Hoşgeldiniz!

Şebeklik Videoları İzle

Kız Arkadaş Nasıl Mutlu Edilir 03:08
Kız Arkadaş Nasıl Mutlu Edilir 2.293 izlenme - 2 yıl önce Erkek arkadaş nasıl rahatsız edilir serisinden tanıdığımız tifani ablamız ve jeff abimizin yeni videosu. Önceki videolarda tifani ablamızı siklemediği için bolca sövenler oldu jeff abimize. Yorumları okumuş olacak ki böyle bir video yapmaya karar vermiş. İzliyoruz.
Let Me Love You 00:59
Let Me Love You 49 izlenme - 2 hafta önce Demir'in en sevdiği şarkılardan olan Let Me Love You şarkısıyla, babasıyla birlikte bir klip çekmişler. Ben ders çalışırken moral olsun diye bana yolladılar. Ben ders çalışırken siz eğleniyorsunuz haaa??? Alın size o zaman, yayınlayayım da görün gününüzü :))) Babası sen de artık işyerinde anlatırsın, "çocuk istemişti de o yüzden yapmıştık" falan diye :D
Kamerayı Görünce Sapıtan Rus 00:57
Kamerayı Görünce Sapıtan Rus 258 izlenme - 2 yıl önce Videonun altında bu arkadaşın rus bir dota oyuncusu olduğu, ve bu video her izlendiğinde bir rusun daha leave attığını yazıyordu, tecrübelerime dayanarak söyleyebilirimki tipik bir rus oyuncu.
Yarışmacıyı Gaza Getirip Dans Ettirmek - Bu Tarz Benim 02:16
Yarışmacıyı Gaza Getirip Dans Ettirmek - Bu Tarz Benim 282 izlenme - 2 yıl önce Show tv'de yayınlanan bu saçma programda insanları salak zanneden juri üyeleri yarışmacıyı gaza getirip dans ettiriyorlar amaç belli reyting neyse yorumları size bırakıyorum.İzliyoruz.
Biranın Canlı Yayına Etkisi 01:14
Biranın Canlı Yayına Etkisi 145 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de bir bardan canlı bağlantı yaparken arkasındaki sarhoş kardeşimiz binbir türlü şebeklik yaparak bağlantının içine ediyor. İşte bütün mesele bu...
Kaleciye Baraj Kurdurtmamak İçin Şebeklik Yapmak 01:20
Kaleciye Baraj Kurdurtmamak İçin Şebeklik Yapmak 150 izlenme - 4 yıl önce Newcastle United'ın Defans Oyuncusu Steven Taylor'un Bildiğimiz "aynalama" Tekniğini Futbolda Kullanması, Daha Doğrusu Türlü Şebeklikler Yaparak Kaleci Asmir Begovic'e Rahat Bir Baraj Kurdurtmaması.
Yürüyen Merdivende Şebeklik Yapmak 02:01
Yürüyen Merdivende Şebeklik Yapmak 54 izlenme - 3 yıl önce Yürüyen merdivende saçmalayan arkadaş ve ona gelen tepkiler (Türkçe Alt yazılı)
Şebeklikte Sınır Tanımayan Felipe Melo 00:15
Şebeklikte Sınır Tanımayan Felipe Melo 29 izlenme - 3 yıl önce Felipe meloya karşı kesinlikle bir art niyetim yoktur kendince eğlenmiş bir video çekmiş instagrama yüklemiş bana göre gayet eğlenceli olmuş.
Türlü Şebeklikler Yaparak Kaleciye Baraj Kurdurtmamak 01:35
Türlü Şebeklikler Yaparak Kaleciye Baraj Kurdurtmamak 48 izlenme - 4 yıl önce Türlü Şebeklikler Yaparak Kaleciye Baraj Kurdurtmamak