Hoşgeldiniz!

Selami Altınok

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Oldu 01:01
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Oldu 1.220 izlenme - 4 yıl önce Görevden alınan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın yerine Selami Altınok getirildi. Görevden alınan İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın yerine Aksaray Valisi Selami Altınok getirildi. ‘Yolsuzluk ve rüşvet’ soruşturmasıyla ilgili bir önemli gelişme daha yaşandı. 11 emniyet müdürünün ardından İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da görevden alındı. Çapkın, görevden alınmasıyla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Hüseyin Çapkın, “Biz devlet memuruyuz, gelmemiz nasıl doğal ise gitmemiz de öyle doğal. Nasıl geldiysem öyle gidiyorum böyle. 4.5 senedir devletimize, milletimize sadakatle hizmet etmeye çalıştık. Bugün de normal devlet memurluğu ataması kapsamında Merkez Valiliğine atamamız oldu. Hayırlısı olsun. Merkez Valiliğine gidiyorum. Zaten geçici görevle İstanbul’a gelmiştik. Merkez Valiliğine geçiyoruz. Bana devletimize, milletimize hayırlı olsun" diye konuştu. SELAMİ ALTINOK KİMDİR? 1966 yılında Erzurum İli Narman İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Erzurum'da tamamladıktan sonra, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümüne girdi. 1988 yılında üniversiteyi bitirdi. 1989 yılında Erzincan'da Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Bir yıl süreyle İngiltere'de bulundu. Sırasıyla; Kayseri Akkışla İlçesinde Kaymakam Vekilliği, Tokat Almus, Bitlis Güroymak, Van Erciş, Samsun Terme ve Antalya Serik ilçelerinde Kaymakamlık yaptıktan sonra Erzurum İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandı. Van 100. Yıl Üniversitesinde Yakın Çağ Tarihi üzerine Yüksek Lisansını tamamladı. Ağustos 2012 tarih ve 2012/3511 Sayılı Kararname ile Aksaray Valisi olarak atanmıştır. Selami Altınok evli olup, iki erkek, bir kız çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedi
Vali Mutlu'nun, Selami Altınok İle Görüşmesi 02:30
Vali Mutlu'nun, Selami Altınok İle Görüşmesi 512 izlenme - 4 yıl önce İstanbul valisi Hüseyin Avni Mutlu, yeni İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok'un makamına geldi. İstanbul valisi Hüseyin Avni Mutlu, Hüseyin Çapkın'ın görevden alınmasından sonra yeni İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ile birlikte akşam saatlerinde emniyete geldikten 4 saat sonra ayrıldı. Gece saat 01.00 sıralarında vali Mutlu tekrar İstanbul Emniyet Müdürlüğüne gelerek yeni emniyet müdürü Selami Altınok’ün makamına çıktı. Çiçeği burnunda yeni emniyet müdürü Selami Altınok vali Mutluyu girişte karşılaması dikkat çekti. Girişte kendisini bekleyen basın mensuplarına açıklama yapan vali Mutlu ‘’ Öncelikle İstanbullumuza bu akşam gelerek başlamış olan değerli valimiz, il emniyet müdürümüzü öncelikle yürekten kutluyorum, görevlerinde başarılar diliyorum. Yani bu açıklamayı böyle ayaküstü yapmak istemezdim ama basın mensupları, -değerli valim- bir şey bekliyorlar, haber bekliyorlar dolayısıyla hiç olmazsa onlara da bu kadar beklemeleri nedeniyle memnun edelim. Bir kez daha başarılar diliyoruz yeni emniyet müdürümüze, değerli valimize.’’ Öte yandan konuşmasının devamında vali Mutlu şunları kaydetti;’’Bugüne kadar görevlerini İstanbul halkının huzur ve güvenliği ile ilgili en iyi şekilde yapma gayretinde olan eski , değerli valimize de buradan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İstanbul'a olanlarda 4,5 yıl hizmet ettiler ve İstanbul'un huzuru için çaba saffettiler. Onu da bu vesileyle anmak istiyorum. Değerli valimiz geldikten sonra İstanbul'da çok yoğun bir mesaisi olacak, İstanbul'un güvenliği, asayişi ile ilgili gelir gelmez de ayaklarının tozuyla bütün kurumlarından yoğun bir şekilde brifing alıyor. Ben de bu brifingi alırken sayın valimle güvenlik noktasında birçok konuyu birlikte değerlendirmek ve tecrübelerimizi kendileriyle paylaşmak istiyoruz. Çünkü önemli bir göreve atandılar. Bu bilgilenmeyi sayın valimiz, emniyet müdürümüz sürdürüyorlar. Biz de kendileriyle bir müddet daha çalışmamızı sürdüreceğiz. Yaptığımız mesai budur. İstanbul'da emniyet teşkilatı 24 saat ayakta. Bunları zaten siz çok iyi biliyorsunuz. Gene böyle bir 24 saatlik bir mesai içerisinde bir müddet daha değerli valimiz, emniyet müdürümüzle birlikte çalışmamızı sürdüreceğiz. ‘’ Ayrıca gazetecilerin geç saatlere kadar kendilerini bekledikleri için bir açıklamayı hakkettiklerini belirten vali Mutlu ‘’ Yani bayağı bir geç kaldınız, ama galiba böyle bir açıklama sizin arzunuz, ihtiyacınız vardı. Tahmin ediyorum sizin için yeterlidir. Hayırlı akşamlar diliyorum. ‘’ dedi.
Yeni Operasyon Geliyor, Bomba Açıklamalar 06:01
Yeni Operasyon Geliyor, Bomba Açıklamalar 267 izlenme - 4 yıl önce Kanal D Haber bu akşam şok bir iddiayı daha gündeme taşıdı.. İstanbul'da yeni bir operasyon talimatı veren savcılık yeni gözaltı kararlarının uygulanmasını istedi. Ancak şu ana kadar talimata uyulmadı.. Yeni soruşturmada Yasin El Kadı'nın da adı geçiyor.. Milyarlarca liralık yolsuzluktan söz ediliyor.
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok Bilecik'ten Sürücülere Seslendi 03:20
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok Bilecik'ten Sürücülere Seslendi 18 izlenme - 7 ay önce Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok Bilecik'ten sürücülere seslendi "Vatandaşlarımızın duyarlı davranışları, trafik kurallarına uyma noktasındaki hassasiyetleri, özellikle ön ve arka koltukta emniyet kemerinin takılmasını önceliyoruz, önemsiyoruz" "Kazalarda büyük bir azalma var.
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Trafik Uygulama Noktasını Denetledi 05:01
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Trafik Uygulama Noktasını Denetledi 10 izlenme - 7 ay önce Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, trafik uygulama noktasını denetlediKONYA - Konya'ya birtakım ziyaretler için giden Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Konya girişindeki uygulama noktasını ziyaret etti.
 HSYK'dan, 5 Savcı ve Selami Altınok İçin İnceleme Kararı 00:31
HSYK'dan, 5 Savcı ve Selami Altınok İçin İnceleme Kararı 73 izlenme - 4 yıl önce HSYK toplantısından, ’rüşvet ve yolsuzluk’ iddiasına bakan savcılar ve Emniyet Müdürü Selami Altınok hakkında inceleme kararı çıktı. Hakim ve savcılara yönelik şikayetleri inceleyen HSYK’nın 3. Dairesi, aralarında Savcı Zekeriya Öz’ün de bulunduğu savcılara yönelik şikayetleri değerlendirmek üzere toplandı. Toplantı sonucunda 5 savcı ve İstanbul Emniyet Müdürü Altınok için inceleme kararı alındı. Altınok: "Kararla ilgili bilgim yok" İstanbul Emniyet Müdürü Altınok: "Kararla ilgili bilgim yok" İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, HSYK’nın inceleme kararıyla ilgili, “Bilgim yok” dedi.
Başbakan Erdoğan Cuma Namazını Üsküdar'da Kıldı 02:41
Başbakan Erdoğan Cuma Namazını Üsküdar'da Kıldı 57 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Üsküdar’da kıldı.
Emniyet Genel Müdürü Altınok Aksaray'da 06:07
Emniyet Genel Müdürü Altınok Aksaray'da 6 izlenme - 7 ay önce Emniyet Genel Müdürü Altınok Aksaray'da Uygulama noktalarında incelemeler yapan Altınok, sürücüleri trafik kuralları kapsamında uyarırken, yolcuların da bayramlarını tebrik ettiAKSARAY - Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilk vali olarak...
Altınok: Sırp Taraftarı Türk Vatandaşı Öldürdü 02:45
Altınok: Sırp Taraftarı Türk Vatandaşı Öldürdü 34 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, İstanbul'da öldürülen Sırp taraftara ilişkin, "Failin tespiti konusunda sıkıntı yok. Fail Türk vatandaşı." dedi.
Emniyet Genel Müdürü Altınok'tan Sürücülere Uyarı 06:09
Emniyet Genel Müdürü Altınok'tan Sürücülere Uyarı 2 izlenme - 7 ay önce Emniyet Genel Müdürü Altınok'tan sürücülere uyarı Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Konya'da uygulama noktasında Kurban Bayramı tatili için seyahat eden sürücülere trafik kurallarına uymalarını istedi Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok: "63 bin civarında jandarma ve emniyet...
Emniyet Genel Müdürü Altınok: 17-25 Aralık Kumpasının Ardından 22 Bin 987 Personel İhraç Edildi 01:34
Emniyet Genel Müdürü Altınok: 17-25 Aralık Kumpasının Ardından 22 Bin 987 Personel İhraç Edildi 1 izlenme - 3 ay önce Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, 17-25 Aralık kumpasının ardından FETÖ ile irtibatı bulunan 22 bin 987 teşkilat mensubunun meslekten ihraç edildiğini belirtti.
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok: 01:34
Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok: " 17-25 Kumpası Sonrası Fetö ile İrtibatı veya İltisakı Tespit. 1 izlenme - 3 ay önce Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok: " 17-25 Kumpası sonrası FETÖ ile irtibatı veya iltisakı tespit edilen 22 bin 987 teşkilat mensubu meslekten ihraç edilmiştir"
Sn. Selami Altınok çok mübarek ve nurlu bir insan 01:32
Sn. Selami Altınok çok mübarek ve nurlu bir insan 2 izlenme - 2 yıl önce Sn. Selami Altınok çok mübarek ve nurlu bir insan.