Hoşgeldiniz!

selamlaşma

Tinky Minky Kukuli - Çak Bi Selam 00:03
Tinky Minky Kukuli - Çak Bi Selam 216.001 izlenme - 2 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Selamlaşırken kimin başına gelmedi ki ... 00:06
Selamlaşırken kimin başına gelmedi ki ... 53.976 izlenme - 3 yıl önce Selamlaşırken kimin başına gelmedi ki ...
Her Bir Oyuncusuyla Farklı Selamlaşan Adam Gibi Antrenör 01:10
Her Bir Oyuncusuyla Farklı Selamlaşan Adam Gibi Antrenör 3.385 izlenme - 7 ay önce Her oyuncusu ile farklı selamlaşıp moral veren ve bu demek oluyor ki hepsi ile yakından ilgilenip bağ kuran adam gibi antrenör. Bu tarz kişilere saygı duymak gerekiyor.
Azrail İle Selamlaşan Motorcu 00:40
Azrail İle Selamlaşan Motorcu 9.036 izlenme - 2 yıl önce Azrail İle Selamlaşan Motorcu Yolda dikkatsizce ilerleyen motorcunun sebep olduğu kazaya tanık oluyoruz.
İngilizce Öğreniyorum[1]- Greetings | Selamlaşma 19:11
İngilizce Öğreniyorum[1]- Greetings | Selamlaşma 7.401 izlenme - 3 yıl önce Hello, Hi ,hey "merhaba" * Hello Daha Yaygındır. Hey Aynı Zamanda Çağırma İşlevide Görür. What İs Your Name? "adınız Nedir?" My Name İs İdris. "adım İdris" W...
İngilizce Ders 1 : Tanışma Kalıpları - Selamlaşma - Özneler - Soru Kalıpları - Sayılar 01:01:30
İngilizce Ders 1 : Tanışma Kalıpları - Selamlaşma - Özneler - Soru Kalıpları - Sayılar 5.751 izlenme - 3 yıl önce Hem Öğren Hem Çocuğuna Öğret Aykut ilter Aykut Öğretmen This is my friend Jack (Bu arkadaşım John) I’d like you to meet my friend John (Sizlere arkadaşım John’u tanıştırmak istiyorum) Mary, this is Jack. Jack, Mary (Mary, bu Jack. Jack, bu Mary) Let me introduce you my friend Michael (Size arkadaşım Michael’ı tanıştırıyım) Have we met before? (Siz daha önce tanışmış mıydık?) Jack, do you know Mary? (Jack, Mary’yi tanıyor musun? Do you know eachother? (Birbirinizi tanıyor musunuz?) Mary, shake hands with the president (Mary, başkanla el sıkış) Have you two been introduced? (Sizi tanıştırdılar mı?) Jack, this is the man I was telling you about (Jack, bu sana bahsettiğim kişi) Let me introduce you myself (Size kendimi tanıtıyım) NICE TO MEET YOU Nice to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) Good to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) Nice meeting you (Sizinle tanışmak çok hoş) It’s a great pleasure to meet you (Sizinle tanışmak büyük zevk) Glad to meet you (Tanıştığımıza memnun oldum) It’s a great pleasure to have finally met you (Sonunda sizinle tanışabilmek büyük zevk) How nice to meet you (Sizinle tanışmak ne kadar güzel) How do you do (Memnun oldum) A pleasure (Sizinle tanışmak bana zevk verdi)
burhan ile gaffur-ölümüne kankayız 00:27
burhan ile gaffur-ölümüne kankayız 2.803 izlenme - 8 yıl önce çok komik...
Kiz Yokken & kiz Varken Selamlasma 00:06
Kiz Yokken & kiz Varken Selamlasma 661 izlenme - 3 yıl önce Kiz Yokken & kiz Varken Selamlasma
Oklahomalı Oyuncuların Selamlaşması Görenleri Şaşkına Çevirdi 00:05
Oklahomalı Oyuncuların Selamlaşması Görenleri Şaşkına Çevirdi 343 izlenme - 2 yıl önce Oklahoma'lı oyuncuların selamlaşması görenleri şaşkına çevirdi. Daha fazlası için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalına abone olabilirsiniz...
Cigerçi Bekir-Firinaçi Usif 00:48
Cigerçi Bekir-Firinaçi Usif 1.255 izlenme - 8 yıl önce urfali İkİ güzİde arkadaŞtan selamlama
Ahmet Çalışır - Kadiri Devranından (Uşşak Selamlaşma) 03:41
Ahmet Çalışır - Kadiri Devranından (Uşşak Selamlaşma) 390 izlenme - 5 yıl önce
Kızların ve Erkeklerin Selamlaşma Yöntemleri - Vine 00:06
Kızların ve Erkeklerin Selamlaşma Yöntemleri - Vine 171 izlenme - 3 yıl önce Kızların ve Erkeklerin Selamlaşma Yöntemleri.
avrupa_yakası_-_burhan_&_gaffur_selamlaşma 00:27
avrupa_yakası_-_burhan_&_gaffur_selamlaşma 460 izlenme - 8 yıl önce
Yaban Domuzuyla Selamlaşmak 00:12
Yaban Domuzuyla Selamlaşmak 120 izlenme - 2 yıl önce Dağ yolunda karşılaştığı yaban domuzuyla selamlaşıp, nettin iyi misin diye hal hatır soran yurdum insanı.
Fen-İmam Hatip ve Endüstri Meslek Lisesi Selamlaşmalar
Fen-İmam Hatip ve Endüstri Meslek Lisesi Selamlaşmalar 116 izlenme - 2 yıl önce Fen-İmam Hatip ve Endüstri Meslek Lisesi Selamlaşmalar
Alkışlarla Yaşıyorum'cuların Selamlaşma Yöntemleri 00:22
Alkışlarla Yaşıyorum'cuların Selamlaşma Yöntemleri 88 izlenme - 2 yıl önce Ey alkışlarla yaşıyorum sitesinin elit, entel ve dantel üyeleri; führer'imiz mesut bahtiyar'ın izinde çıktığımız bu yolda, sayımız 60,000 leri aştı. Artık o gündür ki, birbirimizi zorlu hayat koşullarında tanımak için bir selamlama işaretine ihtiyaç duymaktayız. Selamlaşma için senelerce süren arge çalışmaları ve alkışlarla yaşamayan insanlar arasında yapılan deneyler sonucunda ortaya bu video da izleyeceğiniz, el baş parmağı ve şahadet parmağının birleştirilerek topsun işaretinin yapılması ve hafifçe öne eğilinmesi buyrulmuştur. Ne zaman zorda kalsanız; bara gireceksiniz damınız mı yok, otobüse bineceksiniz paranız mı yok, veyahut bir kıza veya erkeğe çıkma teklif etmeye cesaret mi edemiyorsunuz... İşaretimizi yaparsanız bir alkışlarla yaşayan mutlaka yardımınıza koşacaktır.
Tenis Maçı Sonrası Güldüren Selamlaşma 00:30
Tenis Maçı Sonrası Güldüren Selamlaşma 53 izlenme - 2 yıl önce Tenis Maçı Sonrası Güldüren Selamlaşma Uzun boylu tenisçiyi selamlamak için sandalye kullanınca bütün seyirciler alkış yaptı.
Kızlar ve Erkekler 00:08
Kızlar ve Erkekler 64 izlenme - 2 yıl önce Selamlaşma
12- İngilizce Selamlaşma ve Vedalaşma (Greetings & Farewells) 03:15
12- İngilizce Selamlaşma ve Vedalaşma (Greetings & Farewells) 30 izlenme - 10 ay önce Bu dersimizde İngilizce selamlaşma ve vedalaşmayı öğreniyoruz. Ders içeriği aşağıdaki gibidir: Hello - Merhaba Hi - Selam Good morning - Günaydın Good afternoon - Tünaydın Good evening - İyi akşamlar Good night - İyi geceler Good bye - Hoşçakal Have a nice day - İyi günler Çağrı Hoca ile bedava İngilizce dersler.
Türkçe Dersler 1-Tanışma Selamlaşma-Turkish lessons meeting and hello 02:56
Türkçe Dersler 1-Tanışma Selamlaşma-Turkish lessons meeting and hello 9 izlenme - 3 ay önce Türkçe Dersler 1-Tanışma Selamlaşma-Turkish lessons meeting and hello
Cumhurbaşkanı Erdoğan Vatandaşlarla Selamlaştı 01:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan Vatandaşlarla Selamlaştı 5 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda vatandaşlarla selamlaştı, ardından Deniz Kuvvetleri Komutanı Bülent Bostanoğlu ile görüştü.
Belli Saatlerde Selamlaşma  Kenanakarslan.com 01:08
Belli Saatlerde Selamlaşma Kenanakarslan.com 112 izlenme - 7 yıl önce belli saatlerde selamlaşma kenanakarslancom
Nutella Selamlaşma Şakası - Nutella Greeting Prank 03:27
Nutella Selamlaşma Şakası - Nutella Greeting Prank 28 izlenme - 1 yıl önce Nutelladan elime biraz döküp insanlara adres soruyorum. Cevabımı aldıktan sonra teşekkür etmek için el sıkışıyorum ve o sırada elimdeki nutellayı vatandaşın eline sürüyorum. Komik olan şu ki vatandaş onu bok sanıyor :)
Tenis Maçı Sonrası Güldüren Selamlaşma  00:41
Tenis Maçı Sonrası Güldüren Selamlaşma 10 izlenme - 2 yıl önce Tenis maçı sonrası güldüren selamlaşma Uzun boylu tenisçiyi selamlamak için sandalye kullanınca bütün seyirciler alkış yaptı.
Wenger Mourinho'nun Maketiyle Selamlaştı 00:25
Wenger Mourinho'nun Maketiyle Selamlaştı 23 izlenme - 2 yıl önce Wenger - Mourinho el sıkışması izleyenleri güldürdü. Aralarının açık olduğu bilinen Arsene Wenger ile Jose Mourinho ancak bu şekilde bir araya getirilebildi.
Selamlaştıktan Sonra Yine Aynı Yöne Gitmek 00:05
Selamlaştıktan Sonra Yine Aynı Yöne Gitmek 21 izlenme - 3 yıl önce Selamlaştıktan Sonra Yine Aynı Yöne Gitmek