Hoşgeldiniz!

selay su

Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 06:27
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 4.203 izlenme - 3 yıl önce vermicem diyen travesti ablamız selay su ev arkadaşıyla beraber parodi tarzı birşey yapmış ama bu kez kendisini erkek olarak izleyeceğiz,ben çok beğendim,yalnız erkek olmayı tiyatro olsa dahi becerememiş.
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 04:47
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 2.920 izlenme - 3 yıl önce vermicem videosuyla ünlenen travesti ablamız selay su. İntihar eden trans arkadaşımız için isyan videosu çekmiş,izleyip ağlıyoruz.
Selay Su - Öpüldünüz 00:08
Selay Su - Öpüldünüz 1.762 izlenme - 3 yıl önce Selay Su, nam_ı diyar vermicem diyen travesti sizi ODTÜ 4. Onur Yürüyüşüne çağırıyor.. Yürüyüşten birkaç slogan; Seks işçilerine yönelik polis şiddetine son! Fahişeyim, gururluyum! 'Yollular' yolsuzları yenecek! Bedenimi değil cinsel hizmet satıyorum! Seks işçilerinin hakları emekçi haklarıdır! Daha fazlası için; https://www.facebook.com/selay.suu.5
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 01:00
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 1.398 izlenme - 3 yıl önce Olay, Antalya'nın Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde telefon bayilerinin bulunduğu bölgede meydana geldi. Alışverişe çıktıklarını söyleyen, Eda ve Sudenaz adlarını kullanan iki travestiye, iddiaya göre, telefon bayilerinden, "Burada gezemezsiniz lan i..ler" diye laf atıldı. Bunun üzerine esnaf ile travestiler arasında sözlü tartışma çıktı. Diğer işyerlerinden çıkan kalabalık bir grubun arasında kalan travestiler, dövüldü.Linç girişimi olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi ile engellenirken, adının Sudenaz olduğunu söyleyen travesti bayıldı. Yaralı travestiler, çağrılan 112 Acil ambulansıyla hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.
Vicdan Sahibi Travestinin İslam Eleştirisi 01:46
Vicdan Sahibi Travestinin İslam Eleştirisi 1.638 izlenme - 3 yıl önce Ayakkabı kutuları ve IŞİD selay ablanın gözüne fazla batmış,gözü dönmüş bir şekilde siyaseti ve dini eleştiriyor. helal olsun diyerek paylaşıyorum.
TransGey Moda Show Öncesi Görüntüler 02:18
TransGey Moda Show Öncesi Görüntüler 373 izlenme - 3 yıl önce Tesettürlü trans Öykü Ay ve Meleklerinin düzenlediği moda defilesi öncesinde yapılan kahvaltı ve asistan tanıtım videosu. eminim çoğu kişi orada olmak için hop oturuyor hop kalkıyordur.
Delidir Ne Yapsa Yeridir 04:55
Delidir Ne Yapsa Yeridir 228 izlenme - 3 yıl önce ahahahah ne güldüm lan, melankolik bir video olmuş, yanındaki piçlerin dalgası yüzünden üzüldüm biraz,ama çok güldüm ya, hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.