Hoşgeldiniz!

Selçuk Özdağ Videoları İzle

 Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Devlet Çok Hızlı Çalışıyor 00:43
Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Devlet Çok Hızlı Çalışıyor 75 izlenme - 3 yıl önce akp manisa milletvekili selçuk özdağ, cnn türk’teki tarafsız bölge programında "türkiye'nin geldiği nokta"ya değinerek hayatını kaybeden insanlara çok hizlı ulaştıklarının altını çizdi ve adeta yüreğimize su serpti!..
Ak Partili Özdağ, Başörtülü Kızın Omuzda Oturmasına Kızdı 00:13
Ak Partili Özdağ, Başörtülü Kızın Omuzda Oturmasına Kızdı 72 izlenme - 3 yıl önce Düzce Üniversitesi Bahar Şenlikleri'nde konser sırasında başörtülü öğrencilerin eğlenirken görüntüleri AK Partili milletvekilinin tepkisine yol açtı.
Manisa Milletvekili S. Özdağ - Devlet Çok Hızlı Çalışıyor! 00:43
Manisa Milletvekili S. Özdağ - Devlet Çok Hızlı Çalışıyor! 50 izlenme - 2 yıl önce akp manisa milletvekili selçuk özdağ, cnn türk’teki tarafsız bölge programında "türkiye'nin geldiği nokta"ya değinerek hayatını kaybeden insanlara çok hizlı ulaştıklarının altını çizdi ve adeta yüreğimize su serpti!..
AK Parti Manisa Milletvekili Özdağ'dan İftar 01:29
AK Parti Manisa Milletvekili Özdağ'dan İftar 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar yemeğinden detaylar- Selçuk Özdağ'ın konuşması AK Parti Manisa Milletvekili Özdağ'dan iftar- Özdağ: - "Çözüm süreci şu demek değildir, askerin ve polisin silahını bıraktığı fakat PKK'lıların sokaklarda keleşlerle gezdiği bir Türkiye değildir" AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Çözüm süreci şu demek değildir, askerin ve polisin silahını bıraktığı fakat PKK'lıların sokaklarda keleşlerle gezdiği bir Türkiye değildir" dedi.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ 01:44
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ 2 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın konuşması Salondan detay Yardım tırları Toplantı afişi Selçuk Özdağ'ın konuşması -Özdağ'a hediye veilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: "Bu toprakları, bu vatanı, bu bayrağı paylaşmayacağız, bu vatanda beraber yaşayacağız. Biz devleti sokakta bulmadık, devletsizliğin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Bu toprakları, bu vatanı, bu bayrağı paylaşmayacağız, bu vatanda beraber yaşayacağız. Biz devleti sokakta bulmadık, devletsizliğin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz" dedi.
17 Aralık darbesinin ikinci yılı ve terör operasyonları Ahmet Rıfat Albu ve Selçuk Özdağ 12:21
17 Aralık darbesinin ikinci yılı ve terör operasyonları Ahmet Rıfat Albu ve Selçuk Özdağ 2 izlenme - 1 yıl önce TVNET Ankara Haber Müdürü Ahmet Rıfat Albuz sordu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ anlattı. 17 Aralık darbesi ve Terör operasyonları.