Hoşgeldiniz!

şebnem dönmez

Şebnem Dönmez Sevişme Sahnesi 00:33
Şebnem Dönmez Sevişme Sahnesi 753.279 izlenme - 2 yıl önce
Emrah'ın 1993'te Yaptığı Aşırı Komik Kamera Şakası 01:14
Emrah'ın 1993'te Yaptığı Aşırı Komik Kamera Şakası 2.532 izlenme - 4 hafta önce Gerek hazırlanışı gerekse senaryosu ile zamanın ötesinde bir şaka olmuş. Tebrikler Emrah, tebrikler Atv.
Şebnem Dönmez'in Liza Minnelli Taklidi 03:24
Şebnem Dönmez'in Liza Minnelli Taklidi 3.572 izlenme - 2 ay önce Youtube'da Ozan Dincer adlı kanalın 8 yıl önce eklediği videodur, aynı kanalda Şebnem Dönmez başka sanatçıları da taklit etmiş. çakma rolex ama birebir
Şebnem Dönmez Göğüs Frikik 00:34
Şebnem Dönmez Göğüs Frikik 26.535 izlenme - 4 yıl önce
Sabah Şekerleri (Star Tv 1996 Şebnem Dönmez - Murat Başoğlu) 04:11
Sabah Şekerleri (Star Tv 1996 Şebnem Dönmez - Murat Başoğlu) 2.153 izlenme - 8 ay önce Doksanlı yıllarda sabahları televizyonların vazgeçilmezi olan sabah şekerleri isimli program furyasının belkide en iyilerinden olan Şebnem Dönmez ve Murat Başoğlu'nun 1996 yılında sunmuş olduğu ve Star TV ekranlarında yayınlanan bir bölümünden ufak bir kesiti siz site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunmak istedim efendim. Umarın beğenirsiniz. İyi seyirler. Latif Kemahlı'ya sonsuz teşekkürler.
İstenen İnsan Değilim - Ata Demirer (neredesin Firuze) 01:02
İstenen İnsan Değilim - Ata Demirer (neredesin Firuze) 4.190 izlenme - 2 yıl önce Neredesin Firuze, 2004 yili yapimi Turk filmi. IFR (Istisnai Filmler ve Reklamlar) tarafindan gerceklestirilen produksiyonda Levent Kazak'in yazdigi senaryo Ezel Akay (Ezop) tarafindan yonetilmistir. Ozcan Deniz, Sebnem Donmez, Haluk Bilginer, Demet Akbag, Cem Ozer, Ata Demirer, Murat Akkoyunlu, gibi genis bir kadroya sahip olan film, Turkiye'de yapilmis en nitelikli muzikal filmlerden biri olup "Neredesin Firuze" IMC (Istanbul Manifaturacilar Carsisi) plak dunyasina hiciv dolu bir yaklasimla Turk Toplumu'nun icinde bulundugu caresizliklere getirdigi gulunesi veya aglanasi cozumleri komik boyutta sinema perdesine aktarir. Filmde renkler ve muzik basarili oyuncu secimiyle sunularak kendi icinde bir drami ve komediyi barindirir.
Şebnem Dönmez'den Frikik! 00:29
Şebnem Dönmez'den Frikik! 4.107 izlenme - 3 yıl önce Şebnem Dönmez'den Frikik!
Halk Beni Bağrına Basacak - Ata Demirer (neredesin Firuze) 01:11
Halk Beni Bağrına Basacak - Ata Demirer (neredesin Firuze) 3.513 izlenme - 2 yıl önce Neredesin Firuze, 2004 yili yapimi Turk filmi. IFR (Istisnai Filmler ve Reklamlar) tarafindan gerceklestirilen produksiyonda Levent Kazak'in yazdigi senaryo Ezel Akay (Ezop) tarafindan yonetilmistir. Ozcan Deniz, Sebnem Donmez, Haluk Bilginer, Demet Akbag, Cem Ozer, Ata Demirer, Murat Akkoyunlu, gibi genis bir kadroya sahip olan film, Turkiye'de yapilmis en nitelikli muzikal filmlerden biri olup "Neredesin Firuze" IMC (Istanbul Manifaturacilar Carsisi) plak dunyasina hiciv dolu bir yaklasimla Turk Toplumu'nun icinde bulundugu caresizliklere getirdigi gulunesi veya aglanasi cozumleri komik boyutta sinema perdesine aktarir. Filmde renkler ve muzik basarili oyuncu secimiyle sunularak kendi icinde bir drami ve komediyi barindirir.
Tavla Beni Tavla - Ata Demirer (neredesin Firuze) 01:26
Tavla Beni Tavla - Ata Demirer (neredesin Firuze) 3.467 izlenme - 2 yıl önce Neredesin Firuze, 2004 yili yapimi Turk filmi. IFR (Istisnai Filmler ve Reklamlar) tarafindan gerceklestirilen produksiyonda Levent Kazak'in yazdigi senaryo Ezel Akay (Ezop) tarafindan yonetilmistir. Ozcan Deniz, Sebnem Donmez, Haluk Bilginer, Demet Akbag, Cem Ozer, Ata Demirer, Murat Akkoyunlu, gibi genis bir kadroya sahip olan film, Turkiye'de yapilmis en nitelikli muzikal filmlerden biri olup "Neredesin Firuze" IMC (Istanbul Manifaturacilar Carsisi) plak dunyasina hiciv dolu bir yaklasimla Turk Toplumu'nun icinde bulundugu caresizliklere getirdigi gulunesi veya aglanasi cozumleri komik boyutta sinema perdesine aktarir. Filmde renkler ve muzik basarili oyuncu secimiyle sunularak kendi icinde bir drami ve komediyi barindirir.
Çekim Arkası: Şebnem Dönmez 01:30
Çekim Arkası: Şebnem Dönmez 2.679 izlenme - 2 yıl önce Sezonun en heyecanlı dizilerinden Medcezir’in başrol oyuncularından Şebnem Dönmez’in yüksek enerjisine doğrusu biz hayran kaldık. Fotoğraf: Serkan Şedele Styling: Mahizer Aytaş Makyaj: Erkan Uluç Saç: Mehmet Menteş Video & Edit: Aytek Erdem Röportaj: Ece Üremez
hacıvat karagöz neden öldürüldü - dört kitabın man 04:04
hacıvat karagöz neden öldürüldü - dört kitabın man 8.715 izlenme - 7 yıl önce hacıvat karagöz neden öldürüldü filminden dört kitabın manası
Tanju Gürsoy - Ata Demirer (Neredesin Firuze?) 03:43
Tanju Gürsoy - Ata Demirer (Neredesin Firuze?) 1.833 izlenme - 2 yıl önce Neredesin Firuze, 2004 yili yapimi Turk filmi. IFR (Istisnai Filmler ve Reklamlar) tarafindan gerceklestirilen produksiyonda Levent Kazak'in yazdigi senaryo Ezel Akay (Ezop) tarafindan yonetilmistir. Ozcan Deniz, Sebnem Donmez, Haluk Bilginer, Demet Akbag, Cem Ozer, Ata Demirer, Murat Akkoyunlu, gibi genis bir kadroya sahip olan film, Turkiye'de yapilmis en nitelikli muzikal filmlerden biri olup "Neredesin Firuze" IMC (Istanbul Manifaturacilar Carsisi) plak dunyasina hiciv dolu bir yaklasimla Turk Toplumu'nun icinde bulundugu caresizliklere getirdigi gulunesi veya aglanasi cozumleri komik boyutta sinema perdesine aktarir. Filmde renkler ve muzik basarili oyuncu secimiyle sunularak kendi icinde bir drami ve komediyi barindirir.
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 01:42
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 1.542 izlenme - 1 yıl önce Vakti zamanında TürkMax'te yayınlanan Laf Ebeleri İsimli programın bir kemik kadrosu var ve bu kadroya; "her hafta belirlenen o haftanın konusu veriliyor. Üzerine seyirciden harfler alınıyor ve programın ilk kısmında bu harfler ile çok sayın kemik kadromuz kıçından kelimeler üretip bunu bir skeç ile sunuyor" temalı bölümünde Cem Yılmaz programa konuk olmuştur ve İlker Ayrık'a yaptığı bir espri üzerine hemen lafını yemiş, oturmuştur. İzliyoruz efendim.. Dipnot: Ne güzel kanalsın sen TürkMax. Bir Demet Tiyatro, Ekmek Teknesi gibi zamanın ötesinde işleri yeniden veriyorsun. Alkışlarla yaşa emi.. :)
Okusun Mu? - Ata Demirer (neredesin Firuze) 00:27
Okusun Mu? - Ata Demirer (neredesin Firuze) 1.630 izlenme - 2 yıl önce Neredesin Firuze, 2004 yili yapimi Turk filmi. IFR (Istisnai Filmler ve Reklamlar) tarafindan gerceklestirilen produksiyonda Levent Kazak'in yazdigi senaryo Ezel Akay (Ezop) tarafindan yonetilmistir. Ozcan Deniz, Sebnem Donmez, Haluk Bilginer, Demet Akbag, Cem Ozer, Ata Demirer, Murat Akkoyunlu, gibi genis bir kadroya sahip olan film, Turkiye'de yapilmis en nitelikli muzikal filmlerden biri olup "Neredesin Firuze" IMC (Istanbul Manifaturacilar Carsisi) plak dunyasina hiciv dolu bir yaklasimla Turk Toplumu'nun icinde bulundugu caresizliklere getirdigi gulunesi veya aglanasi cozumleri komik boyutta sinema perdesine aktarir. Filmde renkler ve muzik basarili oyuncu secimiyle sunularak kendi icinde bir drami ve komediyi barindirir.
Cem Yılmaz - Laf Ebeleri (92 dk) 01:32:14
Cem Yılmaz - Laf Ebeleri (92 dk) 368 izlenme - 9 ay önce "Yayıncı kuruluş"a ait bir kanalda yayınlanan "Laf Ebeleri" adlı programa Cem Yılmaz katılır. Biz de bu sayede böyle bir programın varlığından haberdar oluruz. Programın formatı doğaçlama. Eee bir de Cem Yılmaz konuk olunca tadından yenmiyor. Alkışlıyoruz efenim, iyi seyirler.
Üzüm Güzeli Gibi Sırıtma - Ata Demirer (neredesin Firuze) 00:31
Üzüm Güzeli Gibi Sırıtma - Ata Demirer (neredesin Firuze) 885 izlenme - 2 yıl önce Neredesin Firuze, 2004 yili yapimi Turk filmi. IFR (Istisnai Filmler ve Reklamlar) tarafindan gerceklestirilen produksiyonda Levent Kazak'in yazdigi senaryo Ezel Akay (Ezop) tarafindan yonetilmistir. Ozcan Deniz, Sebnem Donmez, Haluk Bilginer, Demet Akbag, Cem Ozer, Ata Demirer, Murat Akkoyunlu, gibi genis bir kadroya sahip olan film, Turkiye'de yapilmis en nitelikli muzikal filmlerden biri olup "Neredesin Firuze" IMC (Istanbul Manifaturacilar Carsisi) plak dunyasina hiciv dolu bir yaklasimla Turk Toplumu'nun icinde bulundugu caresizliklere getirdigi gulunesi veya aglanasi cozumleri komik boyutta sinema perdesine aktarir. Filmde renkler ve muzik basarili oyuncu secimiyle sunularak kendi icinde bir drami ve komediyi barindirir.
Kral Benim Abi - Ata Demirer (neredesin Firuze) 02:12
Kral Benim Abi - Ata Demirer (neredesin Firuze) 885 izlenme - 2 yıl önce Neredesin Firuze, 2004 yili yapimi Turk filmi. IFR (Istisnai Filmler ve Reklamlar) tarafindan gerceklestirilen produksiyonda Levent Kazak'in yazdigi senaryo Ezel Akay (Ezop) tarafindan yonetilmistir. Ozcan Deniz, Sebnem Donmez, Haluk Bilginer, Demet Akbag, Cem Ozer, Ata Demirer, Murat Akkoyunlu, gibi genis bir kadroya sahip olan film, Turkiye'de yapilmis en nitelikli muzikal filmlerden biri olup "Neredesin Firuze" IMC (Istanbul Manifaturacilar Carsisi) plak dunyasina hiciv dolu bir yaklasimla Turk Toplumu'nun icinde bulundugu caresizliklere getirdigi gulunesi veya aglanasi cozumleri komik boyutta sinema perdesine aktarir. Filmde renkler ve muzik basarili oyuncu secimiyle sunularak kendi icinde bir drami ve komediyi barindirir.
vali filmi fragmanı 02:12
vali filmi fragmanı 4.288 izlenme - 7 yıl önce gİdenler gerİ gelmeyecek ama hesap kapanacak!!! 9 ocak'ta sinemalarda...
Görevimiz Tehlike Yarışma Programı (1997) 00:30
Görevimiz Tehlike Yarışma Programı (1997) 467 izlenme - 1 yıl önce Sunuculuğunu Şebnem Dönmez ve Murat Başoğlu'nun yaptığı, Türkiye'nin air hokeyi tanıdığı, canavarların yumruklandığı, mikrofonların tabanca şeklinde olduğu, star tv'de yayınlanan bir garip yarışmaydı. Ünlülerden oluşan iki grubun kıyasıya mücadelesi de diyebiliriz.
Haluk Bilginer - Şebnem Dönmez - Dört Kitabın Manası 04:17
Haluk Bilginer - Şebnem Dönmez - Dört Kitabın Manası 1.744 izlenme - 5 yıl önce
ferda anıl yarkın_üzülme logosuz hq videoklip 05:58
ferda anıl yarkın_üzülme logosuz hq videoklip 1.235 izlenme - 5 yıl önce ferda anıl yarkın'ın şebnem dönmez ile aşk yaşadığı dönemlerde beraber çektiği duygusal ve unutulmaz şarkının hq videoklibi....ağlama ne olur sen acıyı gel bende gör elveda derken sana isyanım var olanlara..seninle olduğum gün kopamam birkez daha bilirsin çok çılgınım bir sana kıyamadım..üzülme seni ağlarken görmek zordur gönlüme üzülme aşığım seviyorum bende...
Cem Yılmaz - Tecab (Laf Ebeleri) 04:14
Cem Yılmaz - Tecab (Laf Ebeleri) 324 izlenme - 1 yıl önce Cem Yılmaz'ın konuk olduğu programdan tecab kesiti, tecap da ne olaki diyenlere gelsin. evet evet ben de ilk defa duydum ayol kuzum amk... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76021/cem-yilmaz-laf-ebeleri-92-dk
Emrah Şov - Emrah Ana Haber Bülteni 04:37
Emrah Şov - Emrah Ana Haber Bülteni 248 izlenme - 1 yıl önce 80lerde arabesk camiasında olan Emrah 90lardan itibaren kendisini pop dünyasına atar.Atar atmasına ama pop dünyasında öyle kaşları kaldırıp acıklı şarkı söylemek yeterli değildir.Oda düşünür taşınır ve şov dünyasına adım atmaya karar verir...Artık Nuri Alço sendromu Emrah için çoook gerilerde kalmıştır. Not: Şebnem Dönmez'in gömleğe dikkat
Şebnem Dönmez'le Soru Cevap 00:52
Şebnem Dönmez'le Soru Cevap 345 izlenme - 2 yıl önce Güzel oyuncu Şebnem Dönmez hangi süper güce sahip olmak istediğini anlatıyor. Video: Aytek Erdem Röportaj: Selen Meçoğlu
Ferda Anıl Yarkın - Üzülme 05:58
Ferda Anıl Yarkın - Üzülme 129 izlenme - 1 yıl önce Ferda Anıl Yarkın şarkısı olan yıllar sonra bir yerde dinlediğimde kafama güzelliğiyle dank etmiştir. "üzülme unutmam ayrılık var diye" diyen sözleriyle, şarkının ikinci kısmındaki solosuyla yeniden keşfettiğim şarkılar arasına girmiştir. Şarkı Sözleri (lyrics): Ağlama ne olur sen Acıyı gel bende gör Elveda derken sana İsyanım var olanlara Seninle olduğum gün Kopamam bir kez daha Bilirsin çok çılgınım Bir sana kıyamadım Üzülme üzülme Unutmam ayrılık var diye Üzülme üzülme Aşığım seviyorum bende Üzülme üzülme Seni ağlarken görmek Zordur gönlüme Üzülme üzülme Aşığım seviyorum bende
Haluk Bilginer & Şebnem Dönmez - Dört Kitabın Manası 04:05
Haluk Bilginer & Şebnem Dönmez - Dört Kitabın Manası 175 izlenme - 9 ay önce Ezop'un enfes filmi Karagöz Hacivat Niçin Öldürüldü'den, içimize sıcacık bir şelale gibi akan, Yunus Emre'nin hayatın sırlarını veren dizelerinin ses bulduğu, Ender Akay'ın "pentatonik gam" içine daldırıp çıkardığı leziz bir şarkı. Haluk Bilginer'in tam da Karagöz'e uyan kırçıllı, oyunbaz ses tonu ile Şebnem Dönmez'in dinginliği birleşince ortaya böyle güzel bir iş çıkmış. "Sen sana ne sanırsan, Ayruga da onu san Dört kitabın manası Budur eğer var ise"
Kuzey Güney 62.Bölüm İlk Sahne 04:46
Kuzey Güney 62.Bölüm İlk Sahne 294 izlenme - 3 yıl önce Ferhatı öldürdüğünü itiraf eden birinin ortaya çıkması, dava dosyasının seyrini değiştirse de, şüpheleri ortadan kaldırmaz. Burak Çatalcalı ve Komiser Şeref hala gerçek katilin peşindedir.
Size Baba Diyebilir Miyim? 05:30
Size Baba Diyebilir Miyim? 96 izlenme - 1 yıl önce Okan Bayülgenin antipatik oyunculuğuna rağmen Engin Günaydın için her hafta kendini izlettiren ama yayın hayatı fazla uzun olmayan Size Baba Diyebilir Miyim dizisinde Engin Günaydından muhteşem performans.
Aslı ile Kerem - Jenerik (2002) 00:39
Aslı ile Kerem - Jenerik (2002) 59 izlenme - 9 ay önce Başrollerini Ozan Güven ve Şebnem Dönmez'in paylaştığı 2002 yılı yapımlı Show Tv dizisi Aslı ile Kerem. İlker Ayrık ve Demet Evgar'ın henüz popüler olmadığı dönemler. sitcom furyasının yaşandığı o dönemin kaliteli yapımlarından biriydi.
Ünlülerden Adalet Çağrısı Adalete Fener Yak 01:06
Ünlülerden Adalet Çağrısı Adalete Fener Yak 154 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticilerinin adil şekilde yeniden yargılanması için bir araya gelmiş ünlülerden Adalet Çağrısı. Cem Yılmaz, Kıraç, Şebnem Dönmez, Berna Laçin, Burcu Kara,Ceyda Düvenci, Emre Kınay, Emre Karayel, Okan Bayülgen, Sarp Akkaya, Şevket Çoruh Adalete Fener Yak diyor.