Hoşgeldiniz!

şehit ali borinli

Eye of The Tiger -  Boomwhackers Grubu (Engellilerin Başarısı) 01:57
Eye of The Tiger - Boomwhackers Grubu (Engellilerin Başarısı) 171 izlenme - 2 yıl önce Hafif düzeyde eğitilebilir zihinsel engellilere özel Şehit Ali Borinli İ.Ö.O. ve İş Okulu'nun birkaç öğrencisi ve öğretmenleri olan Oğuz Özler'in birlikte hazırladığı Boomwackerlarla çalınan bir çalışma örneği. Genel içerik ağırlığı Mizah ve Nostalji olan bir sitede bu videonun yeri hem bizlere öğretmen stereotipi haricinde farklı öğretmenler olabildiğini farkettirmek hem de ders çalışmayı beceremiyor diye arkadaşları ve sosyal çevreleri tarafından aptal yerine koyulan insanların başarılı olabileceklerini farkettirmektir. İlkokul dönemlerinde ödev yapmadığımı ve matematikten hep başarısız olduğumu göz önünde bulundurarak keşke benimde boomwhacker veya başka bir enstrüman öğreten öğretmenim olsaydı diyorum. Herkese Helvacıoğlu aldırıp Deriko çaldıran öğretmenler utansın efendim.
Öğretmen Öğretir - Şehit Ali Borinli Özel Eğitim Ortaokulu Ve Mesleki Eğitim Merkezi 02:17
Öğretmen Öğretir - Şehit Ali Borinli Özel Eğitim Ortaokulu Ve Mesleki Eğitim Merkezi 101 izlenme - 2 yıl önce Öğretmenler günü kutlamamız. Ali Rıza Binboğanın şarkısını dinleyeceksiniz.
Boomwhackers Grubu II - Bulmaca (Murat Boz) 01:44
Boomwhackers Grubu II - Bulmaca (Murat Boz) 103 izlenme - 2 yıl önce İdealist öğretmenimiz Oğuz Özler, hafif düzeyde eğitilebilir zihinsel engellilere özel Şehit Ali Borinli İ.Ö.O. ve İş Okulu'nun birkaç öğrencisi ile gerçekleştirdiği başarının ikinci videosu ile karşımızda.Bu kez Murat Boz'un Bulmaca adlı şarkısını dinliyoruz.Özellikle yeşil boomwhacker çalan öğrencinin etkileyici düzeydeki kadife sesine hayran kalmamak elde değil.... Elekle su taşımanın azim hapishanesinden kurtuluşunu gıpta ile izliyoruz efendim İlgili ilk videoyu izlemek için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/74115/eye-of-the-tiger-boomwhackers-grubu-engellilerin-basarisi
Cemil Gümüş - Gusttavo Lima - Balada Cover (Tchê Tcherere Tchê Tchê) 01:39
Cemil Gümüş - Gusttavo Lima - Balada Cover (Tchê Tcherere Tchê Tchê) 112 izlenme - 2 yıl önce Sitenin en çok alkışlananlarda beşinci sırasına yerleşen öğretmen ve öğrenci ikilisinin yeni performansı.. Yetenekli öğrenci cemil sözleri yine sallamış. Bu güzel performansı birlikte izliyoruz efenim. Şehit Ali Borinli Lisesi limit düzeyde eğitilebilir zihinsel engelli öğrencilerin eğitim gördüğü bir okuldur.
Nossa Nossa - Şehit Ali Borinli İ.ö.o. Ve İş Okulu 00:47
Nossa Nossa - Şehit Ali Borinli İ.ö.o. Ve İş Okulu 67 izlenme - 2 yıl önce Nossa Nossa adlı şarkıyı Michel Telo dan daha iyi söyleyen öğrencinin yeteneği sizleri şaşırtacak.Sözleri tamamen sallamasına rağmen,o lisanı bilmeyen bizleri kolaylıkla kandıracak düzeyde..Öğrencimizin Limit düzeyde zihinsel engellilere eğitim veren bir okulda öğrenim gördüğünüde belirtmek isterim.Öğrencimiz Cemil gümüş ve müzik öğretmeni Oğuz Özleri tebrik ediyoruz.Keyifle izliyoruz efenim.
Eye Of The Tiger - Boomwhackers Grubu (Engellilerin Başarısı) 01:57
Eye Of The Tiger - Boomwhackers Grubu (Engellilerin Başarısı) 135 izlenme - 5 yıl önce