Hoşgeldiniz!

Selçuk Bayraktar Videoları İzle

Sümeyye ve Selçuk'un Düğün İçin Hazırlanmış Hatıra Filmi 25:31
Sümeyye ve Selçuk'un Düğün İçin Hazırlanmış Hatıra Filmi 8.058 izlenme - 11 ay önce Babasının biricik kızı sümeyye erdoğan selçuk bayraktar ile evlendiler. düğünde yayınlanan videolarını izliyoruz efendim. sümeyye'nin eğitimi pek parlak değilmiş. yabancı dil ağırlıklı imam hatip ne yav?! arabic language =/ yine bir mağduriyet.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızı ve Damadı Oy Kullandı 01:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızı ve Damadı Oy Kullandı 160 izlenme - 7 gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve damadı Selçuk Bayraktar oyunu kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve damadı Selçuk Bayraktar Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulunda oyunu kullandı. Erken saatlerde okula gelerek oylarını kullanan Sümeyye Erdoğan Bayraktar eşi Selçuk Bayraktar herhangi bir açıklama yapmadan okuldan ayrıldı.
Sümeyye Erdoğan'ın Gelin Arabası Tarabya'dan Çıktı 01:07
Sümeyye Erdoğan'ın Gelin Arabası Tarabya'dan Çıktı 282 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve nişanlısı Selçuk Bayraktar'ın içinde bulunduğu gelin arabası Tarabya'dan çıktı. Gelin arabasını Selçuk Bayraktar kullanırken Sümeyye Erdoğan'ın ise yan koltukta oturduğu görüldü.
Sümeyye Erdoğan'ın Düğününden Görüntüler 07:08
Sümeyye Erdoğan'ın Düğününden Görüntüler 297 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın Selçuk Bayraktar ile hayatını birleştirdiği düğün töreninden ilk görüntüler davetliler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın Selçuk Bayraktar, Halkalı Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende dünya evine giriyor. Kur'an'ı Kerim tilavetiyle başlayan törenden ilk görüntüler, davetliler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İDO, düğünden çektiği videoları Pericsope hesabından canlı yayında takipçileri ile paylaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızı Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar'la Evlendi 02:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızı Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar'la Evlendi 95 izlenme - 11 ay önce Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar'la evlendi video izle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar ile İstanbul'da düzenlenen nikah töreniyle evlendi. Sümeyye Erdoğan’ın Nikahı Kıyıldı Nikah Halkalı Küçükçekmece’deki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde kıyıldı.
Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar Çiftinden Çok Özel Görüntüler 05:55
Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar Çiftinden Çok Özel Görüntüler 82 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar çiftinin nikahı Halkalı Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'ne kıyıldı. Nikah töreninde davetlilere, Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar'ın hayatlarını konu alan 25 dakikalık kısa film gösterildi. Kısa filmde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ın 2013'ün Eylül ayında başörtüsü yasağının kalktığı gün; şükür namazı kılmaları ve Selçuk Bayraktar'ın annesi Canan Hanım'ın: ''Oğullarım, bu geliştirdiğiniz teknolojiyi engellemeler, entrika ve yıldırma politikalarına rağmen Türk ordusunun şerefli evlatlarının hizmetine sunmamanız halinde; sizleri başarısız adledeceğimi bilinmesini süt hakkım olarak niyaz ediyorum.'' şeklindeki uyarısı da yer alıyor.
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar Hatıra Filmi 25:31
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar Hatıra Filmi 39 izlenme - 11 ay önce Sümeyye Erdoğan ve Seçuk Bayraktar şimdi elele mutlu bir hayata adım atıyorlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar Dünya Evine Girdi 01:00
Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar Dünya Evine Girdi 23 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın nikahı kıyıldı. Sümeyye Erdoğan'ın nikah defterine imza atarkenki pozu objektiflere yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...