Hoşgeldiniz!

Şehit Babası Videoları İzle

Karakteri Bozuk Babalar 00:30
Karakteri Bozuk Babalar 22.861 izlenme - 2 yıl önce Bunu diyen adamın da bir oğlu çürük, ötekisi de bedelli askerlik yaptı.
Recep Tayyip Erdoğan - Şehit Babası & Esma'nın Babası 00:55
Recep Tayyip Erdoğan - Şehit Babası & Esma'nın Babası 3.027 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında kendisine tepki gösteren şehit aileleri ve şehit babaları hakkında hakarete varan ifadeler kullanan tayyip erdoğanın mısırdaki olaylar sırasında öldürülen esmanın babası hakkında ki sözleri...
Şehit Babasının Başbakan'a 1 Kilo Kına Göndermesi 03:44
Şehit Babasının Başbakan'a 1 Kilo Kına Göndermesi 963 izlenme - 2 yıl önce Eski Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Mehmet Gencer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Ramazan Bayramı'nda kullanması için evinin adresine 1 kilo kına gönderdi. Kırıkkale PTT'sine giden Gencer'in PTT kargo ile göndermek istediği kınayı görevliler önce almak istemedi, ancak daha sonra kabul etti. Kına göndermesi sırasında Gencer'e eşi Nebahat Gencer de destek verdi.
Şehit babanın anlamlı mesajı(www.turkkeyfi.com) 02:04
Şehit babanın anlamlı mesajı(www.turkkeyfi.com) 3.296 izlenme - 8 yıl önce Şehtler olmaz vatan bölünmez... Şehidimizin babasından cok anlamlı bir mesaj.sen merak etme bir oğlun şehit olduysa milyonlarcası sırada...!
Şehit Babasından Erdoğan'a: Kükre Ey Aslanım 01:02
Şehit Babasından Erdoğan'a: Kükre Ey Aslanım 409 izlenme - 11 ay önce Şehit babasının Erdoğan'la telefon görüşmesi Hainlerin darbe kalkışması sırasında oğlu şehit olan vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la oğlunun tabutunun başında telefonda görüştü. FETÖ darbecilerinin hain kalkışması sırasında oğlunu şehit veren acılı baba, oğlunun tabutunun başında Cumhurbaşkanı Erdoğan'la telefonda görüştü. Sözüne "kükre ey aslanım" diyerek başlayan şehit babası, Erdoğan'a "Cenab-ı Allah seni başımızdan eksik etmesin" dedi. Acılı baba şunları söyledi: Kükre ey aslanım. Sen ecdadımın torunusun. Sen hiç korkma. Allah Allah nidalarıyla benim oğlum, senin sesinden sonra "ölmek var dönmek yok, şehit olmaya gidiyorum" dedi. Silahı olmamasına rağmen silahlının karşısına mangal gibi bir yürekle dikildi. Cenab-ı Allah seni başımızdan eksik etmesin Sayın Cumhurbaşkanım. İstersen senin sözünle ölecek nice şehit adaylarımız var.
Şehit Babasi Muammer Öztaş 04:13
Şehit Babasi Muammer Öztaş 1.375 izlenme - 7 yıl önce
Şehit Babası: AK Parti Yaptı Bunu, Başkası Değil 01:13
Şehit Babası: AK Parti Yaptı Bunu, Başkası Değil 384 izlenme - 2 yıl önce Dağlıca'da Sözleşmeli er olarak görev yapan Piyade Er Cihan Aksarı'nın şehit düştüğü haberini alan acılı baba Cemal Aksarı, hükümete tepki göstererek "AK Parti yaptı bunu, kimse bana gazel okumasın" dedi. Öncü Haber sitesinin haberine göre, 2011 yılından bu yana Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev yapan oğlunun şehit olduğunun haberini alan Cemal Aksarı, yaşananlardan hükümeti sorumlu tuttu. Jandarmalardan oğlunun şehit düştüğünü öğrenen baba Cemal Aksarı, “Ben her gün doğudayım. Tırla gidiyorum her gün oradayım. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Bana kimse hariçten gazel okumasın. Bunu AK Parti yaptı, başkası değil." diye tepki gösterdi. Şehidin abisi de acısını “Benim kardeşim bir taneydi. Dünyaları yakardım onun için.” sözleriyle ifade etti. Şehit Aksarı'nın babası ve abisi birbirlerine sarılarak gözyaşı dökerken baba Aksarı'nın ‘Oğlum beni sakın bırakma' diyerek acısını yaşadığı görüldü.
Şehit Babasının Erdoğan'la Telefon Konuşması 01:38
Şehit Babasının Erdoğan'la Telefon Konuşması 119 izlenme - 11 ay önce Hainlerin darbe kalkışması sırasında oğlu şehit olan vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la oğlunun tabutunun başında telefonda görüştü. FETÖ darbecilerinin hain kalkışması sırasında oğlunu şehit veren acılı baba, oğlunun tabutunun başında Cumhurbaşkanı Erdoğan'la telefonda görüştü. Sözüne "kükre ey aslanım" diyerek başlayan şehit babası, Erdoğan'a "Cenab-ı Allah seni başımızdan eksik etmesin" dedi.
Şehit Babası : Hani Yaralı Diyordunuz Kurban Olduğum 00:15
Şehit Babası : Hani Yaralı Diyordunuz Kurban Olduğum 197 izlenme - 2 yıl önce Bir komutan ve bir şehit babası. Oğlunun şehit olduğu söylenecek. Belkide en zor görevlerden biri.. Aralarında geçen diyalog herkesin yüreğini parçalıyor.
Şehit Babasının Bakan Yıldırım'ı Yerin Dibine Sokması 02:17
Şehit Babasının Bakan Yıldırım'ı Yerin Dibine Sokması 190 izlenme - 2 yıl önce Toplantının sonundaki soru cevap bölümünde söz alan İbrahim Eroğlu, oğlu Serkan'ın 15 Mayıs 1992 tarihinde Şırnak'ın Uludere İlçesi'nde şehit olduğunu belirterek, "Çözüm süreci taviz verilerek tamamlanırsa hakkımızı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a helal etmiyoruz" dedi.
Şehit Babasının Mesajı 02:04
Şehit Babasının Mesajı 227 izlenme - 2 yıl önce Dün Yine 3 Mehmet'i Şehit Verdik ! Yüksekova-Şemdinli karayolundaki Harunan Karakolu'nda görevli bir uzman jandarma çavuş ve iki jandarma er, Cengiz Topel Caddesi'nde yürürken terör örgütü mensubu 3 teröristin silahlı saldırısına uğradı. çok değil 2 3 hafta bile olmadı 40 a yakın vatandaşımızı öldürmüştü yine teröristler kanallarda, haber sitelerde güvenlik görevlisi diye bahsedildi, bu vatan için ölenlerden. sonrasında tepki karşısında düzeltildi fazla değil 1 gün sürücek yarın akşam bu konuyla alakalı tvde haber bile görmüceksiniz. 3 mehmet sadece başımızda adamların yüzünden ölmüş olucak.. Genelkurmay: Şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine ve yüce milletimize başsağlığı ve sabırlar dileriz." Başbakan:3 kahraman kendilerini takip eden alçaklarca şehit edildi. Türkiye'yi kargaşaya sürükleyen çevrelerin planına açık bir örnek. Talimatları verdim bu alçaklar yaptıklarının hesabını verecek. Cumhurbaşkanı:Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'e başsağlığı telgrafı gönderdi. içişleri bakanı:Milletmizin başı sağolsun. O kişlerin yakanlanması için gereken yapılıyor. 2 kişi yapan ve şu anda yakalanmaları için ciddi biçimde çalışıyoruz” Kemal Kılıçdaroğlu:3 güvenlik görevlimizin, askerimizin şehit olduğunu öğrendik. Son derece üzüntülüyüm. Böyle bir tablo Türkiye’ye yakışmıyor. Umarım bunlar son olur ve Türkiye bu tür acılar bir daha karşılaşmaz.
Başbakan Davutoğlu'ndan Şehit Babasına Canlı Yayında Taziye 01:28
Başbakan Davutoğlu'ndan Şehit Babasına Canlı Yayında Taziye 110 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Davutoğlu, Irak'ın kuzeyinde şehit düşen Üsteğmen İsmail Cazgır'ın babasına, canlı yayında telefon görüşmesiyle başsağlığı diledi. Davutoğlu, resmi ziyaret gerçekleştireceği Ürdün'e hareketinden önce Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladığı sırada, konuşmasına ara verdi. "Bir dakika müsaade ederseniz, tam şehit üsteğmenimizin ailesi arıyormuş. Canlı yayında olacak ama beklediğim bir telefondu." diyen Davutoğlu, şehit Üsteğmen Cazgır'ın babası Haluk Cazgır ile bir süre telefonda görüştü.
Şehit Babası Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 03:16
Şehit Babası Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 94 izlenme - 2 yıl önce Konya’da düşen F-4 tipi askeri eğitim uçağında şehit olan Hava Pilot Kurbay Yüzbaşı Mustafa Tanış’ın babası kazaya isyan etti. Şehit pilotun babası Hayri Tanış’ın yola çıktıkları sırada mikrofonlara konuşmak istemesini çevredekiler engellemek istedi. Tanış basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bunları yazın ‘yavrum uçan tabut ile gitti’ diye. Yazmazsanız en adi insansınız. Saraylar yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Yandım ben yandım, yanıyorum.
Muharrem İnce - Diyarbakır da Barzani'nin Eşbaşkanı Trakya da Şehit Babası Oluyorsunuz 08:13
Muharrem İnce - Diyarbakır da Barzani'nin Eşbaşkanı Trakya da Şehit Babası Oluyorsunuz 48 izlenme - 2 yıl önce Ekşicilerin deyimiyle entry-nick uyumu bir video. Yaloca kaymakamını kimse dinleyemeye bilir ama Yalova yalova milletvekillini dinlemek şart. İyi bir politikacı olarak, iki yüzlü olmakla, demokrat olmak arasındaki farkları anlatıyor, dikkatle dinleyiniz.
Şehit Babasından İftar 01:22
Şehit Babasından İftar 62 izlenme - 3 yıl önce Şehit Babasından İftar
Şehit Babasından Erdoğan'a: Sen Bizi Bırakıp Kaçmadın 00:48
Şehit Babasından Erdoğan'a: Sen Bizi Bırakıp Kaçmadın 9 izlenme - 11 ay önce 15 Temmuz'da şehit olan Fatih Satır'ın babası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, "Sen bizi bırakıp kaçmadın, Allah senden razı olsun" dedi.
Şehit Babası: İdam Cezası Gelene Dek Vatan Sağolsun Demeyeceğim 05:06
Şehit Babası: İdam Cezası Gelene Dek Vatan Sağolsun Demeyeceğim 9 izlenme - 11 ay önce Tunceli'de teröristlerin saldırısında şehit düşen polis Kağan Kılıç'ın acılı babası Galip Kılıç, "İdam cezası gelene kadar vatan sağolsun demeyeceğim" dedi.
Şehit Babasından Erdoğan'a: Sen bizi Bırakıp Kaçmadın 00:59
Şehit Babasından Erdoğan'a: Sen bizi Bırakıp Kaçmadın 12 izlenme - 11 ay önce 15 Temmuz'da şehit olan Fatih Satır'ın babası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, "Sen bizi bırakıp kaçmadın, Allah senden razı olsun" dedi.
Mehmet Şükrü Şık - Şehit Babası 06:44
Mehmet Şükrü Şık - Şehit Babası 37 izlenme - 5 yıl önce
Şehit Babasının Sözleri Yürekleri Dağladı 04:53
Şehit Babasının Sözleri Yürekleri Dağladı 4 izlenme - 7 ay önce Şehit Piyade Uzman Çavuş Özcan memleketi Eskişehir’de son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin babası Mehmet Özcan: “Bir tane oğlum kaldı, dünya duysun bu oğlumu da şehit veriyorum” Kardeşleri “ağabeyim” haykırışları ile dimdik duran annesi ise oğlunu asker selamıyla şehidi uğurladı.
Erozan - Şehit Babası 04:26
Erozan - Şehit Babası 23 izlenme - 5 yıl önce Erozan - Şehit Babası
Şehit Babası Hüseyin Akdere: Oğlum Şehit Oldu, Gurur Duyarım 02:12
Şehit Babası Hüseyin Akdere: Oğlum Şehit Oldu, Gurur Duyarım 0 izlenme - 7 ay önce A Haber'de yayınlanan Toplumsal Hafıza programı, PKK terör örgütünün şehit ettiği vatandaşlarımızın ailelerini ağırladı. Teröre oğlu Hakan Akdere'yi şehit veren Hüseyin Akdere ''Allah oğluma şehitlik mertebesini nasip etti. Bunun için Allah’a hamd ediyorum'' dedi...