Hoşgeldiniz!

sedir

Kolpa - Böyle Ayrılık Olmaz 03:33
Kolpa - Böyle Ayrılık Olmaz 202.968 izlenme - 7 yıl önce sedir paşalı wwwkonyaforumbiz - wwwkonyaseslinet
Gül Ahmedim 02:23
Gül Ahmedim 147.181 izlenme - 8 yıl önce yanık sofi gül ahmedim
Semiramis Pekkan Bana Yalan Söylediler Sedir Paşal 07:31
Semiramis Pekkan Bana Yalan Söylediler Sedir Paşal 12.946 izlenme - 8 yıl önce www.konyaforum.biz
Tülay Özcan-Agla Kalbim Dügün Sarkıcısı 02:30
Tülay Özcan-Agla Kalbim Dügün Sarkıcısı 11.086 izlenme - 9 yıl önce tülay özcanın mükemmel bir parcası
42 hv 195 cadde show  eski sanayi  konya 05:28
42 hv 195 cadde show eski sanayi konya 4.318 izlenme - 6 yıl önce bas gaza ver yani şahin bu
Talha Bora Öge Anladım Sedir Paşalı 04:02
Talha Bora Öge Anladım Sedir Paşalı 2.527 izlenme - 7 yıl önce wwwkonyaforumbiz
Mustafa Ceceli - Bekle 05:26
Mustafa Ceceli - Bekle 2.320 izlenme - 3 yıl önce Albüm:mustafa Ceceli 2009 bekle, Dönüşü Vardır Zor Sürgünlerin De bekle, Hatırla Bizi Dar Günlerinde telli Turnalar Gibi Çifte Kumrular Gibi sarışıp Bir Sedir Ağacı Gölgesinde baharı Selamlayıp İki Çift Kelamlayıp gamsız Günler Geceler Demlerinde biz Gülleri Severdik Dikenleriyle koklardık Kanayana Dek Ellerimiz gül Dikensiz Olurmu Ah Etmezdik bekle Bekle Hiç Pes Edermiyiz bir Nasihat Gibi Bu Sancılı Hasret miyadını Doldurup Biter Bir Gün karanlık Aydınlığa Kavuşur Elbet siz O Gün Bayramı Kutlamayı Görün bekle, Sıcacık Bir Haziran Sabahında bekle, Isıtıp Sol Yanını Yatağında telli Turnalar Gibi Çifte Kumrular Gibi sarışıp Bir Sedir Ağacı Gölgesinde baharı Selamlayıp İki Çift Kelamlayıp gamsız Günler Geceler Demlerinde biz Gülleri Severdik Dikenleriyle koklardık Kanayana Dek Ellerimiz gül Dikensiz Olurmu Ah Etmezdik bekle Bekle Hiç Pes Edermiyiz bir Nasihat Gibi Bu Sancılı Hasret miyadını Doldurup Biter Bir Gün karanlık Aydınlığa Kavuşur Elbet siz O Gün Bayramı Kutlamayı Görün karanlık Aydınlığa Kavuşur Elbet siz O Gün Bayramı Kutlamayı Görün...
Gidiyormusun Diye Sorma.. Gönderen Sensin 04:12
Gidiyormusun Diye Sorma.. Gönderen Sensin 1.739 izlenme - 7 yıl önce www.konyaforum.biz sedir paşa'lı
grup 84 masum degİlİz - sedİr paŞa'li 05:31
grup 84 masum degİlİz - sedİr paŞa'li 1.254 izlenme - 8 yıl önce www.konyaforum.biz
haramiler - fabrika kızı 03:12
haramiler - fabrika kızı 1.389 izlenme - 7 yıl önce konyaforumbiz sedir paşalı
Sedir Paşa'lı 'nın Sizlere Son Videosu 06:46
Sedir Paşa'lı 'nın Sizlere Son Videosu 842 izlenme - 7 yıl önce vatan sagolsun gdiyorum artık bu size bir veda degil elveda dır
bir awrat istiyorum .... 06:07
bir awrat istiyorum .... 789 izlenme - 8 yıl önce konyaforumun delikanlı takımı
Ales Mutfak 04:56
Ales Mutfak 191 izlenme - 6 yıl önce sedir ve kerecit videoları
Gelirmisin ... Turgay Ulupinar Konyaforum.biz 05:07
Gelirmisin ... Turgay Ulupinar Konyaforum.biz 444 izlenme - 8 yıl önce sedir paşa'lı
23 Saniyenizi Ayırın Ve İzleyin 00:23
23 Saniyenizi Ayırın Ve İzleyin 292 izlenme - 8 yıl önce sedir paşalı
Guelay Hayal Gözlum 04:59
Guelay Hayal Gözlum 350 izlenme - 8 yıl önce kişiye özel
Sedirci Mehmet Nuri 02:43
Sedirci Mehmet Nuri 171 izlenme - 7 yıl önce sedirci hakkında ;şanlıurfada faaliyet gösteren imalathanemizde ;değişik ebat ve modellerde sedirkrevittahtimal etmekteyiz.sedirlerimiz çam ağacından yapılır.ekonomikdayanıklı ve son derece sağlamdırcilalanmış olduğu için ağaç gözenekleri kapanmıştır.bu sebeple su geçirmezağaçda şişme söz konusu olmaz.ürünlerimizi görmek için ;www.sedirci.tr.gg adlı web sitemize bakabilirbize ulaşmak için 0 541 6073386 nolu tlf nu arayabilirsiniz.
zaman şiiri sedir paşalı 06:49
zaman şiiri sedir paşalı 258 izlenme - 7 yıl önce wwwkonyaforumbiz
tevfik & selma - adaletsiz seçim 05:02
tevfik & selma - adaletsiz seçim 261 izlenme - 8 yıl önce
Akustik Gitar Nasıl Yapılır? 04:44
Akustik Gitar Nasıl Yapılır? 106 izlenme - 2 yıl önce Kimi gitara, kimi bağlamaya, kimi ise farklı bi müzik aletine mutlaka merak salmıştır zamanında ya da merak salmaya devam etmekte, gitarın yapılışını izleyelim arkadaşlar.
Kızıl Sedir Dış Cephe Ve İç Mekan Uygulamawww Biformyapi Com 03:36
Kızıl Sedir Dış Cephe Ve İç Mekan Uygulamawww Biformyapi Com 72 izlenme - 3 yıl önce western Red Cedar Ahşabı “düşük Yoğunluğu” İle “düşük Büzülme Değeri” Özelliklerinden Dolayı Mükemmel Ölçüsel Stabiliteye Sahiptir. Böylece Minimum Derecede Büzülür Veya Şişer. Dayanıklılık Ve Dengesi Sayesinde Western Red Cedar, Siding Cephe Kaplaması, İskele Döşemesi, Çit, Saksı, Kafes Parmaklık Ve Mobilya Gibi Dış Mekan Uygulamalarında Tercih Edilir. Ölçüsel Stabilite Ve Su İtici Özellikleri Nedeniyle Cephe Kaplamasında Kullanılmasının Yanı Sıra, Sauna, Mutfak, Banyo Gibi Bu Dayanım Niteliklerinin Özellikle İstendiği Mekânlarda Da Kullanılabilir. Düşük Ahşap Yoğunluğu Ve İri Taneli Yapısı Nedeniyle, Yüksek Yalıtım Değerine Sahiptir. Bu Yalıtım Değeri, Hem Mevcut Ahşap Türlerine Hem De Tuğla, Beton Ve Çeliğe Göre Daha İyidir. Ayrıca Titreşimleri Hafifleten Yapısı Ahşaba İyi Bir Akustik Nitelik Kazandırır. Western Red Cedar’ın Üzerine Çok Çeşitli Boya Ve Vernik Türleri Uygulanabilir. Düzgün Tanecik Yapısı Nedeniyle En Kolay İşlenebilen Ahşap Türüdür. İşçilik Maliyetleri Bakımından Da Son Derece Ekonomiktir. Western Red Cedar, Budaklı, Budaksız, Korumalı Ve Korumasız Türlerde Üretilir. Yaygın Olarak; Kalınlığı 17 -18 Mm, Genişliği 90-115 Mm, Boyu 2000 Mm - 6000 Mm Arasında Değişir.
Toros Sediri 00:48
Toros Sediri 75 izlenme - 6 yıl önce 30-50cm boyunda 25 yasında 1250 adet posetli
Vj Sedir Paşa'li Mc Cemal... 03:47
Vj Sedir Paşa'li Mc Cemal... 180 izlenme - 8 yıl önce mc cemal . com konyaforum.biz
Kızıl Sedir 03:43
Kızıl Sedir 59 izlenme - 3 yıl önce Western Red Cedar Ahşabı Düşük Yoğunluğu İle Düşük Büzülme Değeri Özelliklerinden Dolayı Mükemmel Ölçüsel Stabiliteye Sahiptir. Böylece Minimum Derecede Büzülür Veya Şişer. Dayanıklılık Ve Dengesi Sayesinde Western Red Cedar, Siding Cephe Kaplaması, İskele Döşemesi, Çit, Saksı, Kafes Parmaklık Ve Mobilya Gibi Dış Mekan Uygulamalarında Tercih Edilir. Ölçüsel Stabilite Ve Su İtici Özellikleri Nedeniyle Cephe Kaplamasında Kullanılmasının Yanı Sıra, Sauna, Mutfak, Banyo Gibi Bu Dayanım Niteliklerinin Özellikle İstendiği Mekânlarda Da Kullanılabilir. Düşük Ahşap Yoğunluğu Ve İri Taneli Yapısı Nedeniyle, Yüksek Yalıtım Değerine Sahiptir. Bu Yalıtım Değeri, Hem Mevcut Ahşap Türlerine Hem De Tuğla, Beton Ve Çeliğe Göre Daha İyidir. Ayrıca Titreşimleri Hafifleten Yapısı Ahşaba İyi Bir Akustik Nitelik Kazandırır. Western Red Cedar’ın Üzerine Çok Çeşitli Boya Ve Vernik Türleri Uygulanabilir. Düzgün Tanecik Yapısı Nedeniyle En Kolay İşlenebilen Ahşap Türüdür. İşçilik Maliyetleri Bakımından Da Son Derece Ekonomiktir. Western Red Cedar, Budaklı, Budaksız, Korumalı Ve Korumasız Türlerde Üretilir. Yaygın Olarak; Kalınlığı 17 -18 Mm, Genişliği 90-115 Mm, Boyu 2000 Mm - 6000 Mm Arasında Değişir
10 Milyar Sedir Tohumu Toprakla Buluşuyor 01:03
10 Milyar Sedir Tohumu Toprakla Buluşuyor 43 izlenme - 3 yıl önce Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, il genelinde 6 bin hektarlık alanda ekimi yapılacak 10 milyar karpelli sedir tohumunun 1,5 milyar adedinin Erdemli ilçesinde toprakla buluşturulduğunu söyledi. Baca, beraberindeki Erdemli Orman İşletme Müdürü Kenan Akduman'la 2 bin 100 rakımda bulunan Toros Mahallesi Ünlük Tepe mevkisindeki ilk sedir tohumu ekimi çalışmasına katıldı. Baca, gazetecilere yaptığı açıklamada, Mersin Orman Bölge Müdürlüğü'nün sedir ekimi konusunda ülke genelinde ekol olduğunu ve sedirle simgeleştiğini vurgulayarak, sedir yetiştiriciliği konusunda da adeta bir okul haline geldiklerini ifade etti. Kayseri, Kahramanmaraş, Karaman, Konya gibi çevre illerin sedir tohumu ihtiyaçlarını da karşıladıklarını vurgulayan Baca, "Toroslar'da 1984 yılından bu yana yapılan karpelli sedir tohumu ekimi yaklaşık 110 bin hektar alana ulaştı. Yetiştirdiğimiz sedir fidanları artık iyice büyüdü. İnsan kendi çocuğuna nasıl titizlikle bakıyorsa sedir fidanlarına da aynı gözle bakıyor" dedi. Bölge Müdürlüğü olarak 2014 yılı sedir tohum ekimini Erdemli ilçesinden başlattıklarını belirten Baca, il genelinde 6 bin hektar alanda 10 milyar karpelli sedir tohumu ekimi yapacaklarını, ilk etapta 1,5 milyar adedinin toprakla buluşturulduğunu bildirdi. Toroslara sadece sedir ekimi gerçekleştirmediklerini ifade eden Baca, "Aynı zamanda başta ceviz, badem, alıç, yaban armudu, defne, harnup, gibi gelir getirici ağaçlardan da dikiyoruz. Gelir getirici ağaçların bakımını köylülerimiz yapacak ve gelirleri de kendilerine kalacak" diye konuştu.
Mavi Dünyanın Gizemini Muğla Kıyılarında Keşfediyorlar 04:34
Mavi Dünyanın Gizemini Muğla Kıyılarında Keşfediyorlar 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dalışa hazırlık görüntüleri- Su altı dalış görüntüleri- İl Kültür ve Turizm Müdürü Veli Çelik röportaj- Dalış eğitmeni Egemen Özer röportaj DURMUŞ GENÇ - Bin 484 kilometrelik kıyı bandı ile Türkiye'nin en uzun sahil şeridine sahip Muğla'da yerli ve yabancı turistler, 200'e yakın koyda düzenlenen etkinliklerle deniz dibine dalmasının heyecanına varıyor.
Çevre Konusunda Üstümüze Düşeni En İyi Şekilde Yapma Azmindeyiz 14:01
Çevre Konusunda Üstümüze Düşeni En İyi Şekilde Yapma Azmindeyiz 2 izlenme - 8 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere gittiği Kayseri'de, Sedir Tohumu Ekimi Töreni'ne katılarak bir konuşma yaptı.
Çevre Konusunda Üstümüze Düşeni En İyi Şekilde Yapma Azmindeyiz 14:01
Çevre Konusunda Üstümüze Düşeni En İyi Şekilde Yapma Azmindeyiz 0 izlenme - 8 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere gittiği Kayseri'de, Sedir Tohumu Ekimi Töreni'ne katılarak bir konuşma yaptı.