Hoşgeldiniz!

seçim 2015

Akp'nin İktidarını Dans ve Küfürle Kutlayan Türk Kızı 01:32
Akp'nin İktidarını Dans ve Küfürle Kutlayan Türk Kızı 41.736 izlenme - 2 yıl önce Akp'nin tek başına iktidar olmasını garip bir dans ve küfürlü söylemleri ile kutlayan bu gereksiz insanı sizlerle paylaştığım için herkesten özür diliyorum fakat burada ki tek amacım ülkeyi yönetenlerin seçmen profilini herkesi görmesini istemem.
Mustafa Yıldızdoğan - Geliyor (2015 MHP Seçim Şarkısı) 04:35
Mustafa Yıldızdoğan - Geliyor (2015 MHP Seçim Şarkısı) 16.817 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Bin yıllık kardeşliğe fitne tohum ektiler Sözde barış diyerek haine baş büktüler Geliyor Geliyor Vatan Diyen Geliyor Geliyor Geliyor Millet Diyen Geliyor Arsıza Hırsıza Bela İllet Geliyor Haram Nedir Bilmeyen Başa DEVLET Geliyor Dün ne ise bugün o özü sözü aynı net Milletin birlik harcı Milliyetçi Hsreket Geliyor Geliyor Vatan Diyen Geliyor Geliyor Geliyor Millet Diyen Geliyor Arsıza Hırsıza Bela İllet Geliyor Haram Nedir Bilmeyen Başa DEVLET Geliyor
TRT Seçim Konuşmalarının Kamera Arkası Görüntüleri 02:04
TRT Seçim Konuşmalarının Kamera Arkası Görüntüleri 22.529 izlenme - 3 yıl önce Liderlerin TRT'de ekrana gelen Yüksek Seçim Kurulu kayıtlarının kamera arkası görüntüleri yayınlandı. İşte o renkli anlar...
Seçim Sonuçlarına İsyan Eden AKP'li 02:26
Seçim Sonuçlarına İsyan Eden AKP'li 9.480 izlenme - 3 yıl önce AKP'nin yaşadığı düşüş ve hdp'nin meclise girmesinden sonra kendisini kaybeden vatandaşımızı izliyoruz
Latif Şimşek, Rasim Ozan Kütahyalı Atışması - Seçim 2015 06:40
Latif Şimşek, Rasim Ozan Kütahyalı Atışması - Seçim 2015 8.182 izlenme - 3 yıl önce Seçim sonuçlarının değerledirildiği programa Rasim Ozan Kütahyalı telefonla bağlandı. Latif Şimşek'le tartışan Kütahyalı sinirlenerek telefonu kapattı. Kütahyalı'nın telefonu yüzüne kapatmasına bozulan Latif Şimşek, "Rasim Ozan senin yaptığın var ya şimdi bak sen gerçekten çok saygısız bir adamsın. Sadece bu kadar söylüyorum." dedi.
Kılıçdaroğlu: Yüzde 40 Alamazsak İstifa Ederiz ! 06:56
Kılıçdaroğlu: Yüzde 40 Alamazsak İstifa Ederiz ! 5.813 izlenme - 3 yıl önce Başarısızlık durumunda istifa edeceğini dile getiren Kılıçdaroğlu "Sonuçlardan memnunum" diyerek sözünden döndü. Kılıçdaroğlu: "Başarısız olursak eğer, tek ben değil yönetim kadrosu olarak biz bu işi götüremedik diyeceğiz. Burda çok samimi söylüyorum. Çıkacağız diyeceğiz ki biz çalıştık, dilimizin döndüğü kadar halka gittik, çözümleri ürettik. Ama napalım, beklediğimiz sonucu alamadık. Hadi bize eyvallah." demişti.
Nurullah Ankut - Seçim Yorumu 17:24
Nurullah Ankut - Seçim Yorumu 3.576 izlenme - 3 yıl önce TRT konuşmalarının atarlı amcası HKP genel başkanı Nurullah Ankut aynı hararetiyle seçimi değerlendirdi.
Aferin Silho Sana 02:41
Aferin Silho Sana 3.612 izlenme - 3 yıl önce Güneydoğu'da son dönemde yaşananları daha doğrusu genel anlamda yaşananları anlatan bir şarkı görüntüler şarkıya "cuk" oturmuş. Hdp nin 1 kasım secim müzüği olarak kullanması şiddetle tavsiye edilir.
2015 Seçimlerinde Flash Tv'nin Çizgisini Hiç Bozmaması 02:06
2015 Seçimlerinde Flash Tv'nin Çizgisini Hiç Bozmaması 5.692 izlenme - 3 yıl önce 2015 genel seçimlerinde tüm kanallar seçim sonuçlarını değerlendirirken Flash Tv her zaman ki gibi halay çekmeye devam etmiş. Normal kanallar bile dizi ve filmleri geç saatlere ertelerken Flash Tv'nin istifini hiç bozmaması ve ''çok da tın'' havalarında halay çekmelerine devam etmiş. Buradan Flash Tv'de ki davulcusundan Mahmut Tuncer'ine kadar tebrik etmek lazım. Buyrun bu da resimlisi: http://i.imgur.com/BZjDIdb.jpg
John Oliver'ın Erdoğan'la Gene Dalga Geçmesi 02:02
John Oliver'ın Erdoğan'la Gene Dalga Geçmesi 6.390 izlenme - 3 yıl önce HBO sunucusu John Oliver seçim günü yaptığı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yerden yere vurdu. Programda Kılıçdaroğlu'nun altın klozet suçlamalarına değinen Oliver, Erdoğan'ın bu konudaki cevabını Taht Oyunlarına benzetti. Oliver olayı Eronews'tab duymuş, tuvalet temizleme mevzusunu duysa kimbilir neler derd?
Chp'nin Davutoğlu, Bahçeli, Demirtaş Kombolu Reklam Filmi 00:35
Chp'nin Davutoğlu, Bahçeli, Demirtaş Kombolu Reklam Filmi 5.117 izlenme - 3 yıl önce Chp'nın birlik temalı yeni reklam filmi... Tüm parti liderleri reklam filminde rol almış.
Flash TV'nin Seçim Akşamı İlkeli Yayıncılığından Taviz Vermemesi 00:11
Flash TV'nin Seçim Akşamı İlkeli Yayıncılığından Taviz Vermemesi 3.531 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv hem haberini özet şeklinde veriyor hem de her zamanki ilkesinden taviz vermiyor..
Samsun - Seçim Hileleri ve Kavgaları 00:15
Samsun - Seçim Hileleri ve Kavgaları 3.811 izlenme - 3 yıl önce Samsun Gazipaşa İlköğretim Okulu'nda 1250 Nolu sandıkta seçmenler ve sandık görevlileri arasında kavga çıktı. Oy kullananlar imza atmadan çıkmak istedi, sandık görevlileri engel oldu
Çözüm Sürecinin Arkasındaki Kirli Pazarlıklar! 05:34
Çözüm Sürecinin Arkasındaki Kirli Pazarlıklar! 3.897 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Milletvekilimiz Barış Yarkadaş: Tayyip Erdoğan’a “Arap ülkelerinde ayaklanmalar olacak, sistemler değişecek, sen buranın lideri olacaksın. Bu planın uygulanabilmesi için ise Kürtleri yanına almalısın. Böylece Başkanlık sistemini hayata geçirebilirsin” denildi ve adına “çözüm” denilen süreç başladı!
AK Parti'den Kürtçe Seçim Şarkısı 04:13
AK Parti'den Kürtçe Seçim Şarkısı 1.535 izlenme - 3 yıl önce 'Carek Di' adlı Kürtçe şarkının sözleri Aydın Aydın ve Ferzende Kaya'ya, müzik ise Aydın Aydın'a ait. İşte o şarkının Kürtçe ve Türkçe sözleri...
Seçim Listesine Sonradan Eklenen Adaylar 08:25
Seçim Listesine Sonradan Eklenen Adaylar 2.162 izlenme - 3 yıl önce Gaziantep Hacı Sani Konukoğlu Lisesi'nde seçim listesine sonradan eklenen 6 kişi oy kullanmaya çalışırken yakalandı. İkamet adreslerinde oturmadıkları iddia edilen 6 kişinin oy kullanmasına engel olmak isteyen MHP'liler ile AKP'liler birbirine girdi. Daha sonra mükerrer oy kullanan aynı aileden 6 kişi polis tarafından gözaltına alındı. CHP ve MHP temsilcileri olayla ilgili tutanak tuttu.
Faruk Çelik Seçim Klibi - Oyuna Gelme Kardeşim 02:44
Faruk Çelik Seçim Klibi - Oyuna Gelme Kardeşim 1.371 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa akp adayı Faruk Çelik'in seçim klibi sizlerle. Özetinde sanki asker Türk kökenli olunca öldürmesi serbest gibi bir anlam akıllara getiriyor.umarım böyle değildir ne desem bilemedim.izleyin yorumu siz yapın.
Tuğba Yörük Öztürk, Yörük Kızı Öztürk Gelini (Ak Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı) 00:18
Tuğba Yörük Öztürk, Yörük Kızı Öztürk Gelini (Ak Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı) 1.278 izlenme - 3 yıl önce Tuğba Yörük Öztürk, Yörük Kızı, Öztürk Gelini
HDP Genel Merkezi'nde 'Baraj' coşkusu 00:09
HDP Genel Merkezi'nde 'Baraj' coşkusu 733 izlenme - 3 yıl önce HDP Genel Merkezi'nde 'Baraj' coşkusu 2015 Genel Seçimleri'nde oy sayım işlemi tüm hızıyla devam ederken, barajın altında kalıp kalmayacağı uzun süredir tartışılan HDP'nin sayımlarda barajın üzerinde göründüğü haberinin gelmesi ile birlikte parti genel merkezinde coşkulu anlar yaşandı.
MHP 2015 Seçim şarkısı ( Haydi Geç Harekete ) 03:39
MHP 2015 Seçim şarkısı ( Haydi Geç Harekete ) 678 izlenme - 3 yıl önce Şarkı sözleri El ele diz dizeyiz ayrım yok biz bizeyiz Tek Vatanda tek bayrakbiz biriz Türkiyeyiz Umut olup millete yaslanıp adalete Hesabı sormak için haydi geç Harekete Yükselen hakkın sesi kucaklayıp herkesi Hak hukuk adaletin Harekettir merkezi Umut olup millete yaslanıp adalete Hesabı sormak için haydi geç Harekete Sünni alevi kardeş her biri birine eş Aynı kervan aynı yol biri ay biri güneş Umut olup millete yaslanıp adalete Hesabı sormak için haydi geç Harekete Engeller yara yara temizlensin bu kara Gelsin milli iktidar gülsün fakir fukara Umut olup millete yaslanıp adalete Hesabı sormak için haydi geç Harekete Devlet Millet el ele bitsin artık bu çile Bu sevdanın türküsü dolansın dilden dile Umut olup millete yaslanıp adalete Hesabı sormak için haydi geç Harekete
Akp Şeçim Şarkısı - Bir Yiğit Adam (Ayna) 05:12
Akp Şeçim Şarkısı - Bir Yiğit Adam (Ayna) 591 izlenme - 3 yıl önce Ak Parti'nin yeni seçim şarkısı. Ayna grubu tarafdan kiziroglu şarkısı modifiye edilerek yapılmış. Tartışma çıkarır cinsten sözlere sahit bilgelik yiğitlik kavramları içeren değişik bir şarkı seçim şarkısı. Sözleri; Geldi vatan aşkına Davutoğlu Ahmet Hoca Geceyi gündüze katan Adam kim, yiğit kim, dürüst kim kim kim Davutoğlu Ahmet Hoca Bir bilge adam, bir yiğit adam Dualarla çıktı yola Umut yaydı sağa sola Reisle girdi kol kola Bütün dünya tanır onu Tam bir Osmanlı torunu Yiğit kim doğru kim dürüst kim Bağrına bastı herkesi Birlik olmak meselesi Yeni Türkiye'nin sesi Adam kim dürüst kim Davutoğlu Ahmet Hoca Bir bilge adam, bir yiğit adam
Aşık Zeki Erdali’den Başbakan’a Seçim Türküsü 03:52
Aşık Zeki Erdali’den Başbakan’a Seçim Türküsü 674 izlenme - 3 yıl önce Seçimlere az bir zaman kala Anadolu’nun halk ozanlarından Aşık Zeki Erdalı, AK Parti ve Başbakan Ahmet Davutoğlu için seçim türküsü hazırladı. Yıllardır Kon TV'de 'Bu Toprağın Türküleri' programını hazırlayıp sunan Halk Ozanı Zeki Erdali'nin kendi yazıp seslendirdiği 'Başbakan Davutoğlu' isimli klip büyük ilgi topluyor.
Hüseyin Edis - Mhp Samsun Milletvekili Adayı 18:55
Hüseyin Edis - Mhp Samsun Milletvekili Adayı 365 izlenme - 2 yıl önce samsun milletvekilleri hüseyin edis mhp devlet bahçeli bafra seçim 2015 aks tv haberaks tv ankara politika siyaset
MHP Mitingi - Detaylar 03:25
MHP Mitingi - Detaylar 377 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cacabey Meydanı'nda partisinin düzenlediği "Nefesimiz Ensenizde Olacaktır" temalı miting'de konuştu.
Mehmet Özhaseki'den Duygusal Veda 03:26
Mehmet Özhaseki'den Duygusal Veda 225 izlenme - 3 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, üst üste 21 yıl yaptığı belediye başkanlığı görevine duygusal bir konuşma ile veda etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2015 Genel Seçimleri Temsili (World of Warcraft Version) 03:02
2015 Genel Seçimleri Temsili (World of Warcraft Version) 319 izlenme - 3 yıl önce 13 yıllık AKP iktidarının yıkılışını temsil eden World of Warcraft videosu...
MHP Genel Başkanı Bahçeli Mitingde Konuştu 03:34
MHP Genel Başkanı Bahçeli Mitingde Konuştu 175 izlenme - 3 yıl önce Miting alanı- Bahçeli konuşma MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında partisi tarafından Balıkesir'de Kuvayi Milliye Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşma yaptı.
Hdp Mersin Milletvekili Adayı Fırat 04:27
Hdp Mersin Milletvekili Adayı Fırat 129 izlenme - 3 yıl önce HDP Mersin milletvekili adayı Dengir Mir Mehmet FıratTAG Otoyolu Mersin gişelerinde karşılamaRöportajFırat'ın vatandaşlarla sohbetiSeçim otobüsüyle turSeçim ofisi HDP Mersin milletvekili adayı Fırat: - "HDP'nin, vatandaşların gönüllü olarak bizimle çalışmasıyla barajı aşacağı kanısındayım"- "Huzurlu ve barış içinde geçen bir seçim diliyorum" HDP Mersin 1. sıra milletvekili adayı Dengir Mir Mehmet Fırat, "HDP'nin, vatandaşların gönüllü olarak bizimle çalışmasıyla barajı aşacağı kanısındayım" dedi.
Oy Pusulasında Hangi Parti Kaçıncı Sırada? 00:46
Oy Pusulasında Hangi Parti Kaçıncı Sırada? 115 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri oy pusulasında AK Parti 23, CHP 22, MHP 18, HDP ise 19. sırada yer alacak.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki Gözyaşlarıyla Veda Etti 03:40
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki Gözyaşlarıyla Veda Etti 128 izlenme - 3 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.