Hoşgeldiniz!

şeker pembesi

Emre Yücelen - Şeker Pembesi 03:48
Emre Yücelen - Şeker Pembesi 4.736 izlenme - 3 yıl önce Emre Yücelen - Şeker Pembesi (2014) Single Albüm 1. Şeker Pembesi 2. Şeker Pembesi (Ankara Versiyon) 3. Şeker Pembesi (Akustik Versiyon)
Emre Yücelen - Şeker Pembesi (Ankara Versiyon) 03:46
Emre Yücelen - Şeker Pembesi (Ankara Versiyon) 1.735 izlenme - 3 yıl önce Emre Yücelen - Şeker Pembesi (2014) Single Albüm 1. Şeker Pembesi 2. Şeker Pembesi (Ankara Versiyon) 3. Şeker Pembesi (Akustik Versiyon)
Emre Yücelen - Şeker Pembesi (Akustik) 03:04
Emre Yücelen - Şeker Pembesi (Akustik) 862 izlenme - 3 yıl önce Emre Yücelen - Şeker Pembesi (2014) Single Albüm 1. Şeker Pembesi 2. Şeker Pembesi (Ankara Versiyon) 3. Şeker Pembesi (Akustik Versiyon)
Emre Yücelen - Seker Pembesi (Akustik Versiyon) 03:13
Emre Yücelen - Seker Pembesi (Akustik Versiyon) 161 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri - Emre Yücelen - Seker Pembesi (Akustik Versiyon) Şeker pembesi mi desem ? Turunç reçeli mi ? Bi değişik tat, Farklı bi kokun var dilberim. Bu arada ben, Söylemesi ayıp ama Dilber dudağının delisiyim. Çapkınlık sanma, Hovardalık değil, Baba mesleği İşim güzellik, Güzeller güzeli, Bildiğin afet gurmesiyim! Tadını kokunu, Alını morunu, Bana yar olduğunu; En iyi ben bilirim. Rengini tonunu, Bu isin sonunu; Bana yar olduğunu; En iyi Ben bilirim. Emre Yücelen - Seker Pembesi (Akustik Versiyon)
Emre Yücelen - Şeker Pembesi (Akustik) 03:12
Emre Yücelen - Şeker Pembesi (Akustik) 54 izlenme - 3 yıl önce Emre Yücelen - Şeker Pembesi (Akustik Video 2014) Şarkı Sözleri: Şeker pembesi mi desem Turunç reçeli mi Bi değişik tat Farklı bi kokun var dilberim Bu arada ben Söylemesi ayıp ama Dilber dudağının delisiyim Çapkınlık sanma, Hovardalık değil Baba mesleği İşim güzellik Güzeller güzeli Bildiğin afet gurmesiyim Tadını kokunu Alını morunu Bana yar olduğunu En iyi ben bilirim Rengini tonunu Bu isin sonunu Bana yar olduğunu En iyi Ben bilirim