Hoşgeldiniz!

Sel

Güllü Sel'in Dudaklarına İnşaat Silikonu Enjekte Edildiğini Öğrenmesi 05:45
Güllü Sel'in Dudaklarına İnşaat Silikonu Enjekte Edildiğini Öğrenmesi 9.770 izlenme - 5 ay önce Daha önce yaşanmış olayda yeni bir gelişme yaşanmaış,dudaklarını sahte estetikçiye yaptıran Güllü Sel dudaklarına İnşaat Silikonu enjekte edildiğini öğrendiğni ameliyat olacağını söyledi
Kıvırcık Ali - Bir Sel 05:02
Kıvırcık Ali - Bir Sel 82.658 izlenme - 4 yıl önce
Karıncaların Sel Suyuna Kapılmamak İçin Birbirine Tutunması 00:31
Karıncaların Sel Suyuna Kapılmamak İçin Birbirine Tutunması 9.221 izlenme - 6 ay önce Amerika'nın Houston kentinde sel suyuna kapılmamak için birbirine tutunan karıncaların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
İstanbul'daki Havanın 30 Saniyede Değişimi 00:30
İstanbul'daki Havanın 30 Saniyede Değişimi 8.241 izlenme - 7 ay önce İstanbul'daki büyük yağış öncesi siyah bulutların şehrin üzerine çökmesiyle havanın bir anda kararma anı kameraya böyle yansımış.
Çarşambayı Sel Aldı 04:08
Çarşambayı Sel Aldı 107.403 izlenme - 10 yıl önce çarşambayı sel aldı e bide ben alim dedim :) paylaşmak güzel ..
Roman Havaları 02:33
Roman Havaları 83.950 izlenme - 5 yıl önce Göz Yaşlarım Sel Oluyo Söz Müzık Gaziemirli Cemıl Gümüş
Ankaranın Dikmeni Çarşambayı Sel Aldı 02:20
Ankaranın Dikmeni Çarşambayı Sel Aldı 32.405 izlenme - 4 yıl önce Ankaranın Dikmeni Çarşambayı Sel Aldı
Selde Yapılan Timsah Yürüyüşünün Sosyal Medyayı Sallaması 00:44
Selde Yapılan Timsah Yürüyüşünün Sosyal Medyayı Sallaması 7.121 izlenme - 7 ay önce İstanbul - Esenler Otogarı girişinde bugün sağnak yağmur sonrası meydana gelen selden dolayı çekilen görüntüler sosyal medyada büyük ilgi çekmiş.
Halil Pazarlama'nın Sel Altında Kalması - Bizimkiler 01:51
Halil Pazarlama'nın Sel Altında Kalması - Bizimkiler 1.105 izlenme - 3 hafta önce Efsane dizi Bizimkilerden kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. Halil pazarlama daha fazla kar amacıyla dükkanın deposuna mal stoklamıştır. Ancak açık unutulan pencere camından dükkanın deposunu ve malları sel vurmuştur. İzliyoruz. İyi seyirler.
Canfeza - Sel Gibi 04:10
Canfeza - Sel Gibi 46.205 izlenme - 7 yıl önce memleketimin en yüksek noktası burası ne mümkün saatlerce yıkılmadan durasın hep yanımda olman için herşeyden vazgeçesim var olaya benim açımdan bakınca kalbimden kovasım kafelerbarlarparklarsahil mesken parkında hergün oturduğum o bankta dahil senin için yok edemeyeceğim hiç bir şey yok inan buna dünyayı ateşe verip içinde yok olmakta dahil yinede değişemezsin ben gözünde aynıyım beni sen değil dostlarım yere dşünce kaldırır senin uğruna benim olmaktan vazgeçmişken tekrar delirebilirim seni güz
Sel Sularına Kapılan Vatandaşın Sürüklenmesi 00:21
Sel Sularına Kapılan Vatandaşın Sürüklenmesi 5.274 izlenme - 7 ay önce İstanbul şiddetli yağmur ve doluya teslim olmuş. Yaşanan felaket esnasında sel sularına kapılarak sürüklenen bir vatandaş kameralara böyle yansımış.
Yoğun Selin İçinden Geçen Kaliteli Toyota Arabası 01:08
Yoğun Selin İçinden Geçen Kaliteli Toyota Arabası 16.689 izlenme - 2 yıl önce 29.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Yoğun Selin İçinden Geçen Kaliteli Toyota Arabası''başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İzmir'i Sel Aldı, Twitter Yıkıldı 01:12
İzmir'i Sel Aldı, Twitter Yıkıldı 25.917 izlenme - 4 yıl önce İzmir'i sel aldı, Twitter yıkıldı
Kendi Sidiği ile Yıkanan Adam 01:50
Kendi Sidiği ile Yıkanan Adam 3.695 izlenme - 7 ay önce Vietnam'da yağmurlu bir havada sıkışan bir adam yol ortasına tuvaletini yapmak isterken küçük bir sürprizle karşı karşıya kalmış.
Yıldıray Çınar - Çarşambayı Sel Aldı 05:22
Yıldıray Çınar - Çarşambayı Sel Aldı 31.707 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Özdemir
semra algül - çarşambayı sel aldı 04:10
semra algül - çarşambayı sel aldı 53.151 izlenme - 8 yıl önce çarşamba
Müfettiş Gadget - Sel Tehlikesi 04:03
Müfettiş Gadget - Sel Tehlikesi 2.676 izlenme - 6 ay önce Penny'nin kararsızlığı dünyayı selden kurtarmasını engelleyecek mi? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Otoyolda Karşıdan Karşıya Geçen Somon Balıkları 02:04
Otoyolda Karşıdan Karşıya Geçen Somon Balıkları 11.897 izlenme - 2 yıl önce Aşırı yağış sonrası taşan nehir, balık çiftliğinden somonların otoyola çıkmasına sebep oluyor. Arabalara aldırmayan somon balıkları akan suyla beraber karşıdan karşıya geçiyorlar.
Şanışer - Sevgi Selinim _ 02:38
Şanışer - Sevgi Selinim _ 34.520 izlenme - 9 yıl önce yarınım emellerime uzakken ellerim al senin doğan güneş ve ben yarına yoksun umutlarla var olandım şimdi sade senleyim senin kimseye uzatamadığın elinim ben benim o an sevgi selinim.. bir onaltı hepsi bir onaltı sadece aşk bu dünyada varolan en güzel ve sade şey ve bende mevcut.. hem de baya baya.. denememin sonucunda heba olsa dahi baya bayan İşte sonunda buldum seni adın selin adını andım demin ve yine gülümsedim çok kolay oldu diğerlerini hafızamdan atması Şu an anlıyom yalanmı
Aşırı Dolan Barajın Kapakları Tamamen Açılırsa 00:56
Aşırı Dolan Barajın Kapakları Tamamen Açılırsa 12.427 izlenme - 2 yıl önce Aşırı Dolan Barajın Kapakları Tamamen Açılırsa Tayvan'da sel olayı sonra aşırı fazla dolan barajın kapakları açılınca ortaya bu görüntüler çıkmış.
İstanbul'daki Fırtına ve Dolu Yağışının Karaköy'den Çekimi 01:56
İstanbul'daki Fırtına ve Dolu Yağışının Karaköy'den Çekimi 2.930 izlenme - 7 ay önce 27 Temmuz 2017'te İstanbul'da aniden bastıran dolu ve fırtınanın Karaköy Ziraat Bankası önünden çekimi.
Hindistan'da Sel Sularına Kapılan Anne Ve Çocukları 01:40
Hindistan'da Sel Sularına Kapılan Anne Ve Çocukları 2.230 izlenme - 6 ay önce Efendim görüntüler biraz duygulandıran türden. Hindistan'da sel suları bir köprünün altını oyması ile oluşan kaza anı kameraya böyle yansımış. Anne ve kızı köprüden geçmeye çalışırken biranda köprü uçuyor ve insanlar sel sularında sürükleniyor. İnsan hayatı bu kadar ucuz mu dedirten videolardan biri...
10 Santimlik Suda Yüzmeye Çalışan Yurdum İnsanı 00:15
10 Santimlik Suda Yüzmeye Çalışan Yurdum İnsanı 2.890 izlenme - 7 ay önce İstanbul'da meydana gelen sağnak yağmur ve dolu nediyle oluşan yaklaşık 10 cm'lik sel suyu birikintisinde yüzmeye çalışan vatandaşın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Gelin, Gerdek Gecesinin Sabahında Kendini Astı 00:40
Gelin, Gerdek Gecesinin Sabahında Kendini Astı 29.182 izlenme - 3 yıl önce Manisa'nın Selendi İlçesi'nde dün yapılan sokak düğünüyle evlenen 27 yaşındaki Eşe T., gerdek gecesinin sabahında evde kendini iple asarak intihar etti.
İşine Yüzerek Giden Esnaf - Üsküdar 00:09
İşine Yüzerek Giden Esnaf - Üsküdar 3.570 izlenme - 7 ay önce Üsküdar'da bir vatandaş işine yüzerek gitti ve o görüntüleri hep beraber izliyoruz
vodafone sel basma anı 03:14
vodafone sel basma anı 29.806 izlenme - 8 yıl önce çok kötü
Tsunami'den 6 Yıl Sonra Japonya 10:12
Tsunami'den 6 Yıl Sonra Japonya 3.349 izlenme - 7 ay önce
Ankara Olimpik Yüzme Havuzları Toplu Açılış Töreni! 02:48
Ankara Olimpik Yüzme Havuzları Toplu Açılış Töreni! 9.140 izlenme - 3 yıl önce Dinozorlarıyla ünlü Başkentin, 21 yıldır görevde olan Gökçek Belediyesi tarafından açılan havuzlar halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.Artık otobüste yolculuk ederken bile serinleyen Ankaralılar hizmetlerden pek memnun.National Geographic ise bölgede hayatta kalmayı başaran bu insanlar için özel bir belgesel çekeceğini duyurdu."Survivor Angara Kaybolan Türler" 2016 da Nat Geo'da...
Akın Sel'i İplemeyen Sergen Yalçın 00:29
Akın Sel'i İplemeyen Sergen Yalçın 5.169 izlenme - 1 yıl önce Akın Sel'in sadece yerde değil havada da Beşiktaşlı futbolculara ızdırap olduğunu görebileceğimiz biri video. Artık nasıl darladıysa Sergen yürü git amk dercesine cevaplarıyla tepkisini ortaya koymuş.
Metrobüsleri Su Bastı 00:29
Metrobüsleri Su Bastı 2.580 izlenme - 7 ay önce İstanbul'da şiddetli yağmurun etkisiyle metrobüslerin içleri su doldu. Vatandaş mağdur oldu ve bu durumu kameraları ile görüntüledi.