Hoşgeldiniz!

Şehircilik Videoları İzle

Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir  02:28
Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir 1.022 izlenme - 6 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, boşaltılacak olan bazı askeri arazilerin “yeşil alan olmaya müsait olmayabileceğini” söyledi.
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.282 izlenme - 3 yıl önce
Kanser Hastası Kıza Harçlık Veren Bakan 02:14
Kanser Hastası Kıza Harçlık Veren Bakan 479 izlenme - 2 yıl önce Yurtdışından ilaç getirtmek için imkanı olmadığından dolayı son bir çare olarak bakandan yardım isteyen genç kızın eline dilenci gibi üç kuruş para tutuşturan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı ibretle izliyoruz. Sonrasında da "ilaçlarını kendin al, bak çok para var orda düşürme." demesi de tüyü dikme olmuş gerçekten...
Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor - İdris Güllüce 00:52
Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor - İdris Güllüce 204 izlenme - 1 yıl önce vay arkadaş gerçekten aklım şaştı bakakaldım ekrana bu kısacık anı izlerken. diyecek laf bulamıyorum harbi milletle iyi eğleniyorlar lan adamlar. yorumu da sizlere bırakıyorum...
Bakan Yardımcısına 10. Yıl Marşı Tepkisi 01:50
Bakan Yardımcısına 10. Yıl Marşı Tepkisi 166 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta'nın, "10. Yıl Marşı'na takılıp kalan insanlar, 'Ana yurdu dört baştan ördük' falan diyen insanlar bu memlekette bir tren rayı bile bir yerlere döşememişler" sözlerine tepki gecikmemiş ve de anında gelmiş. Kalabalığın çoğunluğu salonu terketmiş. Bakan yardımcısı da arkalarından seslenekalmış.
Özhaseki: 04:48
Özhaseki: "Eski Yapı Ile Türkiye Büyüyemez, Istikrarlı Bir Ülke Olmaz" 0 izlenme - 7 gün önce Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Yeni sisteme geçildiğinde ya olurum ya olmam o ayrı mesele. Olacağım diye bir ısrarım yok. O Allah'ın takdiri. Olursa hizmet ederiz, olmazsa işimize gücümüze bakarız. Büyük ihtimalle de olmayacağım ama Türkiye için lazım bu sistem.
Kentsel Dönüşüm Projesi  Zağnos 06:40
Kentsel Dönüşüm Projesi Zağnos 322 izlenme - 7 yıl önce kentsel dönüşüm çalışmaları sunum erciyes üniverstesi 611 şehircilik projesi
Fidana Adam Gibi Büyüyeceksin Demek - İdris Güllüce 00:23
Fidana Adam Gibi Büyüyeceksin Demek - İdris Güllüce 100 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve şehircilik bakanı İdris Güllüce Karabük Üniversitesi'nde fidan dikme etkinliğinde diktiği fidanla konuştu. Bitkilerle konuştuğunu ifade eden Güllüce fidana adam gibi büyümesini söyledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 01:11
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar - Trabzon'da Para Dağıtmak 116 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Trabzon'da vatandaşlara bol bol para dağıtmış. Amatör kamera tarafından kaydedilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın para dağıtma anlarını izliyoruz da bu değirmenin suyu ne ola ki?
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce - Rabbim Bizi DepremleTeyit Etti 01:12
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce - Rabbim Bizi DepremleTeyit Etti 69 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Esenler'de kentsel dönüşümle ilgili katıldığı program sırasında depremi katılımcılara haber verdi. Güllüce, "Sanki Rabbim 'haklı konuştu Tevfik başkan, İdris Güllüce' diye bizi teyit etti." dedi.
1927 ve 2013 Yıllarındaki Londra 06:01
1927 ve 2013 Yıllarındaki Londra 53 izlenme - 2 yıl önce Londra'nın bazı bölgelerinin 1927 ve günümüzdeki görünümleri kıyaslanarak hazırlanmış bir video, şehircilik anlayışına ders olacak niteliktedir.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır basın toplantısı 29:18
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın Diyarbakır basın toplantısı 31 izlenme - 11 ay önce Kalkınma Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz; Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Fatma Güldemet SARI ve Kültür ve Turizm Bakanı Sayın MAHİR ÜNAL ile birlikte Diyarbakır’da basın toplantısı düzenledi.
Anadolu Kardeşlik Hareketi İlk Etkinlik Kardeşlik Yemeği - Estergon Kalesi (ankara 02:12
Anadolu Kardeşlik Hareketi İlk Etkinlik Kardeşlik Yemeği - Estergon Kalesi (ankara 83 izlenme - 4 yıl önce Anadolu Kardeşlik Hareketi İlk Toplantısı, Anadolu’nun Birçok İlinden Gelen, Katılımcılarla Gerçekleşti !.. başkent Ankara’nın Estergon Kalesi Restorantında Gerçekleştirilen Yemekte, Anadolu Kardeşliği Üzerine Konuşmalar Yapıldı. Anadolu Kardeşlik Hareketi Derneği’nin Asıl Amacının “unutulan Kardeşliğimizin Yeniden Hatırlatılması” Olduğu Vurgulandı. anadolu Kardeşlik Hareketi Derneği Başkanı Uygun Alkan; yüzyıllardır Anadolu’da Birlikte Yaşamış Olan Atalarımız Bize Eşsiz Bir Miras Bırakmıştır. Geçmişten Gelen Bu Kültürün Mirası Sayesinde, Bu Topraklarda, Pek Çok Halk Barış Ve Kardeşlik İçerisinde Yaşamışlardır. Bu Güzel Topraklar, Farklı Renklerin, Farklı Dillerin, Farklı Dinlerin Birlikte Kardeşçe Yaşamalarına Olanak Sunmuştur. Anadolu’da Birlikte Yaşayan Atalarımızın Engin Hoşgörüsü Ve Tüm Halklara Olan Eşit Yaklaşımı, Kardeşlik Ortamının Uzun Yıllar Sürmesinin En Temel Nedeni Olmuştur. Dünya Tarihini İncelediğimizde; Dini, Milli, İnsani Ve Vicdani Hassasiyetleri Dikkate Alan Ülkelerin, Dünyanın Lider Ülkeleri Olduğu, Dikkate Almayan Ülkelerin De Zaman İçerisinde Küçülüp Yok Olduğu Görülmüştür. Bugün Bize Düşen, Bu Kardeşlik Ortamını Ayrıştırmak İsteyenlere İnat Bir Araya Gelerek, Türkiye Cumhuriyeti Sınırları İçersinde, Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı Altında, Ülkemizin Her Alanda Gelişmesine Katkıda Bulunmaktır. bu Hareket, Kardeşlik İkliminin Tesisine Katkıda Bulunmak Amacıyla, Ülkemizin Her Bölgesinden Bir Araya Gelmiş, Ülke Ve Millet Sevdalıları Tarafından Başlatılmıştır. Tüm İnsanları Kucaklayan Bu Oluşum, Milletin Arzusu Ve İsteiğini Yerine Getirmek Amacıyla “kardeşlik Hareketine” Dönüştürülmüştür. Bu Harekette, Ülkenin Doğusundan Batısına, Kuzeyinden Güneyine Vatan Coğrafyası İçerisinde Herkese Bir Yer Vardır. “ Diye Konuştu... anadolu Kardeşlik Hareketi’nin Yakın Zamanda Gerçekleştirmeyi Hedeflediği, “kardeşlik Festivali Projesi” Nden De Bahsedildi. Birçok Stk’nın (sivil Toplum Örgütü) Da Önemli Ölçüde Destek Vereceği Bu Festival, Belirli Sayıda İlin Katılımı İle Halka Halka Gerçekleştirilecek. Bu Yöntemle Tüm İllerin Katılımı Birkaç Halka Festival Daha Yapılarak Gerçekleştirilmiş Olacak. toplantıya Katılan Katılımcılardan Bazıları; Dernek Başkanı Uygun Alkan, Doç. Dr. Mükerrem Şahin, Metehan Ceylan, Burçin Dedeoğlu, Ogün Gündoğmuş, Şükrü Çügen, Gökhan Kahramanoğlu, Özgür Bora Yaprak, Cemali Arslan, Emin Buğdaycı, Hasan Gözütok, Tekin Başer, Tayfun Yıldız, Muhammed Bayraktar, Ercan Ataseven, Faruk Ali Yıldırım, Mustafa Özcan, Mahmut Usta, Fatih Kaplanhan, Ahmet Haşim Kocaman, İbrahim Kanat, Mehmet Işık, Mahmut Aydın, Abdurrahman Sanlı, Ahmet Apaydın, Ahmet Can Pepe, Faruk Arslan, Selahattin Alemdar, Abdurrahim Semavi, Mehmet Ali Kılıç, Mehmet Saroğlu, Sonkan Sıvalıoğlu, Abdulkadir Develi, Serkan Kılıç, Harun Çelik Gibi İsimlerdi. gün Kardeşilik Günüdür... büyük Türkiye Ortak Hedefimizdir... her Şey Elimizde... metehan Ceylan
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı, Anadolu Kardeşlik Hareketi Derneğini İftara Davet Etti! 01:29
Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı, Anadolu Kardeşlik Hareketi Derneğini İftara Davet Etti! 73 izlenme - 4 yıl önce Bakan Bayraktar, Bakanlık Bürokratları, Personeli, Stk’lar Ve Basın Mensuplarına İftar Verdi !.. anadolu Kardeşlik Hareketi Derneği Olarak, Erdoğan Bayraktar’ın Özel Davetlisi Olarak Katıldığımız İftar Yemeğinde, Anadolu Kardeşliği Üzerine Sohbetler Ettik. Dahası Kayda Değer Çeşitli Temaslar Edindik. öncelikle, Saygı Değer Bakanımız, Devlet Büyüğümüz Erdoğan Bayraktar’ın Konuşmasının Önemli Noktalarını Da Aktarmak İstiyoruz. türkiye'nin, Sadece 1,5 Milyarı Aşan Müslümanların Huzuru, Barışı, Kalkınması İçin Değil, Dünyadaki Tüm Mazlum Unsurlar Ve Milletler İçin Önder Ve Rehber Olduğunu Belirtti. Bakan Bayraktar, İlbank Sosyal Tesisleri'nde Bakanlık Bürokratları, Personeli, Stk’lar İle Basın Mensuplarına İftar Verdi. Bakan Bayraktar, Yaptığı Konuşmada, Müslümanların Myanmar'da, Afganistan'da, Afrika'nın Çeşitli Yerlerinde, Dünyanın Her Yanında Çok Ciddi Zulüm Ve Eziyet Altında Olduğunu İfade Etti. türkiye'nin Son 10,5 Yılda Çok Büyük İstikrar, Kalkınma Ve Gelişme Sergilediğini Dile Getiren Bakan Bayraktar, Tüm Dünyanın Bunu Gördüğünü Vurguladı. Bakan Bayraktar, Dünyanın En Sıkıntılı, En Çalkantılı Coğrafyasının Merkezinde Bulunan Türkiye'nin Bugün Yine İstikrarını Koruduğunu, Kalkınmasını, Huzur Ve Sükununu Sürdürdüğünü Anlattı. bakan Bayraktar, "artık Dünyada İletişim, Ulaşım, Yakınlaşma, Bilişim O Kadar Çok Arttı Ki Her Ne Kadar İnsanların Bildikleri, Bilmediklerine Yetmezse De Artık Herkes Her Şeyi Aşağı Yukarı Biliyor. Bu Bakımdan Bizim Şu Anda Yapmamız Gereken Daha Çok Çalışmaktır Ve Ufak Tefek Meselelere Takılmadan Fotoğrafın Büyüğüne Bakıp Türkiye'yi Büyütmektir, Güçlendirmektir" Diye Konuştu. anadolu Kardeşlik Hareketi Derneği, Anadolu Kardeşliğinin Daim Olduğunu, Yüzyıllardır Süregelen Kardeşliğin, Ülkemizi Kucaklayarak Ön Plana Çıkması Gerektiğini Düşünen, Demokrasi, İnsan Hakları Ve Evrensel Kardeşlik İlkelerine Bağlı Kalarak, Her İnanç Ve Kökenden Olan Vatandaşların, Barış Ve Kardeşlik İçinde Yaşadığını Hatırlatan, Ülkemizin Her Bölgesinden Bir Araya Gelmiş, Ülke Ve Millet Sevdalılarından Oluşan Bir Sivil Toplum Örgütüdür. Türkiye Cumhuriyeti Ve Ay Yıldızlı Bayrağımızın Çatısı Altında, Tüm Vatandaşlarımıza Derneğimiz Bünyesinde Yer Vardır. Bu Gaye Işığında Birlikte El Ele, Kol Kola Çalışmak Bütün Kardeşlerimizin De Görevidir. çünkü, Dünyanın Bu Kardeşliğe İhtiyacı Var. Geçmişte, Şanlı Atalarımızın Örnek Olduğu Bir Çok Mevzu Var. Biz Bağımsızlığımızı İspat Ettik, Bizim Peşimizden Birçok Ülke Bağımsızlığını İlan Etti. Biz Kalkındık Ve Kalkınmaya Devam Ediyoruz, Birçok Ülke Bizim Metodumuzu Kullanmaya Başladı. Başka Milletler Gibi Metodu Gizli Tutmuyoruz. Çünkü Biz Paylaşmaktan Yana Olan Bir Toplumuz. sayfı Değer Bakanımızın Da Dediği Gibi, Dünyada Bizden Medet Bekleyen Birçok Ülke Var. Doğu Türkistan, Mısır, Myanmar Vb Gibi. Bu Ülkelerdeki Bir Çok Genç, Ay Yıldızlı Bayrağımızı Göğsünde Taşıyor. O Yüzden Biz Sadece Kendimizi Düşünemeyiz. Dünyayı Düşünmeliyiz. Atalarımız Bunu Defalarca İspatladı. Sıra Bizde. gün Kardeşlik Günüdür. büyük Türkiye Ortak Hedefimizdir. herşey Elimizde... metehan Ceylan
Çerve ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Niğde'de açılışlara katıldı 22:56
Çerve ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Niğde'de açılışlara katıldı 20 izlenme - 3 yıl önce Çerve ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Niğde'de açılışlara katıldı
Adana -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet  Sarı 02:08
Adana -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı 9 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın Yüreğir ilçe binasına gelmesi Partililer tarafından karşılanması Bakan Sarı'nın konuşması Salondan detaylar Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı: ADANA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "Biz bütün dünya ülkelerine aynı çağrıda bulunuyoruz.
Bakanlığa Gelen İlginç İhbarlar 02:11
Bakanlığa Gelen İlginç İhbarlar 20 izlenme - 3 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın uygulamaya soktuğu Alo 181 numaralı hatta birbirinden ilginç istek ve şikayetler geliyor. Bunlar arasında, "Harabe evimi versem karşılığında villa alabilir miyim?" diye soran da "Karımın camdan silkelediği halı çevreyi kirletiyor" diye şikayette bulunan da var.
Adana 1 Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı: 04:43
Adana 1 Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı: "Yeni Bir Birliktelik ve Kardeşlik Dönemi Başlatacağız" 1 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) 92'inci Genel İdare Kurulu Toplantısı'nda konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, yeni bir birliktelik ve kardeşlik dönemi başlatılacağını ve sivil toplum kuruluşları ile kanaat önderlerinden oluşan istişare meclisleri kurulacağını söyledi.
Adana 2 Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı: 07:21
Adana 2 Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı: "Yeni Bir Birliktelik ve Kardeşlik Dönemi Başlatacağız" 1 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) 92'inci Genel İdare Kurulu Toplantısı'nda konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, yeni bir birliktelik ve kardeşlik dönemi başlatılacağını ve sivil toplum kuruluşları ile kanaat önderlerinden oluşan istişare meclisleri kurulacağını söyledi.