Hoşgeldiniz!

sefiller

Sefiller Uluslararası Fragmanı 02:26
Sefiller Uluslararası Fragmanı 128.697 izlenme - 5 yıl önce Seti, 19. yüzyıl Fransa’sı temel alınarak hazırlanan Les Misérables’in, yıkılan hayalleri, karşılıksız aşkı, tutkuyu, fedakarlığı ve arınılan günahları anlatan büyüleyici bir hikayesi var. Bu, insan ruhunun varlığına dair ebedi bir vasiyet. Jackman, eski bir mahkum olan ve şartlı tahliyesinden sonra acımasız polis memuru Javert (Crowe) tarafından on yıllardır kovalanan Jean Valjean’ı oynuyor. Valjean, fabrika işçisi Fantine’in (Hathaway) genç kızı Cosette’e bakmayı kabul edince hayatları sonsuza dek değişir. Vizyon Tarihi : 1 Mart 2013
Sefiller 1 (Arapça Ve Türkçe Alt Yazılı) 20:28
Sefiller 1 (Arapça Ve Türkçe Alt Yazılı) 20.928 izlenme - 3 yıl önce Sefiller 1 (Arapça Ve Türkçe Alt Yazılı)
Küçük Emrah - Sefiller Şiirli 06:18
Küçük Emrah - Sefiller Şiirli 9.368 izlenme - 4 yıl önce Emrah - Sefiller 1987 Film Afişleriyle Yeni Şiirli HD Kalitede Muzık Ziyafeti
Sefiller Fragman 02:26
Sefiller Fragman 6.188 izlenme - 5 yıl önce Sefiller filminin resmi fragmanı.
Küçük Esnaf Böyle Battı  (Küçük Emrah - Sefiller) 05:08
Küçük Esnaf Böyle Battı (Küçük Emrah - Sefiller) 3.337 izlenme - 3 yıl önce Emrahın sevgilisi, kendi tabiriyle "kendini elletip" (bir nevi Visa) sınırsız alışveriş yapmaktadır. Emrah anlar ve olaylar gelişir.
Emrah'ın Tecavüzcü Arkadaşı (Sefiller) 02:46
Emrah'ın Tecavüzcü Arkadaşı (Sefiller) 2.724 izlenme - 3 yıl önce Parayla değil sırayla kavramının oluşmasında büyük payı olan sahne. Emrah'ın, "Bir gün hepinizle hesaplaşacağım en çok da seninle Emrah!" diyen arkadaşına koyduğu posta ne kadar delikanlı olduğunun da ispatıdır...
Sefiller Film Müziği - I Dreamed A Dream 01:31
Sefiller Film Müziği - I Dreamed A Dream 2.100 izlenme - 5 yıl önce Anne Hathaway Sings - I Dreamed A Dream
Sefiller 02:19
Sefiller 2.270 izlenme - 11 yıl önce Sefiller fragmanı
Victor Hugo - Sefiller 1. Bölüm (Arkası Yarın) 18:16
Victor Hugo - Sefiller 1. Bölüm (Arkası Yarın) 971 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim, yine Arkası Yarın oyunlarından biriyle karşınızdayım. Suç ve Ceza'nın bitmesiyle birlikte, hemen yeni bir eser başlatma gereği duydum. Bu sefer eserimiz 10 bölümden oluşmakta. Hepinizin bildiği üzere, Victor Hugo'nun yaztığı Sefiller karşısınızda!
Emrah'ın Hıncı! & Para Holding 01:21
Emrah'ın Hıncı! & Para Holding 709 izlenme - 3 yıl önce O şahane reklam fikirlerinin,reklam sloganlarının, ("aromadan başkasını arama" gibi.) muhteşem ar-ge çalışmalarının nasıl ortaya çıktığını hep merak ederdim. Beyin fırtınası denen şeyin ne menem birşey olduğunu anlatan ve fikir teatisinin sınırlarını zorlayan bu meşakatli çalışmaların sayesinde karanlık dünyama bir ışık gibi doğdun Emrah...(Bu arada Salih Baba'ya dikkat et!!! Baba maba derken cukkayı hiybe etmesin, hiç gözüm tutmadı...)
Emrah Ve Victor Hugo - Sefiller 02:30
Emrah Ve Victor Hugo - Sefiller 1.878 izlenme - 8 yıl önce dünya klasiği görün...
Sefiller - Film müziği 02:24
Sefiller - Film müziği 1.411 izlenme - 5 yıl önce Samantha Barks'tan Sefiller filminin müziği - On My Own Trailer
I Dreamed A Dream - Anne Hathaway 04:38
I Dreamed A Dream - Anne Hathaway 1.397 izlenme - 5 yıl önce Anne Hathaway'in Sefiller'de seslendirdiği I Dreamed A Dream adlı eser
les miserables fragmanı 1 01:52
les miserables fragmanı 1 1.440 izlenme - 7 yıl önce 2. dünya savaşı sırasında fransa'da okuma yazması olmayan eski bir boksör olan henri fortin jean-paul belmondo ziman michel boujenah adındaki zengin bir yahudi avukat ve ailesini kendi taşıma şirketine ait kamyonla isviçre'ye kaçırmayı kabul eder. yolculuk sırasında ziman'dan victor hugo'nun romanı "sefiller" i kendisine okumasını isteyen forten romanın kahramanı jean valjean ile kendisi arasında ayrıca yaşadıkları olaylar ve karşılaştıkları kişilerle romandaki olay ve kişiler arasında be
 Küçük Esnaf Böyle Battı (Küçük Emrah - Sefiller) 05:08
Küçük Esnaf Böyle Battı (Küçük Emrah - Sefiller) 734 izlenme - 4 yıl önce Emrahın sevgilisi, kendi tabiriyle "kendini elletip" (bir nevi Visa) sınırsız alışveriş yapmaktadır. Emrah anlar ve olaylar gelişir.
 Sefiller Fragman 02:26
Sefiller Fragman 962 izlenme - 5 yıl önce Victor Hugo'nun 19. Yüzyıl Fransa'sında geçen klasik romanından kurgulanan başarılı sahne müzikalinin bu uyarlamasında şartlı tahliyeyle salınmış Jean Valjean kurtuluş aramaktadır.Mahkum 24601, Jean Valjean hapishaneden şartlı tahliyeyle çıkmıştır ve inatçı müfettiş Javert'ten uzak durmaya çalışırken bir yandan da yeni bir hayat kurmaya çalışmaktadır. 19. Yüzyıl Fransa'sında geçen hikaye 1832 Temmuz Devrimi'nin perde arkasında sonuca bağlanmaktadır.
Do You Hear The People Sing? 03:03
Do You Hear The People Sing? 1.033 izlenme - 5 yıl önce Beste : Alain Boublil - Claude-Michel Schönberg Film : Les Miserable / Sefiller Yapımı : 2012 - İngiltere Tür : Dram , Müzikal Süre: 158 Dak. Yönetmen : Tom Hooper Orjinal Roman : Victor Hugo DO YOU HEAR THE PEOPLE SING Do you hear the people sing? Singing a song of angry men? It is the music of a people Who will not be slaves again! When the beating of your heart Echoes the beating of the drums There is a life about to start When tomorrow comes! Will you join in our crusade? Who will be strong and stand with me? Beyond the barricade Is there a world you long to see? Then join in the fight That will give you the right to be free! Do you hear the people sing? Singing a song of angry men? It is the music of a people Who will not be slaves again! When the beating of your heart Echoes the beating of the drums There is a life about to start When tomorrow comes! Will you give all you can give So that our banner may advance? Some will fall, and some will live. Will you stand up and take your chance? The blood of the martyrs Will water the meadows of France! Do you hear the people sing? Singing a song of angry men? It is the music of a people Who will not be slaves again! When the beating of your heart Echoes the beating of the drums There is a life about to start When tomorrow comes!
Emrah Sefiller Damar Arabesk 06:12
Emrah Sefiller Damar Arabesk 627 izlenme - 7 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kra
emrah & sefiller 8 2 10 merdin 06:33
emrah & sefiller 8 2 10 merdin 1.359 izlenme - 8 yıl önce
Anne Hathaway 01:40
Anne Hathaway "Sefiller" Hakkında Konuştu - Altyazılı 504 izlenme - 5 yıl önce Anne Hathaway "Sefiller" Hakkında Konuştu
Emrah Loto'yu Tutturursa 02:17
Emrah Loto'yu Tutturursa 434 izlenme - 3 yıl önce Emrah Sefiller filminde tam kaderine isyan ederken lotoyu tutturuyor.Müthiş sevinci ile kırdığı zıplama rekoru ile ve ne genel müdürlüğü olduğu belli olmayan genel müdürlükten aldığı ikramiye ile karşınızda.
Victor Hugo - Sefiller 10. ve Son Bölüm 25:04
Victor Hugo - Sefiller 10. ve Son Bölüm 348 izlenme - 3 yıl önce Komiser Javer, hayatımı kurtaran birini yakalayamam diyerek, intihar etmiştir. Maryüs kralın askerleriyle çatışırken yaralanmıştır ve Madlen Baba baygın olan Maryüs'ü alıp götürmek onu kızı Kozete için kurtarmak istemektedir, çünkü Kozete eğer Maryüs olmazsa yaşayamaz, Kozete olmazsada Madlen Baba yaşayamayacaktır, kızı onun herşeyi olmuştur. Efendim karşısınızda Sefiller'in son bölümü.. Bir başka güzel eserde buluşmak üzere, şimdilik hoşçakalın.
Victor Hugo - Sefiller 5. Bölüm (Arkası Yarın) 21:00
Victor Hugo - Sefiller 5. Bölüm (Arkası Yarın) 327 izlenme - 3 yıl önce Madlen Baba(Jan Valjean) Fantine’nin kızı olan Kozete’yi alıp getireceğine dair söz verir. Tabi komiser Javer'de Madlen Baba'nın ensesindedir..
Sefiller alt yazılı röportajı 04:29
Sefiller alt yazılı röportajı 417 izlenme - 6 yıl önce Sefiller alt yazılı röportajı
Sefiller - Hugh Jackman Jean Valjean Rolünde!!! - TR Altyazılı 04:23
Sefiller - Hugh Jackman Jean Valjean Rolünde!!! - TR Altyazılı 583 izlenme - 5 yıl önce Sefiller (les Miserables) 1 Mart'Ta Sinemalarda!!! Les Misérables (Sefiller) 42 ülkede, 21 dilde, 60 milyon kişinin sahnede izlediği ve 27. yılında hala her yerde gişe rekorları kıran bir oyunun sinema uyarlamasıdır. The King's Speech (Zoraki Kral)'ın Oscar ödüllü yönetmeni Tom Hooper'ın yönetmenliğindeki, the Working Title/Cameron Mackintosh yapımında Hugh Jackman, Oscar ödüllü Russell Crowe, Anne Hathaway ve Eddie Redmayne baş rolleri paylaşıyor. Seti, 19. yüzyıl Fransa'sı temel alınarak hazırlanan Les Misérables'in, yıkılan hayalleri, karşılıksız aşkı, tutkuyu, fedakarlığı ve arınılan günahları anlatan büyüleyici bir hikayesi var. Bu, insan ruhunun varlığına dair ebedi bir vasiyet. Jackman, eski bir mahkum olan ve şartlı tahliyesinden sonra acımasız polis memuru Javert (Crowe) tarafından on yıllardır kovalanan Jean Valjean'ı oynuyor. Valjean, fabrika işçisi Fantine'in (Hathaway) genç kızı Cosette'e bakmayı kabul edince hayatları sonsuza dek değişir. 2013 yılının Mart ayında, dünyanın en uzun soluklu müzikali, Victor Hugo'nun efsanevi hikayesi, Tom Hooper'ın geniş kapsamlı ve muhteşem yorumuyla beyaz perdeye geliyor. Şovların şovu Les Misérables, uluslararası yıldızlar ve aralarında "I Dreamed a Dream," "Bring Him Home," "One Day More" and "On My Own"un da bulunduğu sevilen şarkılarla bir sinema müzikali ve büyük bir deneyim olarak yeniden doğuyor.
Victor Hugo - Sefiller 3. Bölüm (Arkası Yarın) 17:44
Victor Hugo - Sefiller 3. Bölüm (Arkası Yarın) 289 izlenme - 3 yıl önce 'Kötülükten çok, iyiliğe yakınsınız' Jan Valjean yattığı hapis cezası bittikten sonra dışarı çıktı. Hapisenede biriktirdiği az çok parası da olmasına rağmen, bir hırsız olduğu için kalacak yer bulamadı. En sonunda piskopos onu evine aldı, fakat gece yarısı piskoposun gümüş takımlarını çalarak kaçtı, tekrar polisler tarafından yakalandı ama piskopos Jan Valjean'ın çalmadığını ona kendisinin gümüş takımları verdiğini söylerek onu kurtardı. Ve karşısınızda 3. bölüm.
Sefiller Filmi Özel Video 04:29
Sefiller Filmi Özel Video 294 izlenme - 6 yıl önce Oscar ödüllü yönetmen Tom Hooper muhteşem bir klasik eserin yeniden yorumu ile karşınızda. Sefiller; Hugh Jackman, Russell Crowe ve Anne Hathaway'in başrollerinde olduğu şarkılarla bir sinema müzikali ve büyük bir deneyim olarak yeniden doğuyor.
Les Misrables - Sefiller 2013 De Sinemalarda 02:34
Les Misrables - Sefiller 2013 De Sinemalarda 448 izlenme - 5 yıl önce Les Misrables - Sefiller 2013 De Sinemalarda
Victor Hugo - Sefiller 2. Bölüm (Arkası Yarın) 19:16
Victor Hugo - Sefiller 2. Bölüm (Arkası Yarın) 272 izlenme - 3 yıl önce Jan Valjean, ablasının aç çocuklarının karınlarını doyurmak amacıyla çaldığı ekmek yüzünden hapise girdi, ama kendisinin suçsuz, sistemin yanlış olduğunu düşünerek 5 yıl verilen cezasının 4. yılında hapisten kaçtı, yakalandı, tekrar kaçtı, yakalandı tekrar kaçtı.. Karşısınızda 2. bölüm.
Niran Ünsal - Bilim Adamı İle Yazarı Karıştırıp Turşu Yapmak 00:36
Niran Ünsal - Bilim Adamı İle Yazarı Karıştırıp Turşu Yapmak 253 izlenme - 3 yıl önce Bizim millete hayranım bir konu hakkında, hiçbir şey bilmeden saatlerce fikir beyan edebilirler. Dünyada en az kitap okuyan millet olmamıza rağmen televizyona çıkan herkes boş vakitlerinde kitap okuyor olur. Bilim adamı ile yazarı karıştırsak bile meşhur bir insan olabiliriz. Kitleler bize hayran olur. Bu videoda Niran Ünsal'ın akıl fikir dolu cevabına atilla taşın 40 yıllık @2 gibi karşılık vermesine tanık olacağız...