Hoşgeldiniz!

selçuk erdem

Penguen Dergisi Neden Kapanıyor? 26:11
Penguen Dergisi Neden Kapanıyor? 3.575 izlenme - 1 yıl önce 2002'de kurulan haftalık karikatür dergisi Penguen, 3 sayı sonra yayın hayatına son vereceğini açıkladı. Derginin editörü ve karikatüristlerinden Selçuk Erdem, Facebook canlı yayınında BBC Türkçe'den Rengin Arslan'a derginin kapatılma nedenini ve hayatına nasıl devam edeceğini anlattı.
selçuk erdem waterslager ötümü 01:51
selçuk erdem waterslager ötümü 733 izlenme - 8 yıl önce
fluence bir blog olsa - selcuk erdem anlatiyor 01:27
fluence bir blog olsa - selcuk erdem anlatiyor 373 izlenme - 9 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
Müzikle Duygulanın Karikatürlerede Gülün :)))) 04:31
Müzikle Duygulanın Karikatürlerede Gülün :)))) 151 izlenme - 8 yıl önce cianki çıldırınca ortaya böyle saçma sapan bir şey çıkar
Fluence bir blog olsa - Bloggerlar anlatıyor 05:11
Fluence bir blog olsa - Bloggerlar anlatıyor 253 izlenme - 9 yıl önce Renault, 1 kasım’da lansmanı yapılacak olan yeni Renault Fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger’lar ile bir araya gelerek, Bursa Oyak Renault fabrikasında ’Fluence bir blog olsa?’adlı ’offline blog’ etkinliğini düzenledi. Proximity İstanbul tarafından gerçekleştirilen projede, bloggerlar dev tuvaller üzerine yeni Renault Fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile Türkiye’nin ilk ’offline blog’ etkinliğini gerçekleştirdiler.
Sercan Çoştu 00:22
Sercan Çoştu 126 izlenme - 9 yıl önce sercan meltes
Penguen'in Veda Uçuşu 01:50
Penguen'in Veda Uçuşu 11 izlenme - 1 yıl önce Ünlü mizah dergisi Penguen kanat takıp veda etti. Bu hafta son kez çıkan 15 yıllık dergi okurlarıyla dijital ortamda buluşmaya çalışacak. Deutsche Welle, son sayısından önce Penguen'e konuk oldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Minik Musti-1 00:48
Minik Musti-1 69 izlenme - 10 yıl önce mustafa erdem
Penguen Dergisi Neden Kapanıyor? 26:11
Penguen Dergisi Neden Kapanıyor? 8 izlenme - 1 yıl önce 2002'de kurulan haftalık karikatür dergisi Penguen, 3 sayı sonra yayın hayatına son vereceğini açıkladı. Derginin editörü ve karikatüristlerinden Selçuk Erdem, Facebook canlı yayınında BBC Türkçe'den Rengin Arslan'a derginin kapatılma nedenini ve hayatına nasıl devam edeceğini anlattı.