Hoşgeldiniz!

Seccad Mehmedi

İranlıların İbrahim Tatlıses'i Seccad Mehmedi 02:09
İranlıların İbrahim Tatlıses'i Seccad Mehmedi 22.674 izlenme - 5 yıl önce İranlıların İbrahim Tatlıses'i Seccad Mehmedi Ebru Gündeş İran'ın Tatlıses'ini Türkiye'ye hazırlıyor İbo'ya rakip geliyor..
Seccad Mehmedi - Yaralı Kalbim 03:30
Seccad Mehmedi - Yaralı Kalbim 6.166 izlenme - 4 yıl önce YARALI KALBİM ANLADIM YALANSIN SENDE ARAMA BOŞ YERE ADAM SANDIM TANIMADAN HATA BU BENCE NASIL İNANDIRDIN BENİ KAÇ KERE KİM HAKLI KİM HAKSIZ SOR KALBİNE BİR KERE YOK YARALI KALBİM BİR KEZ DAHA DAYANAMAZ YOK BU SAVAŞTAN , ASLA ,ASLA GALİP ÇIKAMAZ... söz müzik : rojda ateş
İranlıların İbrahim Tatlıses'i Seccad Mehmedi 08:45
İranlıların İbrahim Tatlıses'i Seccad Mehmedi 4.652 izlenme - 5 yıl önce İranlıların İbrahim Tatlıses'i Seccad Mehmedi Ebru Gündeş İran'ın Tatlıses'ini Türkiye'ye hazırlıyor İbo'ya rakip geliyor..
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 07:02
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 7.374 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses'e benzerliği ile dikkat çeken İranlı şarkıcı Seccad Mehmedi, videolarıyla internette tıklanma rekorları kırıyor
İran'ın İbrahim Tatlıses'i Mehmedi 08:45
İran'ın İbrahim Tatlıses'i Mehmedi 1.660 izlenme - 3 yıl önce Söylediği yanık türkülerle şehrinde meşhur olup düğünlerin aranılan ismi olan Mehmedi'nin şarkıları, çok geçmeden internet sitelerinde en çok izlenen videoların başına geldi. Kısa zamanda ismi İstanbul'a ulaşan sanatçı bir anda kendini Türkiye'de buldu. Albüm çalışmaları Haziran 2013'te bitecek olan Mehmedi, Turkiye'nin önde gelen aranjörlerinden Nurullah Çaçan ile birlikte çalışmaktadır. Seccad Mehmedi albümünde Uğur karakuş, İlyas Keçeci, Ali Gencebay ve Ümit Aksoy gibi isimlerin eserlerine yer verecek.
Seccad Mehmedi - Haber Gelmiyor Yardan 04:40
Seccad Mehmedi - Haber Gelmiyor Yardan 525 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Geceler Sırdaşım Olmuş Tükenip Bitti Hayatım Acılar Kalpte Kururmuş Bu Nasıl Yürektir Anlamadım.. İkimiz Kavga Ederdik Birimiz Hep Susuverirdi Bırakıp Gitmeyi Denedik Ben Yüreğimden Yollamadım.. Kapadım Odalara Kendimi Yaşadım Hüznü Zamansız Yüreğim Sakladı Yaşını Yüzüne Bakıpta Ağlamadım.. Haber Gelmiyor Yardan Belli Beni Sevmiyor Artık Varsın Bana Can Veren Allah Şimdi Verdiği Gibi Alsın..
Seccad Mehmedi - Suya Hasret 02:08
Seccad Mehmedi - Suya Hasret 143 izlenme - 2 yıl önce Seccad Mehmedi