Hoşgeldiniz!

sektirmek

Su Üzerinde Taş Sektirmenin Daha Güzel Bir Yolu Suda Sodyum Sektirmek! 00:28
Su Üzerinde Taş Sektirmenin Daha Güzel Bir Yolu Suda Sodyum Sektirmek! 3.470 izlenme - 1 yıl önce Su Üzerinde Taş Sektirmenin Daha Güzel Bir Yolu Suda Sodyum Sektirmek! Muhtemelen tekrar tekrar yapmak isteyeceğiniz bir eğlence. Suda taş sektirmeyi herkes sever ama sodyum sektirmek çok daha güzel gözüküyor...
Çinli Çocuktan Akıl Almaz Gösteri! 00:58
Çinli Çocuktan Akıl Almaz Gösteri! 2.096 izlenme - 3 yıl önce Çin'li minik yetenek'den ayakkabıyla yaptığı inanılmaz show.
Topları Sektirerek Gemileri Vurmak - İstanbul'un Fethi 08:45
Topları Sektirerek Gemileri Vurmak - İstanbul'un Fethi 2.033 izlenme - 2 yıl önce Tarihteki çılgın fetihlerden Istanbul'un Fethine dair fantastik bir taktik. Savaş sürecinden önce şehrin kaynaklarını kesmek adına şehrin candamarı olan ticaret gemilerini vurmak için uygulanıyor. Fatih Sultan Mehmet'in Trollvari bir zeka ürünü olan bu taktiğiyle toplar deniz seviyesine kuruluyor ve karşıdan geçen gemiler topların suda sektirilmesiyle vuruluyor.
Cristiano Ronaldo'ya Top Sektirmeyi Öğretmek 05:27
Cristiano Ronaldo'ya Top Sektirmeyi Öğretmek 1.486 izlenme - 2 yıl önce Jeremy Lynch adındaki bu arkadaşımız topla yaptığı yetenek gerektiren harektlerle sadece top sektirebilen Cristiano Ronaldo'yu adeta futbol topuyla eziyor.
Mesut Özil Sakız Faciası 00:19
Mesut Özil Sakız Faciası 759 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'te top koşturan Almanya doğma büyümeli Türk futbolcumuz Mesut Özil'in onun Türk olduğuna dair bir kanıtı ile birlikte karşınızdayız. Not:Ağzındaki sakızı sektirip tekrar çiğnemeye devam etmesi gibi absürd bir videodur.
İp Üzerinde Top Sektirerek Gitar Çalmak 01:37
İp Üzerinde Top Sektirerek Gitar Çalmak 89 izlenme - 4 ay önce Görüntüde ip üzerine çıkarak top sektirken gitar çalan yetenekli adamı izlicez.Herkes yapamaz hakketen
Fiorella Castillo  ile Freestyle Futbol 01:12
Fiorella Castillo ile Freestyle Futbol 468 izlenme - 2 yıl önce Fiorella Arjantinli bir Top cambazı.Toplarla çok iyi oynuyor ve alkış ı hakediyor.Fiorello yu top cambazları izleyerek mutlu olan,tatmin olan,rahatlayan arkadaslarımıza tavsiye ediyorum.
Ayakta Futbolcu Sektirmek - Caner Erkin 00:13
Ayakta Futbolcu Sektirmek - Caner Erkin 651 izlenme - 2 yıl önce Kayseri Erciyes ile Fenerbahçe arasındaki karşılaşmanın 40. dakikasında Caner Erkin beceriksiz bir kasabın defalarca buta vurmasını andıran bir şekilde ayağında Yasin'i sektirmiş resmen. Üstelik bu hareket sonucu herhangi bir kart felan da görmemiş.
Topuklu Ayakkabıyla Top Sektirmek! 00:13
Topuklu Ayakkabıyla Top Sektirmek! 293 izlenme - 2 yıl önce Topuklu Ayakkabıyla Top Sektirmek! Topuklu ayakkabıyla futbol show yapan seksi kız. Topu sektirirken hareket yapmayıda ihmal etmedi.
Top Sektirme Ustası Derya Uluğ - 3 Adam 23 Kasım Çarşamba 03:40
Top Sektirme Ustası Derya Uluğ - 3 Adam 23 Kasım Çarşamba 123 izlenme - 10 ay önce Son dönemin yükselen yıldızlarından Derya Uluğ, okuldayken futbol oynadığını ve şarkıcılığa başlamasaydı futbolcu olabileceğini söyledi.
Badminton Topunu Sektiren Kadın 00:45
Badminton Topunu Sektiren Kadın 226 izlenme - 2 yıl önce Bu kadın sizi hayrete düşürecek. Çin’de binlerce kişiye bir gösteri sunan bu genç kadın, birçok futbolcunun aklından bile geçiremeyeceği hareketlere imza atıyor. Badminton topunu sefalarca sektiren kadın izleyenlere unutulmaz anlar yaşatıyor.
Ayakta Çocuk Sektirmek - Sincan 00:16
Ayakta Çocuk Sektirmek - Sincan 326 izlenme - 2 yıl önce Yer Ankara - Sincan. Çinli dostlarımız sahneye çıkmak için hazırlanıyor. Sahne dediğim Ankara'da olanlar hatırlar bir ara Ankara Shopping Fest kapsamında çeşitli yerlerde sokaklarda ve avmlerdeki sahnelerde gösteriler oluyordu. Bu dostlarımızda büyük bir ekibin 2 üyesi. Alttaki eleman günde 8 saat antrenman yaptığını söylemişti ona göre evde kardeşinizi felan alıp denemeyin yazık günah çocuğa
Ağır Çekimde Top Sektirmek 01:13
Ağır Çekimde Top Sektirmek 304 izlenme - 3 yıl önce Fazla lafa gerek yok sanırım dünya kupası biteli çok olmadı sahalarda da görmek istediğimiz hareketler bunlar.
Bu Eyice Oynuyor, 17'ye Kadar Saydı Bunu Alak (Transfer İçerir) 00:46
Bu Eyice Oynuyor, 17'ye Kadar Saydı Bunu Alak (Transfer İçerir) 281 izlenme - 3 yıl önce Amatör ligdeki bir takım zenci oyuncuyu tranfer etmişler.Ve kameralar karşısında aha bu eyice oynuyor 17'ye kadar saydı bunu alak, Alex vs diyerekten ki konuşmalarını izleyeceğiz.
Topuklu Ayakkabı İle Top Sektiren Güzel 02:33
Topuklu Ayakkabı İle Top Sektiren Güzel 64 izlenme - 11 ay önce Top sektirmek her babayiğidin harcı değildir bu güzel hatunun topla yaptığı hareketler ise bir çok erkeğe meydan okur cinsten.
Messi ve Neymar'ın Antrenmanda Topu Kafada Sektirerek Basket Atması 00:29
Messi ve Neymar'ın Antrenmanda Topu Kafada Sektirerek Basket Atması 190 izlenme - 2 yıl önce Barcelona antrenmanında Messi, Neymar ve Mascherano'nun teknik becerilerini sergilediği basket oyunu büyük ilgi çekti. Antrenman'da kafa topuyla birbirlerine pas veren futbolcular en sonunda Messi'nin kafa vuruşuyla basket atmayı başarıyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi, iyi seyirler..
Futsal Efsanesi Falcao Lastik Sektirdi 00:36
Futsal Efsanesi Falcao Lastik Sektirdi 81 izlenme - 3 yıl önce Brezilyalı Falcao karting için gittiği pistte araba lastiği ile şov yaptı...
Bareti Top Gibi Sektiren Eleman 00:40
Bareti Top Gibi Sektiren Eleman 83 izlenme - 2 yıl önce İş güvenliği malzemesi olan baret'i futbol tutkusuna yenik düşüğ sektirmeye başlayan arkadaş izleyenlerden tam puan almayı başardı.
Van Der Vaart Sakız Şov 00:23
Van Der Vaart Sakız Şov 103 izlenme - 2 yıl önce Mesut Özil'in sakız şovlarını kendince meydan okuma olarak algılamış olabilir belki van der vaart. neyse öyle ya da böyle ahmet ya da mehmet kim olursa olsun ayağında sektirdiğin sakızı ağzına niye sokuyorsun be evladım. Dipnot: Sabri reyizden de bekliyoruz bir sakız şov.
Hindistan'da Stadyum Kazası 00:25
Hindistan'da Stadyum Kazası 59 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da düzenlenen turnuvada seyircilerin büyük kısmını oluşturduğu tribün, ağırlıklara dayanamayıp çökmüş arkadaşlar.