Hoşgeldiniz!

selay

Selay Dilber'in canlı yayın kazası 00:17
Selay Dilber'in canlı yayın kazası 73.092 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın sırasında gözü rejiye takılan Habertürk spikeri Selay Dilber, birden hava durumunu sunmayı bıraktı ve mikrofonunu düzeltmeye başladı.
Canlı yayında olduğunu unutan hava durumu sunucusu 00:17
Canlı yayında olduğunu unutan hava durumu sunucusu 19.398 izlenme - 3 yıl önce Habertürk ekranlarında hava durumunu sunan Selay Dilber canlı yayında talihsiz bir an yaşadı.
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 06:27
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 1.975 izlenme - 2 yıl önce vermicem diyen travesti ablamız selay su ev arkadaşıyla beraber parodi tarzı birşey yapmış ama bu kez kendisini erkek olarak izleyeceğiz,ben çok beğendim,yalnız erkek olmayı tiyatro olsa dahi becerememiş.
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 04:47
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 1.091 izlenme - 1 yıl önce vermicem videosuyla ünlenen travesti ablamız selay su. İntihar eden trans arkadaşımız için isyan videosu çekmiş,izleyip ağlıyoruz.
düğün giriş ' salon selay ' wedding entrance 'cat stevens' 09:15
düğün giriş ' salon selay ' wedding entrance 'cat stevens' 3.308 izlenme - 5 yıl önce http//www.salonselay.com/ 0 216 575 60 90
Selay Su - Öpüldünüz 00:08
Selay Su - Öpüldünüz 1.327 izlenme - 2 yıl önce Selay Su, nam_ı diyar vermicem diyen travesti sizi ODTÜ 4. Onur Yürüyüşüne çağırıyor.. Yürüyüşten birkaç slogan; Seks işçilerine yönelik polis şiddetine son! Fahişeyim, gururluyum! 'Yollular' yolsuzları yenecek! Bedenimi değil cinsel hizmet satıyorum! Seks işçilerinin hakları emekçi haklarıdır! Daha fazlası için; https://www.facebook.com/selay.suu.5
Bir Travestinin Günlüğü 06:12
Bir Travestinin Günlüğü 741 izlenme - 1 yıl önce Açıklama yapmaya gerek yok,zaten yazdığımız açıklamanın hakkını kötü yorumculardan dolayı alamıyoruz. site medeniyetten yoksun kullanıcılar yüzünden psikolojik bir çöküntü yaşıyor, neyse travesti ablamızın evinde geçirdiği sıradan bir günü izliyoruz.
Vicdan Sahibi Travestinin İslam Eleştirisi 01:46
Vicdan Sahibi Travestinin İslam Eleştirisi 1.214 izlenme - 2 yıl önce Ayakkabı kutuları ve IŞİD selay ablanın gözüne fazla batmış,gözü dönmüş bir şekilde siyaseti ve dini eleştiriyor. helal olsun diyerek paylaşıyorum.
Travestilere Linç Girişimi 01:29
Travestilere Linç Girişimi 906 izlenme - 2 yıl önce ablalarımız kürt,alevi,ibne,büyük memeli,memesiz,ve allahsız oldukları için linç girişimine maruz kalmışlar. allahım sen büyüksün.
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 01:00
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 784 izlenme - 2 yıl önce Olay, Antalya'nın Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde telefon bayilerinin bulunduğu bölgede meydana geldi. Alışverişe çıktıklarını söyleyen, Eda ve Sudenaz adlarını kullanan iki travestiye, iddiaya göre, telefon bayilerinden, "Burada gezemezsiniz lan i..ler" diye laf atıldı. Bunun üzerine esnaf ile travestiler arasında sözlü tartışma çıktı. Diğer işyerlerinden çıkan kalabalık bir grubun arasında kalan travestiler, dövüldü.Linç girişimi olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi ile engellenirken, adının Sudenaz olduğunu söyleyen travesti bayıldı. Yaralı travestiler, çağrılan 112 Acil ambulansıyla hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.
Habertürk Spikeri Selay Dilber'in Canlı Yayın Kazası! 00:16
Habertürk Spikeri Selay Dilber'in Canlı Yayın Kazası! 982 izlenme - 3 yıl önce Habertürk Spikeri Selay Dilber'in Canlı Yayın Kazası!
Transeksüelle Dakikalarca Kavga Etmek 02:02
Transeksüelle Dakikalarca Kavga Etmek 640 izlenme - 2 yıl önce Kavganın gerekçesi trans ablanın taciz etmesiymiş, muhabirin hayal gücüne göre kavga biraz daha uzun sürseymiş rayların altında kalacaklarmış.
kına gecesi girişi salon selay 03:28
kına gecesi girişi salon selay 858 izlenme - 5 yıl önce http//www.salonselay.com/ 0 216 575 60 90
LGBT - Dinin ve Maneviyatın Hayatınızdaki Önemi Nedir ? 18:34
LGBT - Dinin ve Maneviyatın Hayatınızdaki Önemi Nedir ? 437 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar röportajın 3.serisiyle karşınızdayız,bu kez birbirinden çarpıcı cevaplarla LGBT'lerin dine bakış açılarını ele alıyoruz. Selay ablamız 2011 islamlığına inanmıyormuş.
Bir Kezbanın Günlüğü - Erkekler Ölsün GalaxS4'ten Selamlar 01:03
Bir Kezbanın Günlüğü - Erkekler Ölsün GalaxS4'ten Selamlar 335 izlenme - 2 yıl önce Bu kezban kızımızın ne yaptığını çözememekle birlikte anne ve babasına allah yardım etsin diyerek videoyu ibretler izliyoruz. Merak etmeyin videonun bir yerinde yatakta uzanmış bir travestiyi sizden esirgemedim. saygılar...
İstanbul Düğün Salonu Salon Selay 03:16
İstanbul Düğün Salonu Salon Selay 512 izlenme - 5 yıl önce www.salonselay.com
TransGey Moda Show Öncesi Görüntüler 02:18
TransGey Moda Show Öncesi Görüntüler 183 izlenme - 1 yıl önce Tesettürlü trans Öykü Ay ve Meleklerinin düzenlediği moda defilesi öncesinde yapılan kahvaltı ve asistan tanıtım videosu. eminim çoğu kişi orada olmak için hop oturuyor hop kalkıyordur.
Düğün Salonu Salon Selay 05:06
Düğün Salonu Salon Selay 429 izlenme - 5 yıl önce http//www.salonselay.com/
 Bin Liralık Borç İçin Köpeği Haczettiler 04:14
Bin Liralık Borç İçin Köpeği Haczettiler 241 izlenme - 3 yıl önce Antalya’da Güzeloba Mahallesi’nde oturan tercüman Selay Kırım’a bin 300 liralık borcu nedeniyle 4 yaşındaki ‘Lucas’ adlı Bulldog mix cinsi köpeği haczedildi. Haczedilen Lucas, yediemin olarak veterinere verildi. Antalya’da tercümanlık yapan Selay Kırım, 4 yıl önce sokakta bulduğu Buldog mix cinsi köpeği sahiplendi. Kırım’ın evinde beslemeye başladığı köpekten şikayet eden site yönetimi, köpeğin binadan uzaklaştırılması için dava açtı. Davanın ardından köpeğin tahliyesine karar verildi. Yargıtay’a yapılan itiraza rağmen karar onanırken, Selay Kırım, Lucas’ı evinin yakındaki bir barınağa götürdü. UZAKLAŞTIRMASI OLDUĞU İÇİN İZİN ALINDI Geçtiğimiz hafta kulağından yaralanma sonucu bir operasyon geçiren Lucas’ı, sahibi Selay Kırım, uzaklaştırması olmasına rağmen site yönetiminden izin alarak sağlıklı bir ortamda kalması için 3 günlüğüne evine getirdi. Kırım’a tahliye davasından kalan 300 liralık vekalet borcu bin 300 lira olarak geri geldi. İddiaya göre 3 günlüğüne evde bulunan köpeğe, bu alacak nedeniyle el konuldu. Evde araba, elektronik eşyalar, beyaz eşya, bankada gayrimenkul olmasına köpek haczedilen Lucas, yediemin olarak veterinere verildi. "BİR MAL GİBİ HACZEDİLDİ" Selay Kırım ise 4 yıl önce sokakta bulduğu köpeği sahiplendiğini ifade ederek, veteriner kontrollerinde sağır olduğunu öğrendiğini söyledi.Bu durumda Lucas’ı bırakamadığını anlatan Kırım, "Benim evladım gibi oldu. 4 sene bir hayvana bağlanınca ve elinden bu şekilde alınınca çok canı yanıyor. Bu tahliye davası art niyetlidir. Apartmanda köpek besleniyor. Unutulan, bana tebliğ edilmeyen bir borcun buralara gelmesi, köpeğimin haczedilmesi beni üzdü. Bir mal gibi köpeğim haczedildi. 1000 lira değer biçilmesi çok yaralayıcı” dedi. "BAŞINA BİR ŞEY GELMESİNDEN KORKUYORUM" Köpeğinin haczedilmesi nedeniyle büyük üzüntü yaşadığını dile getiren Kırım, "Köpeğimi ertesi gün alabildim. Evin içine girmeden köpeğimi haczettiler. Parayı yatırma fırsatı da vermediler. Direk köpeği almaya gelmişler. Başka bir şeye bakmadılar. Şu an yine evime götüremiyorum. Başına başka bir şey gelmesinden korkuyorum. Adalet Bakanlığı’ndan bu davaya eğilmesini istiyorum" diye konuştu. "MÜVEKKİLİMİN VE KÖPEĞİNİN PSİKOLOJİSİ BOZULDU" Avukatı Alev Ersan ise, sitede başka köpekler de olmasına rağmen Selay Kırım'a davası açıldığını hatırlatarak, keşif yapılmadan bir karar verildiğini söyledi. Karşı taraf avukatının vekalet ücreti ve tahliyeyle ilgili bir icra takibinin başlattığını dile getiren Ersan, "Geçtiğimiz Pazartesi günü de müvekkilimin evine haciz gelmiş. Lucas’ı haczetmişler. Köpeğin ağız tasmasıyla teslim alıp, bir odaya bağlamışlar. Köpek aç ve susuz bırakmışlar. Hem müvekkilimin hem köpeğinin psikolojisi bozuldu. Site yönetimine karşı tazminat davası açacağız" dedi.
kına gecesi mekanları 01:17
kına gecesi mekanları 393 izlenme - 5 yıl önce http//www.salonselay.com/
Bostancı Düğün Salonu Salon  Selay  Www.salonselay.com 03:26
Bostancı Düğün Salonu Salon Selay Www.salonselay.com 325 izlenme - 5 yıl önce http//www.salonselay.com/
Dilara Fersiz - Erkekler Ölsün (Basın Açıklaması) 02:42
Dilara Fersiz - Erkekler Ölsün (Basın Açıklaması) 260 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar beni tanımışsınızdır herhalde internette fenomen olmuşum öyle diyorlar, herkes izlemiş. Ben şimdi size sadece şunu söylemek istiyorum, beni Alkışlarla Yaşıyorum'da paylaşmışlar ondan sonra bütün internet sitelerine yayılmış, bu çok kötü bir şey, hem erkekler ölmesin çünkü benim babamda bir erkek. Dipnot: kıyafet değiştirmemiş, fakir... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209270/bir-kezbanin-gunlugu-erkekler-olsun-galaxs4ten-selamlar
istanbul yemekli düğün mekanı salon selay 03:13
istanbul yemekli düğün mekanı salon selay 335 izlenme - 5 yıl önce www.salonselay.com
ayna severek ayrılanlar 04:57
ayna severek ayrılanlar 374 izlenme - 8 yıl önce aşkım
salon selay yemekli-kokteylli-pastalı-düğün-nişan-sünnet-kına gecesi 04:47
salon selay yemekli-kokteylli-pastalı-düğün-nişan-sünnet-kına gecesi 193 izlenme - 5 yıl önce http//www.salonselay.com/
iftar mekanları istanbul salon selay 01:27
iftar mekanları istanbul salon selay 216 izlenme - 5 yıl önce http//www.youtube.com/watch?vkskog0ncska 0-216-575-60-90
Nişan Mekanları İstanbul Salon Selay 00:41
Nişan Mekanları İstanbul Salon Selay 190 izlenme - 5 yıl önce www.salonselay.com
anadolu yakasi nişan mekanı salon selay 00:51
anadolu yakasi nişan mekanı salon selay 205 izlenme - 5 yıl önce anadolu yakasi nişan mekanı salon selay
Delidir Ne Yapsa Yeridir 04:55
Delidir Ne Yapsa Yeridir 124 izlenme - 2 yıl önce ahahahah ne güldüm lan, melankolik bir video olmuş, yanındaki piçlerin dalgası yüzünden üzüldüm biraz,ama çok güldüm ya, hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.
istanbul nişan salonu-0216575-60-90-salon selay 02:37
istanbul nişan salonu-0216575-60-90-salon selay 140 izlenme - 5 yıl önce http//www.salonselay.com/