Hoşgeldiniz!

Selamün Aleyküm

Akit Tv  - Atam İzindeyiz 02:11
Akit Tv - Atam İzindeyiz 30.994 izlenme - 1 yıl önce Ne idüğü belli olan kanalın 10 Kasım'da bile kendine yakışır olanı yaptığı video. İzlensin diye değil; bilinsin diye...
Selamın Aleyküm hayırlı işler 02:16
Selamın Aleyküm hayırlı işler 7.836 izlenme - 2 yıl önce Selamın Aleyküm hayırlı işler - yeni vine
Müslüman Justin Bieber Harris J - Selamün Aleyküm  Yeah 04:29
Müslüman Justin Bieber Harris J - Selamün Aleyküm Yeah 3.031 izlenme - 9 ay önce Harris j adlı bu mülteci arkadaş justin bieber'a özenip bunu islamla harmanlamış.Esselamü aleyküm,aleyküm yeah tarzı bir şey çıkmış.Şarkı BOMBA gibi olmuş.Şarkıya puanım 10/10 (Ankara saldırısının tarihi olması da manidar).Tek ihtiyacı biraz daha Allahu ekber bir de patlama efektleri.Geleceğini parlak görüyorum bu veledin.Zayn malik'le grup kurabilirler aslında.El kaidirection olur grubun ismi de... neyse geriye kalan ırkçılığı yorumlardaki arkadaşlara bırakıyorum.
 Selamün Aleyküm 00:06
Selamün Aleyküm 2.019 izlenme - 3 yıl önce Selamün Aleyküm
Gülben Ergen - Selamün Aleyküm Problemi 00:59
Gülben Ergen - Selamün Aleyküm Problemi 1.222 izlenme - 2 yıl önce Programına telefonla bağlanan izleyicilerin 'Selâmın aleyküm' ifadesine 'merhaba' diyerek yanıt verince tepki topladı. Ergen'e, ''Adab olarak seyircinin ifadesinin karşılığı, kullandığınız söz değil. Sizlere dua etmiş, sizler duaya mukabele etme nazikliğini göstermelisiniz", ''Selâm evrenseldir. Herhangi bir devlete bağlı değildir. Bizde selâm, selâmın aleykümdür dünya değiştiremez'', ''Birileri merhaba dediğinde, merhaba diyorsunuz. Selâmın aleyküm dediğinde neden selâmı almıyorsunuz? Birkaç programdır dikkat ediyoruz'' şeklinde yorumlar geldi.
Arsız Bela - Selamün Aleyküm 02:04
Arsız Bela - Selamün Aleyküm 1.831 izlenme - 3 yıl önce Selamun Aleyküm Yine Ben Geldim Rap'inde Kaç Para Eder Densiz Lafımla Çoğalır Aha Bu Ritim Aranır Maske Takma Torba Kafana Kapanır ..!
shaq  - selamün aleyküm baba 01:06
shaq - selamün aleyküm baba 2.147 izlenme - 6 yıl önce [ shaq sov ] selamün aleyküm baba
Romantik Müslüman Nasıl Olunur? 03:39
Romantik Müslüman Nasıl Olunur? 244 izlenme - 2 yıl önce İsamda romantizm nasıl olur? İslami evilik nasıl olmalı? Sosyal ağda islami evlilik olur mu? İslâmî Evlilik İstiyorum:) trajikomik bir konuya değindik.Seninle aynı evde abdest sırası için kavga etmek istiyorum:)
Darya - Selamün Aleyküm Remix (Dj İbrahim Çelik) 03:02
Darya - Selamün Aleyküm Remix (Dj İbrahim Çelik) 121 izlenme - 2 yıl önce OweN...Darya - Selamün Aleyküm Remix Dj İbrahim Çelik
Dj Haramiler - Selamün Aleyküm 01:52
Dj Haramiler - Selamün Aleyküm 74 izlenme - 2 yıl önce dj haramiler selamın aleyküm
Çöklat Var Mı Çöklat ? 02:36
Çöklat Var Mı Çöklat ? 121 izlenme - 4 yıl önce Selamün Aleyküm Ağalar Çöklat Var Mı?
Edirne Valiliğinde Selamün Aleyküm Krizi 00:33
Edirne Valiliğinde Selamün Aleyküm Krizi 91 izlenme - 4 yıl önce Edirne Valiliğinde Selamün Aleyküm Krizi
Edirne Valiliği'nde Selamün Aleyküm Krizi 00:33
Edirne Valiliği'nde Selamün Aleyküm Krizi 42 izlenme - 4 yıl önce Edirne Valiliği'nde Selamün Aleyküm Krizi