Hoşgeldiniz!

Seçim Barajı

Saadet Partisi'nin  Seçim Barajı'na Yaklaşımı - İnan! Baraj Yok 06:25
Saadet Partisi'nin Seçim Barajı'na Yaklaşımı - İnan! Baraj Yok 3.261 izlenme - 2 yıl önce AGD TV'deki arkadaşlar güzel bir çalışma yapmış. Saadet Partisi'nin seçim barajı sorununa yaklaşımı esprili ve bir o kadar da keyifli bir video ile anlatılmış. Anlatılan her ne kadar doğru ifadeler içerse de hukuk devleti olmadığımız için ancak ütopya olarak kalabiliyor bu söylemler, maalesef.
Kemal Kılıçdaroğlu - Seçim Barajını Düşürelim 01:29
Kemal Kılıçdaroğlu - Seçim Barajını Düşürelim 151 izlenme - 2 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ana muhalefet olarak etkili siyaset yaptıklarını belirterek "Demek etkiliyiz ki milletvekillerimiz darp ediliyor" dedi. Seçim barajını düşürmek için diğer partilere çağrı yaparak yüzde 7, 5, 3 veya 0 önerilerinin hepsini kabul edeceklerini bildirdi.
Erbakan'ın Seçim Barajıyla İlgili Konuşması Sosyal Medyayı Salladı! 00:50
Erbakan'ın Seçim Barajıyla İlgili Konuşması Sosyal Medyayı Salladı! 269 izlenme - 4 yıl önce Erbakan'ın Seçim Barajıyla İlgili Konuşması Sosyal Medyayı Salladı!
Kılıçdaroğlu, Erhan Çelik'in Sorusunu Yanıtlayamadı 01:19
Kılıçdaroğlu, Erhan Çelik'in Sorusunu Yanıtlayamadı 291 izlenme - 3 yıl önce CHP Lideri, konuk olduğu programda Kürt sorununun çözümüne ilişkin partisinin hazırladığı manifestonun maddelerini sayamadı.
Seçim Barajı - Kılıçdaroğlu: Kaldıracağız Erdoğan: Kaldıramazsın 02:13
Seçim Barajı - Kılıçdaroğlu: Kaldıracağız Erdoğan: Kaldıramazsın 98 izlenme - 2 yıl önce Seçim barajı maalesef ülkemizin gerçeği. Daha çok psikolojik olarak kullanılıyor. Seçmen belli partilere yönlendiriliyor. İnsanlar "şu barajı geçer" "bu geçemez" denilerek, savunamadıkları yöneticilere oy vermek zorunda bırakılıyor. Barajın kalkmasını PKK'yı meclise sokmak için savunanlar da var. Ancak işlerin olağan yürüdüğü bir ülkede, o ülkeyi bölmek isteyen bir terör örgütü seçime girememelidir. İyi seyirler...
Kılıçdaroğlu Partisinin Manifestosunu Sayamaması - Düşünce Bulutlu 01:32
Kılıçdaroğlu Partisinin Manifestosunu Sayamaması - Düşünce Bulutlu 111 izlenme - 3 yıl önce Habertürk'te Basın Kulübü Özel programına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik'in sorularını yanıtlamaya çalıştı. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, partisinin Kürt sorununa yönelik 17 maddesini açıklayamadı.
Arada mı Kaldınız? Gelin, #OnuBaşkanYaptırmayalım 01:02
Arada mı Kaldınız? Gelin, #OnuBaşkanYaptırmayalım 59 izlenme - 2 yıl önce Arada mı kaldınız? Gelin,
Yüzde 10luk Seçim Barajı 2015te Kaldırılır mı
Yüzde 10luk Seçim Barajı 2015te Kaldırılır mı 43 izlenme - 3 yıl önce AYM'nin yüzde 10 seçim barajıyla ilgili kararını 3 hafta içinde vereceğini açıklaması sonrası Ankara, seçim barajının kaldırılıp kaldırılmayacağı sorusuna kilitlendi.
Arınç: İsraf Konusunda Karnemiz Kırık 02:38
Arınç: İsraf Konusunda Karnemiz Kırık 65 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "13 yıllık iktidarımızın her tarafı altın yazılarla, başarıyla doludur. Ama israf konusunda karnemiz kırıktır." dedi.
Kılıçdaroğlu: Çözüm Sürecini HDP ile Devam Ettiririz 01:03
Kılıçdaroğlu: Çözüm Sürecini HDP ile Devam Ettiririz 57 izlenme - 2 yıl önce CHP lideri, iktidar olmaları halinde çözüm sürecini sürdüreceklerini, tek muhatap olarak HDP'yi kabul edeceklerini söyledi.
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu, Edirnede 00:57
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu, Edirnede 27 izlenme - 3 yıl önce HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu: - "Baraj 34 yıldır darbe yönetiminin getirdiği bir duvardır. Pamukoğlu "Baraj ın mevcut olması demek, akp nin ekstradan 60 milletvekilini kuyruğuna takıp meclise sokması demektir." dedi
Hane halkı geliri 01:04:18
Hane halkı geliri 20 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 02:59
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 32 izlenme - 2 yıl önce "Saadet BBP ittifakının hedefi en az yüzde 15"-Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: -"Bu ittifakın, anketlere göre, en az yüzde 15'lerin üzerinde olacağını düşünüyoruz"-"Fatih (Erbakan) Bey kardeşimizin bize herhangi bir müracaatı olmadı.
AA Gün Özeti Akşam 06.01.2015 05:52
AA Gün Özeti Akşam 06.01.2015 11 izlenme - 3 yıl önce -Anayasa mahkemesinden seçim barajı başvurusuna ret... -Recep Tayyip Erdoğan:"Kurgulanan umutsuz bir süreçtir" dedi.
Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu: 04:04
Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu: "Bu Birilerinden Öç Almadır" 9 izlenme - 3 yıl önce Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın, ’yüzde 10’luk seçim barajıyla ilgili bireysel başvurular genel kurulda görüşülecek’ açıklamalarına, "Anayasa Mahkemesi’nin böyle bir yetkisi yoktur" cevabını verdi.