Hoşgeldiniz!

şeberme

Oğuzhan Uğur - Alageyik Şebermesi 01:53
Oğuzhan Uğur - Alageyik Şebermesi 2.883 izlenme - 4 yıl önce Oğuzhan Uğur - Alageyik Şebermesi
Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Bok Bulursun) 03:01
Oğuzhan Uğur - Biyolojik Unsur (Bok Bulursun) 425 izlenme - 2 yıl önce Oğuzhan Uğur'un giden sevgilinin ardından söylenesi açık sözlü şarkısı ve abartılı, eğlenceli klibi. Ne yalan söyleyeyim "Al Aşkını Sok Gözüne" tadı almadım değil. Sözleri de şöyle: Ahlak şart terbiye önemli Biz de yanlış olmaz hanımefendi Açık konuşmak zamanı geldi Dinle n'olur. Baban mı kral annen mi kontes Neticen havadan inmiyor prenses Azıcık zekanı zorla sakın pes etme n'olur Daha iyisini bulacakmışsın bok bulursun Çekmezler benim gibi nazını kahrolursun Çivi çiviyi sökermiş derler dene bence, Yetmez sana kocaman pense mahfolursun Ellerin ellerin ellerine mi değsin Sen bi daha böyle kerizi bok bulursun Aklın başına gelirse ekime Gelmiyorsa şubat mart nisan falan İlaç mı kattılar yoksa kekine Yüzük parmağın boşsa bi halka Takarlar üzerine koca pırlanta Yıllar geçer anca hatıramla avunursun Daha iyisini bulacakmışsın bok bulursun Çekmezler benim gibi nazını kahrolursun Çivi çiviyi sökermiş derler dene bence Yetmez sana kocaman pense mahfolursun. Ah bebeğim çok emeğim geçti sana hoksiz miyim Sen bi daha böyle kerizi bok bulursun.
Oğuzhan Uğur - Alageyik Şebermesi 01:53
Oğuzhan Uğur - Alageyik Şebermesi 188 izlenme - 12 ay önce Efendim kendisini "Soğan Ekmek" şarkısı ile tanıdık çok sevdik. Daha sonra "Kardeşini Kameraya Fırlatan Sayko Kız" videosunda en popüler yorumu gördüm ve bu aklıma geldi. İzleyelim.
Mc Donslds Şebermesi - Oğuzhan Uğur 04:09
Mc Donslds Şebermesi - Oğuzhan Uğur 348 izlenme - 3 yıl önce Oğuzhan Uğur'un şebermeler adını verdiği çalışmalardan benim yer yer hoşuma giden tebessüm ettiğim yerleri vardı umarım sizinde hoşunuza gider sayın seyirci arkadaşlarım
Şeberme 00:50
Şeberme 122 izlenme - 5 yıl önce Şeberme