Hoşgeldiniz!

Scuba Videoları İzle

Serbest Dalış Macerası 02:28
Serbest Dalış Macerası 36.007 izlenme - 3 yıl önce Bodrum'daki 3 günlük Serbest Dalış maceramız. / .. Bizi büyük bir fiziksel testin beklediğini biliyorduk ama farkında değildik diğer sporlara nazaran.... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/serbest-dalis Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Scuba Diving Fethiye - Tüplü Dalış Fethiye - Elite Diving Centre 01:58
Scuba Diving Fethiye - Tüplü Dalış Fethiye - Elite Diving Centre 1.063 izlenme - 2 ay önce www.elitedivingcentre.com Tüplü Dalış Kursu Fethiye, Scuba Diving Course Fethiye, Elite Diving Centre Fethiye, Scuba Diving Course Fethiye, Tüplü Dalış Kursları Fethiye, Tatil Fethiye, Sualtı Fethiye, Mavi Tur Fethiye, Fethiye Turları, Scube Diving, Diving Fethiye, Scuba Fethiye, Scuba Turkey, Scuba Türkiye, Tüplü Dalış Türkiye, TSSF, CMAS, PADI, BSAC, Scuba Diving Fethiye, Tüplü Dalış Fethiye, Fethiye Dalış Merkezleri - Kursları Fethiye Tatil Etkinlikleri, Tssf, Cmas, Padi, Bsac, Kurslari Fethiye Fethiye dalış noktaları, Tatil turları sualtı tüplü dalış Fethiye Ekstrem tatil Fethiye, mavi tur Fethiye,Tüple dalış eğitimi Fethiye, Tüplü dalış - Scuba dicing fiyatları fethiye, elite dalış merkezi fethiye, dalış 2017 , balıkadam, tatil fethiye, turlar fethiye, sualtı fethiye, dalış fethiye fethiye dalış noktaları, tüplü dalış fethiye, fethiye tüplü dalış, fethiye tüplü dalış noktaları fethiye dalış tekneleri, fethiye dalış merkezleri, dalış kursu fethiye, dalış kursları fethiye dalış türleri fethiye, dalış malzemeleri fethiye, dalış kıyafetleri fethiye, dalış ile ilgili aramalar, dalış fiyatlar, fethiye dalış fiyatları, dalış fiyatları fethiye, fethiye tüplü dalış fiyatları, fethiye günlük dalış, fethiye scuba diving fiyatları, fethiye dalış noktaları, fethiye aktivite paketleri, fethiye aktivite turları, fethiye aktivite fiyatları, fethiye aktivite tatili, fethiye dalış fiyat, fethiye tüplü dalış fiyat, fethiye dalış turları, dalış turları türkiye 2017, scuba diving turkey, fethiye turları, fethiye tatil turları yurtiçi turlar fethiye, fethiye keşif dalışı, ölüdeniz dalış turları, çalış plajı dalış turları, hisarönü dalış turları, ekstrem tatil fethiye, ekstrem spor fethiye, ekstrem tatil fethiye mavi tur fethiye, Tssf kurslari fethiye Cmas kurslari fethiye Padi kursları fethiye Bsac kurslari fethiye tüple dalış fethiye, tüple dalış eğitimi fethiye, tüplü dalış kuralları fethiye, tüplü dalış ekipmanları fethiye, tüplü dalış seti fethiye, tüplü dalış video fethiye, tüplü dalış videoları fethiye, tüplü dalış nedir fethiye, tüplü dalış teknikleri fethiye, tüplü dalış fiyatları fethiye, tüplü dalış hakkında bilgi, tüplü dalış eğitimi fethiye, tüplü dalış malzemeleri fethiye, tüplü dalış fethiye, tüplü dalış ingilizce fethiye, serbest dalış nasıl yapılır fethiye, tüplü dalış hakkında bilgi fethiye, scuba diving nedir nasıl yapılır fethiye, dalış sporu nedir fethiye, Fethiye scuba diving fiyatları, Fethiye dalış merkezleri, Dalış Kariyeri, Fethiye Etkinlikleri
Oltayla Mercan Avı 01:49
Oltayla Mercan Avı 8.770 izlenme - 8 yıl önce turgutreis açıkları, balık avı turları tankaptan. com
Çanakkale'de Ne Yapılır? - En güzel 7 Çanakkale Deneyimi 03:17
Çanakkale'de Ne Yapılır? - En güzel 7 Çanakkale Deneyimi 1.191 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'de ne yapılır? Çanakkale ve çevresinde nereler gezilir, ne yenir? sorularının cevaplarını en güzel 7 Çanakkale deneyimi videomuzda derledik. Kanalımıza abone olmayı unutmayın: http://www.izlesene.com/bizevdeyokuz Websitemiz: http://www.bizevdeyokuz.com Not: Gökçeada ve Bozcaada'yı ayrıca anlatacağımız için bu videoda yer vermedik diye atladık sanılmasın. Atlar mıyız hiç, adalar tadından yenmez, hakkı bir başka videoda tek tek anlatmadan da çıkmaz. ;)
Kaşta Tüplü Dalış Macerası 01:58
Kaşta Tüplü Dalış Macerası 1.165 izlenme - 2 yıl önce Kaşta Tüplü Dalış Macerası... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Tekirova Mağara Dalışı 04:15
Tekirova Mağara Dalışı 1.707 izlenme - 9 yıl önce tekirova mağara dalışı
Mavi Tutku Kızıl Deniz 1 30:01
Mavi Tutku Kızıl Deniz 1 344 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin en etkileyici belgesli umarım bitmez zaman zaman dünyanın genellikle de ülkemizin çok da bilinmeyen güzelliklerini anlatan bir yapım 2. bölümü ve izlediğiniz 1. bölüm için fullhd izleyebileceğiniz linkler http://www.youtube.com/watch?v=lWdd3opNsak 1. bölüm http://www.youtube.com/watch?v=Cf4gkrxbOlw 2. bölüm
Trekist Mavi Dalış 5 Kaş - Kemer 11:24
Trekist Mavi Dalış 5 Kaş - Kemer 462 izlenme - 7 yıl önce
15-16 mayıs mersin taşucu boğsak dalışımız 02:55
15-16 mayıs mersin taşucu boğsak dalışımız 402 izlenme - 7 yıl önce 15-16 mayıs mersin taşucu boğsak dalışımız
Pardusdiving_15 05:40
Pardusdiving_15 500 izlenme - 9 yıl önce demre/antalya dalış gezisi. "blue cave" isimli dalış noktasında yapılan dalıştan görüntüler.
Hobi Fobi Scuba Kanal 35 47:16
Hobi Fobi Scuba Kanal 35 219 izlenme - 3 yıl önce CANSU BİZİM'in hazırlayıp sunduğu Hobi Fobi Her CUMARTESİ 20:00'da KANAL 35 EKRANLARINDA... CANSU BİZİM'in hazırlayıp sunduğu Hobi Fobi Her CUMARTESİ 20:00'da KANAL 35 EKRANLARINDA... TEKRAR: PAZAR:12:00 ÇARŞAMBA:20:00
Zonguldakta Doğa Sporları 03:30
Zonguldakta Doğa Sporları 521 izlenme - 9 yıl önce keşif rekreasyon ve doğa sporları merkezinin karaelmas üniversitesi dağcılık ve sualtı sporları kulübüne yaptırdığı etkinlikler..
Dalış Bir Tutkudur 05:31
Dalış Bir Tutkudur 414 izlenme - 9 yıl önce dalış sporu bir tutku olp vazgeçilmezlerden biridir.
pardusdiving_33 03:13
pardusdiving_33 315 izlenme - 7 yıl önce keyifli bir dalış gezisine ait görüntüler 2; rolf lovland secret garden/songs from a secret garden/nocturne bestesi eşliğinde. keyifle izleyiniz.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 04:10
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 101 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikası gerçekten gidilip görülmesi gereken bir yer şunu da söylemeden edemicem Allah'tan Türkiye'de değil bu göl.
Pardusdiving_26 05:35
Pardusdiving_26 361 izlenme - 8 yıl önce boğaçhan teleri liderliğindeki ankara derindive dalış grubunun 27-28 haziran 2009 tarihinde antalya-kas a düzenlediği dalış gezisinde, c-47 dakota uçağına yapılan dalıştan görüntüler.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 5 08:31
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 5 154 izlenme - 3 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 5. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
tofas dalis kulübü turkuazoo dalisi 03:19
tofas dalis kulübü turkuazoo dalisi 228 izlenme - 6 yıl önce tofas dalis kulübü turkuazoo dalisi
scuba 03:38
scuba 118 izlenme - 7 yıl önce scuba
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 4 06:31
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 4 99 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 4. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
mersin dalışı 04:37
mersin dalışı 105 izlenme - 6 yıl önce 07-08 mayıs 2011 mersin dalışı
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 2 04:24
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 2 115 izlenme - 3 yıl önce İnsanın içini ferahlatan, Dünya'nın en berrak gölü olan Sameranger Göl'ünden görüntüler izliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142161/sameranger-golu-dunyanin-en-berrak-golu
18/19 Ekim 2008 Dalışımız 02:56
18/19 Ekim 2008 Dalışımız 242 izlenme - 9 yıl önce 18/19 ekim 2008 dalışımız
10-11 NİSAN MERSİN DALIŞI 04:34
10-11 NİSAN MERSİN DALIŞI 161 izlenme - 7 yıl önce 10-11 NAİSAN 2010 tarihinde silifke taşucunda düzenlediğimiz dalışımızın anısınadır.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 04:52
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 63 izlenme - 2 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasının 6. görüntüleriyle sizi başbaşa bırakıyorum.
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 04:09
Sameranger Gölü - Dünya'nın En Berrak Gölü 6 83 izlenme - 3 yıl önce Avusturya'nın Gruner bölgesinde bulunan bu göl aşırı berrak ve suyu tertemiz scuba divingle uğraşanların uğrak yeri olan bu doğa harikasını 6.kez sizle başbaşa bırakıyorum.
Fethiye, Ölüdeniz Dalış Turları 2015 Intersky Travel 01:58
Fethiye, Ölüdeniz Dalış Turları 2015 Intersky Travel 85 izlenme - 2 yıl önce Yaz tatili planlarınız için Fethiye'ye gelmeyi mi planlıyorsunuz ? Tatilinize dalış deneyimi eklemeye ne dersiniz? Fethiye'nin masmavi serin suları sizleri bekliyor. İlk kez mi dalış yapıyorsunuz? O zaman profesyonel dalış eğitmenlerimiz eşliğinde 2 – 8 mtr arasında dalış yapabilir su altı video ve fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı koyda iki farklı derinlikte yapacağınız dalış deneyiminizi asla unutamayacaksınız. İlk dalışınız, profesyonel eğitmenler eşliğinde 2 – 4 mtr, ikinci dalışınız eğer herhangi bir sağlık probleminiz yok ise 4 – 8 mtr arasında yine profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek. Usta bir dalgıç mısınız? O halde lisansınızı yanınızda getirmeniz şartı ile lisans derinliğinizde dalma olanağı sağlıyoruz. Yapacağınız her 2 dalışta da yine profesyonel dalgıçlarımız yanınızda sizlere rehberlik etmek üzre hazır bulunacaklar. Fethiye, Çalış Plajıi Hisarönü ve Ölüdeniz bölgelerinden ücretsiz otel servisi ile başlayan turumuz, Fethiye Limanı'ndan kalkan teknemiz ile devam etmekte. Tamamen dalış için düzenlenmiş teknemizde, ölçülerinize uygun dalış ekipmanları siz değerli misafirlerimize temin edilmekte. Dünyaca ünlü Fethiye'de dalış deneyimiz için ofislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Fethiye tatiliniz süresince dalış yapmak istemez fakat ailenizle bir gün geçirmek isterseniz, sizleri de teknemize koylarda yüzmek üzere davet ediyoruz. Arkadaşlarınız ve ya aileniz dalış yaparken sizde güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.Sizleri de en kısa sürede Fethiye Dalış Turularımız için Fethiye'ye bekliyoruz. Fethiye Dalış Turları ile ilgili detaylı bilgi, fiyat ve resimler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.interskyturkey.com Hoşcakalın.
dalyan dalışından sualtı görüntüleri - uyumluyasam.com 00:22
dalyan dalışından sualtı görüntüleri - uyumluyasam.com 149 izlenme - 6 yıl önce dalyan mağalarında yapılmış scuba dalış yazısı için blogumuzdaki http//uyumluyasam.com/b/761/dalyan-magaralarinda-scuba-dalisi/ yazısını okuyabilirsiniz. konuyla ilgili sorularınızı forumumuzda http//uyumluyasam.com/ sorabiirsiniz.
tofaş dalış kulübü haziran 2011 çeşme 03:51
tofaş dalış kulübü haziran 2011 çeşme 120 izlenme - 6 yıl önce tofaş dalış kulübü haziran 2011 çeşme
Sualtı 01:43
Sualtı 171 izlenme - 9 yıl önce akvaryum koyunda dalış kemer/antalya