Hoşgeldiniz!

sedye

Hastaneden Hastaneye Sedye İle Nakil 00:32
Hastaneden Hastaneye Sedye İle Nakil 1.276 izlenme - 2 hafta önce Ağrı da Akıl Almaz Bir Olay Ağrı Devlet Hastensinden Eski Askerye Hastanesine Sedye ile Hasta Görtüren Bir Hasta Yakını isyan Ediyor Edilen Bilgiye Göre Hasta Yakını M.T Hastaneden Ambulans Talebi Eti Ama Ambulans Vermediklerini Söyledi ve hal böyle olunca 2 km yolu sedye ile o güneşin altında hastayı mağdur etiler diğen hasta yakını gereken yerlere bu durumu bildireceğini söyledi..  Ağrı Devlet Hastanesinde Sedye Krizi Not: Arkadaşlar, haber ağustos ayına ait. Lakin başka bir haberi ararken, tesadüfen gördüm.
Annesini Buruşturulmuş Mendil Gibi Kenara Atan Ata Demirer 01:17
Annesini Buruşturulmuş Mendil Gibi Kenara Atan Ata Demirer 12.143 izlenme - 2 yıl önce Bozcaada'da geçirdiği motosiklet kazasında ayağından yaralanan ve hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edilen Ata Demirer,sedyedeyken yanına yaklaşan annesini itmiş.Olaydan sonra da itme değildi ''metanetli ol,jestiydi o '' diyor.Yorum sizin.
Öncesi ve Sonrasıyla Speedy Mustafa Olayı (Nutella'lı) #direnmustafa 08:48
Öncesi ve Sonrasıyla Speedy Mustafa Olayı (Nutella'lı) #direnmustafa 11.379 izlenme - 2 yıl önce Bundan iki sene öncesinde gördüğüm ama sadece o sedyeli görüntülerini koyduğum videonun geri kalan kısmıdır. #direnmustafa
Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 00:28
Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 16.379 izlenme - 2 yıl önce Sakatlanan bir futbolcuyu sedye ile saha kenarına almaya çalışan sağlık görevlilerinin muamelesi izleyenleri güldürdü.
Hasta Maymun ve Ambulans Görevlileri 01:16
Hasta Maymun ve Ambulans Görevlileri 3.522 izlenme - 1 yıl önce Hasta Maymun ve Ambulans Görevlileri Hasta maymun ve onu kurtaran sağlık ekipleri o eğlenceli anları izliyoruz.
Madenci: Çizmeyi Çıkarayım mı Sedye Kirlenmesin ? 00:53
Madenci: Çizmeyi Çıkarayım mı Sedye Kirlenmesin ? 10.896 izlenme - 4 yıl önce Soma'daki maden faciasından yaralı kurtulan bir işçinin ambulansa bindirilirken hemşireye "çizmelerimi çıkarayım mı" diye sorması izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Görüntüler Kanal D'de yayınlanan İrfan Değirmenci ile Günaydın programında böyle ekranlara geldi.
Çizmeleri Çıkarayım Mı Diyen Madenci Röportajı 03:22
Çizmeleri Çıkarayım Mı Diyen Madenci Röportajı 8.378 izlenme - 4 yıl önce Dünün en çok konuşulan videolarından bir tanesinin ana kahramanı abimizin ağzından yaşadığı o anlar.
Yoğun Bakım Hastası Sedyeden Düşürüldü: Beynini Patlattılar Adamın 00:36
Yoğun Bakım Hastası Sedyeden Düşürüldü: Beynini Patlattılar Adamın 32 izlenme - 3 gün önce İZMİR'de, yoğun bakımdaki yaşlı bir hastanın MR çekimi sonrasında sedyeden düşürüldüğü olayın ardından çekilen görüntülerde yerdeki kanlar ve olaya şahit olanların ifadelerinin yanı sıra güvenlik görevlilerinin çekim yapan kadınla şoke eden diyalogları ortaya çıktı.
Yaralı İşçi - Sedye Berbat Olur Gerek Yok 02:47
Yaralı İşçi - Sedye Berbat Olur Gerek Yok 2.924 izlenme - 2 yıl önce Karabük'te, bir sitenin kanalizasyon giderinde çalıştığı sırada beton kapağın ayağının üzerine düşmesi sonucu yaralanan işçi 59 yaşındaki Recep Pazarlıoğlu, "Sedye berbat olur, gerek yok" diyerek binmek istemedi. Yaralı işçi, ikna edilerek sedyeye bindirildi.
Hükûmet’in Gensoru İle Düşürülmesi (31 Aralık 1977) 00:45
Hükûmet’in Gensoru İle Düşürülmesi (31 Aralık 1977) 2.650 izlenme - 2 yıl önce CHP, 1977 seçimlerinde birinci parti çıkmasına rağmen hükûmeti kuramadı. Bunun üzerine Adalet Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Milli Selamet Partisi arasında Süleyman Demirel başbakanlığında, İkinci Milliyetçi Cephe olarak adlandırılan hükûmet kuruldu. Ancak bu hükûmetten 11 milletvekilinin istifası, hükûmetin yeterli çoğunluğu kaybetmesine neden oldu. Sonuçta CHP’nin öncülüğünde, hükûmetin karşısındaki cephe birleşerek gensoru ile ikinci Milliyetçi Cephe hükûmetini 31 Aralık 1977’de düşürdüler. Böylece bir hükûmet Cumhuriyet tarihinde ilk kez gensoru ile düşmüş oldu. Ayrıca görüntülerde göreceğiniz üzere meclise sedye üzerinde bir parti üyesi getiriliyor. Ecevit ve grubu bu oylamayı kazanacaklarına o kadar inanmışlardı ki hasta olan bu parti üyesini bile galibiyeti görmesi için sedye üzerinde salona getirmişlerdi.
Kurban Eti Taşır Gibi Hasta Taşımak 00:19
Kurban Eti Taşır Gibi Hasta Taşımak 1.879 izlenme - 2 yıl önce Güzide şehrimiz İzmir'de meydana gelen hadisede, profesyonel sağlık ekiplerinin kontrolünde hastamızın sedyeden düşmesine şahit oluyoruz. Ne demişler Allah hastaneye kimseleri düşürmesin. Sağlam adamı öldürür bunlar. Neyse la birşey demiyorum.
Müthiş Bir Buluş: Otomatik Kalp Masajı Yapan Sedye 01:00
Müthiş Bir Buluş: Otomatik Kalp Masajı Yapan Sedye 269 izlenme - 7 ay önce Otomatik kalp masajı yapan sedye sistemi sayesinde birçok hasta hayata tutunmayı başardı. Ülkemizde de birçok hastanede kullanılan cihazla hasta vakit kaybetmeden hastaneye sevk edilebiliyor.
Çizmeleri Çıkarayım Mı Sedye Kirlenmesin 02:13
Çizmeleri Çıkarayım Mı Sedye Kirlenmesin 1.158 izlenme - 4 yıl önce Çizmeleri Çıkarayım mı Sedye Kirlenmesin Diyen Madenci
02:13
"Çizmeleri Çıkarayımmı, Sedye Kirlenmesin" 1.141 izlenme - 4 yıl önce #SOMA Somalı Maden İşçiden İnsanlık Dersi - Çizmelerimi Çıkarayım mı? Çizmeleri Çıkarayımmı? Sedye Kirlenmesin - SOMA Soma'da bir işçi: Çizmelerimi çıkarayım...
Kurbanlık Koyun Taşır Gibi Hasta Taşımak 00:40
Kurbanlık Koyun Taşır Gibi Hasta Taşımak 863 izlenme - 3 yıl önce Maalese İzmir Tepecik Belediye Hastanesinde 2012 senesinde yaşanan bir durum. Olayla ilgili soruşturma halen tamamlanmış değil. Acı veren görüntüler.
Hastanın Sedye İle Başka Bir Hastaneye Nakledilmesi 00:32
Hastanın Sedye İle Başka Bir Hastaneye Nakledilmesi 9 izlenme - 2 hafta önce Ağrı Devlet Hastanesinden 2 km uzaklıktaki başka bir hastaneye sedye ile hasta götüren bir hasta yakını isyan etmiş. Hasta yakını hastaneden ambulans talebi etmiş ama ambulans vermediklerini söylemiş.
Kıpırdamayın Üç Diyince Çekiyoruz - Nah! 00:59
Kıpırdamayın Üç Diyince Çekiyoruz - Nah! 676 izlenme - 3 yıl önce AYİBYAYSE (Alkışlarla Yaşıyorum İçerik Bulma Yükleme Arama Açıklama Yazma Sunma Ekibi) olarak daha evvel şipşak kategorisinde sunulmuş bu eserin bir görsel şölen havasında video olarak sunulmasından kıvanç duymayız. Çünkü kıvanç nasıl duyulur bilmiyoruz. Daha önce duymadık. Böyle ekipten çok kişiymiş gibi bahsediyoruz ama bi ben varım, şimdi kurdum. Ayrıca fotoğraf çekilmeden önce hemen yanındaki insanın yanağına yanağını yapıştıran insandan daha samimidir bu amca benim nazarımda. Bizim nazarımızda. Ekip olarak. Biz az önce kafayı yedik. Leziz.
Yaralıyı Sedyeden Düşüren 112 Ekipleri 01:29
Yaralıyı Sedyeden Düşüren 112 Ekipleri 80 izlenme - 5 ay önce Rize’de motosiklet çarpan yaşlı vatandaşa müdahale eden 112 ekipleri, yaralıyı ambulansa bindirirken bu kez sedyeden düşürdü.
Sedyede Yatan Hastayı Tokatlayarak Kaldırmak 00:15
Sedyede Yatan Hastayı Tokatlayarak Kaldırmak 439 izlenme - 2 yıl önce Bir hastanede sedyede yatan ve serum bağlanan bir hastaya bir başka hasta tarafından tokat atılarak sedyeden kaldırdı.
Sakat Futbolcuyu Reklam Panosuyla Taşıdılar! 01:03
Sakat Futbolcuyu Reklam Panosuyla Taşıdılar! 582 izlenme - 3 yıl önce Yunanistan Amatör Liginde oynanan bir karşılaşmada sakatlanan futbolcuyu reklam panosu ile saha kenarına çıkarmak istediler!
Kemal Sunal Parodisi Gibi Sedye Vakası 00:52
Kemal Sunal Parodisi Gibi Sedye Vakası 725 izlenme - 3 yıl önce Portekiz'de oynanan bir futbol maçında sakatlanan oyuncuyu sahadan çıkarmak için sahaya giren sedye görevlileri Şabanoğluşaban filmindeki sedye sahnesini aratmıyor...
Çizmelerimi Çıkartayım Mı Sedye Kirlenmesin ? #soma 00:54
Çizmelerimi Çıkartayım Mı Sedye Kirlenmesin ? #soma 489 izlenme - 4 yıl önce "çizmelerimi Çıkartayımmı Sedye Kirlenmesin" #prayforturkey Patlamadan Kurtulan Madenci Çizmeyi Çıkarayım Mı, Sedye Kirlenmesin? Diye Soruyor. Bir Kez Daha İ...
Futbolcuların Sağlık Ekiplerinden Çektikleri 02:30
Futbolcuların Sağlık Ekiplerinden Çektikleri 323 izlenme - 3 yıl önce Talihsiz kazalar... Futbolcuların Sağlık Ekiplerinden Çektikleri...
Can Acıtan Yeşil Sahalarda Karşılaştığımız Sedye Olayları 01:07
Can Acıtan Yeşil Sahalarda Karşılaştığımız Sedye Olayları 252 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın filmlerinde şaka olarak yaptığı sedyeden düşme olayının gerçek hayatta karşımıza çıktığı durumlar. Sakatlık geçiren oyuncuları kenara taşımak için gelen görevlilerin sedyelerle oyuncuları daha da bir sakatladıkları anlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sedye İçin Kavga Eden Hastalar 00:44
Sedye İçin Kavga Eden Hastalar 216 izlenme - 2 yıl önce Nerede çekildiği belli olmayan videoda bir hastanın, sedyede yatan ve durumu ağır gözüken bir hastaya sert bir şekilde vurarak, yerinden kaldırdığı görülüyor.
Alman Sedyeci - Kamasutra 00:11
Alman Sedyeci - Kamasutra 350 izlenme - 3 yıl önce Almanya Liginden futbolcu sakatlanıp sakatlanmayacağına pişman olmaktadır. Zira sedye elemanı değişik pozisyonları hasta üzerinde deneyerek daha saha kenarına almadan futbolcuyu iyileştirmiştir.
Futbol Maçlarında Sedye Kazaları 01:31
Futbol Maçlarında Sedye Kazaları 343 izlenme - 3 yıl önce Maçlarda sakatlık esnasında sağlık ekibinin müdahalesini bilirsiniz. Burda yer yer acemi yer yer sakar sağlık görevlilerinin kazalarını görüyoruz. Kahkaha attıklarım oldu umarım siz de eğlenirsiniz :) iyi seyirler
Sedyede Taşınamayan Futbolcu'nun Sağlık Görevlilerine Trip Atması 01:03
Sedyede Taşınamayan Futbolcu'nun Sağlık Görevlilerine Trip Atması 155 izlenme - 2 yıl önce İsrail liginde oynanan maçta, sakatlanan oyuncu sağlık görevlilerin kendisini sedyeyle bir türlü taşıyamamasından dolayı sinirlenip kendi işini kendi halletmek istedi. Takım arkadaşının kucaklaması sonrası saha kenarına getirilen futbolcu sağlık görevlilerine isyan etti. İzliyoruz efendim.
Çizmeyi Çıkarayım mı? Sedye Kirlenmesin - Kurtulan Madenci 00:54
Çizmeyi Çıkarayım mı? Sedye Kirlenmesin - Kurtulan Madenci 425 izlenme - 3 yıl önce Yemin ediyorum izlerken boğazım düğümlendi. Fazla açıklamaya gerek yok izleyin sadece...
Faraş Sedye Nedir? Nerelerde Kullanılır? 02:49
Faraş Sedye Nedir? Nerelerde Kullanılır? 192 izlenme - 3 yıl önce Faraş Sedye Nedir? www.tibbivideolar.com Bu Video 112 Acil Yardım Ambulans Personeli Eğitimi İçin Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Tarafınca ''Personelin günün koşullarına uygun olarak yetişmelerini ve görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlara sahip olmalarını sağlamak, etkinlik ve tutumluluk bilinci ile yetiştirilerek verimliliklerini artırmak ve daha üst görevlere hazırlanmaları sağlamak" Amacı İle Yapılmıştır.