Hoşgeldiniz!

Seda Akgül Videoları İzle

Kısmetse Olur 359. Bölüm Fragman (15 Şubat Çarşamba) 02:19
Kısmetse Olur 359. Bölüm Fragman (15 Şubat Çarşamba) 508 izlenme - 1 hafta önce Farima'dan şok eden Adnan itirafı! Kısmetse Olur 15 Şubat 2017 Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Farima Adnan'la ilgili şok eden bir itirafta bulunuyor! Onur, Aycan'ın yokluğuyla evde mutsuz olurken, Didem Farima'nın Kemal'le değil de neden Adnan'la dans ettiğinin peşine düşüyor. Didem'in Farima konusunda içi hiç rahat değil. Tankut, Tuğçe ile ilgili hislerini bitiremedi mi? Gözde ve Ünal tanıma yolunda ilk adımlarında sonra, tahtaya da adlarını yazıyorlar. Kısmetse Olur 359. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında Didem, ön sezilerinin peşine düşüyor! Farima'nın Adnan'a karşı bir şeyler hissettiğini düşünen Didem, yaşanan son dans olayından sonra bu konuyu daha da deşmeye başlıyor. Bu sıralarda Farima'dan güne şok etkisi yaratacak bir itiraf geliyor: "Evet Adnan'dan hoşlanıyorum ama şu anda bir ilişki içerisinde!" Didem ve Adnan bu itiraftan haberdar olacaklar mı? İkili cephesinde bu durum nasıl karşılanacak? Öte yandan Tankut, Tuğçe ile ilgili duygularını sorguluyor. Gökhan ise Tankut'un bu ilişkide zararlı olacağını düşünüyor. Tankut, Tuğçe ile ilgili nasıl bir yol alacak? Onur'un Aycan'sız evdeki hali herkesin içini parçalıyor. 3. aylarında evlenme teklifi etmek için önceden sipariş ettiği kutu gelince, Onur daha da kötü oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beyaz Show'da Konuklar Birbirlerinin Bacaklarını Elliyor 00:54
Beyaz Show'da Konuklar Birbirlerinin Bacaklarını Elliyor 14.200 izlenme - 11 ay önce "Beyaz Show"a bu hafta; Samuel Eto’o, Bülent Serttaş, Seda Akgül, Şeyda Coşkun ve Gültekin Gencer konuk oldu. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; yıldız futbolcu Samuel Eto’o, sevilen sanatçı Bülent Serttaş, "Kısmetse Olur" programının dobra sunucusu Seda Akgül, ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun ve Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer konuk oldu
Kısmetse Olur 360.Bölüm Fragman (16 Şubat Perşembe) 01:32
Kısmetse Olur 360.Bölüm Fragman (16 Şubat Perşembe) 330 izlenme - 1 hafta önce Ünal ve Gözde aşkı bitiyor mu? Kısmetse Olur 16 Şubat 2017 Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, tanıma yoluna giren, çiçeği burnunda çift Ünal ve Gözde arasında ayrılık rüzgarları esiyor. Gözde, Ünal'ın hediye ettiği kolyeyi çıkarıyor! Kısmetse Olur 360. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında Ünal ve Gözde arasında yaşanan gerginliğin sebebi ne? İkili arasında esen soğuk rüzgarlar onları ayrı yönlere mi savuracak? Ünal'ın sürekli Tuğçe ve Tankut hakkında konuşması ve kendince Tuğçe'ye ders vermeye çalışması Gözde'y sinirlendiriyor. Damatlar evinde soluğu alan Gözde, Ünal'ı bahçeye çıkarıp, "Bugün ne yaptın? Geldin Tuğçe'ye ders vermeye! Sen kendin dersini aldın mı öncelikle?" deyince Ünal'ı gülümsemesi tartışmayı daha da kötü bir noktaya getirdi. Ünal'ın bu umursamaz tavrı karşısında sinirlenen Gözde, "Gülüyorsun bir de karşımda saygısız saygısız ya" diyerek evi terk ediyor...Ve Ünal'ın ona aldığı kolyeyi boynundan çıkarıyor. Bu görüntüleri izleyen Ünal ise bir hışımla gelinler evine giderek, kolyeyi eline alıyor ve yere fırşatıyor! İkili arasında tansiyon bir anda yükseliyor... Peki bu olumsuz gelişmeden sonra Ünal ve Gözde aşkı sona mı erecek? Öte yandan ise Tankut, artık Tuğçe'yle istese de birlikte olamayacaklarını söylüyor. Ayrı dünyaların insanı olduklarını düşünen Tankut, onu istemediğini açıkça belli ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 358.Bölüm Fragman (14 Şubat Salı) 02:33
Kısmetse Olur 358.Bölüm Fragman (14 Şubat Salı) 348 izlenme - 1 hafta önce Didem ve Farima dansı damgasını vuruyor! Kısmetse Olur 14 Şubat 2017 Pazartesi 12.30'da Kanal D'de! yayınlanacak olan yeni bölümde evi aşk sarıyor! Farima'nın atağıyla Didem ve Adnan arasında neler yaşanacak? Adnan ve Farima'nın dansa kalkması, Didem'i çıldırtıyor! Sevdiği adamdan hesap soran Didem, bu çıkışından nasıl bir sonuç alacak? Evde Sevgililer Günü sürprizi! Ünal'dan Gözde'ye Sevgililer Günü jesti ne geliyor? Kısmetse Olur 358. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında yer yerinden oynuyor. Adnan'ın Farima ile dans etmesi ile Didem, sinir patlaması yaşıyor ve Adnan'a çıkışıyor. Didem'in kontrolünü kaybettiği anlar sonrasında görmeyi hayal ettiğimiz görüntüler ekrana yansıyor. Adnan'ın Didem'i kıskandırmak için Farima'ya "Beni dansa kaldır" demesi, ilginç sonuçlar getiriyor. İkilinin dans görüntüleri karşısında Didem ne yapacak? Ünal'dan Gözde'ye Sevgililer Günü'nde manidar bir hediye geliyor. Evdekilerin tezahüratları sonrasında heyecanını yenen Ünal, Gözde'ye ne hediye ediyor. İkili, bu hediye sonrasında nasıl bir yola çıkacak? Kısmetse Olur'un yeni bölümünde neler olacak? Kısmetse Olur Sevgililer Günü'nde eve sürpriz bir konuk geliyor! Alişan, şarkılarıyla evdekileri bu özel günde coşturuyor. Seda Akgül'den Alişan'a Kısmetse Olur daveti! Müziğin müzmin bekarlarından Alişan, Kısmetse Olur evine gelir de Seda Akgül'den, yakışıklı şarkıcıyı başgöz etme girişimi olmaz mı? Konuyu evliliğe getiren Seda Akgül, Alişan'a açık çek sunuyor ve onu Kısmete Olur evine davet ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 364. Bölüm Fragman (21 Şubat Salı) 01:00
Kısmetse Olur 364. Bölüm Fragman (21 Şubat Salı) 118 izlenme - 2 gün önce Adnan ve Didem'in söz yüzükleri takılıyor! Kısmetse Olur 21 Şubat 2017 Salı günü yayınlanacak olan 364. bölüm fragmanında, evin gözde çifti Adnan ve Didem'in söz yüzükleri için merasim düzenleniyor! Ünal ve Gözde ilişkisinde şok eden bir gelişme daha yaşanıyor! Adnan ve Didem aşkında söz yüzükleri takılıyor! Kısmetse Olur'un sevilen çifti için evde sürpriz bir merasim hazırlanıyor. Didem'i istemeye gelen damatlar evi, Tankut'un öncüğülünde Didem'i Adnan'a istiyor. Adnan ve Didem'in söz yüzükleri için ise tüm adaylarla birlikte bir merasim yapılıyor. Kısmetse Olur evinde eğlenceli anlar yaşanıyor. Ünal aşık olduğunu itiraf etti! Öte yandan Gözde ile yolları ayrılan Ünal, ona gerçekten aşık olduğunu itiraf ediyor. Gözde'ye olan aşkını itiraf eden Ünal, anlatırken gözyaşlarını tutamıyor. Artık evde kalmak istemediğini belirten Ünal, gitmek istiyor. Ünal'ın görmeye alışık olmadığımız bu hali herkesin içini burkuyor. Bu durumdan en çok etkilenen isim ise Gözde oluyor! Ünal'ın aşkına karşılık vermeyen Gözde, onun üzülmesine sebep olarak kendini görüyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 234. Bölüm Fragmanı (22 Eylül Perşembe) 02:10
Kısmetse Olur 234. Bölüm Fragmanı (22 Eylül Perşembe) 2.643 izlenme - 5 ay önce Adnan ve Didem arasında gerginlik çıkıyor! Adnan yeni bir karar alıyor! Adnan ve Didem aşkı noktalanıyor mu? Evde Leyla ve Aycan arasında yeni bir tartışma boy gösteriyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de!
Kısmetse Olur 366. Bölüm Fragman (23 Şubat Perşembe) 00:55
Kısmetse Olur 366. Bölüm Fragman (23 Şubat Perşembe) 58 izlenme - 12 saat önce Ünal'dan şok açıklamalar! Kısmetse Olur 23 Şubat 2017 Perşembe yayınlanacak olan 366. bölümde, Ünal'dan gelen şok itiraflar gündeme damga vuracak! Konuşmaya başlarsa evin yerinden oynayacağını söyleyen Ünal'ın bu sözleri ne anlama geliyor? Kısmetse Olur'da Ünal'dan şok eden açıklamalar! Son zamanlarda Gözde ile yaşadığı durumlardan dolayı sıkıntılar yaşayan Ünal, onunla olan ilişkisi sona erince evde farklı imalarda bulunmaya başladı. Evde yaşanan olayların ardında başka işler olduğunu söyleyen Ünal, oldukça iddialı konuşmalar yaparak herkesin aklını karıştırdı. Öfkelendiği her halinden belli olan Ünal, "Bu işte başka işler var, eğer ben konuşmaya başlarsam ev yerinden oynar!" diyerek ne anlatmaya çalıştı. Gözde'nin tavırlarından da son derece rahatsız olan Ünal onun ısrarla kendisini istememesi üzerine ise, "Sen Berker'in sana burada yapmış olduğunun hıncını benden çıkarttın" diyerek ağır ithamlarda bulundu. Akın ve Tuğçe arasında buzlar eriyor! Tuğçe'nin annesinin Akın hakkında yaptığı olumlu yorumlardan sonra aralarındaki etkileşim artan Akın ve Tuğçe, gün geçmeden yine bir tartışma yaşamış ve gerilmişlerdi. Tuğçe, aradaki gerginliğin son bulması için Akın'a sürpriz bir adım atarak gönlünü almayı başardı. Sibel, Gökhan için mekan kapattı! Önceki gün yaşadıkları tatsızlıktan sonra ise Gökhan ve Sibel cephesinden yine aşk kokuları gelmeye başladı. Kısmetse Olur evine geldiği ilk günden beri yaptığı sürprizlerle adından söz ettiren Gökhan'a bu defa Sibel'den bir sürpriz vardı. Gökhan için mekan kapattığını söyleyen Sibel'in sürprizi neydi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Akgül 6 Ayda 25 Kiloyu Nasıl Verdi (Renkli Sayfalar) 02:44
Seda Akgül 6 Ayda 25 Kiloyu Nasıl Verdi (Renkli Sayfalar) 4.949 izlenme - 1 yıl önce 'Kısmetse Olur' programının güzel sunucusu Seda Akgül 6 ayda 25 kiloyu nasıl verdiğini 'Renkli Sayfalar' programında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'a anlattı.
Kısmetse Olur 21. Haftanın Finali Fragmanı (28 Şubat Pazar) 01:24
Kısmetse Olur 21. Haftanın Finali Fragmanı (28 Şubat Pazar) 4.765 izlenme - 12 ay önce Kısmetse Olur 21. haftanın finali fragmanı yayınlandı! Kısmetse Olur 21. haftanın finali 28 Şubat Pazar akşamı saat 22.15’te Kanal D’de! Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kısmetse Olur 232. Bölüm Fragmanı (20 Eylül Salı) 01:05
Kısmetse Olur 232. Bölüm Fragmanı (20 Eylül Salı) 1.703 izlenme - 5 ay önce Haftanın ilk gününde tansiyon artıyor, sinirler geriliyor! Kısmetse Olur, yeni bölümleri ile hafta içi 12.30'da, Haftanın Finali ile Cumartesi gecesi Kanal D'de!
Kısmetse Olur 365. Bölüm Fragman (22 Şubat Çarşamba) 01:48
Kısmetse Olur 365. Bölüm Fragman (22 Şubat Çarşamba) 61 izlenme - 1 gün önce Gökhan ve Sibel cephesinde şok! Kısmetse Olur 22 Şubat 2017 Çarşamba yayınlanacak olan 365. bölümde, Gökhan ve Sibel arasında herkesi şok eden büyük bir tartışma yaşanıyor. Gökhan'la tartıştıktan sonra gözyaşlarına boğulan Sibel'i diğer gelin adayları sakinleştirmekte güçlük çekiyor! Kısmetse Olur'da şok eden kavga! Gökhan ve Sibel aşkında depremler oluyor! Kısmetse Olur'un sevilen çiftlerinden Gökhan ve Sibel arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Çıkan tartışma üzerine gerilen ikili arasında tansiyon yükseliyor ve Sibel gözyaşlarına boğuluyor. Fragmanda, Gökhan elendikten sonra üç hafta onu beklediğini ve evde hiçkimseyle baş başa dahi konuşmadığını dile getiren Sibel'i bu konuşmaya iten sebep neydi? Gökhan, bu konuşma karşısında neden sinirlenerek evi terk etti? İkili arasında çıkan sorun yoksa kıskançlık krizi miydi? "Kimse selam dahi vermesin, yüzüme de bakmasın!" Sibel'le tartıştıktan sonra gelinler evini terk eden Gökhan, merdivenlerden öfkeli bir şekilde, "Selam dahi vermesin, yüzüme dahi bakmasın, kimse de adımı ağzına almasın" diyerek bağırdı. Gökhan'ın bu sözleri üzerine Sibel, bahçede sinirden ağlamaya başlıyor. Sibel'i ise diğer gelin adayları sakinleştirmeye çalışıyor. Ünal, Gözde için mücadele edecek mi? Öte yandan Gözde için gözyaşlarına boğulan ve aşkını itiraf eden Ünal'ın kafasında bundan sonra ne yapmak var? Günlerdir zor durumda olan ve içine kapanan damat adayı Ünal'a Adnan destek oluyor. Adnan, Ünal'ı Gözde için mücadele etmesi yönünde yüreklendiriyor. Peki Ünal, Gözde'yi tekrar kazanabilecek mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 342. Bölüm Fragmanı (27 Ocak Cuma) 00:53
Kısmetse Olur 342. Bölüm Fragmanı (27 Ocak Cuma) 346 izlenme - 4 hafta önce 27 Ocak 2017 Cuma – Kısmetse Olur 342.Bölüm Fragmanı yayında! Berker'e gelen hediyelerin sahibi Serap çıkıyor! Eski gelin adayı Serap, Berker'e neyi ima ediyor? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adnan ve Didem'den Olaylı Barışma! - Kısmetse Olur 358.Bölüm (14 Şubat Salı) 08:06
Adnan ve Didem'den Olaylı Barışma! - Kısmetse Olur 358.Bölüm (14 Şubat Salı) 133 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 14 Şubat 2017 Salı günü yayınlanan yeni bölümünde, Kısmetse Olur evinde uzun süredir araları bozuk olan Didem ve Adnan, Sevgililer Günü'nde barıştılar. Adnan'ın yeni gelin adaylarıyla ayrıbir alanda oturup konuşması, Didem'i kıskançlık krizine sokarken, Adnan'ın Farima'yla dans etmesi, tuzu biberi oluyor ve Didem olaylı hamleyi yapıyor. Bunun sonrasında Didem ve Adnan birbirlerinin çekim gücüne daha fazla dayanamıyor ve kendilerini dans ederken buluyorlar. Romantik görüntülere sahne olan bu anlardan sonra, Didem ve Adnan'dan birbirlerine özel itirafları geliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 34.Haftanın Finali Fragmanı (29 Mayıs Pazar) 01:13
Kısmetse Olur 34.Haftanın Finali Fragmanı (29 Mayıs Pazar) 2.417 izlenme - 9 ay önce Kısmetse Olur'da bu hafta yine iki aday birden eve veda ediyor, kötü sürprizler tüm yarışmacıları gözyaşlarına boğuyor! Eve veda edecek iki aday kim olacak? Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 15.30'da Kanal D'de!
Kısmetse Olur 227. Bölüm Fragmanı (14 Eylül Çarşamba) 02:20
Kısmetse Olur 227. Bölüm Fragmanı (14 Eylül Çarşamba) 1.348 izlenme - 5 ay önce Kısmetse Olur evinde damat adaylarına verilen çiçek hakları hangi gelin adaylarına gidiyor? Kısmetse Olur, yeni bölümü ile Çarşamba 12.30'da Kanal D'de! ___
Kısmetse Olur 24.Haftanın Finali Fragmanı (20 Mart Pazar) 01:09
Kısmetse Olur 24.Haftanın Finali Fragmanı (20 Mart Pazar) 3.280 izlenme - 11 ay önce Haftanın finalinde gözyaşları sel oluyor! Eve veda edecek isim kim? Kısmetse Olur 24. haftanın finali fragmanı yayınlandı! Kısmetse Olur 24. haftanın finali 20 Mart Pazar akşamı saat 22.15’te Kanal D’de! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kısmetse Olur 233.Bölüm Fragmanı (21 Eylül Çarşamba) 02:14
Kısmetse Olur 233.Bölüm Fragmanı (21 Eylül Çarşamba) 1.678 izlenme - 5 ay önce Haftanın kral ve kraliçesi seçilen Semih ve Hazal, pikniğe gidiyor... Semih ve Hazal çıktıkları piknikte neler yaşayacak? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da Kanal D'de!
Kısmetse Olur 230. Bölüm Fragmanı (17 Eylül Cumartesi) 01:44
Kısmetse Olur 230. Bölüm Fragmanı (17 Eylül Cumartesi) 1.121 izlenme - 5 ay önce Kısmetse Olur evinde dans düellosu! Aycan, Didem, Adnan ve Aykut arasında yaşanan kriz nasıl sonuçlanacak? Kısmetse Olur, yeni bölümü ile Cumartesi 12.30'da Kanal D'de!
Kısmetse Olur 362. Bölüm Fragman (18 Şubat Cumartesi) 00:52
Kısmetse Olur 362. Bölüm Fragman (18 Şubat Cumartesi) 72 izlenme - 6 gün önce Kısmetse Olur 18 Şubat 2017 Cumartesi günü yayınlanacak olan 362. bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal aşkı tamamen bitiyor mu? Farima ve Gökhan hakkında çıkan iddia ortalığı kızıştıracak! Evde kalan iki çiftin çıktığı romantik yemekte neler yaşanacak? Kısmetse Olur yayınlanacak olan yeni bölümde, Ünal'ın Gökhan ve Farima hakkında ortalığa attığı iddia büyük yankı uyandıracak! Gökhan'ın program dışında Farima'yla konuştuğunu iddia eden Ünal, bu bilgiyi nereden aldı? Gökhan bu iddia karşısında ne cevap verecek? Farima, iddiaları doğrulayacak mı? Öte yandan Gözde ve Ünal ilişkisinde sona geliniyor! Bu ilişkinin yürümeyeceğini düşünen Gözde, artık bir şeyleri düzeltmeye çalışmaktan yorulduğunu ve böyle bir ilişkiye hazır olmadığını söylüyor. Ünal'la ilgili tüm konuşmaları bundan sonra dinlemek istemeyen gelin adayı bu ilişkiyi tamamen bitirme kararı mı alıyor? Gözde'nin aklında ne var? Kısmetse Olur'da kalan Gökhan - Sibel ve Adnan - Didem çifti romantik yemeğe çıkıyor. Romantik yemekte eğlenceli anlar yaşayan çiftler arasında beklenmedik bir konu daha gündeme geliyor. Evde yalnızca ik çift kaldıklarını söyleyen Adnan, neden Onur ve Aycan'ı saymadı? Adnan'ın bu sözleri söylemesinin altında yatan sebep ne? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 215.Bölüm Fragmanı (29 Haziran Çarşamba) 01:01
Kısmetse Olur 215.Bölüm Fragmanı (29 Haziran Çarşamba) 1.582 izlenme - 8 ay önce Hazal ve Emre'nin hayali gerçek oluyor! İkili baş başa adaya gidiyor! Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'de Kanal D'de!
Didem, Adnan Farima Dansını Basıyor! - Kısmetse Olur 358.Bölüm (14 Şubat Salı) 05:03
Didem, Adnan Farima Dansını Basıyor! - Kısmetse Olur 358.Bölüm (14 Şubat Salı) 90 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 14 Şubat 2017 Salı günü yayınlanan 358. bölümünde, Kısmetse Olur'un bir süredir konuşmayan aşıkları Didem ve Adnan arasında 14 Şubat Salı bölümünde yaşananlar, güne damgasını vurdu. Tankut'un ısrarlı dans teklifini kırmayan Didem, Adnan'ın buna karşılık olarak Farima ile dans etmesi sonucunda, soluğu ikilinin yanında alıyor ve dansı yarıda kesiyor. Farima'dan geldiği günden beri rahatsız olan Didem, Adnan'la olan dansına büyük tepki gösteriyor. Ortamın gerildiği bu anlarda, Tankut ve diğer adaylar Didem ve Farima'nın arasına girerek münakaşayı sonlandırmak istiyor. Bu sırada Adnan, Didem'i kontrol altında tutmaya çalışıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 37.Haftanın Finali Fragmanı (19 Haziran Pazar) 01:05
Kısmetse Olur 37.Haftanın Finali Fragmanı (19 Haziran Pazar) 1.553 izlenme - 8 ay önce Kısmetse Olur'da bu defa yarışmacıları bekleyen iki ayrı final sürprizi var! Peki final sürprizinde neler yaşanacak? Büyük finale doğru geri sayım başlıyor! Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 23.30'da Kanal D'de!
Kısmetse Olur 41. Haftanın Finali Fragmanı (17 Eylül Cumartesi) 01:51
Kısmetse Olur 41. Haftanın Finali Fragmanı (17 Eylül Cumartesi) 1.184 izlenme - 5 ay önce Kısmetse Olur 41. haftanın finali fragmanı yayınlandı! Kısmetse Olur’da haftanın finalinde neler yaşanacak? Evden gitmesi yönünde en çok hangi adayın ismi yazılacak? Kısmetse Olur 41. haftanın finaliyle 17 Eylül Cumartesi gecesi saat 23.15’te Kanal D’de!
Kısmetse Olur 356.Bölüm Fragman (11 Şubat Cumartesi) 00:51
Kısmetse Olur 356.Bölüm Fragman (11 Şubat Cumartesi) 109 izlenme - 2 hafta önce Adnan ve Didem Cephesinde Şok Gelişme! Kısmetse Olur 11 Şubat 2017 Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Adnan, Didem ve Tankut'un romantik yemeğini basıyor! Adnan'ın sakinleştiremeyen Tankut, beklemediği bir hamle ile karşı karşıya kalıyor! Ad-Did cephesinde neler oluyor? Kısmetse Olur'da geçtiğimiz hafta bir çok kez yüzük atan ve sonunda ayrılık kararı alan Adnan ve Didem ilişkisinde beklenmedik bir gelişme yaşanıyor. Didem ve Tankut, romantik yemeğe çıkıyor. Günlerdir Didem ve adnan'ın aralarını yapmaya çalışan Tankut, Didem'le baş başa konuşuyor ancak Adnan bu manzara karşısında daha fazla dayanamıyor. Damatlar evinde yemek yiyen Didem ve Tankut'un yanına bir hışımla geliyor. Adnan'ın bu gelişi Tankut'u endişelendiriyor ve Tankut onu sakinleştirmeye çalışıyor. Adnan, Tankut'u dinlemeyip kendi bildiğini yapınca Tankut'un da sesi yükselmeye başlıyor! İletişim kuramadıklarını ve konuşmak için doğru zaman olamadığının altını çizen Tankut, Adnan'ın evden gitmesini rica ediyor. Ancak öfkeden deliye dönen Adnan, Didem'le konuşmadan gitmek istemiyor. Hayatımda gördüğüm en egolu insansın! Didem'in yanına gelen Adnan ağır konuşmaya başlıyor. Didem hakkında olumsuz yorumlarını peş peşe sıralayan Adnan, onun egolu bir insan olduğunu söyleyince Didem sessizliğini bozuyor! Adnan'ın "Görüdüğüm en egolu insansın" sözüne karşılık o da "Sen de gördüğüm en acımasız insansın" diyerek karşılık veriyor. İkili arasında yeni bir kriz çıkıyor. Didem'in ayrılığı bu kadar kolay kabullenmesini kendine yediremeyen Adnan, sinirle söylemediğini bırakmıyor... Kısmetse Olur yeni bölümüyle Cumartesi 13.00'de Kanal D'de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 361.Bölüm Fragman (17 Şubat Cuma) 01:02
Kısmetse Olur 361.Bölüm Fragman (17 Şubat Cuma) 58 izlenme - 7 gün önce Gözde'nin ailesi hakkında şok iddia! Kısmetse Olur 17 Şubat 2017 Cuma günü yayınlanacak olan 361. yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde'nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırdı! İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek? Kısmetse Olur 361. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Kısmetse Olur son bölümün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Ünal ve Gözde ilişkisindeki sorunların asıl kaynağı aile mi? Yoksa Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor mu? Kısmetse Olur'un yeni çifti Ünal ve Gözde arasında ilk günden bu yana sular durulmuyor. Gözde ile Sevgililer Günü'nde tanıma yoluna giren Ünal, ona bir kolye hediye etmişti. Ünal'ın Gözde'ye "Sen beni taşıyabilecek bir kadın değilsin" demesinden sonra araları açılan ikili bugün de tartışma yaşadı. Gözde'nin Ünal'ı kolay kolay affetmeye niyeti yoktu. Gözde, Ünal'ın damatlar evinde umursamazca oturup, gönlünü almak adına hiç bir şey yapmamasına bozulup, kolyesini çıkarmıştı. Bunun üzerine eve gelip Gözde'den özür dileyen Ünal, reddedilince evi terketmişti. Kritiklerde annesinin hafta sonu burada olduğunu ve programa gelmek istemediğini belirten Gözde, bir anda akıllara başka soru işaretleri de getirdi. Acaba Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor muydu? Yoksa ilişkilerinin yolunda gitmeme sebepleri başka mıydı? Öte yandan Gökhan, Sibel'i şaşırtacak bir sürpriz yapıyor! Gökhan'ın görünce sevinç çığlıkları atan gelin adayı Sibel, nasıl bir sürprizle karşılaştı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 231. Bölüm Fragmanı (20 Eylül Salı) 02:18
Kısmetse Olur 231. Bölüm Fragmanı (20 Eylül Salı) 862 izlenme - 5 ay önce Didem ve Adnan arasında neler oluyor? Hazal ve Semih cephesindeki yüksek gerilim hattı, evdekileri nasıl etkileyecek? Kısmetse Olur, yeni bölümü ile Cumartesi gecesi 23.30'da Kanal D'de!
Tuğçe ve Gökhan Arasında Ortalığı Karıştıracak Dövme İddiası! - Kısmetse Olur(15 Şubat Çarşamba) 02:12
Tuğçe ve Gökhan Arasında Ortalığı Karıştıracak Dövme İddiası! - Kısmetse Olur(15 Şubat Çarşamba) 25 izlenme - 1 hafta önce Kısmetse Olur 15 Şubat 2017 Çarşamba yayınlanan 359. bölümde; Tuğçe'nin aklı hala Tankut'ta mı? Kısmetse Olur'da Tankut'la bir dargın bir barışık olan gelin adayı Tuğçe Ergişi, Tankut'un yanında Farima'nın olduğunu duyunca onu kıskanıyor. Tankut'la birden bu kadar ilgilenmesi üzerine Gökhan tepki gösteriyor. Gökhan, damatlar evinde Tankut ve Farima'nın yakınlaştığını söyleyince ortalık karışıyor. Gökhan'ın dövmesi önceden mi planlanmıştı? Bu gerginlik üzerine ise Tuğçe, Gökhan'ın dövmesi hakkında bir iddiada bulunuyor. Bildiği çok şeyin olduğunu ve bunları anlatmayacağını söyleyen Tuğçe, Gökhan'ın üstüne gelmesiyle açtı ağzını yumdu gözünü. Gökhan, Sevgililer Günü için omzuna Sibel'e özel bir dövme yaptırmıştı. Tuğçe ise bu dövmeyi Gökhan'ın zaten çok önceden isteyip planladığını, Sibel'e özel bir şey olmadığını ileri sürdü. Bu iddia üzerine Gökhan ve Tuğçe arasında çıkan gerginlik büyüdü... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısmetse Olur 167.Bölüm Fragmanı (4 Mayıs Çarşamba) 02:03
Kısmetse Olur 167.Bölüm Fragmanı (4 Mayıs Çarşamba) 1.178 izlenme - 10 ay önce Kısmetse Olur 167. Bölüm Fragmanı (2 Mayıs Pazartesi) Kısmetse Olur 167. bölümüyle 04 Mayıs Çarşamba günü saat 12.45’te Kanal D’de!
Ünal'ı Hıçkırıklara Boğan Aşk İtirafı! - Kısmetse Olur 364. Bölüm (21 Şubat Salı) 03:24
Ünal'ı Hıçkırıklara Boğan Aşk İtirafı! - Kısmetse Olur 364. Bölüm (21 Şubat Salı) 1 izlenme - 2 gün önce Kısmetse Olur 21 Şubat Salı 364. bölümde, Ünal, Gözde için ağladı! Ünal Gözde'ye olan aşkını anlatırken gözyaşlarını tutamadı. İki aydır ilk defa birine kaşrı duyguları olduğunu ve Gözde'ye gerçekten aşık olduğunu söyleyen Ünal, ondan beklediği karşılığı alamayınca gözyaşlarına boğuldu. Ünal'ın hıçkıra hıçkıra ağlayarak evi terk etmesi ise herkesi derinden etkiledi. Onu ilk defa böyle gördüğünü söyleyen Gökhan, Gözde'ye olan duygularına şahit olduğunu belirtti. Bunun üzerine Gözde bu durumdan kendini sorumlu tutarak, onun üzülmesine neden olduğu için sitem etti ve o da ağlamaya başladı. Peki bundan sonra ne olacak? Gözde, Ünal'ın sevgisine inanıp ona bir şans daha verecek mi? Ünal, aşkını kalbine gömmek zorunda mı kalacak? Yoksa Ünal eve veda mı edecek? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Adnan ve Didem'in  Romantik Dansı (Kısmetse Olur 17 Eylül Cumartesi) 02:49
Adnan ve Didem'in Romantik Dansı (Kısmetse Olur 17 Eylül Cumartesi) 707 izlenme - 5 ay önce Kısmetse Olur 230.Bölüm'de; Aycan, Didem, Adnan ve Aykut arasında yaşanan kriz nasıl sonuçlandı? Kısmetse Olur, yeni bölümleri ile hafta içi 12.30'da, hafta sonu 23.30'da Kanal D'de!