Hoşgeldiniz!

sekin

Şehitlerimiz İçin Söyle - Fethi Sekin & Musa Can 06:48
Şehitlerimiz İçin Söyle - Fethi Sekin & Musa Can 761 izlenme - 1 ay önce 05/01/2017 tarihinde İzmir Adliyesine yapılan menfur terör saldırısında kahramanca Şehit düşen Polis Memuru Fethi SEKİN ve İzmir Adliyesi Mübaşiri Musa CAN'ın anılarını yâd etmek adına; Değerli Sanatçılarımız, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Müdürlüğü, Akademisyenleri, Öğrencileri, ASİTEM ve İzmir Adliyesi Personeli ile ortak yapılan "Şehitlerimiz için Söyle" projemizde sözleri Kemal Çiçek'e, müziği Özlem Üngör'e ait olan "Şehidim" isimli eseri icra ettik. Şanlı Şehitlerimiz adına gururla takdim ederiz.
Şehit Fethi Sekin Ve Musa Can'a Arkadaşlarından Şehidim Türküsü 06:48
Şehit Fethi Sekin Ve Musa Can'a Arkadaşlarından Şehidim Türküsü 197 izlenme - 1 ay önce Geçtiğimiz yıl 5 Ocak'ta İzmir Adliyesine saldırma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerle son mermisine kadar savaşan Fethi Sekin ve aynı saldırıda şehit olan Musa Can için arkadaşları bir türkü söyledi.
Fethi Sekin Şiiri-Mert Eyin(.11.)şiir.2017.şehitler Tepesi Boş Değil 02:06
Fethi Sekin Şiiri-Mert Eyin(.11.)şiir.2017.şehitler Tepesi Boş Değil 1.127 izlenme - 12 ay önce ŞİİR; FETHİ SEKİN ŞİİRİ BESTE: MD ALT YAPI YORUMLAYAN: MERT EYİN FETHİ SEKİN ÖLÜMSÜZDÜR...
Ozan Doğulu Feat Ece Sekin - Hoşunamı Gidiyor 03:51
Ozan Doğulu Feat Ece Sekin - Hoşunamı Gidiyor 2.452 izlenme - 3 yıl önce Ozan Doğulu Feat Ece Sekin - Hoşunamı Gidiyor
Masal (Deniz Seki) 03:39
Masal (Deniz Seki) 2.107 izlenme - 6 yıl önce Masal (Deniz Seki)
Hakan Sekin - Dünya ( Ne Verdin Ki Ne Alasın ) 2011 Hd 04:50
Hakan Sekin - Dünya ( Ne Verdin Ki Ne Alasın ) 2011 Hd 1.427 izlenme - 4 yıl önce Fantazi Türkü
Bak Yeşil Yeşil - Hakan Sekin 05:23
Bak Yeşil Yeşil - Hakan Sekin 2.165 izlenme - 7 yıl önce
Serçe Dizi Müziği - Hakan Sekin 02:41
Serçe Dizi Müziği - Hakan Sekin 1.737 izlenme - 8 yıl önce
Selçuk Şahin Formasını Fethi Sekin'in Oğluna Verdi 00:36
Selçuk Şahin Formasını Fethi Sekin'in Oğluna Verdi 363 izlenme - 1 yıl önce Elazığspor ile Galatasaray arasında oynana Ziraat Türkiye Kupası maçında milli futbolcu Selçuk Şahin formasını İzmir'de şehit düşen kahraman polis memuru Fethi Sekin'in oğluna verdi.
Şehit Polis Fethi Sekin Anısına 02:06
Şehit Polis Fethi Sekin Anısına 40 izlenme - 1 ay önce İzmir Adliyesi önünde geçen yıl yaşanan hain terör saldırısında adeta bedenini siper ederek teröristlere geçit vermeyen şehit polis Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin, 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'i örnek alan oğlunun tüm Türkiye'nin gönlünde yaşadığını belirtti.
Benim Adım Fethi Sekin 03:21
Benim Adım Fethi Sekin 269 izlenme - 1 yıl önce İzmir’de hain bir terör saldırısı sırasında kahramanlık gösteren ve de hain kurşunların hedefi olan polis memuru Fethi Sekin unutulmadı. Kıvanç Tatlıtuğ’dan Arda Turan’a Engin Altan Düzyatan’dan Esra Erol’a kadar çok sayıda ünlü aynı anlamlı projede bir araya geldi ve “Benim adım Fethi Sekin” dedi.
Huysuz Ve Tatlı Kadın - Hakan Sekin 04:35
Huysuz Ve Tatlı Kadın - Hakan Sekin 1.212 izlenme - 7 yıl önce
Sevemedim Karagözlüm - Hakan Sekin 05:16
Sevemedim Karagözlüm - Hakan Sekin 726 izlenme - 7 yıl önce
Kara Kartal Bizim Eller'de 01:49
Kara Kartal Bizim Eller'de 1.521 izlenme - 8 yıl önce bizim eller ekibi makedonya'da gostivar yolunda...
İzmir Adliyesindeki Saldırıda Şehit Olan Fethi Sekin Mezarı Başında Anıldı 03:47
İzmir Adliyesindeki Saldırıda Şehit Olan Fethi Sekin Mezarı Başında Anıldı 18 izlenme - 1 ay önce İzmir adliyesindeki saldırıda şehit olan Fethi Sekin mezarı başında anıldıELAZIĞ - İzmir adliyesindeki saldırıda şehit olan Fethi Sekin mezarı başında anıldı.
Aladag 08:20
Aladag 1.335 izlenme - 8 yıl önce adana'dan van'a diyarbakır'dan samsun'a bizim memleket bizim eller bizim eller ekibi adana'nın şirin ilçesi aladağ'da
Kötü Kaderim - Hakan Sekin 03:23
Kötü Kaderim - Hakan Sekin 687 izlenme - 7 yıl önce
Şehit Polis Fethi Sekin'in 3 Yıl Önce Geçirdiği Trafik Kazası 00:26
Şehit Polis Fethi Sekin'in 3 Yıl Önce Geçirdiği Trafik Kazası 136 izlenme - 1 yıl önce Saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin 3 yıl önce kaza geçirmişti.Ayrıca Fethi Sekin'in Elazığ'ın Baskil ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu, annesi Hatun Sekin'i 55 gün önce kanserden kaybettiği ortaya çıktı. Şehit polis Fethi Sekin 3 yıl önce böyle kaza geçirmiş İzmir de bombalı saldırı şehit polis adliye terörist şerefsiz pkk kahraman polis İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi Motosikletli Şahinler Timi'nde görevli 43 yaşındaki Sekin, yaklaşık 9 yıldır görev yaptığı İzmir Adliyesi önünde düzenlenen terör saldırısında şehit düştü. Adliye binası C kapısı istikametine seyreden şüpheli aracı gördükten sonra yola çıkan Fethi Sekin, dikkati ve tecrübesi sayesinde çok sayıda insanın yaşamını kurtardı. Teröristleri fark ettikten sonra silahını çeken şehit polis memuru, aracın kapıya yönelmesine mani oldu.
Fethi Sekin'in Kulübesi Kurşun Geçirmez Oluyor 01:11
Fethi Sekin'in Kulübesi Kurşun Geçirmez Oluyor 69 izlenme - 8 ay önce İzmir Adliyesindeki terör saldırısında onlarca insanın canını kurtarmak için teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan trafik polisi Fethi Sekin’in kullandığı ve bombanın patlaması ile tahrip olan güvenlik kulübesi, kurşun geçirmez kulübe yapımı için yıkıldı. Yıkımı gören adliye çalışanları ve avukatlar hüzünle yıkımı izledi. Geçtiğimiz 5 Ocak günü iki terörist bomba yüklü aracı İzmir Adliyesi girişi polis noktasında patlatmış, trafik polisi Fethi Sekin ise kaçan teröristlerle çatışmaya girmişti. Uzun namlulu silahlara karşı beylik tabancasıyla teröristlerle çatışan 3 çocuk babası Sekin, bir teröristi öldürdükten sonra şehit düşmüştü. Şehit Fethi Sekin’in kahramanca mücadelesi ile onlarca kişinin hayatı kurtulmuştu. İzmir Adliyesi girişindeki şehit polis memuru Fethi Sekin’in görevini yaptığı sırada kullandığı ve teröristlerin bomba patlatması ile tahrip olan polis güvenlik kulübesi, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla hükümlü işçiler tarafından yıkılmaya başlandı. Şehit Sekin’in kullandığı güvenlik kulübesinin yıkıldığını gören çevredekiler hüzünle yıkımı izledi. Yıkılan güvenlik kulübesinin yerine kurşun geçirmez çelik güvenlik kulübesi yapılacağı öğrenildi.
Anladım Benim Değilsin - Hakan Sekin 04:24
Anladım Benim Değilsin - Hakan Sekin 618 izlenme - 7 yıl önce
Gidecek Yerim Mi Var - Hakan Sekin 04:32
Gidecek Yerim Mi Var - Hakan Sekin 619 izlenme - 7 yıl önce
Ceyhun Şişmanoğlu - Fethi Sekin (2017) 02:27
Ceyhun Şişmanoğlu - Fethi Sekin (2017) 78 izlenme - 7 ay önce Ceyhun Şişmanoğlu - Fethi Sekin (2017) Albüm: Baş Meşe SÖZ MÜZİK : ERTAN EMRAL Şarkı Sözleri: Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Hakan Sekin - Gülmek İçin Yaratılmış 03:27
Hakan Sekin - Gülmek İçin Yaratılmış 451 izlenme - 6 yıl önce Gülmek İçin Yaratılmış
Ünlü İsimler Kahraman Polis Fethi Sekin İçin Kamera Karşısına Geçti 03:21
Ünlü İsimler Kahraman Polis Fethi Sekin İçin Kamera Karşısına Geçti 78 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de PKK'nın katliamını büyük bir kahramanlıkla önleyen Şehit Polis Fethi Sekin için, Arda Turan'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a, Murat Boz'dan Erhan Çelik'e ünlü simalar kamera karşısına geçti. İzmir Adliyesi önünde PKK'lı teröristlerin katliamını şehit olma pahasına önleyen Trafik Polisi Fethi Sekin için ünlüler kamera karşısına geçti. Şehit polisin ağzından yazılan ve şehadetine giden yolun anlatıldığı metni, ünlü simalar bölümler halinde seslendirdi. İşte kahraman polis Fethi Sekin'i seslendiren ünlüler: Erhan Çelik, Arda Turan, Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Altan Düzyatan, Hande Yener, Wilma Elles, Burcu Esmersoy, Oktay Kaynarca, Sibel Eraslan, Esra Erol, Cengiz Kurtoğlu, Murat Yıldırım "KURŞUNUM BİTTİ" Şehadete giden yolu anlatan duygu dolu metin: Benim adım Fethi Sekin, 43 yaşındayım. Haberin devamı için tıklayın
Vrapçiste 05:51
Vrapçiste 794 izlenme - 8 yıl önce adana'dan van'a diyarbakır'dan samsun'a bizim memleket bizim eller... program ekibi makedonya'da türk köyünde
Kahraman Polis Fethi Sekin Şehit Taziyesinde Görüntülenmiş 01:50
Kahraman Polis Fethi Sekin Şehit Taziyesinde Görüntülenmiş 106 izlenme - 1 yıl önce İzmir Adliyesi'nin önünde düzenlenen hain saldırıda iki teröristin üzerine kurşun yağdıran ve olay yerinde şehit düşen kahraman polis Fethi Sekin, iki hafta önce bir şehit evi taziyesinde görüntülenmiş.
Galatasaray: Şehit Polis Fethi Sekin'in Emanetine Sahip Çıkacağız 02:25
Galatasaray: Şehit Polis Fethi Sekin'in Emanetine Sahip Çıkacağız 106 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray, "İzmir'de şehit olan Fethi Sekin'in oğlu alt yapıya alınsın." kampanyasının ardından açıklama yaptı: Şehidimizin emanetine kapılarımız ardına kadar açıktır.
adaletsiz seçim - hakan sekin & rabia halo 05:16
adaletsiz seçim - hakan sekin & rabia halo 388 izlenme - 7 yıl önce
Şehit Polis Memuru Sekin Anısına Resim Sergisi 01:40
Şehit Polis Memuru Sekin Anısına Resim Sergisi 62 izlenme - 9 ay önce Elazığ Emniyet Müdürlüğünün katkılarıyla, İzmir'de teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan polis memuru Fethi Sekin anısına resim sergisi gerçekleştirildi.
Kahraman Polis İçin Konak Meydanı'nda Tören 01:39
Kahraman Polis İçin Konak Meydanı'nda Tören 73 izlenme - 1 yıl önce Kahraman Polis İçin Konak Meydanı'nda Tören Dün saat 16.10'da İzmir Adliyesi önüne bomba yüklü araçla gelen teröristler, C Kapısı ile hakim ve savcı araçlarına ayrılan otoparka girmek istedi. Canı pahasına insanların hayatını kurtaran kahraman polis Fethi Sekin büyük bir facia yaşanmasını önledi. İşte şimdi İzmir kahraman polisini uğurluyor. İzmir Adliyesi'nde şehit polis Sekin ve olayda can veren Adliye çalışanı mübaşir Musa Can için tören düzenlendi. İzmirli vatandaşlar, şehitlerine sahip çıktı. Hem adliyede hem de adliye önünde büyük kalabalık vardı.