Hoşgeldiniz!

Seinfeld Videoları İzle

Tuhaf Bir Dans Akımı 04:11
Tuhaf Bir Dans Akımı 1.934 izlenme - 2 ay önce Klibi "Ross From Friends - Crystal Catcher (Weed)" başlığıyla gördüğüm, çılgın ve biraz da tanıdık figürleriyle, lo-fi müzik eşliğinde icra edilen çok tuhaf bir dans vidyosu. Pek te bir anlam yükleyemedim ve yorum getiremedim. Eğlence amaçlı "biz biliyoruzda mı oynuyoruz" tadında bir etkinlik.
90’lı Yılların Komedi Starı Kesha’yı Tanımayınca Kesha Şok Oldu. 00:27
90’lı Yılların Komedi Starı Kesha’yı Tanımayınca Kesha Şok Oldu. 152 izlenme - 3 hafta önce Uzun süredir adı basında yaşadığı tecavüz skandalı ile yer alan Kesha, geçtiğimiz pazartesi katıldığı Night of Laughter & Song gecesinde 90’lı yılların büyük komedyeni Jerry Seinfeld ile karşılaştı. Jerry Seinfeld yaptığı bir röportaj sırasında sarılmak isteyen Kesha milyonların gözü önünde Jerry Seinfeld tarafından red edildi.
Seinfeld - Costanza'nın Şekerleme İçin Yer Seçimi 00:30
Seinfeld - Costanza'nın Şekerleme İçin Yer Seçimi 1.947 izlenme - 2 yıl önce George Costanza, tüm bölüm boyunca sakin bir yerde şekerlemenin yollarını aramıştır. Sonunda uygun bir yer bulduğuna karar verir. Bu sahne benim dizide en çok güldüğüm ve beni en çok mutlu eden sahnelerden biriydi. George Costanza'yı Seinfeld'in mutfak dolabında uyurken görmek beni mutlu etmişti.
Seinfeld - Kramer Jerry'nin Dairesini Dağıtıyor 01:35
Seinfeld - Kramer Jerry'nin Dairesini Dağıtıyor 995 izlenme - 2 yıl önce Efsane dizi Seinfeld'in en sevdiğim kısmı. Şüphesiz ki dizi tarihinin en komik karakterlerinden biri olan Kramer'ın Jerry ayrıldıktan sonra nasıl eğlendiğini izliyoruz. Ve yaptığı Jerry Seinfeld taklidi ve gülüşü paha biçilemez.
Seinfeld - 1. Sezon 2. Bölüm - The Stakeout 22:05
Seinfeld - 1. Sezon 2. Bölüm - The Stakeout 632 izlenme - 2 yıl önce 31 Mayıs 1990 tarihinde yayınlanan Seinfeld'ın 1 yıllık aranın ardından sonraki ikinci bölümü.
seinfeld 02:58
seinfeld 720 izlenme - 6 yıl önce komedyen jerry seinfeld'ın nörotik new yorklu arkadaşlarıyla nörotik yaşamı.
Kramer'ın Koltuk Kapma Mücadelesi - Seinfeld 00:54
Kramer'ın Koltuk Kapma Mücadelesi - Seinfeld 254 izlenme - 2 yıl önce Seinfeld dizisinin renkli yüzü Kramer bindiği metroda yer kapma mücadelesini izliyoruz değerli site sakinleri.
Kramer - Gayet Normal Bira İçmek 00:34
Kramer - Gayet Normal Bira İçmek 462 izlenme - 2 yıl önce Kramer. Fazla söze gerek yok. Adamın kapıdan içeri girişi bile nüfus cüzdanı gibi. Abimiz bu sefer de ''HERE'S TO FEELIN' GOOD ALL THE TIME'' diyerek hem bira hem sigara içerken finalide müthiş şekilde yapıyor. bu arada şimdi kramer nedir nerdedir neye benzemektedir dersenizi, http://faculty.eicc.edu/ckrumbein/images/london.gallery--kramer.jpg
Seinfeld Pilot Bölümü - The Seinfeld Chronicles (1989) 22:09
Seinfeld Pilot Bölümü - The Seinfeld Chronicles (1989) 234 izlenme - 2 yıl önce Daha önce siteye yüklenen ilgili video ve yorumlarda gerekli övgüler yapılmış. 90'ların kült dizilerinden biri olan Seinfeld'ın 5 Temmuz 1989'da televizyon hayatına giriş yaptığı pilot bölümü. İlk bölüm ABD'de büyük bir reyting yakaladıktan sonra dizi 9 sezon kadar izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Elimde en küçük rip'i bulunan bölüm umarım görüntü kaybı yaşamaz. 180 mb'lık içerik son olarak şöyle görünüyordu: http://i.imgur.com/CGwucuK.jpg Klasik: http://seinfeld.wikia.com/wiki/WikiSein https://eksisozluk.com/seinfeld--95431 http://www.imdb.com/title/tt0098904/ http://www.uludagsozluk.com/e/632946/ Altyazı: Divxplanet
Seinfeld - Kramer Kız Arkadaşından Ayrılır 00:19
Seinfeld - Kramer Kız Arkadaşından Ayrılır 249 izlenme - 2 yıl önce Seinfeld [s03e04] Kramer kız arkadaşından ayrılır. Bahaneleriyse oldukçe gerçekçidir. Kramer çok daha iyilerini hak etmektedir.
Kapıdan Girmek - Seinfeld (Salt Kramer İçerir) 06:16
Kapıdan Girmek - Seinfeld (Salt Kramer İçerir) 209 izlenme - 2 yıl önce Efsane dizi Seinfeld'ın bir o kadar efsane karakteri, über kişilik, hayatı şişeden içmiş insan Kramer'ın kapıdan girişlerinden oluşan bir video. seçmeler; 0:57 1:27 (kapı kilitli) 1:41 2:04 4:31 girmeden önce kapıyı çalanların sitesi, alkışlarla yaşıyorum... not: tylercreviston'ın youtube sayfasından (Ç)alıntıdır.
Kramer Triplerine Seri Bakış - Seinfeld 01:41
Kramer Triplerine Seri Bakış - Seinfeld 169 izlenme - 2 yıl önce Geçen ay yaptığım Seinfeld paylaşımındaki alkış sayısı ve güzel yorumlar üstüne şaşkınlık yaşadım ve bu güzel diziye dair ortak düşüncelerimiz olanlar için ufak bir çalışmayı tekrar arşivden çıkardım. Dizinin sürekli gülümseten karakteri Kramer'in ilginç triplerini ve en sonda ise bir önceki videoda yorumlarda sıkça yer verilen dünyanın en absürd kapıdan girişini hatırlıyoruz. Yine erken bitti dediğimiz dizilerdendin Seinfeld...
Seinfeld -  Kramer Kız Arkadaşından Ayrıldığına Pişman Olur 00:19
Seinfeld - Kramer Kız Arkadaşından Ayrıldığına Pişman Olur 166 izlenme - 2 yıl önce Seinfeld [s03e04] Kramer kız arkadaşından ayrılır. Bahaneleriyse oldukçe gerçekçidir. Kramer çok daha iyilerini hak etmektedir. Ama sonradan pişman olur ve ona yalvarır. Bu video http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/197899/seinfeld-kramer-kiz-arkadasindan-ayrilir burdaki videonun devamıdır. Bu seferlik yarım yamalak oldu ama idare edin.
Kramer'in Mükemmel Düşüşleri - Seinfeld 04:38
Kramer'in Mükemmel Düşüşleri - Seinfeld 120 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yıllara damgasını vuran komedi dizisi Seinfeld'in hiç şüphesiz birçoğuna göre en komik karakteri Kramer idi. Kapıya vurmadan odaya girişleri, paldır küldür ortamı alt üst etmesi ile sürekli tebessüm ettirmiştir izleyenlerin çoğunu. 2000'li yıllarda özel bir kanalda tekrarları yıllar geçmesine rağmen aynı tadı vermekteydi bana göre. Her ne kadar bu düşüşler konu içerisindeki anlarıyla çok daha güzel olsada mutlaka birkaç tanesini hatırlarız konulardan. Seinfeld ve Kramer'i özleyenlere gelsin.
Seinfeld - Kahraman Kramer 02:00
Seinfeld - Kahraman Kramer 135 izlenme - 2 yıl önce Efsane Seinfeld dizisinin efsane karakteri Kramer'ın bir otobüs macerası.
Julia Louis'e Anayasa Dövmesi 01:00
Julia Louis'e Anayasa Dövmesi 144 izlenme - 3 yıl önce İzlenme rekorları kıran Seinfeld'de canlandırdığı Elaine Benes karakteriyle hafızalarda yer eden Julia Louis Dreyfus, Rolling Stone dergisinin Nisan sayısı için ABD Anayasası'nın bir kısmının sırtına yazıldığı dövme ile objektif karşısına geçti. Dreyfus'un bu pozunun ilginç bir öyküsü de var. 53 yaşındaki oyuncu şu sıralar Veep adlı bir dizide oynuyor. Bu yapımda canlandırdığı Selina Meyer karakteri de ABD Başkanı'nın yardımcısı. Dreyfus, bu nedenle sırtına yapılan Anayasa dövmesi ile poz verdi.
Nice Game Pretty Boy - Seinfeld (Altyazılı) 04:54
Nice Game Pretty Boy - Seinfeld (Altyazılı) 90 izlenme - 2 yıl önce 90 - 98 Yılları arasında 9 Sezon boyunca bizleri güldürmeyi başarmış dönemin en başarılı tv dizilerinden ''Seinfeld'' in çılgın karakteri Kramer ve kankası Newman'dan JFK suikasti ayarında tükürük hikayesi ve Jerry Seinfeld'den olaya açıklık getiren çözümleme... İyi Seyirler
Seinfeld'den Breaking Bad'e 05:09
Seinfeld'den Breaking Bad'e 84 izlenme - 2 yıl önce Daha evvel Seinfeld'de de yer almış Breaking Bad oyuncularını görebileceğiniz bir video. Komedi geçmişi bulunan birçok oyuncunun yer aldığı Breaking Bad'in beslendiği kaynaklardan biri de görünen o ki alemlerin kralı Seinfeld imiş. Şurada; http://www.youtube.com/watch?v=nSLi1KgsY20 CSI'da boy göstermiş BB oyuncularını görmeniz mümkün.
Mans Hand - Seinfeld 00:46
Mans Hand - Seinfeld 122 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz tv dizisi Seinfeld den unutulmaz bir sahne. jerry yeni bir kız arkadaş yapmıştır, kız iyidir hoştur ama önemli bir sıkıntısı vardır. elleri erkek elidir.
Haddaway - What is Love 04:01
Haddaway - What is Love 63 izlenme - 2 yıl önce Bu şarkıyı ilk duyduğumda pencereden sağ kolumu omuzdan itibaren dışarı çıkarttığım ehliyetsiz bi şoförün kullandığı ve deli gibi mahalle aralarını dolaştığımız gri bi tempra'nın içindeydim.. o zamanlar jim carrey ve 2 arkadaşı da benim gibi yapıyormuş meğerse.. tabi kafalarımızı ajmendi tarikatındakiler gibi sallamıoduk.. ey gidi günler.. kim derdi ki bu şarkılar eskiyecek... Ses hali için tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3470/haddaway-what-is-love
Video'nun Altın Çağı - Golden Age of Video -  Ricardo Autobahn 03:20
Video'nun Altın Çağı - Golden Age of Video - Ricardo Autobahn 101 izlenme - 2 yıl önce Televizyonun altın çağına ait görüntüler ışığında yapılmış harika bir mashup denen video düzenleme. Müzik de cuk oturmuş. Çoğunu da izlememişim. The Prisoner ise önceliğim bu arada. Keşke bunun dizilerle olan bir versiyonu da yapılsa. Neyse yormlamam bugadar
hp notebook 2 01:00
hp notebook 2 124 izlenme - 8 yıl önce hp notebook www.cokucuzacok.com
Jonathan Wolff - Seinfeld Theme 00:53
Jonathan Wolff - Seinfeld Theme 1 izlenme - 8 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...