Hoşgeldiniz!

Sekmek Videoları İzle

Kadın Dediğin Yatağa Attın mı En Az Beş Defa Sekecek 00:46
Kadın Dediğin Yatağa Attın mı En Az Beş Defa Sekecek 7.953 izlenme - 2 yıl önce Hiç unutmam, yıl 1990'ların başı, henüz pompacılığı yani takma adımı hakedecek kadar vurucu bir delikanlı değilim. Şans eseri belediye otobüsünde Çoşkun Abi'yle yanyana oturmuşuz. Benim otobüse binen hatunları kesişimden etkilendiği belirterek, bana başlıktaki cümleyi söylemişti. Ben tabii ki, çok sonraları kelimelerin kifayetsiz olduğunu anladım. Aynı filmden başka kesitler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24448/opusurken-hamile-kalan-kadinin-drami
Taş Sektirirmişçesine Yapılan Spor - Water Boarding 00:25
Taş Sektirirmişçesine Yapılan Spor - Water Boarding 158 izlenme - 2 yıl önce Güvenlik önlemi az olmasına rağmen güzel ve eğlenceliye benziyor. Leğenle de denenebilir gibi.
Gol Sevinci - Robert Kidiaba 00:23
Gol Sevinci - Robert Kidiaba 127 izlenme - 2 yıl önce Demokratik Kongo'nun kalecisi Robert Kidiaba'nın takım arkadaşının golü sonrası yaptığı sevinç. Aslında bu gol sevinci kendisi için eski dünya gündemi için yeni bir sevinç.
Şarapnelle Yaralanan Amerikan Askeri 01:02
Şarapnelle Yaralanan Amerikan Askeri 99 izlenme - 2 yıl önce Amerikan askerilerinin Afganistan'da savaş halindeyken yaşadığı bir kaza, şarapnel parçası sekiyor ve sonraıs malum
Aklın Sınırlarını Zorlayan Golf Tekniği: Topu Gölette Sektirmek 00:49
Aklın Sınırlarını Zorlayan Golf Tekniği: Topu Gölette Sektirmek 117 izlenme - 2 yıl önce Golf golf olalı böyle bir gol görmüş müdür bilmem ama ben görmedim. Hayatında golf topuna bile rastlamamış bir adamın yorumu da bu kadar olur diyip videomuzu takdim ediyorum sayın spor sever alkışçılar.
Şımararak Gelen Kuzu 00:06
Şımararak Gelen Kuzu 97 izlenme - 2 yıl önce Minik arkadaşımızın normal hali mi böyledir, yoksa çok mu neşeli onu bilemeyiz ama bu koşuşu saatlerce izleyebiliriz herhalde. Hatta 10 saatlik versiyonu çıksa uyurken izlenebilir.
Yataklı Kiremit Aktarma Yöntemi 02:12
Yataklı Kiremit Aktarma Yöntemi 64 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle size süper bir haber vereyim. LiveLeak adında bir site var ki dillere destan, eminim alkışlarlayaşıyorum'daki hiç kimse bu siteden haberdar değildir. Süper videoları var, şiddetle tavsiye ederim gidin bakın, izleyin, pişman olmazsınız. Ben sizlere numune olarak bu siteden bir video seçtim, görüntülerde harap bir binanın çatısındaki bir şahıs yerdeki eski bir yaylı yatağın üzerine kiremitleri atıyor ve arkadaşı da bu kiremitler yatakta sekince alıp bir kenara istif ediyor. ''Deprem değil cehalet öldürür'' sözünü kendimize örnek alarak, ileride bir gün işimize yarayabilecek bu enfes görüntülleri sizlerle paylaşmanın bahtiyarlığını yaşıyorum.
Ingolstadt - Bochum Maçında Direkte Seken Top 00:24
Ingolstadt - Bochum Maçında Direkte Seken Top 47 izlenme - 1 yıl önce Ingolstadt ve Bochum arasında oynanan karşılaşmada Mathew Leckie'nin başına gelen şanssızlığı hepberaber izliyoruz.
Sekişşşşş 00:33
Sekişşşşş 124 izlenme - 7 yıl önce 17-20
 Taş Sektirirmişçesine Yapılan Spor - Water Boarding 00:25
Taş Sektirirmişçesine Yapılan Spor - Water Boarding 3 izlenme - 3 yıl önce Garip Bir Spor Ama Sakatlık Riski Çok