Hoşgeldiniz!

Sefer Çalınak

Seda Sayan 2 karısını öldüren Sefer Çalınak'ı konuk etti 03:34
Seda Sayan 2 karısını öldüren Sefer Çalınak'ı konuk etti 5.973 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan 2 karısını öldüren Sefer Çalınak'ı konuk etti Seda Sayan'ın konuğu 2 karısını öldüren ve 5 kere evlenen Sefer Çalınak oldu. Daha önce de Flash TV’de bir evlilik programına konuk olan Çalınak, yeniden evlenmek istediğini dile getirdi. Sefer Çalınak’ın annesini öldürdüğü oğlu, canlı yayına bağlanarak Sefer Çalınak ile Seda Sayan’a ateş püskürdü. Genç, telefonda “Reyting için katili ekrana çıkardınız.” demesi üzerine Seda Sayan telefonu kesti.
Seda Sayan 2 Karısını Öldüren Sefer Çalınak'ı Konuk Etti 03:34
Seda Sayan 2 Karısını Öldüren Sefer Çalınak'ı Konuk Etti 2.666 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan'ın Bugünkü Konuğu 2 Karısını Öldüren Ve 5 Kere Evlenen Sefer Çalınak Oldu. daha Önce De Flash Tv'de Bir Evlilik Programına Konuk Olan Çalınak, Yeniden Evlenmek İstediğini Dile Getirdi. annesini Öldüren Çalınak'a Canlı Yayında Ateş Püskürdü sefer Çalınak'ın Annesini Öldürdüğü Oğlu, Canlı Yayına Bağlanarak Sefer Çalınak İle Seda Sayan'a Ateş Püskürdü. Genç, Telefonda "reyting İçin Katili Ekrana Çıkardınız." Demesi Üzerine Seda Sayan Telefonu Kesti.
Seda Sayan Eleştirilere Yanıt Verdi 07:33
Seda Sayan Eleştirilere Yanıt Verdi 1.859 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan İki eşini öldürüren Sefer Çalınak'ı programına çıkarınca Eleştiri Almıştı Bunun Üzerine Canlı Yayında Seda Sayan Eleştirilere Cevap Verdi
Seda Sayan'ın, 2 Karısını Öldüren Adamı Programına Konuk Etmesi 03:34
Seda Sayan'ın, 2 Karısını Öldüren Adamı Programına Konuk Etmesi 1.189 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan, 2 karısını öldüren Sefer Çalınak adlı şahısı programına konuk etti. Büyük sükse yaratan bu olayın gerçekleşmesini sağlayanlara, o adamın oraya çıkmasını sağlayanlara 'amk' diyorum.