Hoşgeldiniz!

şebeklik

Let Me Love You 00:59
Let Me Love You 3.251 izlenme - 11 ay önce Demir'in en sevdiği şarkılardan olan Let Me Love You şarkısıyla, babasıyla birlikte bir klip çekmişler. Ben ders çalışırken moral olsun diye bana yolladılar. Ben ders çalışırken siz eğleniyorsunuz haaa??? Alın size o zaman, yayınlayayım da görün gününüzü :))) Babası sen de artık işyerinde anlatırsın, "çocuk istemişti de o yüzden yapmıştık" falan diye :D
Kız Arkadaş Nasıl Mutlu Edilir 03:08
Kız Arkadaş Nasıl Mutlu Edilir 3.622 izlenme - 3 yıl önce Erkek arkadaş nasıl rahatsız edilir serisinden tanıdığımız tifani ablamız ve jeff abimizin yeni videosu. Önceki videolarda tifani ablamızı siklemediği için bolca sövenler oldu jeff abimize. Yorumları okumuş olacak ki böyle bir video yapmaya karar vermiş. İzliyoruz.
Yarışmacıyı Gaza Getirip Dans Ettirmek - Bu Tarz Benim 02:16
Yarışmacıyı Gaza Getirip Dans Ettirmek - Bu Tarz Benim 349 izlenme - 3 yıl önce Show tv'de yayınlanan bu saçma programda insanları salak zanneden juri üyeleri yarışmacıyı gaza getirip dans ettiriyorlar amaç belli reyting neyse yorumları size bırakıyorum.İzliyoruz.
Kamerayı Görünce Sapıtan Rus 00:57
Kamerayı Görünce Sapıtan Rus 271 izlenme - 3 yıl önce Videonun altında bu arkadaşın rus bir dota oyuncusu olduğu, ve bu video her izlendiğinde bir rusun daha leave attığını yazıyordu, tecrübelerime dayanarak söyleyebilirimki tipik bir rus oyuncu.
Biranın Canlı Yayına Etkisi 01:14
Biranın Canlı Yayına Etkisi 170 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de bir bardan canlı bağlantı yaparken arkasındaki sarhoş kardeşimiz binbir türlü şebeklik yaparak bağlantının içine ediyor. İşte bütün mesele bu...
Kaleciye Baraj Kurdurtmamak İçin Şebeklik Yapmak 01:20
Kaleciye Baraj Kurdurtmamak İçin Şebeklik Yapmak 153 izlenme - 5 yıl önce Newcastle United'ın Defans Oyuncusu Steven Taylor'un Bildiğimiz "aynalama" Tekniğini Futbolda Kullanması, Daha Doğrusu Türlü Şebeklikler Yaparak Kaleci Asmir Begovic'e Rahat Bir Baraj Kurdurtmaması.
Yürüyen Merdivende Şebeklik Yapmak 02:01
Yürüyen Merdivende Şebeklik Yapmak 58 izlenme - 3 yıl önce Yürüyen merdivende saçmalayan arkadaş ve ona gelen tepkiler (Türkçe Alt yazılı)