Hoşgeldiniz!

sebastian driussi

Ceza Sahası Dışından Rövaşata Golü 01:03
Ceza Sahası Dışından Rövaşata Golü 5.650 izlenme - 5 yıl önce Milli Maçta Süper Gol. Arjantin İle Uruguay 17 Yaş Takımları Arasında Oynanan Maça, Ceza Sahası Dışından Atılan Jeneriklik Gol Damgasını Vurdu. Arjantin'in 17 Yaşlaltı Takımının Forveti Sebastian Driussi Uzun Süre Hafızalardan Silinmeyecek Bir Gole İmza Attı. İşte O İnanılmaz Gol.
Genç Arjantinli'den şık gol 00:33
Genç Arjantinli'den şık gol 660 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de River Plate ile Banfield arasında oynanan maçta River Plate forması giyen Sebastian Driussi uzak mesafeden attığı şık gol ile izleyenleri kendine hayran bıraktı.
Sebastian Driussi'den Harika Vole 00:35
Sebastian Driussi'den Harika Vole 443 izlenme - 3 yıl önce River Plate Forması Giyen Sebastian Driussi Banfield Karşısında Mükemmel Bir Gole İmza Attı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
CEZA SAHASININ DIŞINDAN RÖVAŞATA GOLÜ 01:03
CEZA SAHASININ DIŞINDAN RÖVAŞATA GOLÜ 444 izlenme - 5 yıl önce Milli maçta süper gol. Arjantin ile Uruguay 17 yaş takımları arasında oynanan maça, ceza sahası dışından atılan jeneriklik gol damgasını vurdu. Arjantin'in 17 yaşlaltı takımının forveti Sebastian Driussi uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir gole imza attı. İşte o inanılmaz gol.
Yok Artık Dedirtecek Gol 00:06
Yok Artık Dedirtecek Gol 83 izlenme - 3 yıl önce River Plate'li Sebastian Driussi'nin muazzam trivelası. Bu gole şapka çıkartılır denilen cinsten bir gol izleyeceğiz.
Sebastian Driussiden Harika Gol 01:08
Sebastian Driussiden Harika Gol 101 izlenme - 5 yıl önce Sebastian Driussi'den Harika Gol Arjantin İle Uruguay 17 Yaş Altı Karşılaşması...arjantin Forveti Sebastian Driussi'den Super Gol
Sebastian Driussi'den Harika Vole 00:35
Sebastian Driussi'den Harika Vole 8 izlenme - 3 yıl önce River Plate Forması Giyen Sebastian Driussi Banfield Karşısında Mükemmel Bir Gole İmza Attı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Genç Arjantinli'den Şık Gol 00:33
Genç Arjantinli'den Şık Gol 8 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de River Plate ile Banfield arasında oynanan maçta River Plate forması giyen Sebastian Driussi uzak mesafeden attığı şık gol ile izleyenleri kendine hayran bıraktı.