Hoşgeldiniz!

Selin Sayek Böke Videoları İzle

Cnn Türk Selin Sayek Böke Konuşurken Yayını Kesti 01:22
Cnn Türk Selin Sayek Böke Konuşurken Yayını Kesti 3.832 izlenme - 5 ay önce Cnn Türk'te Chp Basın Sözcüsü Selin Sayek Böke konuşurken yayını kesmesi izleyenleri şaşırttı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Selin Sayek Böke: Hükümet Atatürkçü Kim Varsa Toplama Gayretine Girdi 01:37
Selin Sayek Böke: Hükümet Atatürkçü Kim Varsa Toplama Gayretine Girdi 2.125 izlenme - 4 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, partisinin MYK toplantısının ardından yaptığı açıklamada "Hükümet Atatürkçü kim var toplama eğilimine başladı" dedi.
Selin Sayek Böke -  AKP Akademiden Elini Çek! 03:25
Selin Sayek Böke - AKP Akademiden Elini Çek! 87 izlenme - 4 ay önce Selin Sayek Böke CHP İzmir milletvekili ve Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsüdür. Kendi sayfasından yazdığı açıklamayı aynen aktarıyorum arkadaşlar. "AKP darbe fırsatçılığıyla akademisyen kıyımı yapmaya kalkıyor. AKP’li olmayan herkes darbecidir anlayışıyla akademisyenlerin üniversiteden atılmasına karşı siyaseten ve hukuken sonuna kadar mücadele edeceğiz. Türkiye’yi cemaatlere teslim edenlerin, FETÖ balyozu ile üniversitelerimizi yıkmasına izin vermeyeceğiz! #Özgürlük #Demokrasi #Adalet #NeDarbeNeDiktatörlük"
CHP'li Selin Sayek Böke'den Ekonomik Kriz Uyarısı 01:47
CHP'li Selin Sayek Böke'den Ekonomik Kriz Uyarısı 7 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, CHP MYK sonrasında açıklamalarda bulundu. Türkiye'deki ekonomik krizin "küresel" bir kriz olmadığını söyleyen Böke, çok çarpıcı rakamlarla ekonominin içinde bulunduğu durumu özetledi. Avrupa'ya seslenen Böke, "Türkiye, Erdoğan büyüktür" dedi.
Selin Sayek Böke Basın Açıklaması : Suriyelilere Vatandaşlık ve Güncel Konular 23:07
Selin Sayek Böke Basın Açıklaması : Suriyelilere Vatandaşlık ve Güncel Konular 32 izlenme - 6 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Selin Sayek Böke, “Bizler Suriyelilere vatandaşlık değil, vatanlarının verilmesini istiyoruz” derken, “Her şey için referandum diyenlere, buradan bir kez daha sesleniyoruz; buyurun vatandaşlık konusunu bir referandumla vatandaşımıza soralım” çağrısında bulundu. CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında genel merkezde toplandı. Toplantının ardından basına açıklamada bulunan Böke, Türkiye’nin kendi siyasi hesaplarını her şeyin önüne koyan bir iktidar tarafından yönetildiğini ifade ederek, dış politikanın bunun en somut örneği olduğunu söyledi. Böke, “Bu rejim kendi siyasi ihtirasları için 10 yıl kadar önce Irak’a müdahale etmeye kalktı. Meclis’te CHP’nin başında bulunduğu bir irade buna engel oldu. Şimdi Chilcot raporuyla bu karşı çıkışın ne kadar doğru olduğu da uluslararası zeminde bir kez daha ispat edilmiş oldu. Türkiye’yi bu uluslararası belanın bir parçası yapmamış olmamızın ne kadar doğru olduğu da ortaya açıkmış oldu” dedi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Selin Sayek Böke: Türkiye Teröre Alışmayacak Alıştırmayacağız 03:13
Selin Sayek Böke: Türkiye Teröre Alışmayacak Alıştırmayacağız 30 izlenme - 10 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke , "Acil önlem alınarak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği sağlanmalıdır" dedistanbul'daki canlı bomba saldırısı ardından CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Antalya'da acil değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantı ardından açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Türkiye; teröre alışmayacak, alıştırmayacağız. Türkiye terörü kanıksamayacak kanıksatmayacağız, terörü normalleştirmenize izin vermeyeceğiz" dedi
Böke: 05:46
Böke: "Devlet, Bütün Çocukların Her Koşulda Korunmasını Sağlayacak Adımları Atmalıdır" 4 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, özel yurtlarda kalan çocuklara ve ailelerine seslenerek, "Devletin yapmadığı denetimi, gelin biz beraber yapalım.
Suriyelilere Vatandaşlık Basın Toplantısı (13 Temmuz 2016) 11:40
Suriyelilere Vatandaşlık Basın Toplantısı (13 Temmuz 2016) 12 izlenme - 6 ay önce CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, Suriyelilere vatandaşlık verilmesiyle ilgili referandum önerisinde bulundu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Her Şey -  30 Eylül 2015 54:33
Her Şey - 30 Eylül 2015 29 izlenme - 1 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Tarafsız Bölge   2 Mart 2016 02:08:42
Tarafsız Bölge 2 Mart 2016 16 izlenme - 10 ay önce Erdoğan’ın AYM çıkışı… Başkanlık sistemi… Yeni Anayasa tartışmaları… Terörle mücadele… Suriye meselesi… Deniz Baykal’ın açıklamaları... Ve CHP’deki yeni yapılanma için ne diyor? Ahmet Hakan gazeteci konukları; Deniz Zeyrek, Saynur Tezel Özgentürk ve Kemal Göktaş ile birlikte sordu, Doç. Dr. Selin Sayek Böke, Tarafsız Bölge’de gündemi değerlendirdi
CHP Sözcüsü Selin Sayek  Böke - Karaman'daki 03:22
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke - Karaman'daki "Çocuklara İstismar" İddiaları ve Dündar ve Gül'ün Dava 7 izlenme - 10 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke'nin açıklaması CHP MYK toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Böke: "Biz diyoruz ki gelin Anayasa'nın 83'ncü maddesini kalıcı ve köklü bir çözüm üretmek adına yeniden düzenleyelim. Milletvekilinin kürsüde ve kürsü dışındaki platformlarda, düşünce ve ifade özgürlüğünü koruyan kürsü dokunulmazlığı dışındaki bütün dokunulmazlıkları, hem bugünkü dosyalar için hem de yarın oluşacak dosyalar için hemen bugün kaldıralım. Hodri meydan" "Buradan Mecliste grubu olan tüm siyasi partilere bir kez daha açık bir çağrıda bulunuyoruz, teklifimiz halen geçerlidir.
Ne   Oluyor -  27 Ekim 2015 02:21:54
Ne Oluyor - 27 Ekim 2015 13 izlenme - 1 yıl önce İşsizlik… Asgari ücret… Taşeron işçilerin sorunları… Emeklilere vaatleri… Liselilere kart uygulaması… Şirin Payzın, ekonomi yazarları ve ekonomistler sordu; Cumhuriyet Halk Partisi’nin ekonomi kurmayları Selin Sayek Böke ve Akif Hamzaçebi Ne Oluyor’da CHP’nin ekonomik vaatlerini anlattı
Selin Sayek Böke: 3 Bakan istifa Etsin 02:24
Selin Sayek Böke: 3 Bakan istifa Etsin 5 izlenme - 10 ay önce CHP'den Üç Bakana İstifa Çağrısı Geldi. CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, İçişleri, Milli Eğitim İle Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlarının Sorumluluklarını Yerine Getirmediklerini Belirterek İstifa Etmelerini İstedi. Böke, Diyarbakır'ın Sur İlçesinde Yapılan Kamulaştırma Çalışmalarıyla İlgili De Kaygılı Olduklarını Belirtti.
Selin Sayek Böke: Zaman'a Kayyım Açık Bir Gasptır 03:13
Selin Sayek Böke: Zaman'a Kayyım Açık Bir Gasptır 3 izlenme - 10 ay önce Zaman Gazetesi'ne Kayyım Atanmasına CHP'den Sert Tepki Geldi. Yapılanın Açık Bir Gasp Olduğunu Söyleyen Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "GAZETELERE El Koyup, Ertesi Gün Yandaş Havuzcuları Gazeteye Doldurup Propaganda İlanına Çevirmenin Adı Gasptır" Dedi.
Her Şey -  23 Aralık 2015 01:10:30
Her Şey - 23 Aralık 2015 6 izlenme - 1 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke, Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı 04:07
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke, Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı 3 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke'nin açıklamaları ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Böke - Anayasa Değişikliği Çalışmaları 01:33
Böke - Anayasa Değişikliği Çalışmaları 2 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Salondan detay -Selin Sayek Böke'nin açıklamaları ANKARA - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.