Hoşgeldiniz!

Selçuk Aydemir Videoları İzle

Akdeniz Akşamları - Üsküdar'a Giderken (Ogün Şanlısoy İçerir) 01:42
Akdeniz Akşamları - Üsküdar'a Giderken (Ogün Şanlısoy İçerir) 2.096 izlenme - 7 ay önce 13 bölümlük zorlu sevdamız Üsküdar'a Giderken'in 3. bölümünden bir sahne. Dizi sitede mevcut fakat talebe göre böyle kısa bölümler yükleyebilirim.
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 01:05:57
Üsküdar'a Giderken - 2. Bölüm 5.396 izlenme - 2 yıl önce İlk bölümün onaylanmasından sonra hizmete devam diyorum. Bu önemli dizinin bu sitede -her ne kadar 13 bölüm olsa da olması gerektiği düşüncesindeyim. İyi seyirler.
Ödül İçin 70'lik Ayran İçeceğiz - Murat Cemcir 01:30
Ödül İçin 70'lik Ayran İçeceğiz - Murat Cemcir 1.230 izlenme - 2 yıl önce 4. Antalya TV Ödüllerinde "En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncusu" ödülünü alan Ahmet Kural ve Murat Cemcir oldu. Tabi buraya kadar her şey normal. Ancak Murat Cemcir ödülü nasıl kutlayacaklarını iğneli bir dille söylüyor. Milli içeceğimiz ayranı günde en az 1-2 kez tüketelim, ekonomiye can verelim. Hem aksırmak tıksırmak da yok, temiz. Ama içmesini bilmeyenle oturmayın masaya.
Düğün Dernek: Ahmet Kural İle Murat Cemcir'den Yeni Film 03:39
Düğün Dernek: Ahmet Kural İle Murat Cemcir'den Yeni Film 1.116 izlenme - 3 yıl önce Selçuk Aydemir'in yazıp,yönettiği Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerinde olduğu Düğün Dernek filmi çekilmlerinin perde arkası
Ahmet Kural - Mısır İşi 00:31
Ahmet Kural - Mısır İşi 777 izlenme - 2 yıl önce Çalgı Çengi seti geç hazırlanınca Selçuk Aydemir açar kamerasını, çekmeye başlar Ahmet Kural'ı, Ahmet Kural da başlar mısırcılığı anlatmaya.
Çalgı Çengi - Çıkarılmış Sahneler 06:54
Çalgı Çengi - Çıkarılmış Sahneler 296 izlenme - 2 yıl önce Çalgı Çengi filminden çıkartılmış bazı sahneleri izlemek üzeresiniz. bakalım neleri kaçırmışız.
Ayrılık - Kısa Film 04:40
Ayrılık - Kısa Film 286 izlenme - 2 yıl önce Filmin konusu...23 yaşındaki Sadi kız arkadaşı ile ilişkisinin eskisi gibi olmadığını anlamıştır ve ayrılmak istemektedir. Ancak sevgilisinin hala onu çok sevdiğini biliyordur.Onu kırmadan nasıl ayrılabileceğine dair planlar yapar. Kısa olmasına rağmen ağızda hoş bir tat bırakan bir filimdir. Bu filmle Burak AKSAK ve Selçuk AYDEMİR alkışı hakketmişlerdir.... Alkışlarla Yaşıyorum: İyi filmin uzunu kısası olmaz diyenlern sitesi.....
Üsküdara Giderken - Cenazem Var Deyip İzin Almak 02:16
Üsküdara Giderken - Cenazem Var Deyip İzin Almak 338 izlenme - 2 yıl önce oğuz cemcirin iş yerinden izin alma yolunu anlatan bir video. size de ilham versin :) üstelik dizide fikir açısından bolca argüman mevcuttur :D izle izlet izlemeyeni uygun bir dillen uyar
Elvan Dalton - Çalgı Çengi - Gazi Üniversitesi 03:18
Elvan Dalton - Çalgı Çengi - Gazi Üniversitesi 265 izlenme - 2 yıl önce 22.11.2011 tarihinde Çalgı Çengi ekibi yanlarına Elvan Dalton'u da alıp keyifli bir söyleşi yapmışlar Gazi Üniversitesi'nde. Bu söyleşiden keyifli bir kaç dakika izliyoruz.
Ramazan Güzeldir - 1. Bölüm 29:53
Ramazan Güzeldir - 1. Bölüm 201 izlenme - 2 yıl önce "Nerede o eski Ramazanlar" sorusuna bu dizide bir nebze olsun cevap bulabiliriz. Eğlenceli, ilginç, komik, aksiyon dolu, huzurlu, bazı bazı hüzünlü bir mahalle ve sakinleri. Esnafıyla, davulcusuyla, dilencisiyle, yaşlısıyla genciyle, hocasıyla... 2009 yılında TRT'de yayınlanan, Selçuk Aydemir ile Burak Aksak'ın yazıp yönettiği, iyi oyuncu kadrosuna sahip bu dizi her sene güncelliğini koruyarak izlenebiliyor. 30 dakikadır, su gibi geçer. Dilenci Tankut ve Arif Hoca favori karakterlerimdir.
Üsküdar'a Giderken - Erdem'in Mahalleye Bakışı (Animasyon İçerir) 01:36
Üsküdar'a Giderken - Erdem'in Mahalleye Bakışı (Animasyon İçerir) 84 izlenme - 2 yıl önce 13 bölümlük kısa ve iz bırakan bir diziydi Üsküdar'a Giderken.Dizinin sevilen yerlerinden biri de yapılan eğlenceli animasyonlarıydı.Bu video'da Erdem ismi yanlış söyleyen ablalardan,almanyadan gelmiş mahalle ahalisine bakışını izliyoruz.Keyifli Seyirler.
Ramazan Güzeldir - 2. Bölüm 28:35
Ramazan Güzeldir - 2. Bölüm 77 izlenme - 2 yıl önce Ramazan günlerini keyiflendiren dizinin 2.bölümü. Mahalle sakinlerinin, gençlerinin, davulcunun, hocanın, dilencinin doğal hallerini ve Arif Hoca'nın canlı yayında yaşadığı zor anlarını izliyoruz. 1.Bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/132434/