Hoşgeldiniz!

Sekreteri Videoları İzle

 Gürsel Tekin’den küfürlü gaf! 00:17
Gürsel Tekin’den küfürlü gaf! 253 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Bakan Binali Yıldırım’a yönelik eleştirilerini yüzüne gözüne bulaştırdı. Tekin, elindeki simit ve yanındaki kadınlara aldırmadan, Bürokrasi yüzde 25 zam getiriyormuş. Binali Yıldırım kızmış, yüzde 16 yapmış. Sı.mamış, karnını yırtmış dedi.
Eski Okul Sekreteri 00:21
Eski Okul Sekreteri 612 izlenme - 9 yıl önce
Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Darbeci Askerle Yüzleşti 01:10
Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Darbeci Askerle Yüzleşti 78 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın, darbeci askerlerden biri ile yaptığı konuşmanın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Kasırga'nın askere "Türk askeri değil misin, insan şerefli olur. Sen bana yat dedin, ben de ne yatması vur istersen dedim! O sen değil misin?" dediği, askerin ise "aldığım emri uyguladım" dediği görülüyor. "Emri kim verdi" sorusuna ise "Genelkurmay" yanıtını veriyor. İşte Yeni Şafak'ın yayınladığı o görüntü:
Kim Haklı? Nato Genel Sekreterine Cevap 00:26
Kim Haklı? Nato Genel Sekreterine Cevap 705 izlenme - 8 yıl önce türkiyenin böyle insanlara ihtiyacı var helal olsun
Geri Dönüşüm Bilincini Arttırmak için Ne gibi Çalışmalar Yapılmalıdır? 04:36
Geri Dönüşüm Bilincini Arttırmak için Ne gibi Çalışmalar Yapılmalıdır? 177 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/geri-donusum-bilincini-arttirmak-icin-ne-gibi-calismalar-yapilmalidir/ Geri dönüşüm konusunda yeteri kadar bilinçli miyiz ya da bu bilinci arttırmak için ne gibi çalışmalar yapmalıyız? Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci üzerine konuşuyoruz. Geri dönüşüm kutularının kullanımı ile ilgili bilgiyi ise Şişli Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Esra Bozyazı‘dan alıyoruz.
Nikahı Muhtarlık Sekreteri Kıydı 03:18
Nikahı Muhtarlık Sekreteri Kıydı 94 izlenme - 3 yıl önce Nikahı Muhtarlık Sekreteri Kıydı
Tüsev Genel Sekreteri Namık Ceylanoğlu 55:56
Tüsev Genel Sekreteri Namık Ceylanoğlu 173 izlenme - 6 yıl önce karadeniz tv'de teleyurt programında türkiye üçüncü sektör vakfı tüsev genel sekreteri namık ceylanoğlu ile yapılan söyleşi
Çevko’nun Misyonu Nedir? 01:28
Çevko’nun Misyonu Nedir? 82 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/cevkonun-misyonu-nedir/ Türkiye’ de sağlıklı, ekonomik ve sürdürülebilir bir geri kazanım sistemi oluşturmak amacıyla 1991 yılında kurulan Çevko‘dayız. Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile Çevko, çevre, doğa, geri dönüşüm ve ambalaj atıkları üzerine bir röportaj gerçekleştirdik. Çevko’nun misyonu ile sözlerimize başlayalım…
Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kasırga'nın Ailesi İle Kavuşma Anı - 01:48
Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kasırga'nın Ailesi İle Kavuşma Anı - 16 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın ailesi ile kavuşma anı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Evde, Atıkların Dönüşümüne Nasıl Katkıda Bulunabiliriz? 01:59
Evde, Atıkların Dönüşümüne Nasıl Katkıda Bulunabiliriz? 66 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/evde-atiklarin-donusumune-nasil-katkida-bulunabiliriz/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci üzerine konuşuyoruz. Daha önce geri dönüşüm aşamaları, geri dönüşümün faydaları ve geri dönüşüm bilincini arttırmak için ne gibi çalışmalar yapmamız gerektiği ile ilgili sorularımızı yanıtlayan İmer, şimdi ev atıklarının dönüşümü ile ilgili sorularımızı yanıtlıyor. Geri dönüşüm hakkında merak edilenler MigrosTV’de!
Hangi Ambalajlar Geri Dönüştürebilir? 01:42
Hangi Ambalajlar Geri Dönüştürebilir? 55 izlenme - 3 yıl önce Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci ve geri dönüşüm üzerine konuşuyoruz. Geri dönüşümün aşamaları ve faydaları üzerine yaptığımız sohbet, devam ediyor. Geri dönüşüm ve çevre bilinci üzerine merak edilenler MigrosTV’de! http://www.migrostv.com/hangi-ambalajlar-geri-donusturebilir/ Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Ne Oluyor -  3  Eylül 2015 02:42:29
Ne Oluyor - 3 Eylül 2015 41 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi tezkereye evet diyor... Erken seçimden ne bekliyor? 1 Kasım sonrasına nasıl bakıyor? CHP Genel SekreteriKadri Gürsel, Rahim Er Gürsel Tekin ve Gazeteciler Kadri Gürsel, Rahim Er ve İsmail Saymaz Ne Oluyor'da tartıştı.
Pro-Europe Yeşil Nedir? 03:10
Pro-Europe Yeşil Nedir? 41 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/pro-europe-yesil-nedir/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile Çevko’nun misyonu ve geri dönüşüm aşamaları ile ilgili yaptığımız söyleşiye merak edilen bir diğer konu ile devam ediyoruz; Pro-Europe yeşilin ne demek olduğunu biliyor musunuz?
MHP Genel Sekreteri Büyükataman 02:08
MHP Genel Sekreteri Büyükataman 14 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntüler- Büyükataman'ın açıklamaları MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Milliyetçi Hareket Partisi, bağımsızlığımızın son kalesi, bin yıllık kardeşliğimizin köprüsü ve toprak bütünlüğümüzün teminatıdır" dedi.
Milletvekili Gül'den Şehit Evine Taziye Ziyareti 01:28
Milletvekili Gül'den Şehit Evine Taziye Ziyareti 2 izlenme - 3 ay önce Milletvekili Gül'den şehit evine taziye ziyaretiGAZİANTEP - AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde şehit olan Yüzbaşı Fuat Oğuzcan'ın evine taziye ziyaretinde bulundu.
Kirliliğin Kaynağında Engellenmesi Ne Demektir? 02:22
Kirliliğin Kaynağında Engellenmesi Ne Demektir? 27 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kirliligin-kaynaginda-engellenmesi-ne-demektir/ Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer ile çevre bilinci üzerine bir röportaj gerçekleştirdik. Çevko’nun misyonu ve geri dönüşümün faydaları ile başladığımız sohbetimize “kirliliğinin kaynağında engellenmesi”nin ne demek olduğu ile devam ediyoruz. Çevre bilinci hakkında merak edilenler MigrosTV’de!
Trabzonsporlu Yöneticiye Saldırı.! 02:46
Trabzonsporlu Yöneticiye Saldırı.! 6 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Genel Sekreteri Dr. Köksal Güney, çalıştığı Fatih Devlet Hastanesi önünde demir çubuklu saldırıya uğradı
Çavuşoğlu, Bm Genel Sekreteri Ban Ki-Mun İle Bir Araya Geldi 00:28
Çavuşoğlu, Bm Genel Sekreteri Ban Ki-Mun İle Bir Araya Geldi 5 izlenme - 3 yıl önce BM Güvenlik Konseyi geçici üyeliği seçimleri için bir haftadır New York'ta bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, BM Genel Sekreteri Ban Ki-Mun ile bir araya geldi.
Sn. Adnan Oktar'ın Avrupa Rohingya Kurulu Genel Sekreteri Muhammed İbrahim ile A9 TV'deki canlı yayı 10:08
Sn. Adnan Oktar'ın Avrupa Rohingya Kurulu Genel Sekreteri Muhammed İbrahim ile A9 TV'deki canlı yayı 4 izlenme - 2 yıl önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/207579/Adnan-Oktarin-Sohbet-programlari/Sn-Adnan-Oktarin-Avrupa-Rohingya-Kurulu-Genel-Sekreteri-Muhammed-Ibrahim-ile-A9-TVdeki-canli-yayin-sohbeti A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
 Fatih İşbecer'den çok önemli açıklamalar! 02:47
Fatih İşbecer'den çok önemli açıklamalar! 2 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer Perform ile yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından çok önemli açıklamalarda bulundu.
Davutoğlu-Stoltenberg Görüşmesi 00:50
Davutoğlu-Stoltenberg Görüşmesi 4 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'i kabul etti. ANKARA (AA) - Başkabakan Ahmet Davutoğlu, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'i kabul etti.