Hoşgeldiniz!

şehir içi

Şehir İçinde Hayvanlar Gibi Sürat Yapan Sürücü 00:44
Şehir İçinde Hayvanlar Gibi Sürat Yapan Sürücü 4.600 izlenme - 9 ay önce Eleman kız arkadaşının çığlıklarının arasında şehir içinde muhtemelen geliştirilmiş arbasıyla depara kalkıyor. Sonrası malum.
Merakla Beklenen Araç - Bajaj Qute İncelemesi 03:14
Merakla Beklenen Araç - Bajaj Qute İncelemesi 2.603 izlenme - 5 ay önce Dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Hintli Bajaj firmasının şehiriçi ulaşımına alternatif olarak yaptığı ucuz,tasarruflu,kıvrak motosikletten bozma otomobilini Three Riders ekibi güzel bir şekilde incelemiş..
Otomobillerle Domino Etkisi 00:15
Otomobillerle Domino Etkisi 17.351 izlenme - 3 yıl önce Zamanında frene basmassanız sizce ne olur? Ford’un sıradışı yöntemlerle test ettiği en son teknolojilerini ford.com’da yakından inceleyin.
İsrail'in Yeni Silahı - Corner Shot 03:39
İsrail'in Yeni Silahı - Corner Shot 943 izlenme - 2 yıl önce Silah üretiminde 1 numara olan İsrail'in yeni silahını izleyecegiz insan istese de istemese de, 'Biz de halen g3 kullanalım.' Demeden edemiyor.
Sms Bağımlısı Dolmuş Şoförü 02:13
Sms Bağımlısı Dolmuş Şoförü 203 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da, içi yolcu dolu dolmuş şoförünün hem aracı kullanıp, hem de cep telefonuyla mesajlaşması bir yolcu tarafından kayıt altına alınmış. Abi seviyorsan git konuş bence böyle mesajla filan zor olur yani. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şehir içi hız sınırı 90 kilometreye çıkarıldı 01:43
Şehir içi hız sınırı 90 kilometreye çıkarıldı 119 izlenme - 3 yıl önce Şehir içi hız sınırı 90 kilometreye çıkarıldı
Son zamanların en 01:18
Son zamanların en "ÇARPICI" videosu! 97 izlenme - 3 yıl önce Ford, 30 km/s hızın altında seyreden sürücüleri kazalardan korumak için yepyeni bir teknoloji sunuyor: Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi. Peki bu ileri teknol...
Alışveriş Sepeti Büyüklüğünde Araba Kullanmak 08:57
Alışveriş Sepeti Büyüklüğünde Araba Kullanmak 60 izlenme - 2 yıl önce Jeremy Clarkson'un test ettiği aracın marka ve modeli Peel P50. 134 cm boyunda, 99 cm genişliğinde ve 59kg ağırlığında. Araba o kadar küçük ki alışveriş sepeti gibi çekilip bina koridorlarında bile kullanılabiliyor.
Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi 00:31
Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi 74 izlenme - 3 yıl önce Ön cama entegre kamera sistemi sayesinde Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi sizin yerinize fren yaparak sürüş esnasında güvenliği en üst seviyeye çıkartıyor.
Otomobillerle Domino Etkisi 00:15
Otomobillerle Domino Etkisi 34 izlenme - 1 yıl önce Zamanında frene basmassanız sizce ne olur? Ford’un sıradışı yöntemlerle test ettiği en son teknolojilerini ford.com’da yakından inceleyin.
Er Elektrik Mühendislik Şehir İçi Enerji Enerji Nakil Hattı 05:04
Er Elektrik Mühendislik Şehir İçi Enerji Enerji Nakil Hattı 39 izlenme - 2 yıl önce Er Elektrik Mühendislik Tel:+902163968799 Yetkili Kişiler: 1-reha Şen 2-emrah Şen
Ford Domino Etkisi 01:24
Ford Domino Etkisi 6 izlenme - 3 yıl önce Ford'un Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi ile sınırları zorlayan bir deneyim.