Hoşgeldiniz!

Selfie Çubuğu Videoları İzle

Selfie Çubuğuyla Trolleme - Hayrettin 03:36
Selfie Çubuğuyla Trolleme - Hayrettin 17.637 izlenme - 1 yıl önce Selfie çubuğu ile insanlarla fotoğraf çektirmek istiyorum ama çubuğun başında kamera yok. İyi seyirler. Kanalıma Abone Olmak için: http://bit.ly/1D7RqEJ Bu videonun tüm fikir ve prodüksiyon hizmetleri todoyapim.com tarafından yapılmıştır. Yapım : TODO Yapım Yapımcı : Tolga DOĞRUER Yönetmen : Emrah BOZDEMİR Kurgu Yönetmeni : Doğukan ORAKLI Yapım Koordinatörü : Büşra KOCAOĞLU Yapım Asistanı : Ayşe ZİLHOR ------Resmi Kanallar------ http://hayrettin.com.tr http://hayrettin.tv http://izlesene.com/hayrettin http://facebook.com/hayrettin http://twitter.com/hayrettin http://instagram.com/hayrettin http://vine.co/hayrettin http://youtube.com/hayrettin
Dünyanın En Büyük Selfie Çubuğu 02:00
Dünyanın En Büyük Selfie Çubuğu 3.312 izlenme - 1 yıl önce Guinnes Rekorlar Kitabı’na yeni bir rekor daha katıldı. Oyuncu Ben Stiller, dünyanın en büyük selfie çubuğunu, Londra’da sergileyerek rekor kırdı. Zoolander, yani Zırtapoz adlı filmin devam niteliğindeki ikinci serinin tanıtımını yapan Ben Stiller, Twitter hesabı yardımıyla, yapılmış en büyük selfie çubuğunu sergiledi. 8.56 metre uzunluğunda olan Selfie çubuğu, Guinnes Rekorlar Kitabı’ndan bir temsilcinin de katılımıyla rekor olarak onayladı.
GoPro’yu Ters Kullanmanın Hazin Sonu 04:17
GoPro’yu Ters Kullanmanın Hazin Sonu 4.574 izlenme - 1 yıl önce GoPro'yu yanlış yere doğrultursanız ne olur? İşte cevabı. Otomobil, motosiklet veya bisiklete GoPro bağlayıp etrafı çekmek, veya bunu yayayken yapmak için selfie çubuğu kullanmak son zamanlarda epey popüler. Peki GoPro'yu yanlış yere doğrultursanız ne olur? İzletmek istedikleriniz için Vegas'ın tüm güzellikleri yerine kendi surat kolajını sunarsınız. Son zamanlarda bu fark hızla kapansa da eski jenerasyon teknolojiye hala mesafeli. Tıpkı oğlunun GoPro'sunu alıp Vegas tatilini kameraya kaydetmek isteyen bu İrlandalı baba gibi. Oğlundan kullanım talimatlarını öğrenmeden yola çıkan Joseph Griffin, selfie çubuğuna bağladığı GoPro ile tüm tatil boyunca farkında olmadan kendini çekti. Ve sonuç olarak Vegas'ta olan Vegas'ta kalmadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Selfie Çekinirken Saldırıya Uğrasanız Ne Yaparsınız? 02:24
Selfie Çekinirken Saldırıya Uğrasanız Ne Yaparsınız? 2.289 izlenme - 1 yıl önce Son zamanların en revaşta araçlarından birisi Selfie çubuğu. Peki selfi çekinirken saldırıya uğrarsanız ne yaparsınız ? Rusya'nın başkenti Moskova'da bulunan bir dövüş sanatları okulunda öğrencilere 'selfie' çubuğunu kullanarak kendilerini nasıl koruyacakları öğretiliyor. İşte selfie'le savunma sanatı!...
Teyzeler İlk Kez Selfie Çubuğu Kullanıyor 03:42
Teyzeler İlk Kez Selfie Çubuğu Kullanıyor 1.817 izlenme - 10 ay önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Avustralya’dan Dev Selfie Hizmeti! 01:29
Avustralya’dan Dev Selfie Hizmeti! 2.735 izlenme - 2 yıl önce Selfie çubuklarını seviyor musunuz? Avustralya’ya gidecek olursanız onları evde bırakabilirsiniz. Zira ülke artık turistlere yüzlerce metre uzaktan selfie çekme imkanı tanıyor.
Selfie Çubuğunun Hayat Kurtardığı 7 An 01:49
Selfie Çubuğunun Hayat Kurtardığı 7 An 3.111 izlenme - 2 yıl önce Selfie çubuğu icat oldu, mertlik bozuldu. Peki, bu saçma sapan alet, başka ne şekillerde işimize yarayabilir? Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga
Selfie Çubuğu ile Yemek Yedirme Yarışması 06:04
Selfie Çubuğu ile Yemek Yedirme Yarışması 1.824 izlenme - 1 yıl önce Eğlenceli bir oyun oynadık. İki arkadaşımız karşılıklı oturuyor. Biri diğerine selfie çubuğu ile yemek yedirmeye çalışıyor. Hatta üstüne bir de su içirmesi gerekiyor. Yarışmanın ödülü olan kaçış oyunu "Tuzak" hakkında ayrıntılı bilgi şurada: http://goo.gl/m0NBzv Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Gerçek Aşklar CarrefourSA'da! - Telefon&Selfie Çubuğu 00:30
Gerçek Aşklar CarrefourSA'da! - Telefon&Selfie Çubuğu 1.397 izlenme - 2 yıl önce Reyonlar arasındaki hareketli metropol yaşantısında yapayalnız bir telefon… Gördüğü her ikili ona henüz çekemediği selfie’leri hatırlatıyor. #GerçekAşklar CarrefourSA’da!
Flaş ve Rüzgar Özelliği Olan Selfie Çubuğu 01:02
Flaş ve Rüzgar Özelliği Olan Selfie Çubuğu 271 izlenme - 11 ay önce Tasarım aşamasında olan ve kadınların ilgisini daha çok çekecek olan rüzgar ve flaşlı selfie çubuğu merakla bekleniyor.
Laz İşi Selfie Çubuğu 01:24
Laz İşi Selfie Çubuğu 540 izlenme - 2 yıl önce Laz İşi Selfie Çubuğu Lazların elinde teknoloji olsun şerefsizim 2 günde ülke uzay çağına çıkar dedirten icat...Kendi imkanları ile selfie çubuğu yapan Karadeniz insanını izliyoruz.
Selfie Çubuğuna Dönüşebilen iPhone Kılıfı 01:57
Selfie Çubuğuna Dönüşebilen iPhone Kılıfı 354 izlenme - 1 yıl önce Eğer selfie tutkunuysanız çekimleri kolaylaştırmak için selfie çubuğu almak isteyebilirsiniz. Ancak selfie çubuğunu taşımak can sıkıcı olduğu da bir gerçek. Geliştirilen Stikbox adlı iPhone kılıfı ise selfie çubuğuna dönüşebilmesi sayesinde taşınabilirlik sorununu ortadan kaldırıyor. Normal kullanımda cihazın arka kısmını koruyan metal çubuklar gerektiğinde açılabiliyor ve 71 santimetrelik bir selfie çubuğuna dönüşüyor. Böylece hem telefon korunuyor hem de selfie çubuğunu ayrıca taşımak gerekmiyor. Ayrıca kılıf arkaya doğru dönerek cihaz için stand görevi de görüyor. iPhone 6 ve 6s için uyumlu olan kılıfların Plus modeller için de ayrı çeşitleri bulunuyor. Kickstarter’da toplamda 33 bin sterlin destek bekleyen ve sadece birkaç güç içerisinde 5 bin sterlini toplamayı başaran kılıflardan birine sahip olabilmek için en az 19 sterlin destek vermek gerekiyor.
GLOG - Selfie Çubuğu 05:07
GLOG - Selfie Çubuğu 373 izlenme - 2 yıl önce Yorucu bi zıkkım ama alışırsak eğer sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum :D Bunun satarım ben. Yatırımcı falan bulun da kanalın ortak payına satalım ışık mışık alırız :D Bu arada yeni korku oyunu için önerilerinizi bekliyorum yorumlarda. Fon müziği: Rolling Stones - Paint It Black
Selfie Çubuğuyla Trolleme - Hayrettin 03:40
Selfie Çubuğuyla Trolleme - Hayrettin 318 izlenme - 1 yıl önce Selfie çubuğu ile insanlarla fotoğraf çektirmek istiyorum ama çubuğun başında kamera yok. İyi seyirler. Kanalıma Abone Olmak için: http://bit.ly/1D7RqEJ Bu videonun tüm fikir ve prodüksiyon hizmetleri todoyapim.com tarafından yapılmıştır. Yapım : TODO Yapım Yapımcı : Tolga DOĞRUER Yönetmen : Emrah BOZDEMİR Kurgu Yönetmeni : Doğukan ORAKLI Yapım Koordinatörü : Büşra KOCAOĞLU Yapım Asistanı : Ayşe ZİLHOR ------Resmi Kanallar------ http://hayrettin.com.tr http://hayrettin.tv http://izlesene.com/hayrettin http://facebook.com/hayrettin http://twitter.com/hayrettin http://instagram.com/hayrettin http://vine.co/hayrettin http://youtube.com/hayrettin
Selfie Çılgınlığında Yeni Akım: Air Selfie 04:14
Selfie Çılgınlığında Yeni Akım: Air Selfie 64 izlenme - 5 ay önce Airselfie Limited şirketinin geliştirdiği uçan selfie cihazı, selfie çubuklarını rakip olmaya geliyor. Şu anda proje aşamasında olan Air Selfie, havadan selfie fotoğraf çekilmesine imkan sunuyor. Selfie(özçekim) çılgınlığı sosyal medyanın en ünlü modalarından birisi. Dünyaca ünlü insanlardan, ufacık çocuğa kadar herkes seflie yapıyor. Fotoğraf grupları büyüdükçe selfie’nin zorluğu da artıyor. Bunun için ‘selfie çubuğu’ icat edilmişti, fakat artık onların da sonuna geldik. İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Airselfie Limited şirketi kendi adında uçan bir selfie makinesini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. İnternet üzerinden bağış yoluyla projelerine yatırım bulmaya çalışan şirket şimdiden 300.000 Euro’ya yakın para toplamayı başardı. Air selfie muhtemelen gelecek yıl rafları dolduracak…
Baba ve Kızın Selfie Çubuğu Sayesinde Boğulmaktan Kurtarılması 07:26
Baba ve Kızın Selfie Çubuğu Sayesinde Boğulmaktan Kurtarılması 199 izlenme - 2 yıl önce Erynn Johns ve babası suda selfie çubuğu ile keyfili anlar geçirirken farkında olmadan okyanusun dip akıntısına kapıldı. Bu sırada durumu fark eden anne Johns ise çubuktan faydalanarak kızını kurtarırken çevredekiler de eşini boğulmaktan kurtardı.
Amerika Vs Türkiye'de Selfie Çubuğunun Kullanım Şekli 00:49
Amerika Vs Türkiye'de Selfie Çubuğunun Kullanım Şekli 226 izlenme - 2 yıl önce Amerika Vs Türkiye'de Selfie Çubuğunun Kullanım Şekli.
Selfie Çubuğu Kullanan Köpek 04:23
Selfie Çubuğu Kullanan Köpek 178 izlenme - 2 yıl önce Birçok insanın tuvalette banyoda bir sürü saçma yerde öz çekimlerini gördük. Lola isimli bu köpek herkese bir selfie çubuğunun nasıl kullanıldığını öğretecek bir video hazırlamış :) En iyi dostu Ollie ile birlikte evin içinde turlayan ikiliyi yakalamak için uğraşan sahibi ise ara sıra videoya dahil oluyor. İyi eğlenceler.
Amerika Vs Türkiye'de Selfie Çubuğunun Kullanım Şekli 00:49
Amerika Vs Türkiye'de Selfie Çubuğunun Kullanım Şekli 188 izlenme - 2 yıl önce Amerika Vs Türkiye'de Selfie Çubuğunun Kullanım Şekli - Sefa Kındır&Muhammed Emen Ekibinden Yepyeni Vine
Laz İşi Selfie Çubuğu 01:24
Laz İşi Selfie Çubuğu 103 izlenme - 2 yıl önce Lazların elinde teknoloji olsun şerefsizim 2 günde ülke uzay çağına çıkar dedirten icat...
Gününü Kendi Tuttuğu Kamerayla Çeken Köpek 02:05
Gününü Kendi Tuttuğu Kamerayla Çeken Köpek 48 izlenme - 1 yıl önce Jumpy isimli köpek sahilde geçirdiği bir gününü hayranları ile paylaşmak istedi. Hemen aldı selfie çubuğunu başladı koşmaya, koş koş koş... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
1.Selfie Çubuğu Savaşı - Amerika & Japonya 01:18
1.Selfie Çubuğu Savaşı - Amerika & Japonya 58 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı ve Japon turistin bir yolcu gemisinde, selfie çubuğu ile çekim yaptıkları sırada birden bire kavgaya tutuşmaları sonucu oluşan bu eğlenceli videoyu izliyoruz.
Baba Ve Kızın Selfie Çubuğu Sayesinde Boğulmaktan Kurtarılması 07:26
Baba Ve Kızın Selfie Çubuğu Sayesinde Boğulmaktan Kurtarılması 54 izlenme - 2 yıl önce Erynn Johns ve babası suda selfie çubuğu ile keyfili anlar geçirirken farkında olmadan okyanusun dip akıntısına kapıldı. Bu sırada durumu fark eden anne Johns ise çubuktan faydalanarak kızını kurtarırken çevredekiler de eşini boğulmaktan kurtardı.
Sevgilisi Olmayanlara Selfie 02:06
Sevgilisi Olmayanlara Selfie 44 izlenme - 2 yıl önce Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle başlayan 'selfie' çılgınlığı, beraberinde 'selfie çubuğunu getirmişti. Müzeler ve statlarda yasaklanmasına rağmen popülaritesini bir türlü kaybetmeyen 'selfie'de yalnızlığa bire bir gelecek icat daha ortaya çıktı.Justin Crowe ve Aric Snee isimli iki kafadar tarafından üretilen insan eli şeklindeki bu protez el, çılgınlığa yeni bir boyut getirdi.Protez kolu 'selfie çubuğu'na çevirmekteki amaçlarının yalnız insanlara yardım etmek ve onların bu hissini gidermek olduğunu belirten kafadarlar sosyal medyada da günün konusu oldu.Bazı kullanıcıların eleştirdiği diğerlerinin ise takdirini kazanan ürün, özellikle 'yalnız tatile çıkanlar' için en yaratıcı ürün seçildi.
Selfie Çubuğu Amacını Aştı! Selfie Çubuğuyla Dövüş Dersi 02:08
Selfie Çubuğu Amacını Aştı! Selfie Çubuğuyla Dövüş Dersi 26 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın başkenti Moskova'da bulunan dövüş sanatları okulu M-Profi, 'beş derste savunma sanatı' derslerinde ilginç bir 'silah' kullanıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Selfie Çubuğu Olan Erkekler 02:44
Selfie Çubuğu Olan Erkekler 17 izlenme - 1 yıl önce Eşlerinin Instagram için fotoğraflarını çeken erkekler, kadınlarının başarılı pozlarının arkasındaki en önemli etkendir. Eleştirel bir yaklaşımla kaydedilen görüntülerde, bıkmadan, usanmadan eşlerinin fotoğraflarını çekerek en iyi pozu yakalamaya çalışan erkekler konu alınmış.
Selfie Çubuğu Amacını Aştı! Selfie Çubuğuyla Dövüş Dersi 02:08
Selfie Çubuğu Amacını Aştı! Selfie Çubuğuyla Dövüş Dersi 18 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın başkenti Moskova'da bulunan dövüş sanatları okulu M-Profi, 'beş derste savunma sanatı' derslerinde ilginç bir 'silah' kullanıyor.
1.Selfie Çubuğu Savaşı - Amerika & Japonya 01:18
1.Selfie Çubuğu Savaşı - Amerika & Japonya 24 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı ve Japon turistin bir yolcu gemisinde, selfie çubuğu ile çekim yaptıkları sırada birden bire kavgaya tutuşmaları sonucu oluşan bu eğlenceli videoyu izliyoruz.
Yere Batsın Selfie Çubuğunuz Dedirten Scooter Kazası  00:32
Yere Batsın Selfie Çubuğunuz Dedirten Scooter Kazası 21 izlenme - 2 yıl önce Motor üzerinde selfie çubuğuyla fotoğraf çekmeye çalışan kadın dikkatsizliğe sebebiyet vererek kazaya neden oluyor.
Eşlerinin En İyi Fotoğraflarını Çekebilmek İçin Adeta Selfie Çubuğu Olan Erkekler 02:44
Eşlerinin En İyi Fotoğraflarını Çekebilmek İçin Adeta Selfie Çubuğu Olan Erkekler 8 izlenme - 1 yıl önce Eşlerinin Instagram için fotoğraflarını çeken erkekler, kadınlarının başarılı pozlarının arkasındaki en önemli etkendir. Eleştirel bir yaklaşımla kaydedilen görüntülerde, bıkmadan, usanmadan eşlerinin fotoğraflarını çekerek en iyi pozu yakalamaya çalışan erkekler konu alınmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."