Hoşgeldiniz!

seksi twerk

Seksi Kızdan Yürek Hoplatan Twerk 03:59
Seksi Kızdan Yürek Hoplatan Twerk 84.729 izlenme - 1 yıl önce Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Rihanna'dan Transparanlı Seksi Twerk 00:11
Rihanna'dan Transparanlı Seksi Twerk 74.235 izlenme - 4 yıl önce Rihanna, Moda Ödülleri gecesinde bütün dikkati kendisinde toplamayı başardı. Transparan bir kıyafetle geceye katılan Barbados'lu ünlü şarkıcı, Instagram'da çıplak fotoğraflarından ötürü hesabının askıya alınmasına inat adeta şov yaptı. "MEME UÇLARINA ÖZGÜRLÜK" Instagram'ın 'göğüs ucu' hassasiyetine tepki olarak, aralarında Bruce Willis'in de kızının olduğu pek çok kişi sokaklarda çıplak dolaşıp, 'Meme uçlarına özgürlük' protestosu yapmıştı.
Aşırı Seksi Twerk Yapan Hatun 02:58
Aşırı Seksi Twerk Yapan Hatun 14.901 izlenme - 1 yıl önce Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Sexy Twerk Choreography 01:24
Sexy Twerk Choreography 37.483 izlenme - 4 yıl önce Sexy Twerk Choreography
Periscope'da 3 Kız Birden Twerk Yapıp Soyunuyor 03:40
Periscope'da 3 Kız Birden Twerk Yapıp Soyunuyor 15.555 izlenme - 1 yıl önce Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden olan Twitter daha önce açıkladığı ve bünyesine katmaya hazırlandığı Periscope'un kullanıcıların hizmetine sunmaya başladıklarını bildirdi. Periscope'u oluşturan takım adına açıklamalarda bulunulan blogda açıklamalar şu şekilde oldu ; "Bir yılı aşkın bir süre önce başkasının gözünden dünyayı keşfetme fikrine hayran olduk. Ukrayna'da bir protestocunun gözüyle görmek nasıl olurdu? Ya da Kapadokya'da sıcak hava balonundan gün doğumunu izlemek? Bu çılgınca gelebilir, ama biz ışınlanmaya yakın bir şey yaratmak istedik. Olayları ve yerleri keşfetmenin birçok yolu varken, biz bir yeri o anda canlı video aracılığıyla yaşamaktan daha iyi bir yol olmadığına inandık. Bir resim bin kelimeye değer olabilir, ancak canlı bir video seni alıp anında o yere götürüp çevreyi gösterebilir." "Yayınlarınızı adlandırabildiğiniz gibi, onları kimin izleyebileceğine de karar verebilirsiniz.Yayıncılar için, Periscope başkalarıyla deneyimlerinizi paylaşmanıza imkan sağlıyor. Bir tuşa basıyorsunuz ve takipçileriniz sizin hayatta olduğunuzu anlıyor. Kızınızın ilk adımlarına veya önemli bir olaya tanık olduğunuzda Periscope size izleyiciler ve paylaşılmış bir deneyimin gücünü sunuyor. Çoğu mobil yayın aracı, hiçbir canlılık hissi taşımıyor. Periscope'taki yayıncılar izleyicilerine direkt olarak bağlıdırlar. Varlıklarını ve etkileşimlerini hissetmeleri mümkündür. Periscope'ta yayınlanmak, yanıp sönen bir kırmızı noktadan daha fazlası anlamına gelir. Biz Periscope'u her zaman şu an olan bir şeyin kalp atışı görseli olarak hayal ettik. Twitter'daki arkadaşlarımız da aynı şeyi hissetmiş olacak ki, Ocak ayında bu vizyon üzerinde beraber çalışmaya karar verdik.San Francisco'da bulunan küçük bir takımla birlikte Periscope'u ayrı bir ürün olarak üretmeye devam edeceğiz. Twitter sizi anında, sohbet içeren ve özgür bir deneyimle insanların, mekanların ve etkinliklerin daha yakınına getiriyor. Biz Periscope'un bu misyonu, insanlara yakınlarındaki ve uzaklarındaki dünyayı deneyimleme ve paylaşma yolu temin ederek daha da iyi bir şekilde gerçekleştireceğine inanıyoruz.Periscope'u sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Nasıl kullanacağınızı görmek için de sabırsızlanıyoruz."
Victoria's Secret Meleklerinden Twerk Şov 00:15
Victoria's Secret Meleklerinden Twerk Şov 42.186 izlenme - 4 yıl önce Victoria's Secret güzelleride twerk modasına uydular
Sokaktan Geçenlere Twerk Yapmak 03:01
Sokaktan Geçenlere Twerk Yapmak 41.261 izlenme - 4 yıl önce Evvet arkadaşlar bir türkiyede olsa videosuyla daha karşı karşıyayız hanım kızımızın insanlara twerk yapmak istemesi ve onlarında bir nevi ürkmesi sonuçu ortaya çıkan videoyu izliyoruz NOT: Poposu da Miley'den farksız valla.
Okulda Twerk Yapan Kızlar - Periscope Yayını 02:14
Okulda Twerk Yapan Kızlar - Periscope Yayını 12.850 izlenme - 1 yıl önce Periscope, Twitter'ın internet üzerinden canlı yayın yapmasını sağlayan sosyal bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Periscope üzerinden yapılan canlı yayınlar tüm kullanıcılar tarafından izlenebilmekte.
En İyi Twerk Yapan Playboy Kızları 15:13
En İyi Twerk Yapan Playboy Kızları 7.785 izlenme - 1 yıl önce Bir çok playboy ve erotik filmlerin yıldız isimlerininde yer aldığı çıtırların ortaya karışık twerk danslarını seyrediyoruz efendim.
Sexy Twerk 05:44
Sexy Twerk 12.519 izlenme - 4 yıl önce Twerk dansı
Seksi Twerk Dansı Koreografisi 01:10
Seksi Twerk Dansı Koreografisi 14.191 izlenme - 4 yıl önce Seksi Twerk Dansı Koreografisi
Seksi Kızlardan Twerk Şov 01:49
Seksi Kızlardan Twerk Şov 4.001 izlenme - 1 yıl önce Dünyaca ünlü yıldızların kliplerinde ve sahne şovlarında kullanmasıyla meşhur olan twerking, şu sıralar herkesin dilinde. Dans, yıldızlar arasında "en iyi twerkingi kim yapıyor" tartışmasına da sebep oluyor. Kalçaları sallarken aynı zamanda aşağı ve yukarı hareketlerden oluşan dans, Afrika'nın geleneksel danslarından Mapouka'ya benziyor. Rihanna, Beyonce, Miley Cyrus ve Taylor Swift bu dansı en iyi yapanlardan.
Seksi Hatun Adam`ın Üstünde Twerk Yaparsa 05:44
Seksi Hatun Adam`ın Üstünde Twerk Yaparsa 6.016 izlenme - 3 yıl önce Blonde Girl Surprises Crowd With Miley Cyrus Twerk At Booty Shaking Contest! Booty Shaking Contest Highlights The Jump Off 2013 - WEEK 13 [of 15-Week Season] TICKETS: http://j.mp/TJOevents TAKE PART: http://j.mp/TJOtakepart LEAGUE TABLE: http://j.mp/TJOstanding http://jumpoff.tv From the early championed "Best Ass in the World" Jennifer Lopez (J.Lo) & booty bouncing Bootylicious Beyonce, to the Hip-Popping Shakira & Ass Twerking Barbie that is Nicki Minaj, we have seen 'Booty Shaking' go from being something only ever displayed by "Video Girls" in Hip Hop Music Videos, to becoming a credible Dance Art-form performed by the most renowned Artists in the Music Industry today. *********** GOT TWITTER? *********** Follow 'The Jump Off' Team: HOST / DJ: Rap6 - @Rap6UK Manny Norte - @MannyNorte Felix - @FelixBillion VIDEOGRAPHER: Nathaniel Rodriguez - @IKnowNathaniel Steven Coker - @StevenGeekface VIDEO EDITOR: Louise Higgins - @Ell_London
Periscope'da Yürek Hoplatan Twerk 02:51
Periscope'da Yürek Hoplatan Twerk 2.694 izlenme - 1 yıl önce Periscope, Twitter'ın internet üzerinden canlı yayın yapmasını sağlayan sosyal bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Periscope üzerinden yapılan canlı yayınlar tüm kullanıcılar tarafından izlenebilmekte
Sexy Twerk Choreography Hot Girl 02:08
Sexy Twerk Choreography Hot Girl 3.965 izlenme - 3 yıl önce Sexy TWERK Choreography HOT girl
Seksi Kızlardan Twerk Dansı 15:13
Seksi Kızlardan Twerk Dansı 1.670 izlenme - 1 yıl önce Twerk nedir? Twerk; Son zamanlarda sıkça kliplerde gördüğümüz dansına verilen isimdir. Twerk kadınlar tarafından yapılan ve agresif kalça hareketleri, düşük çömelme duruşu içeren cinsel olarak kışkırtıcı bir danstır. 1990 yılında ortaya çıkan bu dansın, 2000'li yıllarda video paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla iyice popülaritesi artmıştır.
En Seksi Twerk Yapan Kızlar 03:42
En Seksi Twerk Yapan Kızlar 1.232 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü yıldızların kliplerinde ve sahne şovlarında kullanmasıyla meşhur olan twerking, şu sıralar herkesin dilinde. Dans, yıldızlar arasında "en iyi twerkingi kim yapıyor" tartışmasına da sebep oluyor. Kalçaları sallarken aynı zamanda aşağı ve yukarı hareketlerden oluşan dans, Afrika'nın geleneksel danslarından Mapouka'ya benziyor.
Havuzu Dalgalandıran Seksi Twerk 00:20
Havuzu Dalgalandıran Seksi Twerk 889 izlenme - 1 yıl önce Twerk ne demek ; Twerk bir dans çeşididir. tTwerk dansı genellikle geniş kalçalı zenci hanımlar tarafından hiphop müzik eşliğinde yapılan popo sallama dansıdır. bu yapılan eylemede twerking denir.
Boyundan Büyük Danslar Yapan Çocuk 00:48
Boyundan Büyük Danslar Yapan Çocuk 2.173 izlenme - 3 yıl önce Biz lise yıllarımızda bir kızın elini tuttuğumuzda bi halt yaptık sanardık. Takdir ediyoruz, büyüksün abi.
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Dansı 03:26
Rus Kızlardan Etkileyici Twerk Dansı 934 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da twerk konusunda uzmanlaşmış seksi kızlar bir şov hazırlamış. Bu güzel kızlarla hazırlanan kareografinin videosu internette izlenme rekorları kırıyor.