Hoşgeldiniz!

selim naşit

Mazhar Alanson - Hatıralarımın Üstüne Oteller Yapmışlar (Yandım) 03:17
Mazhar Alanson - Hatıralarımın Üstüne Oteller Yapmışlar (Yandım) 6.924 izlenme - 3 yıl önce Youtube'un dibi yok ya, 1998 yılından bir Zaga görüntüsü. Her Şey Çok Güzel Olacak filminin çıkışından hemen sonraki programda Mazhar Alanson, solo albümünden 5 yıl önce, daha bildiğimiz halini almamış Yandım'ı söylüyor, Hatıralarımın Üstüne Oteller Yapmışlar adıyla. Arkada Cem Yılmaz, Okan Bayülgen ve rahmetli Selim Naşit görülmekte. Kimi zaman Biricik Suden'e, kimi zaman ise Medine'ye yazıldığı iddia edilen bu harikulade şarkının Bodrum'a ithafen ilk versiyonunu alkışlarla paylaşıyor, videoyu Youtube'da paylaşan cüneytorama'ya teşekkür ediyoruz. Okkalı bir kafa şöyle iki ton çeker Altan.
Selim Naşit Özcan (Ölüm Yıl Dönümü Anısına) 03:14
Selim Naşit Özcan (Ölüm Yıl Dönümü Anısına) 549 izlenme - 7 ay önce Babası "Komik-i Åehir" lakaplı ünlü tuluatçı NaÅŸit bey, kardeÅŸi ise herkesin tanıdığı gibi Adile NaÅŸit olan usta oyuncu Selim NaÅŸit Özcan, küçük rollerin büyük oyuncusu olarak tanınmaktadır. Hababam Sınıfı'nda Süslü Selim, NeÅŸeli Günler'de Åener Åen'in jiletle yüzünü parçaladığı Müslüm, Åark Bülbülü'nde Kemal Sunal'a inanıp "bul karayı al parayı" oyununda tüm parasını kaptıran saf vatandaÅŸ ve son rollerinden biri olan Her Åey Çok Güzel Olacak filminde Cem Yılmaz ile Mazhar Alanson'un küfürbaz babasını canlandırdığı roller hep kısa roller olmasına raÄŸmen izleyici o rolleri ve sahneleri hep çok sevmiÅŸtir. GülÅŸen Abi gibi Türkiye'nin ilk yerli sit-com'unda oynamıştır. DevekuÅŸu Kabare dahil olmak üzere sayısız özel tiyatroda çalışmıştır. Kendisini ölüm yıl dönümü vesilesiyle anmak istiyorum. Ruhu ÅŸad olsun.
Atilla Taş - Zilyoner (Jenerik) 01:11
Atilla Taş - Zilyoner (Jenerik) 1.942 izlenme - 3 yıl önce Başröllerinde Atilla Taş (Zülküf), Selim Naşit (Cengiz Dede), Pelin Karaali (Güzelce)'nin bulunduğu 1999 yapımı dizi. Jenerikte gördüğümüz üzre,Kırmızılım adlı şarkı tuhaf bir şekilde Zilyonerim'e evrimlenmiştir. http://www.vido1.com/QTFZ0bhpmQNpFVsVjYq1UP_atilla-tas-zilyoner-1999-atillatas-ilk-d bu adresten de dizi içinden bir kesit izleyebilirsiniz.
Ne Olacak Şimdi - Enişte Biraz Daha Koysana 01:11
Ne Olacak Şimdi - Enişte Biraz Daha Koysana 1.740 izlenme - 3 yıl önce Adile ve Selim Naşit'e rahmet gönderirken; Düğünlerde tüm sansür ve mahalle baskısına rağmen gizlice votka-kola içen bünyelere gelsin...
Devekuşu Kabare - Yasaklar - Yasak Aşk Hikayesi 24:25
Devekuşu Kabare - Yasaklar - Yasak Aşk Hikayesi 1.505 izlenme - 3 yıl önce 1978'de Haldun Taner ve Ahmet Gülhan'ın "sergilenen oyunlarda belli bir düzeyin altına düşüldüğünü" öne sürerek ekipten ayrılmalarıyla yönetimi ele alan Zeki Alasya - Metin Akpınar ikilisi, bu tarihten itibaren topluluğu aynı isimle sürdürdü. İlk dönemde daha çok Haldun Taner'in yazdığı oyunları oynayan topluluk, zamanla çeşitli yerli yazarların oyunlarını sahneledi. Devekuşu Kabare'nin, Aşk Olsun, Beyoğlu Beyoğlu, Deliler, Dün Bugün, Reklamlar ve Yasaklar adlı oyunları önce ses kaydı, daha sonra video kaydı olarak yayınlanmıştır. Ancak o dönemde görüntü ve ses kaydı yapılan Geceler oyunu, Sansür Kurulu tarafından fazla müstehcen bulunduğu için, tüm kayıtları imha edilmiştir. Kaynak: Wikipedia
Her Şey Çok Güzel Olacak - Elin Boş Götün Yaş Gelmişsin 01:05
Her Şey Çok Güzel Olacak - Elin Boş Götün Yaş Gelmişsin 1.774 izlenme - 3 yıl önce Her şey çok güzel olacak filminden Selim Naşit üstadın üst üste kombolarla sanatını konuşturduğu, ''elin boş götün yaş gelmişsin'', ''götünün kılları pişmaniyeye dönmüş'' gibi cümleleri dillere pelesenk etmiş kesit. Sevgiyle, saygıyla anıyoruz. Nur içinde yat.
Karşı Şov - Star 1 (1991) 08:05
Karşı Şov - Star 1 (1991) 1.166 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Uğurlu'nun Star 1'de yayınlanmış olan televizyon programı. Şoray Uzun, Selin Dilmen, Selim Naşit gibi ünlülere rastlayacağınız nostaljik bir kesit, keyifli seyirler..
Medeni Haller - Kanal 6 (1997) 10:20
Medeni Haller - Kanal 6 (1997) 1.142 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Selim Naşit, Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay'ın rol adlığı bir Kanal 6 90lar dizisiydi. Evin haşin erkeği Haluk Bilginer ve entel eşi Zuhal Olcay'la birlikte bir de kayınpeder Selim Naşit'in oyunculuklarıyla kalite kattığı nadide dizilerdendi. Sıcak dizilerimizdendi.
Kuruntu Ailesi - Jenerik 01:53
Kuruntu Ailesi - Jenerik 770 izlenme - 3 yıl önce 1983 yılında gösterime girdi "Kuruntu Ailesi". Bir bayram için (hangi bayram olduğunu unuttum)özel olarak hazırlanmış, halk tarafından sevilince uzatılmış ve yıllarca sürmüştür. Hatta, "O senin Hüsnü Kuruntun." deyimi de bu dizinin kahramanının isminden meydana gelmiştir. Dizide Hüsnü Kuruntu ve ailesinin başından geçen olaylar anlatılır. Gazanfer Özcan, Gönül Ülkü Özcan, Selim Naşit, Adile Naşit, Zihni Göktay, Erol Günaydın, Sinan Bengier, Selahattin Taşdöğen, Oya Küçümen gibi bir çok tiyatro ustasını buluşturan dizidir. Buyurun bu da jeneriği... İyi seyirler. "Hayır efendim, guruntu değil kuruntu!"
Bul Karayı Al Parayı 03:10
Bul Karayı Al Parayı 607 izlenme - 3 yıl önce Bazı sahneler vardır, kaç kere izlersen izle herzaman insanın yüzünde bir tebessüm oluşturur. Oyuncunun mimikleri, konusmaları, ortamın akışı hatta figüranların saf saf bakışı gibi farklı farklı ayrıntılar takılır her izleyişinde insanın kafasına. Selim Naşit ve Kemal Sunal arasında vuku bulan ilginç diyaloglar. Karayı bulamayanların yanında olan site: alkislarlayasiyorum.com
Sıdıka Bayram Günü 14:52
Sıdıka Bayram Günü 405 izlenme - 4 yıl önce Nostalji kuşağımıza Sıdıka ile tam gaz devam ediyoruz... Efendim, bayram günüdür. Saka ailesili , Şon Li Hocalılı (Selim Naşit), Baturalp Hoca(Feridun Koç) ve Deli Zehralılı (Serra Yılmaz) bir bayram günüdür bu hem de... 39.Yaşamsal noktalardan kurban derisinin kime verileceğine, Fransız kiracılardan Şon Li hocanın uzatmalısı Goncagül teyzeye kadar neleeer neler ... Hadi bakalım keyifli ve bir o kadar kaliteli bir 14 dakika... (Aslında içerik ismiyle bağımlı olarak bayrama paylaşmam lazımdı ama dayanamadım)
Kibarcık - Depozito Meselesi 01:35
Kibarcık - Depozito Meselesi 203 izlenme - 3 yıl önce Gürbüz'ün kendini tanıttığı ilk bölümünden sonra bir de artık iyice form tutmuş absürditesinden bir örnek. Cam şişeli içeceklerin depozitolu olmasından dolayı içeceklere verdiğimiz katma değerin günümüzde karşılıksız kalması, bizi farkına bile varmadan nice boşluk hislerine sürüklüyor bir bilseniz.
Dev Kadrolu Güldürü - Siz Bilirsiniz 18:42
Dev Kadrolu Güldürü - Siz Bilirsiniz 171 izlenme - 3 yıl önce Bu kaydı hangi sözlerle anlatsam bilemedim. Gelde şimdi böyle bir kadro kur da program yap... Kadroda kimler yok ki; Yasemin Yalçın, Demet Akbağ, Selim Naşit, Uğur Yücel, Ahmet Uğurlu, Sezai Aydın, Bülent Özveren, Cenk Koray, Tarık Pabuççuoğlu, Köksal Engür, Rasim öztekin, Hikmet Karagöz, Nevra Serezli... Videoyu internet alemine kazandıran 'dizikurdu'na teşekkürler
Baba Ağzımıza Sıçtın Geldiğimizden Beri 02:17
Baba Ağzımıza Sıçtın Geldiğimizden Beri 145 izlenme - 3 yıl önce Herşey Çok Güzel Olacak filminin en damar bölümlerinen biridir bu sahne. Rahmetli büyük usta Selim Naşit'in ard arda kombolarla muhteşem oyunculuğunu konuşturduğu, Altan ve Nuri'nin üzerinde 10 kaplan gücünde etkisini hissettirdiği muhteşem repliklerden bir demet bizlerle. Bi kandil simitinden olay çıkartan site; alkışlarla yaşıyorum.