Hoşgeldiniz!

seaworld

Gösteri Sırasında Eğiticisine Saldıran Balina 03:56
Gösteri Sırasında Eğiticisine Saldıran Balina 692 izlenme - 3 yıl önce "En büyük bilim adamlarından birisi olan Julian Huxley'in belli bir hipotezi vardır, bunu kanıtlamanın hiçbir yolu yoktur fakat onun belli bir önemi varmış gibi gözüküyor. Tüm hayatı boyunca yaptığı araştırmalardan sonra vardığı sonuç şudur: "Görünen o ki insan mekanizmasında bir şey yanlış gitmiştir. Çünkü hiçbir ağaç kaygılı görünmüyor, hiçbir hayvan vahşi doğada intihar etmiyor, hiçbir hayvan vahşi doğada eşcinsel olmuyor." Ancak hayvanat bahçelerinde garip bir şey olur. Hayvanlar hayvanat bahçesinde tutulduğunda senin insanlığının büyük niteliklerinin bazılarını edinmeye başlar; eşcinsel olurlar. Hayvanların hayvanat bahçelerinde intihar ettikleri bile görülmüştür. Onlar sapkınlaşırlar, onlar atalarından hiçbirinin binlerce yıldır yapmamış olduğu şeyleri yapmaya başlarlar. Hayvanat bahçesinde ne olur? Onlar insan toplumunun bir parçası olurlar. Onlar insanoğlunu taklit etmeye başlar. Onlar yollarından sapar, onlar doğallığını yitirir. Bana sorarsan insan dışındaki tüm varoluş mükemmel bir şekilde sağlıklıdır, mükemmel bir şekilde huzurludur. Julian Huxley'in fikrinin pragmatik bir değeri vardır. Neyin yanlış gittiğini kanıtlamak mümkün olmayabilir çünkü insan çok karmaşık bir mekanizmadır. Ancak bir şey kesinlikle yanlış gitmiştir." -Osho Görüntüler "blackfish" belgeselinden.
İnsanlar Dünyası (Rémi Gaillard) 02:22
İnsanlar Dünyası (Rémi Gaillard) 342 izlenme - 2 yıl önce remi abey insanların deniz canlılarına yaptıklarını,hayvan kostümü giyerek aynısını insanlara(hayvanlara) yapmışlar.tabi mizah ve komedi olmazsa olmaz zaten :D buda ormandaki versiyonu :D eşek s.kenlere özzelikle tavsiyemdir: https://www.youtube.com/watch?v=_yb1W-0L8YQ youtube kanalı:https://www.youtube.com/user/nqtv
Harlem Shake - Deniz Dünyası (San Antonio) 00:33
Harlem Shake - Deniz Dünyası (San Antonio) 121 izlenme - 5 yıl önce San Antonio şehri deniz dünyasındaki deniz hayvanlı harlem shake... İçinde deniz aslanından mors alfabesine kadar deniz canlılarının bulunduğu bu videoyu sitemizde daha görmedeğimden ilk gösteren de ben olmak istedim!
Harlem Shake - Deniz Dünyası (San Antonio) 00:33
Harlem Shake - Deniz Dünyası (San Antonio) 57 izlenme - 3 yıl önce San Antonio şehri deniz dünyasındaki deniz hayvanlı harlem shake... İçinde deniz aslanından mors alfabesine kadar deniz canlılarının bulunduğu bu videoyu sitemizde daha görmedeğimden ilk gösteren de ben olmak istedim!
Şeflerin Müzik Şovu - Bandoların Kapışmasına (Dis İçerir) 04:00
Şeflerin Müzik Şovu - Bandoların Kapışmasına (Dis İçerir) 45 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/224807/bandolarin-kapismasi linkteki videoyu görünce aklıma florida seaworld parkındaki şov geldi.. kapışmaya ben de ekibimle katılmak istedim.. gerçekten cok eglenceli bir şov. iyi seyirler..