Hoşgeldiniz!

scrubs

Leyla ile Mecnun - Scrubs Dizisine Gönderme 00:35
Leyla ile Mecnun - Scrubs Dizisine Gönderme 2.692 izlenme - 9 ay önce Leyla ile mecnunun 26.bölümünün başında scrubs dizisinin jeneriğine yapılan göndermeyi izliyoruz.
Scrubs - Jenerik (2001) 00:11
Scrubs - Jenerik (2001) 926 izlenme - 1 yıl önce 2001-2010 arası cnbc-e'de gösterilen bu dizide tıp fakültesinden yeni mezun olan j.d'nin okuldan arkadaşı turkle beraber sacred heart adlı hastanede stajyer olarak işe başlaması ve hastanede yaşadığı komik olaylar anlatılırdı.
TLC - No Scrubs 04:09
TLC - No Scrubs 1.678 izlenme - 3 yıl önce TLC - No Scrubs (Video Klip)
tlc - no scrubs 04:04
tlc - no scrubs 816 izlenme - 6 yıl önce music video by tlc performing no scrubs. c 1999 laface records llc
Tlc - No Scrubs 04:04
Tlc - No Scrubs 474 izlenme - 5 yıl önce
scrubs 01:22
scrubs 326 izlenme - 6 yıl önce dizi çoğunlukla bill lawrence tarafından yaratılmış olan ve gerçekte var olmayan sacred heart hastanesinde geçer. baş karakter john 'j.d.' dorian'ın iç sesleri ve hayalleriyle renklendirilen anlatım 20 dakikaya bir dünya sığdırabilecek cinstendir. konusu ise şöyledir; tıp okulundan yeni mezun olan j.d. ve çocukluğundan beri en iyi arkadaşı olan turk sacred heart hastanesinde stajyer olarak çalışmaya başlarlar. j.d.'nin hayatı kendisiyle aynı anda stajyerliğe başlayan depresif genç kız el
3 Aylık vs 3 Yıllık İlişki Arasındaki Farkı Anlatan Efsane Bilek Güreşi Sahnesi 00:16
3 Aylık vs 3 Yıllık İlişki Arasındaki Farkı Anlatan Efsane Bilek Güreşi Sahnesi 218 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da NBC kanalında yayınlanan Scrubs'ta yer alan bir sahnede 3 aylık ve 3 yıllık ilişki arasındaki farkı izliyoruz.
Dj Svet Ft. Tlc - No Scrubs 04:47
Dj Svet Ft. Tlc - No Scrubs 163 izlenme - 2 yıl önce Genre: Rn'B/Hip-Hop | Old School | BPM: 93 | Year: 1999 TLC - No Scrubs Like--> facebook.com/DvDJ.Svet FollowMe--> instagram.com/deejay.svet #classics #remix #RnB #HipHop #90s #OldSchool #club #VJ #DVJ #DvDJ #DJ DeeJay Svet #VideoMix #black #urban #mix #soul #serato #rane #promotion #musicpromo #love #rap #beat #beats #jam #party #partymusic #lovethissong #favoritesong #bestsong
3 Aylık vs 3 Yıllık İlişki Arasındaki Farkı Anlatan Efsane Bilek Güreşi Sahnesi 00:16
3 Aylık vs 3 Yıllık İlişki Arasındaki Farkı Anlatan Efsane Bilek Güreşi Sahnesi 218 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da NBC kanalında yayınlanan Scrubs'ta yer alan bir sahnede 3 aylık ve 3 yıllık ilişki arasındaki farkı izliyoruz.
O Benim Muhallebim Ömer - Scrubs 01:13
O Benim Muhallebim Ömer - Scrubs 119 izlenme - 2 yıl önce 2001-2009 yılları arasında yayınlanan güzel dizidir Scrubs.Karakterlerden birinin adı Turk (daha doğrusu soyadı, herkes soyadıyla sesleniyo karısı da yanındaki olduğu için ikisi de Turk oluyo). Bundan dolayı bi Türk muhabbeti geçiyor dizide. Türk'lere seslenirken arkada Hintlilerin taktıkları başlıklardan takan tipsiz bir adam beliriyor. Sonracığıma dizinin baş kahramanı J.D.'nin pudingini almaya kalkışıyor. J.D. adama "o benim muhallebim Omer" diye çemkiriyor. Ayol o başlık bizim kültürümüzde bile yok ayrıca puding ve muhallebi çok ayrı şeyler, develere de binmiyoruz ama bunu gel de elin gavuruna anlat işte. Yabancı dizilerde veya filmlerde Türklerin aşağılandığı olmuştur. Ama vazgeçer miyiz? Hayır! Ben de Scrubs'dan vazgeçmedim elbet.
Unlike Pluto - No Scrubs ft. Joanna Jones (Cover) 03:28
Unlike Pluto - No Scrubs ft. Joanna Jones (Cover) 9 izlenme - 4 hafta önce Unlike Pluto - No Scrubs ft. Joanna Jones (Cover)
no scrubs 04:15
no scrubs 258 izlenme - 6 yıl önce dis is my favorite video from tlc
scrubs aaa de bakıyım 00:15
scrubs aaa de bakıyım 178 izlenme - 7 yıl önce 106
TLC - No Scrubs (1999) 04:09
TLC - No Scrubs (1999) 60 izlenme - 2 yıl önce Ünlü R&B üçlüsü TLC'nin 1999 çıkışlı FanMail adlı 3. albümlerinden çıkan ikinci hit şarkılarıdır. Şarkının yayıncısı ise LaFace Records'tur. Şarkı, ABD, Avustralya, İrlanda, İtalya, Japonya ve Yeni Zelanda'da 1 numaraya otururken, çoğu diğer ülkelerde ise üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır. Şarkı, böylece grubun 3. zirve şarkılarıdır. Şarkı 1999 yılında"En İyi R&B İşbirliği" dalında da Grammy ödülü kazanmıştır. Şarkının ayrıca Left Eye tarafından söylenen rap bölümü bulunan versiyonu da bulunmaktadır. Şarkıda, grup, Scrub kelimesini, "bayanların sırtından geçinen erkek" olarak tanımlamışlardır ve bu tür erkeklere olan duygularını yansıtmışlardır. O sıralarda, bu tür feminist düşünceye sahip çoğu şarkı yüksek başarı yakalarken, o sıralarda yine aynı yapımcı tarafından bestelenen Destiny's Child şarkısı Bills, Bills, Bills de zirveye oturmuştur.
Hatalarımız Yüzünden Kendimizi Suçlamaya Başlarsak 08:44
Hatalarımız Yüzünden Kendimizi Suçlamaya Başlarsak 137 izlenme - 8 yıl önce
Scrubs Pump İt 03:50
Scrubs Pump İt 66 izlenme - 6 yıl önce
TLC - No Scrubs 04:09
TLC - No Scrubs 41 izlenme - 2 yıl önce A scrub is a guy who thinks he's fly And is also known as a buster Always talkin' about what he wants And just sits on his broke ass So (no) I don't want your number (no) I don't want to give you mine and (no) I don't want to meet you nowhere (no) I don't want none of your time and (no) [Chorus:] I don't want no scrub A scrub is a guy that can't get no love from me Hanging out the passenger side Of his best friend's ride Trying to holler at me I don't want no scrub A scrub is a guy that can't get no love from me Hanging out the passenger side Of his best friend's ride Trying to holler at me But a scrub is checkin' me But his game is kinda weak And I know that he cannot approach me Cuz I'm lookin' like class and he's lookin' like trash Can't get wit' no deadbeat ass So (no) I don't want your number (no) I don't want to give you mine and (no) I don't want to meet you nowhere (no) I don't want none of your time (no) [Chorus] If you don't have a car and you're walking Oh yes son I'm talking to you If you live at home wit' your momma Oh yes son I'm talking to you (baby) If you have a shorty but you don't show love Oh yes son I'm talking to you Wanna get with me with no money Oh no I don't want no (oh) No scrub No scrub (no no) No scrub (no no no no no) No scrub (no no) No
scrubs 01:35
scrubs 79 izlenme - 6 yıl önce
Foxes - No Scrubs (Cover) Canlı & Akustik At G İn The Park 03:03
Foxes - No Scrubs (Cover) Canlı & Akustik At G İn The Park 57 izlenme - 3 yıl önce Foxes - No Scrubs (Cover) Canlı & Akustik at G in the Park
Unlike Pluto feat. Joanna Jones - No Scrubs 03:25
Unlike Pluto feat. Joanna Jones - No Scrubs 2 izlenme - 4 hafta önce Unlike Pluto feat. Joanna Jones - No Scrubs
Tlc - No Scrubs  (Cover By Karmin) 03:16
Tlc - No Scrubs (Cover By Karmin) 21 izlenme - 3 yıl önce TLC - No Scrubs (Cover by Karmin)