Hoşgeldiniz!

Sebahat Tuncel

Sebahat Tuncel'den Polislere Tehdit 00:48
Sebahat Tuncel'den Polislere Tehdit 3 izlenme - 7 saat önce Polisin, geniş güvenlik önlemi aldığı ve kimseyi yaklaştırmadığı belediye binasının önüne kısa süre sonra HDP Grup Başkan Vekili Çağdar Demirel, Diyarbakır Milletvekilleri Sibel Yiğitalp, Feleknaz Uca, Demokratik Toplum Partisi Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel ile bazı meclis üyeleri, STK temsilcileri ve bazı çalışanları geldi. HDP'li vekiller yetkililerden bilgi almaya çalışırken, barikatı aşmaya çalışan Tuncel ile polisler arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. SEBAHAT TUNCEL'DEN POLİSLERE TEHDİT Tuncel, halk kendi iradesiyle seçti şimdi gelip bana barikat kuruyorsun demesi üzerine, Polis "bekleyin görüşürüz" dedi. DTP Eş Başkanı Sebahat Tuncel ile polisler arasında gerginlik yaşandı. Sebahat Tuncel polisleri tehdit ederek " Bunun hesabını vereceksiniz hepiniz hesabını vereceksiniz" diye tehdit etti.
Hakkari’de Kepenkler Açılmadı 00:45
Hakkari’de Kepenkler Açılmadı 450 izlenme - 3 yıl önce Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde dün çıkan olaylarda 2 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından bugün kepenkler açılmadı. Yüksekova’da dün PKK üyelerine ait mezarların tahrip edilerek protesto edilmesinin ardından çıkan gerginlik ve kısa süreli çatışmada, hayatını kaybeden M. Reşit İşbilir ve Veysel İşbilir’in cenaze töreni öncesi ilçede kepenkler açılmadı. Nöbetçi eczaneler ve fırınların dışında iş yerlerinin kepenkleri açılmazken, önümüzdeki saatlerde cenazelerin Yüksekova’ya getirilmesi bekleniyor. BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve HDP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel ile bazı bölge milletvekillerinin de cenaze törenine katılacağı öğrenildi. İlçedeki sessiz bekleyiş sürüyor.
Vatanı Savunmaksa Suçum, Paşa Paşa Yatarım Koçum -  Sedat Balaban 02:38
Vatanı Savunmaksa Suçum, Paşa Paşa Yatarım Koçum - Sedat Balaban 220 izlenme - 2 yıl önce videoyu hiç izlemesenizde olur, siz bana bakın... Sedat Abimiz, BARIŞ ve demokrasi partisi (bdp) milletvekili sebahat tuncelin emniyet müdürü Murat Çetiner'e attığı tokat sonrasında beyninden vurulmuşa dönmüş, dayanamamış telefon açarak bir güzel giydirmiş, demişki "Bir daha böyle bir şey yaparsanız sizi oradan indirim" (belki sağlam küfürlerde etmiştir bilemiyoruz). bu davranışından sonra sebahat tuncel dava açıyor 73 gün ceza alıyor, akabinde selahattin demirtaş, gülten kışanak ve bengü Yıldızın tekrar açtığı davalar sonucu 30 ay hapis cezası alıyor... Ve Abimiz Türk Bayrakları ile süslediği aracı ile teslim olmak için cezaevinin yolunu tuttarken son birşey diyor " Vatanı savunmaksa suçum, Paşa Paşa yatarım Koçum"
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 05:14
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 151 izlenme - 2 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: -"Milletvekili adaylarımızın yarısı yani 275'i kadın olacak. Parti olarak seçime girme kararından geri dönüş olmadığını söyleyen Yüksekdağ, "HDP barajı aşamazsa seçimin meşruiyeti tartışılacaktır. Biz parlamentoda siyasete başlayan bir hareket değiliz. Biz parlamento dışı siyasete yeni alışmayacağız" dedi.
Sebahat Tuncel Gözaltına Alındı 00:25
Sebahat Tuncel Gözaltına Alındı 14 izlenme - 11 ay önce Sebahat Tuncel Gözaltına Alındı
Hdp İstanbul Milletvekili Tuncel 02:54
Hdp İstanbul Milletvekili Tuncel 74 izlenme - 2 yıl önce HDP İstanbul Milletvekili Tuncel: - "Türkiye'de Kürt sorunu çözümü konusunda başlatılan süreç bizim açımızdan oldukça anlamlı ve önemlidir.
Hdp'nin Milletvekili Adayları 03:35
Hdp'nin Milletvekili Adayları 56 izlenme - 2 yıl önce HDP'nin 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ya sunduğu milletvekili aday listesinde, 29 milletvekilinden 15'i yer almadı, 14'ü tekrar aday gösterildi.
Demirtaş: Bayrak İşi Provası Yapılmış Eylemdi 00:23
Demirtaş: Bayrak İşi Provası Yapılmış Eylemdi 28 izlenme - 2 yıl önce BDP'li Demirtaş, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun yaptığı ziyarette Diyarbakır'da indirilen Türk bayrağıyla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.
Kılıçdaroğlu Hdp'den Umduğunu Bulamadı 02:06
Kılıçdaroğlu Hdp'den Umduğunu Bulamadı 24 izlenme - 2 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili BDP ve HDP Eş Genel Başkanlarını ziyaret etti.