Hoşgeldiniz!

Şehir Tiyatroları

Eskişehir'de, 01:43
Eskişehir'de, "Yunus'un Güncesi" Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi 160 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de, Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası kapsamında "Yunus'un Güncesi" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
Cibali Karakolu Vs. 06:49
Cibali Karakolu Vs. 68 izlenme - 3 yıl önce
Burak Davutoğlu (filmografi) 17:38
Burak Davutoğlu (filmografi) 20 izlenme - 1 yıl önce Burak Davutoğlu (d. 1970, İstanbul), Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, eğitmen. • İntikam - Adil Çelik • Aile Reisi - Aybars Mumcuoğlu • Yaprak Dökümü - İsmail • Bir Varmış Bir Yokmuş - Gündüz Koralp • Sır Gibi - Ömer • Aşk Kapıyı Çalınca - Murat Zeybek • Yanık Koza - Veysel • Feride - Kemal • Gözlerinde Son Gece - Emre • Raziye - Balıkçı Sahnelediği tiyatro oyunları ve diğer bilgiler için; https://tr.wikipedia.org/wiki/Burak_DavutoÄŸlu
Şehir Tiyatroları'nın 100. Yılı 05:20
Şehir Tiyatroları'nın 100. Yılı 37 izlenme - 3 yıl önce Şehir Tiyatroları'nın kuruluşunun 100. yılı etkinlikleri kapsamında Darülbedayi'nin sahnelediği ilk oyun olarak tarihe geçen "Çürük Temel" oyunun galası yapıldı.
Şehir Tiyatroları, 100. Yılını Galayla Kutladı 01:28
Şehir Tiyatroları, 100. Yılını Galayla Kutladı 42 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Şehir Tiyatroları'nın kuruluşunun 100. yılı, muhteşem bir galayla kutlandı. Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleştirilen 100. yıl galasına, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve diğer yetkililerin yanı sıra Kadir İnanır, Erdal Özyağcılar, Perihan Savaş, Zihni Göktay, Cihan Ünal, Sezai Yılmaz, Çiğdem Tunç gibi sanatçılar ile çok sayıda Şehir Tiyatrosu sanatçısı katıldı. Gala öncesinde Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu ve beraberindeki sanatçılar, Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nden Cemal Reşit Rey Konser Salonu'na yürüdü. Yazıcıoğlu ve beraberindekiler, Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nin duvarına da "Darülbedayi Caddesi" tabelası astı. Galada konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, şehir tiyatrosunu bilen birisi olarak Erhan Yazıcıoğlu'nu göreve getirdiklerini belirtti. Güzel bir gece hazırlandığını dile getiren Topbaş, "100. yılın kutlamalarında bulunmaktan büyük şeref duyuyorum" dedi. Günün anısına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu'na plaket verdi. Gecenin sonunda şehir tiyatroları sanatçılarıyla sahneye davet edilen sanatçı Kadir İnanır da gecede olmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyduğunu belirterek, şehir tiyatrolarının her oyununu izlemeye çalıştığını söyledi. Etkinlikte, Burak Kut, Cihan Ünal, Erol Evgin, Hakan Aysev ve Nükhet Duru gibi birçok sanatçı da sahne aldı. AA YAZICIOĞLU'NA PLAKET... Nükhet Duru'nun da sahne aldığı gecede İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Erhan Yazıcıoğlu'na plaket verdi.
Hayatım Lüküs Hayat İle Geçti 02:10
Hayatım Lüküs Hayat İle Geçti" 21 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki söyleşiden detaylar- Haldun Dormen'in "Lüküs Hayat" adlı oyunu ile ilgili değerlendirmeleri- İzleyicilerden detaylar - "Lüküs Hayat" müzikalinin yönetmeni Dormen: - "Hayatım 'Lüküs Hayat' ile geçti.
11. Uluslararası Eskişehir Çocuk Ve Gençlik Tiyatroları Festivali - İlkay Altıntaş'ın Röportajı 02:11
11. Uluslararası Eskişehir Çocuk Ve Gençlik Tiyatroları Festivali - İlkay Altıntaş'ın Röportajı 10 izlenme - 2 yıl önce Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Halkla İlişkiler Sorumlusu İlkay Altıntaş'ın röportajı Festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerin yer aldığı sergiden detaylar - Festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerle sergi açıldı Eskişehir'de 11. Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali kapsamında Batman, Van, İzmir, İstanbul ve Trabzon gibi şehirlerden festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerin yer aldığı sergi açıldı.
Şırnaklı Çocuklar Tiyatroyla Buluştu 04:38
Şırnaklı Çocuklar Tiyatroyla Buluştu 7 izlenme - 12 ay önce Şırnaklı çocuklar tiyatroyla buluştu Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Şırnak'ta 3 bin 200 kişiye oyun sergilediŞIRNAK - Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, "Okyanusta Bir Su Damlası Gibi" adlı oyununu Şırnak'ta 3 bin 200 öğrenci ve öğretmene sergiledi.
Afiş - 26 Ağustos 2015 10:23
Afiş - 26 Ağustos 2015 19 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor.
Şırnak'ta 'Oyun Oyun İçinde' Oyununu 2 Bin 600 Kişi İzledi 05:49
Şırnak'ta 'Oyun Oyun İçinde' Oyununu 2 Bin 600 Kişi İzledi 6 izlenme - 11 ay önce Şırnak'ta 'Oyun oyun içinde' oyununu 2 bin 600 kişi izlediŞIRNAK - Şırnak'ta, Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun sergilediği "Oyun oyun içinde" adlı tiyatro oyunun 2 bin 600 kişi izledi.
Şehir Tiyatrolarının Kostümleri Kendi Atölyesinden 04:23
Şehir Tiyatrolarının Kostümleri Kendi Atölyesinden 8 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın 9 farklı sahnesinde sezon boyunca izleyici ile buluşan oyunlarının kostüm ve aksesuarları, şehir tiyatrolarının atölyelerinde, her oyuna özel üretiliyor.