Hoşgeldiniz!

seçimler

Uğur Işılak'tan 'Recep Tayyip Erdoğan' Şarkısı 06:06
Uğur Işılak'tan 'Recep Tayyip Erdoğan' Şarkısı 62.676 izlenme - 4 yıl önce Dombra - Uğur Işılak - Recep Tayyip Erdoğan AK Parti 2014 Seçim Müziği Başbakan Erdoğan için Uğur Işılak tarafından hazırlanan yeni seçim şarkısı Erdoğan’ı duygulandırdı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel seçimler öncesinde ilk kez seçim beyannamesini açıklamak için kürsüye yürüdüğü anda Uğur Işılak'ın AK Parti için hazırladığı seçim şarkısı söylendi. Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine yazılan şarkı üzerine Erdoğan duygu dolu anlar yaşarken, şarkının içinde "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan" gibi sözlere yer verildi.
Kısa Film - Yıkık Seçimler ve Yıkık Sonuçlar 10:57
Kısa Film - Yıkık Seçimler ve Yıkık Sonuçlar 1.483 izlenme - 4 ay önce
Vermicem [Fena Değil] 05:17
Vermicem [Fena Değil] 15.449 izlenme - 4 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
Gizem Aras'ın Gelen Tepkilere Sert Cevabı 09:05
Gizem Aras'ın Gelen Tepkilere Sert Cevabı 8.186 izlenme - 3 yıl önce şuradan hatırlayacağınız üzere ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/261895/ak-parti-oy-kaybettigi-icin-aglayan-kiz akp'nin tek başına iktidar olamamasından sonra video çekip ağlayan gizem aras, sosyal medyaya cevap niteliğinde bir video daha çekmiş. Yine kendince çıkarımlarda bulunuyor. İyi seyirler efendim.
Hdp'ye Oy Veren Akp'lilere Çemkiren Kız Volume 2 06:37
Hdp'ye Oy Veren Akp'lilere Çemkiren Kız Volume 2 9.055 izlenme - 3 yıl önce Kendisinin cumhurbaşkanlığı sayfasına herkesin görmesi için paylaştığı videodur efendim. Özel olarak kişisel sayfasından alınmamıştır. İkinci bir gizem aras vakası izliyoruz efendim. İsim: pınar eylül emekçi.
1977 Seçimleri Oy Sayımı 01:46
1977 Seçimleri Oy Sayımı 7.463 izlenme - 3 yıl önce 1977 yılında yapılan genel seçimlerde istanbuldaki bir okuldan oy sayımını gösteren videoyu izliyoruz...
Bir Oyu İkiniz Verdiyseniz Benim Oyum Nereye Gitti 00:51
Bir Oyu İkiniz Verdiyseniz Benim Oyum Nereye Gitti 9.256 izlenme - 4 yıl önce Türkiye bugün seçimlere giderken baş rolünü Şener Şen'in oynadığı 'Züğürt Ağa' filminden seçimle ilgili bir sahne. Türkiye bugün yoğun ve yorucu geçen seçim maratonunun sonuna geliyor. 1 aydan fazladır ülke gündeminin başında oturan yerel seçimler 30 Mart itibariyle başladı. Sandıkların açılıp oyların açıklanması akşam saatlerini bulur. Hazır herkesin tek gündemi seçim sonuçlarıyken Türk Sinemasının temel taşlarından biri olan ve Şener Şen'in üstün bir performans sergilediği Züğürt Ağa Filmindeki seçim sahnesini sizlerle paylaşalım. Züğürt Ağa'nın köyden tek oy aldığını öğrendiği ve iki yalakasının o tek oy benim oyum demesine karşılık tarihe geçen "Bir oyu ikiniz verdiniz de benim oyum nereye gitti" repliğini geçtiği sahne.
Sevinçten Önce Ağladı Sonra Ver Allahım Ver 01:22
Sevinçten Önce Ağladı Sonra Ver Allahım Ver 7.873 izlenme - 2 yıl önce Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) seçim yasağını kaldırmasının ardından AK Parti Eskişehir Teşkilatında ilk sonuçları gören bir kadın üye sevinçten ilk önce gözyaşlarına hakim olamazken, ardından ise oynamayı ihmal etmedi. (İHA)
Alparslan Türkeş'in 55 Yıl Önce Cezayir'e Silah Göndermesi 02:40
Alparslan Türkeş'in 55 Yıl Önce Cezayir'e Silah Göndermesi 4.739 izlenme - 3 yıl önce Melih Gökçek'in 3 haziran 2015 akşamı tgrt tv'de, şok video olarak yayınlattığı kayıt efendim. Adam mit tırlarındaki silahları aklatmak için böyle bir yola başvurmuş. Ülkücülerin ne diyeceği ayrıcana bir merak konusu.
Elektrikler Kesilirse Sandığın Üzerine Oturun - Kemal Kılıçdaroğu 01:01
Elektrikler Kesilirse Sandığın Üzerine Oturun - Kemal Kılıçdaroğu 3.781 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğu seçim çalışmalarını Lüleburgaz da sürdürdü. Partisinin düzenlediği mitingde konuşan Kılıçdaroğlu parti üyelerine "seçim günü elektrikler kesilirse sandığın üzerine oturun" talimatı verdi.
Şener Şen: Ula 1 Oy Sizinse Benim Oy Nere Gitti 01:18
Şener Şen: Ula 1 Oy Sizinse Benim Oy Nere Gitti 5.201 izlenme - 4 yıl önce Şener Şen: Ula 1 Oy Sizinse Benim Oy Nere Gitti
Fenerbahçeli'ler Böyle Oy Kullandı! 01:04
Fenerbahçeli'ler Böyle Oy Kullandı! 4.179 izlenme - 4 yıl önce F.Bahçe taraftarları böyle oy kullandı! Oy kullanmaya gelen Antalyalılar arasında, Fenerbahçe ve Beşiktaş formalı seçmenler ilgi çekti. Kızlı erkekli bir grup taraftar, Fenerbahçe forma, atkı ve beresiyle oy kullandı. "Fenerbahçe taraftarları olarak oyumuzu kullandık" diyen gruba başka takımların taraftarlarından da destek geldi. Antalya'da yerel seçim karelerine girenler arasında yeni doğmuş bebeği kucağında sandık başına gidenler, alçılı ayağı nedeniyle tekerlekli sandalyeyle gelenler de vardı.
Akp Maltepe Belediye Başkan Adayının Çok Gerçekçi Reklam Filmi - Bob Ross 03:30
Akp Maltepe Belediye Başkan Adayının Çok Gerçekçi Reklam Filmi - Bob Ross 3.204 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Edibe Sözen'in Bob Ross taklidi yapan bir arkadaş kullanıp ülke insanına "Bakın, doğayla şehri nasıl da iç içe yaşatıyoruz." mesajı vermek istediği, oysa alttan alttan "Ülkedeki yeşil alanları nasıl da s.ktik de her yeri beton yaptık." mesajının olduğu reklam filmidir. (Küfür için afedersiniz, Göz göre göre böyle şeylerin yapılması kanıma dokunuyor.)
İlber Ortaylı - Oy ve Ötesi 02:14
İlber Ortaylı - Oy ve Ötesi 2.401 izlenme - 3 yıl önce Oy ve Ötesi siyasi partilerden bağımsız bir bilinçlendirme hareketidir. Hangi renk, ırk, dil, din, cinsiyetten olursan ol kardeşim OYUNA SAHİP ÇIK! http://oyveotesi.org
Ateşli Silahlar [Fena Değil] 05:06
Ateşli Silahlar [Fena Değil] 3.024 izlenme - 4 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
06 yasin _ alkollüyüm    söz - müzik  o6yasin 03:36
06 yasin _ alkollüyüm söz - müzik o6yasin 8.556 izlenme - 9 yıl önce http//www.facebook.com/pages/06-yasin/139023806115145
HDP Eşcinsel Evlilik Vaat Ediyor 02:29
HDP Eşcinsel Evlilik Vaat Ediyor 2.490 izlenme - 3 yıl önce Yüzde on barajı aşmak uğruna daldan dala konan HDP parti çalışanları şimdi de Eşcinsel Evlilik Vaat Ediyor.
nutzz seçimler 00:07
nutzz seçimler 2.303 izlenme - 7 yıl önce
Muş'ta Seçim Gerginliği 02:04
Muş'ta Seçim Gerginliği 2.136 izlenme - 4 yıl önce Soğuk hava ve bastıran kar yağışına rağmen seçime olan ilginin yoğun olduğu Serhat’ta, birçok merkezde yaşanan usulsüzlükler, asker, korucu ve AKP’lilerin baskısı nedeniyle kavga ve tartışmalar yaşanıyor. Hakkari'de yerel seçimler için sabah erken saatlerden itibaren halk sandık başlarına gitti. BDP Hakkari belediye eş başkan adayı Dilek Hatipoğlu ise Selahattin İlköğretim Okulu’nda oyunu kullanarak, seçimlerin barışa ve çözüme vesile olması temennisinden bulundu. Bunun yanı sıra BDP heyetini takip eden DHA muhabirleriYunus Emre İlköğretim Okulu önünde bekleyen özel harekat polislerini görüntülediği esnada polisler tarafından darp edildi. Öte yandan BDP, oy pusulalarında partilerinin ambleminin silik olduğunu, bunun yaşlı ve okuma yazması olmayanlara zorluk çıkaracağını belirterek YSK’ye itirazda bulundu. Yüksekova, Şemdinli'de kepenkler kapalı Yüksekova, Şemdinli ve Esendere'de ise seçimler nedeniyle esnaf kepenk açmadı. Yüksekova ve Esendere'de oy kullanımı sırasında her hangi bir sorun yaşanmadı. Şemdinli'de ise askerlerin kimliksiz oy kullanma girişimine BDP ve görevliler müdahale etti. Goman Dağı, Yaylapınar (Salara), Kırmızıtepe (Binsor) ve Tekeli’de (Gare) bulunan askerlerin ise Şemdinli’de oy kullandığı iddia edildi. Korucubaşı oy kullanmayı engelliyor Derecik'te (Rubarok) ise AKP adayı korucubaşı Ekrem Çetinkaya’nın sandıklara müdahale ederek oy kullanımını engellediği, oyları aile büyüklerinin toplu olarak oy kullanması yönünde baskı yaptığı ileri sürüldü. Beldede bulunmayan, sandık başına gelmeyen yurttaşların oylarının akrabaları tarafından verilmesi girişimi BDP Derecik Belde Örgütü ve BDP belediye eş başkan adayları Şükrü Kaya ve Berivan Avcı, tüm sandıkları dolaşarak olası usulsüzlükleri önlemeye çalışıyor. MURADİYE Van’ın Muradiye ilçesi Keçikıran köyünde ise korucu ve askerlerin açık oy kullanma girişimine karşı gerginlik yaşandı. Sandık başına yığılan AKP’lilerin halkı yönlendirmeye çalıştığı ve propaganda yaptığı belirtilirken, buna itiraz eden BDP’lilere saldırıldı. Saldırı anını ve korucuların sandık başındaki görüntülerini çeken gazeteciler de saldırıdan nasibini aldı. ERCİŞ Van Erciş’te, BDP eş başkan adayları sabahın erken saatlerinde oylarını kullandı. Diba Keskin, Tenzile Ana İlkokulu’nda 1315 nolu sandıkta oyunu kullanırken, bir diğer Eş Başkan adayı Abdurrahman Çağan ise Beyazıt Mahallesi’nde Erciş Anadolu Lisesi’nde 1041 Nolu sandıkta kullandı. Keskin, “31 Mart sabahında Erciş’te devrim olacak. Allah’ın izniyle halkımızla beraber güzel Erciş’imizi kalkındırıp yaşanılabilir bir şehir yapacağız’’dedi. Keskin ve Çağan, oylarını kullandıktan sonra sandıkları gezerek BDP ve AKP’li müşahitlere başarılar diledi. KARS Kars halkı ise kötü koşullar altında sandık başına gidiyor. Şiddetli tipinin yanı sıra dünden beri etkili olan kar, şehir merkezinde yer yer 10 santimetreyi buldu. 23 mahallede, 28 oy kullanma noktasının bulunduğu Kars’ta yurttaşlar evlerinden çıkmakta zorlanıyor.
Tayyip Erdoğan - 1994 İstanbul Belediye Başkanlığı Süreci 04:01
Tayyip Erdoğan - 1994 İstanbul Belediye Başkanlığı Süreci 1.919 izlenme - 3 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın medyaya ve diğer engellere rağmen nasıl bir seçim stratejisi belirleyerek başarılı olduğuna değiniliyor efenim.
Obama-Trump | Erzurum Dublaj 01:00
Obama-Trump | Erzurum Dublaj 496 izlenme - 1 yıl önce ------------------------------------------------------------------------------------- İSMAİL TAŞ youtube : https://www.youtube.com/channel/UCilM... facebook : https://www.facebook.com/ismail.tas.7... twitter : https://twitter.com/ismail58Tas instagram: https://www.instagram.com/ismail_tas___/
Kendi seçimlerinle yaşa! 00:31
Kendi seçimlerinle yaşa! 2.486 izlenme - 7 yıl önce her şeyi almamızın bir nedeni vardır. örneğin reklamdaki mankende gördüğümüz için herkeste olduğu için pek çok şey alırız... renault laguna coupe'u ise yalnızca beğendiğiniz için alırsınız.
Oy senin sesin ! Sadece 1 OY ! Lütfen Oy ver ! - 2 01:18
Oy senin sesin ! Sadece 1 OY ! Lütfen Oy ver ! - 2 1.408 izlenme - 4 yıl önce Katkıda bulunan sanatçılar : Aslı Tandoğan, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Harun Tekin, Koray Candemir, Canan Ergüder, Mehmet Günsur, Selma Ergeç, Güven Kıraç, Meltem Cumbul, Ceyda Düvenci, Pelin Karahan, Seda Bakan, Selim Bayraktar, İrem Sak, Okan Çabalar, Özge Özpirinççi, Buğra Gülsoy, Dolunay Soysert, Kenan Ece, Ceyda Düvenci, Serkan Altunorak, Burcu Kutluk ve Selen Öztürk'e çok teşekkürler ... Yapım : Burcu Kutluk, Bora Tarhan Yönetmen : Bora Tarhan Editör : Safak Oz Kutle Stüdyo: Atölye Gri www.atolyegri.com Ses: Alican Okan Metin : Burak Ozguney
Oy Ver [fena Değil] 03:59
Oy Ver [fena Değil] 1.846 izlenme - 4 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
Zor Seçimler - Happy Wheels / Leafgaming35 12:58
Zor Seçimler - Happy Wheels / Leafgaming35 648 izlenme - 2 yıl önce KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Hayatta bazen zor kararlar veririz :D Happy Wheels tada vermeye çalıştık :D Daha fazlası için Videoyu Beğenmeyi Unutmayın! Facebook https://www.facebook.com/leafingersarehere Reklam ve iş görüşmeleri için: leafgaming35@gmail.com mertkanelci@yandex.com Kargo Gönderin : Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir ---Sponsorlar--- Hyper X: http://geni.us/1eUB G2A.COM: Web: https://www.g2a.com/r/leaflookrs Nitrado: Web: http://bit.ly/NitradoTR_LeafGaming35 Facebook: https://www.facebook.com/NitradoTR HitFox: Web: http://web.ad2games.com/_launch/ Facebook: https://www.facebook.com/HitFox Intro Song: Aero Chord feat. DDARK - Shootin Stars [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
Yasa Dışı Sol Örgüt Yandaşları Muhtarlık Binasını Yaktı 04:11
Yasa Dışı Sol Örgüt Yandaşları Muhtarlık Binasını Yaktı 754 izlenme - 4 yıl önce Sultangazi'de yasadışı sol örgüt yandaşları, seçimin yapıldığı okulu taş yağmuruna tuttu. Grup, muhtarlık binasını da ateşe verdi. Edinilen bilgilere göre olay Sultangazi 75. Yıl Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan İstiklal İlkokulu civarında meydana geldi. Oyların çalındığını iddia eden yasa dış sol örgüt yandaşları, Cumhuriyet Caddesi'nde toplanarak oy sayım işleminin yapıldığı İstiklal İlkokulu'nu taş yağmuruna tuttu. Hızını alamayan grup, okulun karşısında bulanan 75. Yıl Muhtarlık binasını da ateşe verdi. Yaşanan olaylar nedeniyle okula çok sayıda polis sevk edildi. Özel harekat polisleri ve Toplumsal Olaylara Müdahale Araçları (TOMA) da hazır bekletildi. Yanan muhtarlık binası TOMA'dan sıkılan su yardımıyla söndürüldü. Öte yandan oy sayımının yapıldığı okuldan çıkan bazı kişilerin oyların çalındığı iddiasıyla polisi hedef aldıkları görüldü. Okuldan çıkanlarla polis arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı.
Melih Gökçek'in Balkon Konuşması 03:03
Melih Gökçek'in Balkon Konuşması 971 izlenme - 4 yıl önce Gökçek’ten şaşırtıcı balkon konuşması, sonuçlara o da itiraz edecekmiş! Dünkü yerel seçimlerin ardından açılan sandıklarda resmi olmayan sonuçlara göre kazandığı netleşen Melih Gökçek, belediye binası önünde kalabalık karşısına geçerek burada bir zafer konuşması yaptı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre kazanan Melih Gökçek, “Biz dostluğu, yol arkadaşlığını da unutmayız, hainlik yapanı da unutmayız” dedi. Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi binasında çalışanlar ve partililer tarafından karşılandı. Belediyenin konferans salonunun bulunduğu binanın balkonundan AKP ve Türkiye bayraklarıyla bekleyenlere seslenen Gökçek, “Ankara’da bugüne kadar aldığımız dualar ve Ankaralıların desteğiyle bir sefer daha 5 yıl Ankara’yı Allah ömür verirse birlikte idare edeceğiz” diye konuştu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre kazanan Melih Gökçek, “Biz dostluğu, yol arkadaşlığını da unutmayız, hainlik yapanı da unutmayız” dedi. Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi binasında çalışanlar ve partililer tarafından karşılandı. Belediyenin konferans salonunun bulunduğu binanın balkonundan AKP ve Türkiye bayraklarıyla bekleyenlere seslenen Gökçek, “Ankara’da bugüne kadar aldığımız dualar ve Ankaralıların desteğiyle bir sefer daha 5 yıl Ankara’yı Allah ömür verirse birlikte idare edeceğiz” diye konuştu. “Şunu herkes bilsin. Biz dostluğu, yol arkadaşlığını da unutmayız, hainlik yapanı da unutmayız” diyen Melih Gökçek, rakiplerinin dün saatlerce televizyonda direndiklerini ifade etti. “Daha önce anlattım, dedim ki ‘tezgah yapacaklar, son ana kadar bizi mağlup gösterecekler, insanları sokağa dökecekler’ birebir bunları yaptılar” diyen Gökçek, ancak Allah’ın bu zaferi kendilerine bahşettiğini kaydetti. Gökçek, şöyle konuştu: “7 düvel birleşti, Allah’a hamdolsun güçleri yetmedi. Dışarıdan beynelmilel güçler. Özellikle İstanbul’daki baronlar ve bu baronlarla birlikte içerideki işbirlikçileri, hepsi bir araya geldiler. Türkiye Cumhuriyeti’nin gücü karşısında, Recep Tayyip Erdoğan hükümetinin gücü sayesinde mağlup oldular. Bu zafer Allah’ın yardımı ve milletimizin gücü sayesinde oldu. Milletimize teşekkürlerimizi, şükranlarımızı sunuyoruz.” Ankara’nın bugün dünyanın örnek kentlerinden biri olduğunu dile getiren Gökçek, sözler verdiklerini, Allah’tan bu sözleri 5 yıl içinde tutmayı nasip etmesini diledi. “Allah kendi rızası için hepimize hizmet etmeyi, birlikte mücadele etmeyi bizlere nasip etsin. Allah fitnecilere, fesatçılara fırsat vermesin” diyen Gökçek, kendisini destekleyenlere teşekkür etti. Gökçek, bugünden itibaren rakiplerinin seçim kurullarına itiraz edeceğini ifade ederek, eğer kendi itirazları kabul edilirse oylarının en az 70 bin daha artacağını söyledi. “Sonuçlara itiraz edeceğiz” Ankara’da 90 binden fazla oyun iptal edildiğini ve bunun 3 puan anlamına geldiğini dile getiren Gökçek, “Bizim tesbitimize göre 70 bin oy bize ait olan oy. Akşam arkadaşlarla konuştuk durduk. Biz de itiraz ediyoruz, biz de hakkımızı almak için o iptal edilen sandıklardan geri alacağız, inşallah arayı da açacağız. Allah’ın izniyle inşallah yolumuza da aynen devam edeceğiz” diye konuştu. Gökçek, sözlerini, “Allah muhabbetimizi bozmasın, Allah gücümüze zeval vermesin. Allah Başbakanımıza güç versin, Allah devletimizin içindeki fitneyi fesatı bitirsin, bize düşmanlık eden beynelmilel güçlere de inşallah akıl versin ve Türkiye Cumhuriyeti o eski Osmanlı’nın ruhuyla tekrar dirilsin inşallah” bitirdi. Gökçek, belediye binasının avlusunda bekleyenleri Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler’in yanı sıra AKP Ankara Milletvekili Salih Kapusuz ve eşi Nevin Gökçek ile selamladı. Partililerin meşaleler yaktığı ve konfeti patlattığı alanda, Gökçek’in konuşması sonrasında balonlar uçuruldu ve havai fişek atıldı.
06 yasin - erik dalı 03:09
06 yasin - erik dalı 1.948 izlenme - 7 yıl önce yasintumer1984@windowslive.com
CHP'de kurultay sonrası hangi strateji izlenecek? - Türkiye'nin Gündemi 07 02 2018 Çarşamba 03:31:15
CHP'de kurultay sonrası hangi strateji izlenecek? - Türkiye'nin Gündemi 07 02 2018 Çarşamba 106 izlenme - 2 ay önce CHP'de kurultay sonrası hangi strateji izlenecek? Parti meclisi listeleri nasıl şekillendi, parti yönetiminde değişiklik mesajları nasıl sonuçlanacak? AK Parti-MHP ittifakı kime, nasıl oy kazandıracak? İttifak yerel seçimlerde yapılacak mı? Liderler arasındaki gerilim neden yükseldi? Ahu Özyurt sordu, Kamuoyu Araştırmacısı İhsan Aktaş, Kamuoyu Araştırmacısı Hakan Bayrakçı, Kamuoyu Araştırmacısı Faruk Acar ve Siyasal İletişim Uzmanı Dr. Gülfem Saydan Sanver, Türkiye'nin Gündemi'nde yanıtladı.
Ekonomi Bakanı Zeybekci, Zaferi Zeybek Oynayarak Kutladı 04:06
Ekonomi Bakanı Zeybekci, Zaferi Zeybek Oynayarak Kutladı 808 izlenme - 4 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,yerel seçimlerde AK Parti’nin Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmasının ardından Delikliçınar Meydanı’nda önce konuşma yaptı sonra zeybek oynadı. 30 Mart yerel seçimleri sonucunda Denizli’de AK Parti adayı Osman Zolan’ın kazanmasının kesinleşmesinin ardından vatandaşlar Delikliçınar Meydanı’na aktı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci seçim sonuçlarını parti binasında takip ettikten sonra meydana geldi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, sahneye Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Osman Zolan’la birlikte çıktı. Sahnede ilk olarak konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kendilerine başkanlığı layık gören herkese teşekkür etti. Her zaman millete güvendiğini belirten Zolan, bundan sonra da hizmetlerle adından söz ettireceğini söyledi. Daha sonra vatandaşların sloganları arasında konuşan Bakan Zeybekci, Denizli’nin her zaman AK Parti’ye destek verdiğini söyledi. Denizli’ye hizmet etmekten geri kalmayacaklarını ifade eden Zeybekci, "Denizli hak ettiğini alsın dediniz. Daha sonraki tüm seçimlerde bize büyük destek verdiniz. Bize hak ettiğimizi verdiniz" dedi. Bu seçimlerin bir istiklal mücadelesi olduğunu söylediklerini belirten Zeybekci, "Milletimizi galip çıktı. Millet kazandı. Onlar kaybetti. Bu milletin iradesine kastedenler kaybetti. Bu milletin Başbakanına kastedenler kaybetti. Bu ülkeye ihanet edenler kaybetti. Biz tüm kardeşlerimizle yolumda yürüyeceğiz. Bizim işimiz sövmek olmayacak. Dinimiz 'Müslümanlar kardeştir' diyor. Biz kardeşlerimizle yolumuza devam edeceğiz. Ancak aklını ve vicdanını satanlar ve ülkeyi de satmak isteyenlerden bunun hesabını soracağız. Yok öyle Başbakanı dinleyip servis etmek. Sen herkesi dinle, MİT’i dinle. Sonra bana dokunmayın de" şeklinde konuştu. ZEYBEK OYNADI Bakan Zeybekci Türkiye’nin bu seçimlerden demokrasi ve hukuku üstün çıkardığını sözlerine ekledi. Bakan Zeybekci daha sonra havai fişek gösterisini izledi. Gösterinin ardından Tavas Zeybeği çalarken, vatandaşların alkışları arasında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Tavas Zeybeği oynadı. AK Partililerin alkışları arasında zeybek oynayan Bakan Zeybekci ve Başkan Zolan’a bazı vatandaşlar da eşlik etti.