Hoşgeldiniz!

seçmen

Yapılan Hizmetlerin Erdoğan İçin Olduğunu Sanan AKPliler 00:38
Yapılan Hizmetlerin Erdoğan İçin Olduğunu Sanan AKPliler 5.004 izlenme - 6 ay önce Vallahi ne diyelim diyecek pek bi şey yok hep aynı naneler işte. İzleyip cahil insanlarımızın haline üzülelim mi gülelim mi bilemedim.
Ak Partili Seçmenlerin 3. Köprü Hakkındaki Övgülü Yorumları 01:16
Ak Partili Seçmenlerin 3. Köprü Hakkındaki Övgülü Yorumları 3.769 izlenme - 3 ay önce Ak Partili Seçmenler 3.Köprü'den geçerken bi övgü bi hayranlık içerisinde bakmalar gibi yorumlar göreceksiniz.
AKP Seçim Müziği Dombıra ile Kopmak 04:15
AKP Seçim Müziği Dombıra ile Kopmak 14.824 izlenme - 1 yıl önce Facebook'ta rasgele gördüğüm bi videodur.İzler izlemez verdiğim tepki "Bunedir amk" şeklindedir.Arkadaşlar kime oy verirseniz verin bu tarz şeyler yapmayın bu nedir amk? Son olarak videodaki adam video açıklaması olarak şunu yazmış ; "AL BU VİDEO YU DA 7 SÜLALENE SEYRETTİR DE 7 SÜLALEN AK AİLE GÖRSÜN PİÇ KURUSU"
AKP Seçmenine AKP'yi Sormak 06:36
AKP Seçmenine AKP'yi Sormak 13.475 izlenme - 1 yıl önce Video'da AKP seçmenine,AKP'yi ve yaptığı yolsuzlukları,AKP'nin olumlu yanlarını sormuşlar. İzlerken AKP'nin seçmen profilinide anlıyoruz.Bazı kişiler gerçekten insanın gülmesini sağlıyor. İyi seyirler.
HDP'ye Oy Veren AKP'lilere Çemkiren Kız Volume 2 06:37
HDP'ye Oy Veren AKP'lilere Çemkiren Kız Volume 2 8.932 izlenme - 1 yıl önce Kendisinin cumhurbaşkanlığı sayfasına herkesin görmesi için paylaştığı videodur efendim. Özel olarak kişisel sayfasından alınmamıştır. İkinci bir gizem aras vakası izliyoruz efendim. İsim: pınar eylül emekçi.
Seçimler Öncesi AKP'ye İsyan Eden Vatandaş 04:41
Seçimler Öncesi AKP'ye İsyan Eden Vatandaş 2.846 izlenme - 10 ay önce Genel seçimlerden önce sokak röportajında akp ye isyan eden bir vatandaş. Eski bir video fakat gelinen günde önemi büyük.
Bartın Çiftetelli 01:02
Bartın Çiftetelli 20.213 izlenme - 8 yıl önce bartının gururu
1 Kasım Öncesi Son Hatırlatmalar 08:19
1 Kasım Öncesi Son Hatırlatmalar 3.172 izlenme - 1 yıl önce 1 Kasım sabahı sandık başına giden seçmenlerin oy kullanırken bazı kurallara dikkat etmesi gerekiyor. Seçmenin yanında bulundurması gereken öncelikli belge, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasının bulunduğu bir kimlik kartı. Seçmen bilgi kağıdı olmayan yurttaşlar Yüksek Seçim Kurulu’nun internet sitesinden sandık numarasını ve sırasını öğrenebilir. Oy pusulasının yırtık, mühürlü veya yazılı olmamasına dikkat edilmeli. Dikkat edilecek bir başka nokta da oy pusulası ve zarfın üzerinde YSK filigramının bulunması. Oy kullanma kabinine fotoğraf makinesi veya telefonla girmek yasak. Oy pusulalarının yanında el ilanı, broşür ya da özel işaret, yazı taşıyan oy zarfları geçersiz sayılacak. Seçmen oyunu kullandıktan sonra da isminin bulunduğu listeye imza atmayı unutmamalı. YSK’nın belirlediği bitiş saatinden sonra gelen seçmen ise oy kullanamayacak. Her seçmen, kanunda sayılan istisnalar dışında, hangi sandık seçmen listesinde kayıtlı ise ancak o sandıkta oy kullanabilecek. Bir seçmen, birden fazla oy kullanamayacak. Oyunu kullandıktan sonra sandık başından ayrılmayan seçmen, sandık başkanı tarafından uzaklaştırılacak. Uyarılara rağmen seçmen sandık başında kalırsa, başkan onu kolluk kuvvetleri aracılığı ile uzaklaştırabilecek.
Rizelilerin 2015 Seçim Sonuçlarına Tepkileri 03:32
Rizelilerin 2015 Seçim Sonuçlarına Tepkileri 5.991 izlenme - 1 yıl önce Rizeli vatandaşların, 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri sonrasında meclis çoğunluğunu kaybeden AKP'ye yönelik yorumlarını ve koalisyon hakkındaki düşüncelerini izleyeceksiniz. AKP-CHP koalisyonu diyenler çoğunlukta. İyi seyirler.
Yolu Kapatan Koyunlar 02:48
Yolu Kapatan Koyunlar 1.294 izlenme - 7 ay önce Memleketin hangisinde bilmiyorum. koyun sürüsünün trafiğin pek yaşanmadığı bir yolu kapatmasını izliyoruz efendim. (mekan,havaalanı olabilir)
Bütün Kürtler Toplandık HDP'ye Oy Attık 01:03
Bütün Kürtler Toplandık HDP'ye Oy Attık 4.091 izlenme - 1 yıl önce Akp seçmeni hükûmet kurulmayınca ilginç girişimlere, kendi çaplarında ironik mesajlara yönelmiş. Bence hükûmeti kurma görevini Nurullah Ankut'a devredelim, temizlesin ülkeyi.
Yabancıların Gözünden 1 Kasım Seçimleri 04:30
Yabancıların Gözünden 1 Kasım Seçimleri 2.237 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de yaşayan veya turist olarak gelen yabancı ülke vatandaşlarına 1 Kasım seçimlerine yönelik izlenimlerini sorulmuş. Taksim İstiklal Caddesi'nde yakaladığımız çeşitli uyruklardan insanlardan; “Bu seçimler hakkında ne biliyorsunuz?" "Gezdiğiniz yerlerde seçimlere ilişkin neler gördünüz?” “Seçime giden süreci kendi ülkenizde yapılanlarla kıyasladığınızda ne gibi farklılıklar görüyorsunuz?” sorularına cevap istedik.
Başörtüsüyle Sümerliler Arasında Bağlantı Kurmak 03:54
Başörtüsüyle Sümerliler Arasında Bağlantı Kurmak 4.368 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir'de yerel bir televizyonun sokakta seçimin nabzını tuttuğu programına katılan CHP'li seçmen başörtülülere hakaretleri sıraladı. Yorumsuz...
Ünlülerden Seçim Çağrısı 04:38
Ünlülerden Seçim Çağrısı 1.759 izlenme - 1 yıl önce Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın 1 Kasım seçimlerine katılarak vatandaşlık haklarını kullanmalarını teşvik etmek amacıyla kamera karşısına geçen sanatçılar ”Türkiye’nin Seçimi Senin Seçimin” diyerek çağrıda bulundular.
Niçin Oy Vermelisiniz? 06:06
Niçin Oy Vermelisiniz? 3.258 izlenme - 2 yıl önce Malum 7 haziran 2015'de genel seçimler var. Evet düşüncelerimiz farklı, kimimiz hevaliz kimimiz bozkurtuz. Bazılarımız laik bazılarmız akgenç. İşin esprisi bir yana Her seçim zamanında sandığa gidelim oyumuzu verip vatandaşlık görevimizi yapalım. Yapmamız gerekeni yapalım.
 Trakya'da Böyle Oy İstenir! 00:35
Trakya'da Böyle Oy İstenir! 3.301 izlenme - 3 yıl önce CHP'li bir aday, seçmenin kapısında dans ederek oy istiyor.
O Köy Bu Seçimde de Sandığa Gitmeyecek 02:53
O Köy Bu Seçimde de Sandığa Gitmeyecek 1.360 izlenme - 1 yıl önce Belde statüsünü kaybederek köye dönüşen Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Kuşu halkı, bir süreden beridir devam ettikleri sandığa gitmeme kararlarını 1 Kasım seçimlerinde de uygulayacaklar.
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 00:46
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 1.957 izlenme - 2 yıl önce 15 Haziran Ankara mitingindeki Ak Parti seçmeni potpurisini izleyeceğiz. Beyaz Tv mikrofonunu gören yurdum insanı kameralar karşısında ilginç tepkiler vermektedir. videoları kaydeden https://twitter.com/radioheadbanger a teşekkürler.
Ölü Seçmen Fışkırıyor - Cem Yılmaz 03:33
Ölü Seçmen Fışkırıyor - Cem Yılmaz 1.807 izlenme - 2 yıl önce İzmir'deki seçim listelerinin yanlış hazırlandığını biliyorsunuz. Ölülerin bile yazıldığı listeler büyük gündem oluşturmuştu. Star tv eski spikeri Uğur Dündar ve Cem yılmaz bu olayları yorumlamışlar. İzliyoruz.
Ak Partili Seçmen - Pokemon Edition 00:12
Ak Partili Seçmen - Pokemon Edition 1.897 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti'li seçmenin pokemon ile editlenmiş komik hali efenim.. orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127283/akp-secmeninin-kamera-gorunce-cosmasi
Yolsuzluk Ülkeye Hizmettir Diyen AKP Seçmeni 00:18
Yolsuzluk Ülkeye Hizmettir Diyen AKP Seçmeni 1.548 izlenme - 2 yıl önce Adam Smith ekonomi teorisyeni ak partili seçmenler karşısında diz çöküp tövbe ister.Tamam yolsuzluk yapıyor ama para ülke içinden dışarı çıkmadığı için fark etmez yani. akp muhafazakarlığı dinciliği budur.içki içen kahkaha atan namussuzdur ama çalan çırpan namusludur.
Sınıf Başkanımızı Seçiyoruz 01:35
Sınıf Başkanımızı Seçiyoruz 36 izlenme - 3 hafta önce Demokrasiyi anlamak, öğrenmek ve bire bir yaşamak için okullarda sınıf başkanlığı seçimleri iyi bir fırsat. Bu sayede öğrenciler hiç bir baskı altında kalmadan ve tamamen hür iradeleri ile kendi yöneticilerini seçiyorlar.
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 2 00:57
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 2 803 izlenme - 2 yıl önce Fantastikliği Ankara mitinginin iki katı olan İstanbul/Kazlıçeşme mitinginden manzaralar. videoları kaydeden https://twitter.com/radioheadbanger a teşekkürler.
Seçimde Oy Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 00:27
Seçimde Oy Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 756 izlenme - 1 yıl önce Seçimde Oy Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Seçmenin oyunun geçerli sayılması için oy pusulasının üzerinde "evet" ya da "tercih" mühründen başka bir işaret, yazı veya imza bulunmaması gerekiyor. Seçmenlerin 7 Haziran'daki milletvekili genel seçimlerinde oylarının geçerli sayılması için oy pusulasının üzerinde, "evet" ya da "tercih" mühründen başka bir işaret, yazı veya imza bulunmaması gerekiyor. Vatandaşların seçimlerde kullanacağı oyların geçersiz sayılmaması için bazı hususlara dikkat etmeleri gerekiyor. Arkasında "Türkiye Cumhuriyeti Yüksek Seçim Kurulu" filigranı ve sandık kurulu mührü bulunmayan oy pusulaları ile hiçbir yerine "evet" ya da "tercih" mührü basılmamış, siyasi partilere veya bağımsız adaylara ayrılan alanlardan birden fazlasına mühür basılmış oy pusulaları geçerli sayılmayacak. Sandığın ait olduğu seçim çevresinden başka bir seçim çevresi için düzenlenmiş oy pusulaları da geçerli kabul edilmeyecek. Bütünlüğü bozacak şekilde yırtılmış veya koparılmış, üzerinde "evet" ya da "tercih" mührü dışında veya bu mühürler yerine herhangi bir özel işaret, isim, imza kaşesi, mühür veya parmak izi basılan, üzerinde yer alan siyasi partilere veya bağımsız adaylara ait bölümleri belirgin şekilde karalanmış, çizilmiş veya işaretlenmiş olan oy pusulaları da geçersiz sayılacak. Üzerinde yer alan matbu yazıların ve şekillerin dışında yazılar, harfler veya sayılar yazılmış, şekiller çizilmiş birleşik oy pusulaları geçerli kabul edilmeyecek. Zarfın içinde el ilanı, broşür ya da özel bir işaret, yazı, şekil taşıyan kağıt veya işaret amacı taşıyan herhangi bir madde çıkması halinde, bu zarftan çıkan oy pusulaları hesaba katılmayacak. Oyların geçerli sayılacağı haller Zarfların açılması veya oyların okunması sırasında oy pusulasının yırtılması, bütünlüğü bozulmaksızın bir kısmının kazaen yırtılması durumunda oylar geçerli sayılacak. Herhangi bir şekilde lekelenmiş olup da bunun özel olarak işaret koymak amacıyla yapılmadığının anlaşılması durumunda, bu oy geçerli kabul edilecek. Birleşik oy pusulasının katlanarak zarfa konulması sebebiyle "evet" mührü ile oy pusulasının arkasına basılan sandık kurulu mührü izinin oy pusulasının diğer kısımlarına geçmesi halinde de pusula geçerli olacak. Bir siyasi parti veya bağımsız aday alanına basılan "evet" mührünün sadece iki parti alanını ayıran çift çizgili bölgeye taşmış olması durumunda oy geçerli sayılacak. Başka bir siyasi partinin veya bağımsız adayın alanına taşmamak kaydıyla bir siyasi partinin alanına birden çok "evet" mührü basılması halinde de oy geçerli kabul edilecek. Hamile, hasta ve engelliler bekletilmeyecek Sandık seçmen listesine yazılı seçmenin kimliği, nüfus hüviyet cüzdanı veya kimlik tespiti amacıyla düzenlenmiş ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını taşıyan resmi belgelerle belirlenecek. Oy vermeye gelen hamile, hasta ve engelliler bekletilmeyecek, yaşlılara öncelik tanınacak. Seçmenler cep telefonu, fotoğraf veya film makinesi gibi görüntü kaydedici veya haberleşme sağlayıcı cihazlarla kapalı oy verme yerine giremeyecek. Bu tür cihazlar kapalı oy verme yerine girmeden önce kapatılarak sandık kurulu başkanına teslim edilecek. Oyların sayımı ve dökümü açık olarak yapılacak. Oy verme yerinde hazır bulunanlar, sayım ve dökümü takip edebilecek. Sayım ve döküm cetvelinde siyasi partilerin ve bağımsız adayların aldığı oylar, orada bulunanlara başkan tarafından yüksek sesle ilan edilecek. Kullanılmayan zarflar veya birleşik oy pusulaları, bir paket halinde mühürlenecek ve üzerine sayısı yazılacak. Seçmenler, www.ysk.gov.tr internet adresinden oy kullanacakları yeri, kimlik bilgilerini kullanarak öğrenebilecekler.
Oy Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli? 05:33
Oy Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli? 506 izlenme - 1 yıl önce Oyunuzu nasıl kullanacaksınız? 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan seçimler, Genel Seçim olacağı ve yalnızca milletvekili seçimi yapılacağı için tek pusula ve tek sandıkta oy verme işlemi tamamlanacak. Seçim görevlileri tarafından size verilecek olan oy pusulası ve zarfla birlikte YSK tarafından hazırlanan seçim kabinine girilecek. Kabinde bulunan mühürle tercih ettiğiniz siyasi partinin veya bağımsız milletvekilinin hemen altında bulunan yuvarlak alan işaretlenecek. Daha sonra oy kullanılan pusula, görevliler tarafından verilen zarfa koyularak kabinden çıkılacak. Eldeki zarf ise seçim yetkililerinin göstereceği sandığa atarak oy verme işlemi tamamlanacak.
Seçmen Bilgilendirme Videosu 06:35
Seçmen Bilgilendirme Videosu 608 izlenme - 2 yıl önce Seçmen Bilgilendirme Videosu
Ak Partiliyim, Fenerbahçeliyim, Göt Kılıyım 00:59
Ak Partiliyim, Fenerbahçeliyim, Göt Kılıyım 501 izlenme - 1 yıl önce Başlıkta belirtildiği üzere fanlarına seslenişte bulunan bu hanımefendi (!) kendisini kısaca tanıyıyor. Kendisini sevmemiz için 3 element bir araya gelmiş. Ne diyelim hayırlısı olsun :)
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 01:47
Su Kesintilerini Normal Karşılayan Akp Seçmeni 674 izlenme - 2 yıl önce Abim çok objektif biçimde İstanbulda olan su kesintilerini kendince yorumlamış.
Seçimlere Katılacak Olsanız Vaatleriniz Neler Olurdu? - Sokak Röportajı 01:48
Seçimlere Katılacak Olsanız Vaatleriniz Neler Olurdu? - Sokak Röportajı 427 izlenme - 2 yıl önce Seçim dönemi yaklaşırken parti liderlerinin vaatleri çok konuşuluyor. Acaba halkımız seçimlere katılacak olsa ne gibi vaatlerde bulunurdu?
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 01:00
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 469 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Kore'de parlamento seçimleri yapılıyormuş. Devlet Başkanı Kim Jong Un'un yönetimi altında yapılan ilk seçimlerde, 687 seçim bölgesinden Yüksek Halk Meclisi vekilleri belirleniyormuş da bu nasıl bir tiyatrodur acaba diyesi geliyor insanın... Neyse detayları dinleyip izleyin en iyisi.