Hoşgeldiniz!

Selçuk Aksoy

Grup Vitamin - Mov İt (Yayınlanmamış Şarkı) 03:30
Grup Vitamin - Mov İt (Yayınlanmamış Şarkı) 10.180 izlenme - 2 yıl önce Birinci Best of'unda bulunan ama Gökhan Semiz'in vefatı sonrası 2. basımda İstanbul'da şarkısıyla değiştirilip kaybolan şarkı.
Grup Vitamin - İsmail (Ata Demier - 1992) 03:57
Grup Vitamin - İsmail (Ata Demier - 1992) 2.317 izlenme - 2 yıl önce İlk albümün getirdiği umulmadık başarıdan sonra yoluna Gökhan Semiz, Selçuk Aksoy, Emrah Anul ve Sertaç Demirtaş'la devam eden Grup Vitamin 1992'de çıkardıkları "Yandık Desene" adlı albümlerinde yer alan "İsmail" şarkısıyla sizlerle. Bilmeyen yoktur sanırım ancak yinede hatırlatmakta yarar var bu şarkı Dr. Alban'ın "It's My Life" şarkısının Grup Vitamin uyarlamasıdır. Klipte ise Ata Demirer oynamaktadır. İyi seyirler..
Grup Vitamin - Dokundur (1991) 03:01
Grup Vitamin - Dokundur (1991) 1.737 izlenme - 2 yıl önce Grup Vitamin 1991 yılında çıkarmış oldukları "Bol Vitamin" albümünde o dönemde çok tutulan yerli ve yabancı şarkıları kullanarak hicivler yapıyordu. Dinleyeceğiniz bu şarkı MC Hammer'ın "You Cant Touch This" şarkısının Grup Vitamin versiyonudur.
Grup Vitamin - Telefonu Çektim Direkten 02:56
Grup Vitamin - Telefonu Çektim Direkten 904 izlenme - 2 yıl önce Her dinleyişte insanın içini kıpır kıpır eden vitamin şarkısı. Zamanın düğün salonlarının en favori müziği. Dinleyip de sevmeyen var mıdır acaba? Vitamin için "aahh" çekmektense arkanıza yaslanıp eğlenmenizi öneririm. Uzatmayayım efenim buyrun..
Grup Vitamin'li Yedigün Reklamı 2 - Takmayacaksın Tak Açacaksın 00:45
Grup Vitamin'li Yedigün Reklamı 2 - Takmayacaksın Tak Açacaksın 367 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yılların önemli olaylarından grup vitamin'in yedigün reklamı. ben araştırdım, yedigün o kadar doğru bir figür belirlemiştir ki, daha da market dolabını açtığında diğer muadil ürünlere tenezzül bile etmeyip yedigün'ü tercih eden insanlar var.
Grup Vitamin - Şimdi Nolcek (1995) 03:23
Grup Vitamin - Şimdi Nolcek (1995) 235 izlenme - 2 yıl önce daha önce grup vitamin dinlemişliği olanlar bilir; ray charles abimizin hit the road jack'i gökhan semiz coverlayınca "şimdi noolcek" olmuş. zeytinyağlı yaprak dolması albümünün ikinci parçasıdır. ayrıca bu albümde vitamin'e pentagram da eşlik etmiştir. bu arada gökhan semiz'de hakan şükür tarzı pivot santrafor tipi yok mu beyler? çok rahat defansın dengesini bozacak sağa, sola, top servisleri yapabilirmiş gibi duruyor.
Grup Vitamin - Monakkoluyummmm (2015) 04:03
Grup Vitamin - Monakkoluyummmm (2015) 234 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılına ait olmasına rağmen son derece nostaljik bir içerik aslında. Efsane Grup Vitamin'in 17 yıl aradan sonra çıkan "Endoplazmik Retiklum" albümünün açılış parçası. Şahsen albümde de en beğendiğim şarkı. Medyaya ve cep telefonu bağımlılığına bir güzel giydirmiş ustalar. Tabi anlayana. Bu arada şarkı sözlerinin 1995 çıkışlı "Acaba Bu Ne Baba Be" şarkısından da kısmen alıntı olduğunu hatırlatalım.
Grup Vitamin - Cezmi ( 1991 - 46 dk ) 46:28
Grup Vitamin - Cezmi ( 1991 - 46 dk ) 244 izlenme - 2 yıl önce Çocukluk efsanemiz Grup Vitamin’in 1991 ‘de piyasaya sürdüğü 2nci albümü “Grup Vitamin” ya da bilinen adıyla “Cezmi” yi siz alkışlarlayaşıyorum.com sevenlerin beğenisine sunuyorum efendim. 1’nci ve 3’ncü tam albümler için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94099/grup-vitamin-bol-vitamin-1990-47-dk http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94407/grup-vitamin-yandik-desene-1992-44-dk
Grup Vitamin - Üfürükten Teyyare (Klip) 04:02
Grup Vitamin - Üfürükten Teyyare (Klip) 235 izlenme - 2 yıl önce Grup Vitamin'in şarkı sözleri ve klip görüntüleriyle 90'ların Türkçe Pop'unu tek kalemde özetlediği muazzam eseri... Nesilden nesile aktarılması dileğiyle, Gökhan Semiz'in anısına saygıyla...
Barış Manço ile 7'den 77'ye - Grup Vitamin 10:27
Barış Manço ile 7'den 77'ye - Grup Vitamin 174 izlenme - 2 yıl önce vitamin'in bu şekilde muhabbetlerine internet ortamlarında pek tanıklık etmemişizdir. üstelik barış manço bonuslu. (yahut tam tersi grup vitamin bonuslu) gökhan semiz'in zamanın ötesindeki mizahı, selçuk aksoy'la emrah anul'un dönem esprileri ve tüm havasıyla meraklısı 10 dakika boyu yüzünde kocaman bir gülümseyişle izleyecektir.
Grup Vitamin Efsanesi Selçuk Aksoy'a Yapılan Kamera Şaka(!)sı 08:31
Grup Vitamin Efsanesi Selçuk Aksoy'a Yapılan Kamera Şaka(!)sı 186 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin hayranı olduğu, bir zamanların fenomen grubu Vitamin'in solisti Selçuk Aksoy'a yapılmış olan düzeysiz şakayı izleyeceksiniz. Videoyu izleyip adamı düşürdükleri durumu görünce; ''Bula bula bu adamı mı buldunuz şaka yapacak'' demekten kendimizi alıkoyamıyoruz.
Grup Vitamin 'İsmail 2'yle Geri Döndü 04:58
Grup Vitamin 'İsmail 2'yle Geri Döndü 71 izlenme - 2 yıl önce Popüler şarkıları ti'ye alan 90'ların efsanevi grubu Grup Vitamin 16 yıl sonra geri döndü. Grup, efsane İsmail şarkısına yeni sözler ekleyerek klip çekti.
16 Yıl Sonra Yeniden - Grup Vitamin 02:47
16 Yıl Sonra Yeniden - Grup Vitamin 57 izlenme - 2 yıl önce Grup Vitamin'in 16 sene sonra çıkardığı "Endoplazmik Retikulüm" adlı albümünün çıkış şarkısı olan İsmailll'in Show Ana Haber'deki ilk gösterimi ve tanıtım videosudur.
Grup Vitamin Yıllar Sonra Cem Ceminay'la Uykusuz Her Gece'de 21:22
Grup Vitamin Yıllar Sonra Cem Ceminay'la Uykusuz Her Gece'de 72 izlenme - 2 yıl önce 90'larda muhteşem işlere imza atmış,bizim gibi 80'ler ve 90'lar çocuklarının vazgeçilmez ve efsane grubu,İsmail,Ellere Var Da Bize Yok Mu,Al Aşkını Sok Gözüne,Entelim,Elalarını gibi daha nice efsane şarkılarıyla büyüdüğümüz sevgili Grup Vitamin'in yıllar sonra katıldığı programdan çok güzel görüntülerdir. İyi izlemeler. Ayrıca sevgili Gökhan Semiz'in ruhu şad olsun,mekanı cennet olsun.O kalbimizde şarkılarıyla,iyiliğiyle ve temiz kalbiyle içimizde hep yaşayacak.
Seçim Propagandasına 04:15
Seçim Propagandasına "Çevre" Ayarı 41 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Safranbolu genel görüntü- Safranbolu sokaklarından görüntü- Tarihi yapılardan detaylar- Safranbolu evleri- Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ile röportaj Seçim propagandasına "çevre" ayarı- Karabük'ün Safranbolu ilçesinde siyasi partiler, tarihi yapıların görselliğini bozduğu gerekçesiyle genel seçimler öncesinde bayrak, flama ve afiş asmama kararı aldı- Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy: - "Hiçbir tescilli binanın önüne, sağına ve soluna siyasi parti bayrakları ve afişleri asılmayacak.
Uluslararası Safranbolu İklim Değişikliği Konferansı'nın Ardından 02:27
Uluslararası Safranbolu İklim Değişikliği Konferansı'nın Ardından 21 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası Safranbolu İklim Değişikliği Konferansı'nın ardından- Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy: - "Safranbolu, uluslararası konferans düzenleme başarısı göstermiş ve bundan sonra kongre turizmine büyük adım atmıştır" Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, "Safranbolu İklim Değişikliği Konferansı"nı başarıyla tamamladıklarını belirterek, ilçenin bu organizasyonla kongre turizmine büyük adım attığını söyledi.
Safranbolu, 02:14
Safranbolu, "Motosiklet Festivali"Ne Hazırlanıyor 18 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Motorlardan detaylar - Necdet Aksoy'un açıklaması- Celil Özdemir'in açıklaması- Motorsiklet kullancılarının motorlarını yamaca doğru sürmeleri Safranbolu, "Motosiklet Festivali"ne hazırlanıyor- UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde bulunan Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, "Motosiklet Festivali" düzenlenecek- Safranbolu Belediye Başkanı Aksoy: - "Festivalin hazırlıkları büyük ölçüde tamamlandı.
Rumen Futbolcu Marica, İmza İçin Konya'ya Gelecek 00:17
Rumen Futbolcu Marica, İmza İçin Konya'ya Gelecek 21 izlenme - 3 yıl önce Torku Konyaspor, Getafe'nin 29 yaşındaki forvet oyuncusu Ciprian Marica'yı Konya'ya getiriyor.