Hoşgeldiniz!

seçmen

AKP Seçim Müziği Dombıra ile Kopmak 04:15
AKP Seçim Müziği Dombıra ile Kopmak 15.065 izlenme - 2 yıl önce Facebook'ta rasgele gördüğüm bi videodur.İzler izlemez verdiğim tepki "Bunedir amk" şeklindedir.Arkadaşlar kime oy verirseniz verin bu tarz şeyler yapmayın bu nedir amk? Son olarak videodaki adam video açıklaması olarak şunu yazmış ; "AL BU VİDEO YU DA 7 SÜLALENE SEYRETTİR DE 7 SÜLALEN AK AİLE GÖRSÜN PİÇ KURUSU"
AKP Seçmenine AKP'yi Sormak 06:36
AKP Seçmenine AKP'yi Sormak 13.899 izlenme - 2 yıl önce Video'da AKP seçmenine,AKP'yi ve yaptığı yolsuzlukları,AKP'nin olumlu yanlarını sormuşlar. İzlerken AKP'nin seçmen profilinide anlıyoruz.Bazı kişiler gerçekten insanın gülmesini sağlıyor. İyi seyirler.
Bartın Çiftetelli 01:02
Bartın Çiftetelli 20.695 izlenme - 9 yıl önce bartının gururu
Yapılan Hizmetlerin Erdoğan İçin Olduğunu Sanan AKPliler 00:38
Yapılan Hizmetlerin Erdoğan İçin Olduğunu Sanan AKPliler 5.026 izlenme - 2 yıl önce Vallahi ne diyelim diyecek pek bi şey yok hep aynı naneler işte. İzleyip cahil insanlarımızın haline üzülelim mi gülelim mi bilemedim.
Hdp'ye Oy Veren Akp'lilere Çemkiren Kız Volume 2 06:37
Hdp'ye Oy Veren Akp'lilere Çemkiren Kız Volume 2 9.039 izlenme - 3 yıl önce Kendisinin cumhurbaşkanlığı sayfasına herkesin görmesi için paylaştığı videodur efendim. Özel olarak kişisel sayfasından alınmamıştır. İkinci bir gizem aras vakası izliyoruz efendim. İsim: pınar eylül emekçi.
Seçimler Öncesi Akp'ye İsyan Eden Vatandaş 04:41
Seçimler Öncesi Akp'ye İsyan Eden Vatandaş 2.926 izlenme - 2 yıl önce Genel seçimlerden önce sokak röportajında akp ye isyan eden bir vatandaş. Eski bir video fakat gelinen günde önemi büyük.
Ak Partili Seçmenlerin 3. Köprü Hakkındaki Övgülü Yorumları 01:16
Ak Partili Seçmenlerin 3. Köprü Hakkındaki Övgülü Yorumları 3.872 izlenme - 1 yıl önce Ak Partili Seçmenler 3.Köprü'den geçerken bi övgü bi hayranlık içerisinde bakmalar gibi yorumlar göreceksiniz.
Rizelilerin 2015 Seçim Sonuçlarına Tepkileri 03:32
Rizelilerin 2015 Seçim Sonuçlarına Tepkileri 6.019 izlenme - 3 yıl önce Rizeli vatandaşların, 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri sonrasında meclis çoğunluğunu kaybeden AKP'ye yönelik yorumlarını ve koalisyon hakkındaki düşüncelerini izleyeceksiniz. AKP-CHP koalisyonu diyenler çoğunlukta. İyi seyirler.
1 Kasım Öncesi Son Hatırlatmalar 08:19
1 Kasım Öncesi Son Hatırlatmalar 3.182 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım sabahı sandık başına giden seçmenlerin oy kullanırken bazı kurallara dikkat etmesi gerekiyor. Seçmenin yanında bulundurması gereken öncelikli belge, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasının bulunduğu bir kimlik kartı. Seçmen bilgi kağıdı olmayan yurttaşlar Yüksek Seçim Kurulu’nun internet sitesinden sandık numarasını ve sırasını öğrenebilir. Oy pusulasının yırtık, mühürlü veya yazılı olmamasına dikkat edilmeli. Dikkat edilecek bir başka nokta da oy pusulası ve zarfın üzerinde YSK filigramının bulunması. Oy kullanma kabinine fotoğraf makinesi veya telefonla girmek yasak. Oy pusulalarının yanında el ilanı, broşür ya da özel işaret, yazı taşıyan oy zarfları geçersiz sayılacak. Seçmen oyunu kullandıktan sonra da isminin bulunduğu listeye imza atmayı unutmamalı. YSK’nın belirlediği bitiş saatinden sonra gelen seçmen ise oy kullanamayacak. Her seçmen, kanunda sayılan istisnalar dışında, hangi sandık seçmen listesinde kayıtlı ise ancak o sandıkta oy kullanabilecek. Bir seçmen, birden fazla oy kullanamayacak. Oyunu kullandıktan sonra sandık başından ayrılmayan seçmen, sandık başkanı tarafından uzaklaştırılacak. Uyarılara rağmen seçmen sandık başında kalırsa, başkan onu kolluk kuvvetleri aracılığı ile uzaklaştırabilecek.
Bütün Kürtler Toplandık HDP'ye Oy Attık 01:03
Bütün Kürtler Toplandık HDP'ye Oy Attık 4.127 izlenme - 3 yıl önce Akp seçmeni hükûmet kurulmayınca ilginç girişimlere, kendi çaplarında ironik mesajlara yönelmiş. Bence hükûmeti kurma görevini Nurullah Ankut'a devredelim, temizlesin ülkeyi.
Başörtüsüyle Sümerliler Arasında Bağlantı Kurmak 03:54
Başörtüsüyle Sümerliler Arasında Bağlantı Kurmak 4.496 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de yerel bir televizyonun sokakta seçimin nabzını tuttuğu programına katılan CHP'li seçmen başörtülülere hakaretleri sıraladı. Yorumsuz...
 Trakya'da Böyle Oy İstenir! 00:35
Trakya'da Böyle Oy İstenir! 3.304 izlenme - 4 yıl önce CHP'li bir aday, seçmenin kapısında dans ederek oy istiyor.
Yabancıların Gözünden 1 Kasım Seçimleri 04:30
Yabancıların Gözünden 1 Kasım Seçimleri 2.247 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de yaşayan veya turist olarak gelen yabancı ülke vatandaşlarına 1 Kasım seçimlerine yönelik izlenimlerini sorulmuş. Taksim İstiklal Caddesi'nde yakaladığımız çeşitli uyruklardan insanlardan; “Bu seçimler hakkında ne biliyorsunuz?" "Gezdiğiniz yerlerde seçimlere ilişkin neler gördünüz?” “Seçime giden süreci kendi ülkenizde yapılanlarla kıyasladığınızda ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?” sorularına cevap istedik.
Yolu Kapatan Koyunlar 02:48
Yolu Kapatan Koyunlar 1.337 izlenme - 2 yıl önce Memleketin hangisinde bilmiyorum. koyun sürüsünün trafiğin pek yaşanmadığı bir yolu kapatmasını izliyoruz efendim. (mekan,havaalanı olabilir)
Niçin Oy Vermelisiniz? 06:06
Niçin Oy Vermelisiniz? 3.272 izlenme - 3 yıl önce Malum 7 haziran 2015'de genel seçimler var. Evet düşüncelerimiz farklı, kimimiz hevaliz kimimiz bozkurtuz. Bazılarımız laik bazılarmız akgenç. İşin esprisi bir yana Her seçim zamanında sandığa gidelim oyumuzu verip vatandaşlık görevimizi yapalım. Yapmamız gerekeni yapalım.
Ünlülerden Seçim Çağrısı 04:38
Ünlülerden Seçim Çağrısı 1.791 izlenme - 2 yıl önce Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın 1 Kasım seçimlerine katılarak vatandaşlık haklarını kullanmalarını teşvik etmek amacıyla kamera karşısına geçen sanatçılar ”Türkiye’nin Seçimi Senin Seçimin” diyerek çağrıda bulundular.
O Köy Bu Seçimde de Sandığa Gitmeyecek 02:53
O Köy Bu Seçimde de Sandığa Gitmeyecek 1.373 izlenme - 2 yıl önce Belde statüsünü kaybederek köye dönüşen Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Kuşu halkı, bir süreden beridir devam ettikleri sandığa gitmeme kararlarını 1 Kasım seçimlerinde de uygulayacaklar.
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 00:46
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 2.759 izlenme - 3 yıl önce 15 Haziran Ankara mitingindeki Ak Parti seçmeni potpurisini izleyeceğiz. Beyaz Tv mikrofonunu gören yurdum insanı kameralar karşısında ilginç tepkiler vermektedir. videoları kaydeden https://twitter.com/radioheadbanger a teşekkürler.
Yolsuzluk Ülkeye Hizmettir Diyen AKP Seçmeni 00:18
Yolsuzluk Ülkeye Hizmettir Diyen AKP Seçmeni 1.894 izlenme - 3 yıl önce Adam Smith ekonomi teorisyeni ak partili seçmenler karşısında diz çöküp tövbe ister.Tamam yolsuzluk yapıyor ama para ülke içinden dışarı çıkmadığı için fark etmez yani. akp muhafazakarlığı dinciliği budur.içki içen kahkaha atan namussuzdur ama çalan çırpan namusludur.
Ak Partili Seçmen - Pokemon Edition 00:12
Ak Partili Seçmen - Pokemon Edition 2.621 izlenme - 3 yıl önce Ak Parti'li seçmenin pokemon ile editlenmiş komik hali efenim.. orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127283/akp-secmeninin-kamera-gorunce-cosmasi
Ölü Seçmen Fışkırıyor - Cem Yılmaz 03:33
Ölü Seçmen Fışkırıyor - Cem Yılmaz 1.961 izlenme - 3 yıl önce İzmir'deki seçim listelerinin yanlış hazırlandığını biliyorsunuz. Ölülerin bile yazıldığı listeler büyük gündem oluşturmuştu. Star tv eski spikeri Uğur Dündar ve Cem yılmaz bu olayları yorumlamışlar. İzliyoruz.
Seçimde Oy Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 00:27
Seçimde Oy Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 888 izlenme - 3 yıl önce Seçimde Oy Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Seçmenin oyunun geçerli sayılması için oy pusulasının üzerinde "evet" ya da "tercih" mühründen başka bir işaret, yazı veya imza bulunmaması gerekiyor. Seçmenlerin 7 Haziran'daki milletvekili genel seçimlerinde oylarının geçerli sayılması için oy pusulasının üzerinde, "evet" ya da "tercih" mühründen başka bir işaret, yazı veya imza bulunmaması gerekiyor. Vatandaşların seçimlerde kullanacağı oyların geçersiz sayılmaması için bazı hususlara dikkat etmeleri gerekiyor. Arkasında "Türkiye Cumhuriyeti Yüksek Seçim Kurulu" filigranı ve sandık kurulu mührü bulunmayan oy pusulaları ile hiçbir yerine "evet" ya da "tercih" mührü basılmamış, siyasi partilere veya bağımsız adaylara ayrılan alanlardan birden fazlasına mühür basılmış oy pusulaları geçerli sayılmayacak. Sandığın ait olduğu seçim çevresinden başka bir seçim çevresi için düzenlenmiş oy pusulaları da geçerli kabul edilmeyecek. Bütünlüğü bozacak şekilde yırtılmış veya koparılmış, üzerinde "evet" ya da "tercih" mührü dışında veya bu mühürler yerine herhangi bir özel işaret, isim, imza kaşesi, mühür veya parmak izi basılan, üzerinde yer alan siyasi partilere veya bağımsız adaylara ait bölümleri belirgin şekilde karalanmış, çizilmiş veya işaretlenmiş olan oy pusulaları da geçersiz sayılacak. Üzerinde yer alan matbu yazıların ve şekillerin dışında yazılar, harfler veya sayılar yazılmış, şekiller çizilmiş birleşik oy pusulaları geçerli kabul edilmeyecek. Zarfın içinde el ilanı, broşür ya da özel bir işaret, yazı, şekil taşıyan kağıt veya işaret amacı taşıyan herhangi bir madde çıkması halinde, bu zarftan çıkan oy pusulaları hesaba katılmayacak. Oyların geçerli sayılacağı haller Zarfların açılması veya oyların okunması sırasında oy pusulasının yırtılması, bütünlüğü bozulmaksızın bir kısmının kazaen yırtılması durumunda oylar geçerli sayılacak. Herhangi bir şekilde lekelenmiş olup da bunun özel olarak işaret koymak amacıyla yapılmadığının anlaşılması durumunda, bu oy geçerli kabul edilecek. Birleşik oy pusulasının katlanarak zarfa konulması sebebiyle "evet" mührü ile oy pusulasının arkasına basılan sandık kurulu mührü izinin oy pusulasının diğer kısımlarına geçmesi halinde de pusula geçerli olacak. Bir siyasi parti veya bağımsız aday alanına basılan "evet" mührünün sadece iki parti alanını ayıran çift çizgili bölgeye taşmış olması durumunda oy geçerli sayılacak. Başka bir siyasi partinin veya bağımsız adayın alanına taşmamak kaydıyla bir siyasi partinin alanına birden çok "evet" mührü basılması halinde de oy geçerli kabul edilecek. Hamile, hasta ve engelliler bekletilmeyecek Sandık seçmen listesine yazılı seçmenin kimliği, nüfus hüviyet cüzdanı veya kimlik tespiti amacıyla düzenlenmiş ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını taşıyan resmi belgelerle belirlenecek. Oy vermeye gelen hamile, hasta ve engelliler bekletilmeyecek, yaşlılara öncelik tanınacak. Seçmenler cep telefonu, fotoğraf veya film makinesi gibi görüntü kaydedici veya haberleşme sağlayıcı cihazlarla kapalı oy verme yerine giremeyecek. Bu tür cihazlar kapalı oy verme yerine girmeden önce kapatılarak sandık kurulu başkanına teslim edilecek. Oyların sayımı ve dökümü açık olarak yapılacak. Oy verme yerinde hazır bulunanlar, sayım ve dökümü takip edebilecek. Sayım ve döküm cetvelinde siyasi partilerin ve bağımsız adayların aldığı oylar, orada bulunanlara başkan tarafından yüksek sesle ilan edilecek. Kullanılmayan zarflar veya birleşik oy pusulaları, bir paket halinde mühürlenecek ve üzerine sayısı yazılacak. Seçmenler, www.ysk.gov.tr internet adresinden oy kullanacakları yeri, kimlik bilgilerini kullanarak öğrenebilecekler.
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 01:00
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 1.002 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore'de parlamento seçimleri yapılıyormuş. Devlet Başkanı Kim Jong Un'un yönetimi altında yapılan ilk seçimlerde, 687 seçim bölgesinden Yüksek Halk Meclisi vekilleri belirleniyormuş da bu nasıl bir tiyatrodur acaba diyesi geliyor insanın... Neyse detayları dinleyip izleyin en iyisi.
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 2 00:57
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 2 891 izlenme - 3 yıl önce Fantastikliği Ankara mitinginin iki katı olan İstanbul/Kazlıçeşme mitinginden manzaralar. videoları kaydeden https://twitter.com/radioheadbanger a teşekkürler.
Seçmen Bilgilendirme Videosu 06:35
Seçmen Bilgilendirme Videosu 619 izlenme - 3 yıl önce Seçmen Bilgilendirme Videosu
Oy Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli? 05:33
Oy Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli? 507 izlenme - 2 yıl önce Oyunuzu nasıl kullanacaksınız? 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan seçimler, Genel Seçim olacağı ve yalnızca milletvekili seçimi yapılacağı için tek pusula ve tek sandıkta oy verme işlemi tamamlanacak. Seçim görevlileri tarafından size verilecek olan oy pusulası ve zarfla birlikte YSK tarafından hazırlanan seçim kabinine girilecek. Kabinde bulunan mühürle tercih ettiğiniz siyasi partinin veya bağımsız milletvekilinin hemen altında bulunan yuvarlak alan işaretlenecek. Daha sonra oy kullanılan pusula, görevliler tarafından verilen zarfa koyularak kabinden çıkılacak. Eldeki zarf ise seçim yetkililerinin göstereceği sandığa atarak oy verme işlemi tamamlanacak.
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 01:47
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 721 izlenme - 3 yıl önce Abim çok objektif biçimde İstanbulda olan su kesintilerini kendince yorumlamış.
Ak Partiliyim, Fenerbahçeliyim, Göt Kılıyım 00:59
Ak Partiliyim, Fenerbahçeliyim, Göt Kılıyım 711 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta belirtildiği üzere fanlarına seslenişte bulunan bu hanımefendi (!) kendisini kısaca tanıyıyor. Kendisini sevmemiz için 3 element bir araya gelmiş. Ne diyelim hayırlısı olsun :)
Seçmenin Eğilimleri Ne Yönde? - Türkiye'nin Gündemi 17.01.2018 Çarşamba 03:05:33
Seçmenin Eğilimleri Ne Yönde? - Türkiye'nin Gündemi 17.01.2018 Çarşamba 7 izlenme - 4 gün önce Siyasetteki gerilim tırmanıyor. Seçimlere doğru ittifak çalışmaları ve partilerin il kongreleri nasıl devam edecek? Hangi aday, hangi seçmenden, nasıl oy isteyecek? Partiler stratejilerini nasıl belirleyecek? Dış politika seçmeni nasıl etkiliyor? Ahu Özyurt sordu, konukları Kamuoyu Araştırmacısı Faruk Acar, Kamuoyu Araştırmacısı Hakan Bayrakçı, Siyaset Stratejileri Uzmanı Elif Dördüncü Aydemir ve Siyaset Bilimci Prof. Dr. Özden Zeynep Oktav, Türkiye'nin Gündemi'nde yanıtladı.
3 Dakikada Amerikan Başkanlık Sistemi (Cumhuriyetçi Parti) 02:51
3 Dakikada Amerikan Başkanlık Sistemi (Cumhuriyetçi Parti) 401 izlenme - 2 yıl önce Seçim öncesi başkanlık sistemi üzerinde hararetli tartışmalar süredursun övgü ile bahsedilen Amerikan tipi başkanlık sisteminin detaylarını içeren kısa bir değerlendirme.