce Ecnebinin liseli şarkısı böyle oluyor arkadaş, bizde;lise vardı ya ah o liseli kısacık etekli dar elbiseliyken ecnebide daha eleştirel bir yapı alıyor. Şarkının Megadeth coverida dinlenilesidir. Ayrıca aynı isimde, hepimizin bildiği ''teneffüs zili'' çizgi dizisinin filmide mevcuttur (2001).
Are Some U.s. Charter Schools Helping Fund Fethullah Gulen's Movement? 05:00
Are Some U.s. Charter Schools Helping Fund Fethullah Gulen's Movement? 14 izlenme - 4 ay önce 29 March 2017 http://www.avrupaturkgazetesi.com/amerikan-kanalindan-fetonun-karanlik-yuzunu-anlatan-haber-buyuk-feto-vurgunu-ortaya-cikti/ Over the past two decades, followers of the controversial Turkish religious scholar, Fethullah Gulen, have opened up taxpayer-funded charter schools in the U.S. But CBS News has learned the FBI is investigating whether Gulen followers have skimmed money from those charter schools in order to fund his movement in Turkey. Margaret Brennan reports.
What Most Schools Don't Teach 05:43
What Most Schools Don't Teach 164 izlenme - 4 yıl önce Learn about a new "superpower" that isn't being taught in in 90% of US schools. Starring Bill Gates, Mark Zuckerberg, will.i.am, Chris Bosh, Jack Dorsey, Ton...
Globalise 01:50
Globalise "high School Beyond Boundaries" 37 izlenme - 4 yıl önce US Boarding Schools
the substitute 2 school's out 01:06
the substitute 2 school's out 82 izlenme - 6 yıl önce
the substitute 2 school's out 01:06
the substitute 2 school's out 81 izlenme - 6 yıl önce
Cretu & Thiers - School's Out 03:31
Cretu & Thiers - School's Out 26 izlenme - 2 yıl önce 80'lerin özgün prodüktörlerinden Michael Cretu ve Thissy Thiers'ten eğlenceli ve 80'lerin biraz ötesinde kaliteye sahip,ayrıca Alice Cooper coverı olan parçanın videosudur.
Globalise - Turkish Students 03:52
Globalise - Turkish Students 27 izlenme - 4 yıl önce Globalise - Turkey
Globalise - Trinity Pawling School 06:00
Globalise - Trinity Pawling School 24 izlenme - 4 yıl önce East Coast Boarding Schools
Introducing Junior Jam 01:01
Introducing Junior Jam 3 izlenme - 1 yıl önce Junior Jam provides PPA cover and a variety of extra curricular programs for schools and youth groups. For more information view our website http://juniorjam.co.uk