Hoşgeldiniz!

Selami Öztürk Videoları İzle

Kadıköy Esnafı - Vardar Ovası 03:41
Kadıköy Esnafı - Vardar Ovası 562 izlenme - 4 yıl önce Tarihi Kadıköy Çarşısından, Kuşdili'ne Yapılması Planlanan Avm'ye Şarkılı Tepki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tarafından Tarihi Kuşdili Çayırı Olarak Biline...
 ‘Tuk Tuk’ ile Kamboçya'dan Fransa'ya ilginç yolculuk 04:57
‘Tuk Tuk’ ile Kamboçya'dan Fransa'ya ilginç yolculuk 157 izlenme - 4 yıl önce Kamboçya’dan 104 gün önce üç tekerlekli araçları "Tuk Tuk" ile yola çıkarak Türkiye’ye gelen 3 Fransız yardım gönüllüsü, Kadıköy’de mola verdi. 3 arkadaş, yokul çocuklar okusun diye yaklaşık 13 bin kilometre yol giderek Fransa’ya ulaşacak.Geçtikleri güzergâh üzerindeki Asya ülkelerinde yaşayan yoksul çocukların mektuplarını, Fransa’da bulunan Enfants Du Mekong adlı yardım kuruluşuna götüren Thibaut Labey, Marine Daguet ve Raphael Daguet, yolculuk sırasında bozulan “tuk tuk”larını tamir ettirmek için Kadıköy de mola verip, Kadıköy Belediyesi’nin desteğiyle tamir ettirdiler. 4 ay önce başlayan yolculuklarının Türkiye ayağında Kadıköy'de tamir-bakım molası veren Fransız gençler, Kadıköy Belediyesi’nin misafiri oldular. Kadıköy Belediyesi’ne gelen Thibaut Labey (28), Marine Daguet (28) ve Raphael Daguet’ı (30), Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ile belediye çalışanları karşılayarak çay ve lokum ikram ettiler. Asya ülkelerindeki yoksul çocukların okula gidebilmeleri için başlattıkları, iyilik yolculuğuna Türkiye’den geçerek devam ettiklerini belirten Fransız gençler, en büyük yardımı Türkiye sınırlarında gördüklerini dile getirdiler. Özellikle Çin sınırlarını geçerken zorlandıklarını, Türkiye de ise sevgi ve ilgi ile karşılaştıklarını kaydeden gençler, iyilik yolculuğunu tamamladıktan sonra önümüzdeki yıl İstanbul’a turist olarak geleceklerini söylediler. Yoksul ailelerin çocuklarının yazdığı mektupları Fransız Yardım Kuruluşuna ileteceklerini ve bulunacak sponsor aileler ile çocukların okula gitmesini sağlayacaklarını kaydeden gençler, taşıdıkları mektupları basına gösterdiler. Kadıköy Belediyesi’nin misafiri olarak 3 gün İstanbul’da kalan gençler, Tuk Tuk’larını tamir ettirdikten sonra yolculuklarına kaldıkları yerden devam etmek için yola çıktılar. Gençleri Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, arkalarından su dökerek yolculadı.
Ne Oluyor -  3 Kasım 2016 03:32:23
Ne Oluyor - 3 Kasım 2016 13 izlenme - 8 ay önce FETÖ soruşturması nasıl devam edecek? İdam cezası geri gelir mi? Başkanlık sistemi tartışmasında kim ne diyor? Yeni çıkan Kanun Hükmünde Kararname ile neler değişti? Şirin Payzın sordu; Av Salim Şen, Av Selami Öztürk, Av Alaaddin Varol, Yazar Müfid Yüksel ve Gazeteci Nevzat Çiçek yanıtladı.
Akıl Çemberi   2 Aralık 2016 03:21:57
Akıl Çemberi 2 Aralık 2016 9 izlenme - 7 ay önce AK Parti ve MHP yeni anayasa konusunda uzlaştı. Anayasa teklifi haftaya meclise gelecek peki bundan sonra ne olacak? Yeni anayasa başkanlık temelli mi olacak? Referandum yapılacak mı? Başak Şengül sordu, Prof. Dr. Muharrem Kılıç, Doç.Dr. Barış Doster, Araştırmacı İhsan Aktaş, Araştırmacı Hakan Bayrakçı, Araştırmacı Murat Sarı ve Hukukçu Selami Öztürk Akıl Çemberi’nde tartıştı.
Siyasetin dili kutuplaştırıyor mu? 01:45
Siyasetin dili kutuplaştırıyor mu? 4 izlenme - 4 ay önce Programa katılan hukukçu Selami Öztürk, "Türkiye'de uzun süreden beri siyasette başlayan ahlak erozyonu var" derken, programın bir diğer katılımcısı Yeni Şafak Gazetesi yazarı Prof. Dr. Ergün Yıldırım," Evet ve hayırı ontoloji ile açıklamak çok yanlış bir şey" olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru - Ceyhan Belediye Başkanı Öztürk - 02:19
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru - Ceyhan Belediye Başkanı Öztürk - 20 izlenme - 3 yıl önce Ceyhan İlçesinde, Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Seçim Çalışmalarında Destek Amacıyla Bağış Yapıldı.
Akıl Çemberi   13 Ocak 2017 Cuma 03:41:54
Akıl Çemberi 13 Ocak 2017 Cuma 3 izlenme - 5 ay önce Meclis’te anayasa değişikliği mesaisi sürüyor. Teklif, madde madde Akıl Çemberi’nde tartışıldı. Cumhurbaşkanlığı sistemi devlet yönetiminde ve siyasetin işleyişinde neleri değiştiriyor? Bu süreçte partiler nasıl bir strateji izliyor? Başak Şengül sordu, hukukçular Hüseyin Ersöz, Mehmet Sarı, Selami Öztürk ve kamuoyu araştırmacısı İbrahim Uslu yanıtladı.