Hoşgeldiniz!

Sekin Videoları

Selçuk Şahin Formasını Fethi Sekin'in Oğluna Verdi 00:36
Selçuk Şahin Formasını Fethi Sekin'in Oğluna Verdi 345 izlenme - 1 ay önce Elazığspor ile Galatasaray arasında oynana Ziraat Türkiye Kupası maçında milli futbolcu Selçuk Şahin formasını İzmir'de şehit düşen kahraman polis memuru Fethi Sekin'in oğluna verdi.
Benim Adım Fethi Sekin 03:21
Benim Adım Fethi Sekin 204 izlenme - 1 ay önce İzmir’de hain bir terör saldırısı sırasında kahramanlık gösteren ve de hain kurşunların hedefi olan polis memuru Fethi Sekin unutulmadı. Kıvanç Tatlıtuğ’dan Arda Turan’a Engin Altan Düzyatan’dan Esra Erol’a kadar çok sayıda ünlü aynı anlamlı projede bir araya geldi ve “Benim adım Fethi Sekin” dedi.
Ozan Doğulu Feat Ece Sekin - Hoşunamı Gidiyor 03:51
Ozan Doğulu Feat Ece Sekin - Hoşunamı Gidiyor 2.450 izlenme - 2 yıl önce Ozan Doğulu Feat Ece Sekin - Hoşunamı Gidiyor
Şehit Polis Fethi Sekin'in 3 Yıl Önce Geçirdiği Trafik Kazası 00:26
Şehit Polis Fethi Sekin'in 3 Yıl Önce Geçirdiği Trafik Kazası 112 izlenme - 2 ay önce Saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin 3 yıl önce kaza geçirmişti.Ayrıca Fethi Sekin'in Elazığ'ın Baskil ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu, annesi Hatun Sekin'i 55 gün önce kanserden kaybettiği ortaya çıktı. Şehit polis Fethi Sekin 3 yıl önce böyle kaza geçirmiş İzmir de bombalı saldırı şehit polis adliye terörist şerefsiz pkk kahraman polis İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi Motosikletli Şahinler Timi'nde görevli 43 yaşındaki Sekin, yaklaşık 9 yıldır görev yaptığı İzmir Adliyesi önünde düzenlenen terör saldırısında şehit düştü. Adliye binası C kapısı istikametine seyreden şüpheli aracı gördükten sonra yola çıkan Fethi Sekin, dikkati ve tecrübesi sayesinde çok sayıda insanın yaşamını kurtardı. Teröristleri fark ettikten sonra silahını çeken şehit polis memuru, aracın kapıya yönelmesine mani oldu.
Ünlü İsimler Kahraman Polis Fethi Sekin İçin Kamera Karşısına Geçti 03:21
Ünlü İsimler Kahraman Polis Fethi Sekin İçin Kamera Karşısına Geçti 63 izlenme - 1 ay önce İzmir'de PKK'nın katliamını büyük bir kahramanlıkla önleyen Şehit Polis Fethi Sekin için, Arda Turan'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a, Murat Boz'dan Erhan Çelik'e ünlü simalar kamera karşısına geçti. İzmir Adliyesi önünde PKK'lı teröristlerin katliamını şehit olma pahasına önleyen Trafik Polisi Fethi Sekin için ünlüler kamera karşısına geçti. Şehit polisin ağzından yazılan ve şehadetine giden yolun anlatıldığı metni, ünlü simalar bölümler halinde seslendirdi. İşte kahraman polis Fethi Sekin'i seslendiren ünlüler: Erhan Çelik, Arda Turan, Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Altan Düzyatan, Hande Yener, Wilma Elles, Burcu Esmersoy, Oktay Kaynarca, Sibel Eraslan, Esra Erol, Cengiz Kurtoğlu, Murat Yıldırım "KURŞUNUM BİTTİ" Şehadete giden yolu anlatan duygu dolu metin: Benim adım Fethi Sekin, 43 yaşındayım. Haberin devamı için tıklayın
Masal (Deniz Seki) 03:39
Masal (Deniz Seki) 2.105 izlenme - 5 yıl önce Masal (Deniz Seki)
Kahraman Polis Fethi Sekin Şehit Taziyesinde Görüntülenmiş 01:50
Kahraman Polis Fethi Sekin Şehit Taziyesinde Görüntülenmiş 82 izlenme - 2 ay önce İzmir Adliyesi'nin önünde düzenlenen hain saldırıda iki teröristin üzerine kurşun yağdıran ve olay yerinde şehit düşen kahraman polis Fethi Sekin, iki hafta önce bir şehit evi taziyesinde görüntülenmiş.
Galatasaray: Şehit Polis Fethi Sekin'in Emanetine Sahip Çıkacağız 02:25
Galatasaray: Şehit Polis Fethi Sekin'in Emanetine Sahip Çıkacağız 82 izlenme - 2 ay önce Galatasaray, "İzmir'de şehit olan Fethi Sekin'in oğlu alt yapıya alınsın." kampanyasının ardından açıklama yaptı: Şehidimizin emanetine kapılarımız ardına kadar açıktır.
Hakan Sekin - Dünya ( Ne Verdin Ki Ne Alasın ) 2011 Hd 04:50
Hakan Sekin - Dünya ( Ne Verdin Ki Ne Alasın ) 2011 Hd 1.292 izlenme - 3 yıl önce Fantazi Türkü
Bak Yeşil Yeşil - Hakan Sekin 05:23
Bak Yeşil Yeşil - Hakan Sekin 2.152 izlenme - 6 yıl önce
Kahraman Polis İçin Konak Meydanı'nda Tören 01:39
Kahraman Polis İçin Konak Meydanı'nda Tören 62 izlenme - 2 ay önce Kahraman Polis İçin Konak Meydanı'nda Tören Dün saat 16.10'da İzmir Adliyesi önüne bomba yüklü araçla gelen teröristler, C Kapısı ile hakim ve savcı araçlarına ayrılan otoparka girmek istedi. Canı pahasına insanların hayatını kurtaran kahraman polis Fethi Sekin büyük bir facia yaşanmasını önledi. İşte şimdi İzmir kahraman polisini uğurluyor. İzmir Adliyesi'nde şehit polis Sekin ve olayda can veren Adliye çalışanı mübaşir Musa Can için tören düzenlendi. İzmirli vatandaşlar, şehitlerine sahip çıktı. Hem adliyede hem de adliye önünde büyük kalabalık vardı.
Serçe Dizi Müziği - Hakan Sekin 02:41
Serçe Dizi Müziği - Hakan Sekin 1.731 izlenme - 7 yıl önce
Fenerbahçe Taraftarından İzmir Marşı 00:48
Fenerbahçe Taraftarından İzmir Marşı 33 izlenme - 2 ay önce Sarı-lacivertli taraftarlar, İzmir'deki terör saldırısında şehit düşen polis Fethi Sekin'in fotoğrafının yer aldığı dövizleri göstererek, uzun süre "Şehitler ölmez vatan bölünmez" tezahüratı yaptı.
Kahraman Polis Fethi Sekin Şehit Taziyesinde Görüntülenmiş 01:50
Kahraman Polis Fethi Sekin Şehit Taziyesinde Görüntülenmiş 40 izlenme - 2 ay önce İzmir Adliyesi'nin önünde düzenlenen hain saldırıda iki teröristin üzerine kurşun yağdıran ve olay yerinde şehit düşen kahraman polis Fethi Sekin, iki hafta önce bir şehit evi taziyesinde görüntülenmiş
İzmir Şehitleri Gözyaşlarıyla Uğurlandı 02:01
İzmir Şehitleri Gözyaşlarıyla Uğurlandı 39 izlenme - 2 ay önce İzmir Adliyesi'ne yapılan saldırı sonucu şehit düşen polis memuru Fethi Sekin ve adliye çalışanı Musa Can adliye içinde yapılan törenle son yolculuklarına uğurlandı.
Huysuz Ve Tatlı Kadın - Hakan Sekin 04:35
Huysuz Ve Tatlı Kadın - Hakan Sekin 1.203 izlenme - 7 yıl önce
Fethi Sekin'in Köpeğine Mesai Arkadaşları Sahip Çıktı 01:27
Fethi Sekin'in Köpeğine Mesai Arkadaşları Sahip Çıktı 25 izlenme - 1 ay önce İzmir'deki terör saldırısında şehit olan polis memuru Sekin'in ilgilendiği sokak köpeği Zeytin'in bakımını mesai arkadaşları üstlendi. İzmir'deki terör saldırısında gösterdiği kahramanlıkla olası bir faciayı önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin'in bakımını üstlendiği sokak köpeği Zeytin'e meslektaşları sahip çıktı. İzmir Emniyet Müdürlüğü Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru İdris Yavuz, 2010 yılından bu yana İzmir Adliyesi C kapısında şehit polis Sekin ile görev yaptığını belirtti. Görevi süresince Fethi Sekin'in sokak köpeği Zeytin ile dostluğuna yakından şahit olduğunu söyleyen Yavuz, Zeytin'in çok vefalı bir köpek olduğunu, çatışma anında dahi Fethi Sekin'i yalnız bırakmadığını dile getirdi. Patlamanın ardından büyük korku yaşayan köpeğin o andan beri insanlardan kaçtığını söyleyen İdris Yavuz, terör saldırısı sonrası Zeytin'in 10 yıllık dostu olan şehit Sekin'den ayrı kalmasının hareketlerine de yansıdığını savundu. Fethi Sekin'in şehit olması sonrası çok sayıda vatandaşın Zeytin'i sahiplenmek istediğini, sosyal medyada köpek için mama ve bağış kampanyaları düzenlendiğini ifade eden Yavuz, bu girişimlerin iyi niyetli olmasına rağmen şehidin mesai arkadaşlarını üzdüğünü kaydetti. İdris Yavuz, şöyle konuştu: "Şehidimizin cenaze töreninden sonra Zeytin'in medyada fotoğrafı çıkınca, İzmir'de birkaç kişi sahiplenmek istedi. Cuma günü ortadan kayboldu, 2 gün bulamadık. Bu sırada sosyal medyada mama ve bağış kampanyası düzenlenmesi de bizi yaraladı. Zeytin'i Küçükyalı'da bir klinikte bulduk. Hayvansever bir arkadaş bakımlarının yapılması için oraya teslim etmiş. Zeytin'in bakım ve kontrolleri zaten yapılıyor. Emniyet mensupları olarak ona sahip çıkıyoruz. Duyarlı vatandaşlarımızdan ricamız, onu yaşadığı yerden alıp götürmemeleri. Onun mutlu olduğu tek yer Adliye C kapısı. Görüp sevmek istiyorlarsa buraya gelsinler, sevsinler. Nöbet kulübemizi Zeytin'e tahsis ettik. Bundan sonra burada kalacak, birlikte aynı odayı paylaşacağız." Şehit polis Sekin'in mesai arkadaşlarından Hasan Kıran da Zeytin'in kendilerine şehit emaneti olduğunu, onun tüm bakımlarının kendileri tarafından yapıldığını, kimsenin Zeytin için endişelenmesine gerek olmadığını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şehit Fethi Sekin'in Ailesi İle Görüştü 02:12
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şehit Fethi Sekin'in Ailesi İle Görüştü 21 izlenme - 1 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehit Fethi Sekin'in Ailesi İle Görüştü "Fethi Kardeşimiz ikinci Ömer oldu." dedi...
Kahraman Polis Fethi Sekin'in Heykeli Dikiliyor 07:59
Kahraman Polis Fethi Sekin'in Heykeli Dikiliyor 19 izlenme - 1 ay önce İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı bugün yaptığı açıklamada, geçen perşembe meydana gelen saldırıda şehit düşen Fethi Sekin'in heykelinin olay yerine heykelinin dikileceğini açıkladı. Açıllamada ayrıca Sekin ve şehit düşen adliye görevlisi Musa Can'ın aileleri için yardım kampanyası düzenlediklerini duyurdu.
Sevemedim Karagözlüm - Hakan Sekin 05:16
Sevemedim Karagözlüm - Hakan Sekin 726 izlenme - 6 yıl önce
Kara Kartal Bizim Eller'de 01:49
Kara Kartal Bizim Eller'de 1.519 izlenme - 7 yıl önce bizim eller ekibi makedonya'da gostivar yolunda...
Kötü Kaderim - Hakan Sekin 03:23
Kötü Kaderim - Hakan Sekin 687 izlenme - 6 yıl önce
Aladag 08:20
Aladag 1.321 izlenme - 7 yıl önce adana'dan van'a diyarbakır'dan samsun'a bizim memleket bizim eller bizim eller ekibi adana'nın şirin ilçesi aladağ'da
Ünlü isimler Bir Araya Geldi Benim Adım Fethi Sekin Dedi! 03:21
Ünlü isimler Bir Araya Geldi Benim Adım Fethi Sekin Dedi! 13 izlenme - 1 ay önce İzmir'de PKK'nın katliamını büyük bir kahramanlıkla önleyen Şehit Polis Fethi Sekin için, Arda Turan'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a, Murat Boz'dan Erhan Çelik'e ünlü simalar kamera karşısına geçti.
Nihat Doğan: Ömer Halisdemir Kadar Türk Fethi Sekin Kadar Kürdüz 02:42
Nihat Doğan: Ömer Halisdemir Kadar Türk Fethi Sekin Kadar Kürdüz 20 izlenme - 2 ay önce Beyaz TV Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu usta sanatçı Nihat Doğan'ın ''Bundan böyle Ömer Halisdemir kadar Türk, Fethi Sekin kadar Kürdüz'' demesi izleyenlerin duygulandırdı.
Gidecek Yerim Mi Var - Hakan Sekin 04:32
Gidecek Yerim Mi Var - Hakan Sekin 617 izlenme - 6 yıl önce
Anladım Benim Değilsin - Hakan Sekin 04:24
Anladım Benim Değilsin - Hakan Sekin 607 izlenme - 6 yıl önce
Hakan Sekin - Gülmek İçin Yaratılmış 03:27
Hakan Sekin - Gülmek İçin Yaratılmış 450 izlenme - 5 yıl önce Gülmek İçin Yaratılmış
Kahraman Polis Fethi Sekin’in Küçük Heykelini Yapmak 01:20
Kahraman Polis Fethi Sekin’in Küçük Heykelini Yapmak 16 izlenme - 1 ay önce Vatandaşlar, canını feda etme pahasına teröristlere geçit vermeyerek adliyede bulunan yüzlerce vatandaş, memur, savcı ve hakimin hayatını kurtaran kahraman polis Fethi Sekin’in anısı önünde saygıyla eğilirken, güçlü bir vefa duygusu içinde. Toplumun birçok kesimi şehidin ailesine destek olmak için seferber olurken, Bodrumlu sanatçı Serkan Ezber kahraman polis Fethi Sekin’in küçük heykelini yaptı. Ezber, heykellerden elde edilecek tüm gelirin Sekin’in ailesine aktarılacağını söyledi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Vrapçiste 05:51
Vrapçiste 757 izlenme - 7 yıl önce adana'dan van'a diyarbakır'dan samsun'a bizim memleket bizim eller... program ekibi makedonya'da türk köyünde