Hoşgeldiniz!

secde

Adnan Oktar: Demba Ba'nın Maçtaki Secdesi Sevinç Secdesidir 01:19
Adnan Oktar: Demba Ba'nın Maçtaki Secdesi Sevinç Secdesidir 34.732 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar sahibi olduğu A9 TV kanalındaki programında. Demba Ba ve eşi hakkında söylenenlere kifayetsiz kalmadı ve ''Demba Ba bağnazların yorumlarını önemsemesin, maçtaki secdesi sevinç secdesidir'' dedi.
Atatürk'e Secde Etmek 02:03
Atatürk'e Secde Etmek 4.857 izlenme - 1 yıl önce Efendim alevi taraftarlar bir dergahta toplanmış önde atatürk resmi ve secde ediyo ne allah bilirler ne muhammed kendi çapında yeni din çıkaran taraftarları ve o eski nostalji tadında videomuz sizlerle
Nasser al Qatami hayattan koparıyor - Secde Suresi (17-18) | fussilet Kuran Merkezi 01:35
Nasser al Qatami hayattan koparıyor - Secde Suresi (17-18) | fussilet Kuran Merkezi 1.163 izlenme - 2 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanan Nasser al Qatami'nin namaz kılarken okuduğu Secde Suresini (17-18) bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde öğrenebilirsiniz.Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Ağaçların Secdeye Gelmesi (İbretlik) 00:38
Ağaçların Secdeye Gelmesi (İbretlik) 4.783 izlenme - 2 yıl önce Bir tane vatandaş arabayla seyir halinde giderken bir anda önündeki ağaçlar tek tek düşmeye başlıyor. İbretlik bir görüntü...
Secde Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 08:49
Secde Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 59 izlenme - 5 gün önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın sesinden hazırlanmış Secde Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Namaz Kilan Bebek:) 00:29
Namaz Kilan Bebek:) 16.474 izlenme - 8 yıl önce namaz kılan bebek
Müslüm Gürses Günahkar Secde Ettim Aşka Taparcasına Damar Arabesk 05:37
Müslüm Gürses Günahkar Secde Ettim Aşka Taparcasına Damar Arabesk 6.148 izlenme - 6 yıl önce hayran sayfamız[http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1]arabeskci[http//www.facebook.com/arabeskci.kral]damarabeskci[http//www.facebook.com/damarabeskc1]
Kabe İmamı Secde Suresi ( Secde Ayeti ) 06:41
Kabe İmamı Secde Suresi ( Secde Ayeti ) 4.466 izlenme - 5 yıl önce
Secde Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 4) 09:50
Secde Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 4) 1.929 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Secde Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Secde Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 07:15
Secde Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 1.271 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Secde Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Secde Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 06:18
Secde Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 3.426 izlenme - 3 yıl önce Secde Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir
Secde Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 5) | fussilet Kuran Merkezi 09:30
Secde Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 5) | fussilet Kuran Merkezi 1.045 izlenme - 11 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Secde Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Emreden Cübbeli Yorumu: Hocalar Da Bu İşe Başladıysa, Vah, Vah, Vah 01:11
Emreden Cübbeli Yorumu: Hocalar Da Bu İşe Başladıysa, Vah, Vah, Vah 2.804 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli futbolcu, Cübbeli Ahmet Hoca'nın Demba Ba'nın attığı goller sonrası secdeye varmasıyla ilgili "Hocalar da bu işe başladıysa, vah, vah, vah..." dedi.
Secde sadece Allahü teala ya yapılır 09:57
Secde sadece Allahü teala ya yapılır 3.048 izlenme - 5 yıl önce Bu sohbette secdenin tarifi yapılmakta, müslümanın her kime olursa olsun nasıl selam vermesi , saygı göstermesi gerektiği anlatılmakta, müminlerin sadece Kabeye doğru yönelerek sadece Allahü telya secde etmesi nakillerle anlatılmaktadır.
Tuğçe Kazaz: Namaz İle Boyun Ağrılarımdan Kurtuldum 01:12
Tuğçe Kazaz: Namaz İle Boyun Ağrılarımdan Kurtuldum 1.862 izlenme - 3 yıl önce Ülke TV'ye konuk olan Tuğçe Kazaz, namazın kendi hayatına getirdiği faydalardan bahsetti. Ülke TV'de Esra Elönü'nün konuğu olan ünlü manken Tuğçe Kazaz, hayatına dair özel açıklamalarda bulundu. Sunucu Elönü'nün "İslam'a geri döndükten sonra kıldığın namazlarda da bir değişik oldu mu?" sorusuna cevap veren Kazaz, namazın sağlığa faydasından bahsetti. NAMAZLA BOYUN FITIĞINDAN KURTULDUM Stüdyoda ayağa kalkıp uygulamalı olarak gösteren Kazaz, namaz kılarken rükuda yaptığı hareketin bel ve boyun ağrılarına iyi geldiğini söyledi.
Namaz Kılan Deve 00:24
Namaz Kılan Deve 1.395 izlenme - 3 yıl önce Namaz kılan çocuklarla birlikte secdeye kapanan yavru deve görenleri güldürdü...
Ronaldo'nun Müslüman Olduğunun Kanıtı 00:56
Ronaldo'nun Müslüman Olduğunun Kanıtı 1.412 izlenme - 2 yıl önce Ronaldo bir maçta gol atınca secdeye kapanıyor millet anlamasın diye ellerini yumruk şeklince tutuyor. Allah kabul etsin mümin kardeşim.
Cem Yıldız Aşk-ı Diyar Şarkısı Ağır Roman Dizisi 04:03
Cem Yıldız Aşk-ı Diyar Şarkısı Ağır Roman Dizisi 3.450 izlenme - 5 yıl önce Aşk ı Diyar Ağır Roman Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi ?
Zalim Kedi Ve Namaz Kılmaya Çalışan Dayı 03:05
Zalim Kedi Ve Namaz Kılmaya Çalışan Dayı 1.043 izlenme - 3 yıl önce Videoda namaz kılarken onunla oynamaya gelen bir kediyi izliyoruz. hadi hayvan doğası gereği yapar bu tür şaklabanlıklar peki video çekip tıs tıs gülen dürzü neden bir şey yapmıyor. ben olsam namazdan sonra kediyi sever o videoyu çeken kişiye 4 rekat namazın sevabını sıfırlayacak kadar küfür ederdim. arz ederim.
Sehiv Secdesini Nasıl Yaparız 00:29
Sehiv Secdesini Nasıl Yaparız 1.025 izlenme - 2 yıl önce Sehiv Secdesini Nasıl Yaparız ..
FİFA 2015te oyuncu maçı bırakıp secdeye yatıyor 00:15
FİFA 2015te oyuncu maçı bırakıp secdeye yatıyor 899 izlenme - 2 yıl önce FİFA 2015'te Lucas Moura maçı bırakıp secdeye yatıyor. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında..
senai demirci 00:47
senai demirci 1.600 izlenme - 6 yıl önce faize karşı secdedyz
Firavun'un 3.000 Yıllık Secde Eden Cesedi 01:29
Firavun'un 3.000 Yıllık Secde Eden Cesedi 949 izlenme - 4 yıl önce Firavun'un 3.000 Yıllık Secde Eden Cesedi
Sehiv (Yanılma) Secdesi 00:27
Sehiv (Yanılma) Secdesi 695 izlenme - 2 yıl önce Sehiv (Yanılma) Secdesi..
Hz. Yusuf'un Rüyası - Dini Hikayeler 06:12
Hz. Yusuf'un Rüyası - Dini Hikayeler 653 izlenme - 2 yıl önce Hz.Yusuf bir rüya görür ve bu Rüyayı Babası Hz.Yakup'a anlatır. "Bir vakit Yusuf, babasına; Babacığım! Ben (rüyada) on bir yıldızla, güneşi ve ayı gördüm; bana secde ediyorlardı" dedi. (Yusuf Suresi-4) Babası Hz.Yakup (a.s), oğlu Yusuf'a, bu rüyadan kardeşlerine bahsetmemesini söyler. Belki kardeşlerinden kendisine zarar gelebileceğini anlatır. Nitekim yine kardeşleri Hz.Yusuf'a zarar vermekten geri durmazlar ve onu bir kuyuya atarlar. Hz.Yusuf'u oradan geçen bir kervan bulur. Onu köle pazarında satarlar. Arkasından uğradığı bir iftiranın sonunda kendisini zindanda bulur. Mısır melikinin şarapçısı ve aşçısı, Melik'in zehirlenmesi ile ilgili bir suikast olayından sonra zindana, Yusuf(a.s)'ın yanına düşerler. Zindanda iki delikanlı gördükleri bir rüyayı Hz.Yusuf'a anlatırlar. Birisi "Ben rüyamda şarap(üzüm) sıkıyor"olarak gördüm. Diğeride,"Ben rüyamda kendimi başımda ekmek götürüyor,kuşlarda ondan(gagalayıp)yiyor" (Yusuf Suresi-36) olarak gördüm. Yusuf(a.s) onlara rüyalarını tabir etti. Ve dedi ki "Biriniz efendisine şarap içirecek, diğeriniz ise asılıp, tepesinden kuşlar yiyecektir. İşte hakkında fetva istemekte olduğunuz mesele(böylece) olup bitmiştir." (Yusuf Suresi-41) Bir başka ayette ise "İş de böyle, Rabbin seni seçecek ve sana olayların yorumuna dair ilimler öğretecek; hem sana, hem Yakup soyuna nimetini bundan önce Ataların İbrahim ve İshak'a tamladığı gibi tamlayacak! şüphe yok ki Rabbin bilendir, hikmet sahidir." (Yusuf Suresi-6) Nitekim aradan çok zaman geçmeden, Hz.Yusuf'un dediği gibi şarapçı ve melikin hizmetine yeniden döner. Aşçı ise darağacına götürülür. Bir gece mısır meliki uykusundan dehşet içinde uyandı. Gördüğü rüyanın tesirinden kurtulamıyordu. Hemen divanı topladı. Gördüğü rüyayı anlattı."Ben rüyada 7 semiz inek görüyorum, Bunları 7 zayıf inek yiyor ve 7 yeşil başakla diğer 7 kuru başak görüyorum. Ey Efendiler! Siz rüya tabir ediyorsanız, bana rüyamı halledin." (Yusuf Suresi 43. Ayet)dedi. Divandakiler, anlatılan bu rüyaya bir yorum getiremediler ve ona; "Ey melik! bağışlayın bizi, bu anlattığınız karma karışık rüyalardan ibarettir. Biz ise bu çeşitten hesaba, kitaba gelmez rüyaları bilen kişiler değiliz" (Yusuf Suresi-39)dediler. Bu esnada Hz.Yusuf'u zindandan tanıyan hizmetkar, zindana giderek rüyanın tabirini Hz.Yusuf'a yaptırdı. Hz.Yusuf hizmetkara "Dedi ki: yedi sene adetiniz üzere ekeceksiniz, biçtiklerinizi biraz yiyeceğiniz dışında başağında bırakınız. (Yusuf Suresi-47) Ve devam etti. "Sonra onun arkasından yedi kurak yıl gelecek biraz saklayacağınız dışında, önce biriktirdikleriniz yeyip götürecek" (Yusuf Suresi-48) Dedi." Sonra arkasından bir yıl gelecek halk sıkıntıdan kurtulacak, sıkıp sağacak" (Yusuf Suresi-49) Dedi Rüyanın tabirini duyan melik derhal Hz.Yusuf'u zindandan çıkarttı. Ve gerçektende bolluk yıllarının sayısı yediyi buldu. Ardındanda yedi kıtlık yıl. Artık Hz.Yusuf, melikin başveziri olmuştur. Kıtlık esnasında Hz.Yusuf'un kardeşleride erzak almak için Hz.Yusuf'un yanına geldiler. Kardeşleri onu tanımadılar. Hz.Yusuf onlara; bütün ailesini alıp gelmelerini söyledi. Tüm aile gelerek Hz.Yusuf'un huzuruna çıktılar. Hz.Yusuf kendisini kardeşlerine ve ailesine tanıttı. Anne Babasını taht üzerine çıkardı. Hepsi onun için secdeye kapandılar ve Ey babacığım! İş de bundan önceki rüyamın yorumu budur! Gerçekten Rabbim onu hak kıldı, hakikaten bana ihsan buyurdu; Çünkü beni zindandan çıkardı ve şeytan benimle biraderimin arasını dürtüştürdükten sonra sizi çölden getirdi. Hakikaten Rabbim dilediğini gerçekleştirmede çok hoş davranmaktadır. Gerçek şu ki, O öyle bilen, öyle hikmet sahibi olandır.(Yusuf Suresi-100) dedi.
Gökdeniz Karadeniz gol attı ve secdeye yattı 00:20
Gökdeniz Karadeniz gol attı ve secdeye yattı 583 izlenme - 2 yıl önce Rubin Kazan'ın tecrübeli oyuncusu Gökdeniz Karadeniz, Kuban'a karşı attığı golün sevincini secdeye yatarak kutladı.
Secde Suresi Tefsiri | Mahmud Efendi Hazretleri 23:54
Secde Suresi Tefsiri | Mahmud Efendi Hazretleri 347 izlenme - 3 yıl önce
Secde suresi ishak Danış tek parça full 08:42
Secde suresi ishak Danış tek parça full 46 izlenme - 3 ay önce Secde suresi ishak Danış tek parça full
Abd'de Cemaat Namazı Kılmak 02:18
Abd'de Cemaat Namazı Kılmak 793 izlenme - 3 yıl önce Abd'de kılınan bir cemaat namazı.. 'Cemaat namazını Peygamber ve Ehl-i Beyt'inden öğrenecek değiliz.. Biz namaz kılmasını da iyi biliriz..' diyenlerin düştükleri vahim durum.. Sahip olduğumuz her şeyi değiştiren, bozan ve altını üstüne getiren Amerika.. El-kaide maşasından sonra namaza da el attı ve dezenformasyona devam ediyor.
Canım Efendim 01:31
Canım Efendim 2.073 izlenme - 8 yıl önce Hak muhammet Ali,Ali diyenler Gönül beytullaha secde edenler Elbet noksanının,görüp bilenler Haktan ayrı değil,canım efendim