Hoşgeldiniz!

Selin Sayek Böke Videoları İzle

Cnn Türk Selin Sayek Böke Konuşurken Yayını Kesti 01:22
Cnn Türk Selin Sayek Böke Konuşurken Yayını Kesti 3.895 izlenme - 9 ay önce Cnn Türk'te Chp Basın Sözcüsü Selin Sayek Böke konuşurken yayını kesmesi izleyenleri şaşırttı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Selin Sayek Böke: Hükümet Atatürkçü Kim Varsa Toplama Gayretine Girdi 01:37
Selin Sayek Böke: Hükümet Atatürkçü Kim Varsa Toplama Gayretine Girdi 2.137 izlenme - 9 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, partisinin MYK toplantısının ardından yaptığı açıklamada "Hükümet Atatürkçü kim var toplama eğilimine başladı" dedi.
CHP'li Böke, ABD Büyükelçisi İle Görüşüp İstifa Etti İddialarına Ateş Püskürdü 01:08
CHP'li Böke, ABD Büyükelçisi İle Görüşüp İstifa Etti İddialarına Ateş Püskürdü 26 izlenme - 3 hafta önce CHP'li Selin Sayek Böke, partideki görevlerinden istifa etmesinin ardından medyada çıkan "ABD Büyükelçisi ile görüşüp istifa etti" iddialarına Twitter hesabından ateş püskürdü.
Selin Sayek Böke -  AKP Akademiden Elini Çek! 03:25
Selin Sayek Böke - AKP Akademiden Elini Çek! 94 izlenme - 8 ay önce Selin Sayek Böke CHP İzmir milletvekili ve Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsüdür. Kendi sayfasından yazdığı açıklamayı aynen aktarıyorum arkadaşlar. "AKP darbe fırsatçılığıyla akademisyen kıyımı yapmaya kalkıyor. AKP’li olmayan herkes darbecidir anlayışıyla akademisyenlerin üniversiteden atılmasına karşı siyaseten ve hukuken sonuna kadar mücadele edeceğiz. Türkiye’yi cemaatlere teslim edenlerin, FETÖ balyozu ile üniversitelerimizi yıkmasına izin vermeyeceğiz! #Özgürlük #Demokrasi #Adalet #NeDarbeNeDiktatörlük"
CHP'yi Sarsan İstifa! Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke Parti Görevlerini Bıraktı 03:33
CHP'yi Sarsan İstifa! Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke Parti Görevlerini Bıraktı 12 izlenme - 3 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Mevcut yönetim anlayışının parçası olmayı uygun bulmuyorum." diyerek partideki görevlerinden istifa etti.
Selin Sayek Böke Neden İstifa Etti? 02:26
Selin Sayek Böke Neden İstifa Etti? 9 izlenme - 3 hafta önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke'nin partideki görevinden istifa sebebi hakkında konuştu. Altay, Selin Sayek Böke'nin CHP Merkez Yönetim Kurulu toplantısı sonrası yaptığı Meclis'ten çekilme açıklamasının ardından, CHP Grup Başkan Vekili Levent Gök'ün bu açıklamayı düzeltmesi sebebiyle incinmiş olabileceğini söyledi.
Selin Sayek Böke CHP'deki Görevinden İstifa Etti 03:33
Selin Sayek Böke CHP'deki Görevinden İstifa Etti 7 izlenme - 3 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Mevcut yönetim anlayışının parçası olmayı uygun bulmuyorum." diyerek partideki görevlerinden istifa etti.
Ne Oluyor  -   21 Şubat 2017 Salı 03:23:22
Ne Oluyor - 21 Şubat 2017 Salı 23 izlenme - 3 ay önce Referandum süreci başladı, seçmenin sandıktaki kararı ne olacak? Evetçiler neyi destekliyor, hayırcılar neye karşı çıkıyor? Referandum sonrası siyasette neler değişecek? Şirin Payzın sordu, önce Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Selin Sayek Böke Basın Açıklaması : Suriyelilere Vatandaşlık ve Güncel Konular 23:07
Selin Sayek Böke Basın Açıklaması : Suriyelilere Vatandaşlık ve Güncel Konular 37 izlenme - 10 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Selin Sayek Böke, “Bizler Suriyelilere vatandaşlık değil, vatanlarının verilmesini istiyoruz” derken, “Her şey için referandum diyenlere, buradan bir kez daha sesleniyoruz; buyurun vatandaşlık konusunu bir referandumla vatandaşımıza soralım” çağrısında bulundu. CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında genel merkezde toplandı. Toplantının ardından basına açıklamada bulunan Böke, Türkiye’nin kendi siyasi hesaplarını her şeyin önüne koyan bir iktidar tarafından yönetildiğini ifade ederek, dış politikanın bunun en somut örneği olduğunu söyledi. Böke, “Bu rejim kendi siyasi ihtirasları için 10 yıl kadar önce Irak’a müdahale etmeye kalktı. Meclis’te CHP’nin başında bulunduğu bir irade buna engel oldu. Şimdi Chilcot raporuyla bu karşı çıkışın ne kadar doğru olduğu da uluslararası zeminde bir kez daha ispat edilmiş oldu. Türkiye’yi bu uluslararası belanın bir parçası yapmamış olmamızın ne kadar doğru olduğu da ortaya açıkmış oldu” dedi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Selin Sayek Böke: Bu teklif denetim mekanizmalarını ortadan kaldırıyor 01:35
Selin Sayek Böke: Bu teklif denetim mekanizmalarını ortadan kaldırıyor 14 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, "Getirilen teklifin Meclis'i ve dolayısı ile milletin egemenliğini ortadan kaldırdığını" söyledi. Böke, sözlerine " Bu getirilmiş olan teklif denetim mekanizmalarının hepsini ortadan kaldırıyor, hem yargıyı, hem yürütmeyi hem yasamayı tek bir elde topluyor." diye devam etti.
21 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 06:38
21 Şubat 2017 Ne Oluyor'un özeti 14 izlenme - 3 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 21 Şubat 2017 tarihli bölümüne, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke konuk oldu. Programda, "Referandum sonrası siyasette neler değişecek?" sorusuna yanıt arandı. İşte 7 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke Referanduma İlişkin Açıklamalarda... 07:50
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke Referanduma İlişkin Açıklamalarda... 4 izlenme - 1 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke referanduma ilişkin açıklamalarda bulundu.
CHP'li Selin Sayek Böke'den Ekonomik Kriz Uyarısı 01:47
CHP'li Selin Sayek Böke'den Ekonomik Kriz Uyarısı 9 izlenme - 6 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, CHP MYK sonrasında açıklamalarda bulundu. Türkiye'deki ekonomik krizin "küresel" bir kriz olmadığını söyleyen Böke, çok çarpıcı rakamlarla ekonominin içinde bulunduğu durumu özetledi. Avrupa'ya seslenen Böke, "Türkiye, Erdoğan büyüktür" dedi.
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke: 04:53
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke: "Bu Sandık Bir Memleket Meselesidir" 3 izlenme - 2 ay önce CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke: "Bu sandık bir memleket meselesidir"ORDU - Cumhuriyet Halk PartisiGenel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Selin Sayek Böke, "Bu sandık bir memleket meselesidir.
CHP Genel Başkan Yardımcıları Böke ve Ağbaba 01:46
CHP Genel Başkan Yardımcıları Böke ve Ağbaba 3 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, "Bugün milletvekilleri, TBMM halk adına yasama yapıyor, halkın derdine çare olmak için kanun çıkartıyor.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke 02:37
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke 3 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, halk oylamasına ilişkin, "Biz eğer işsizliğe 'hayır' diyorsak, biz eğer ekonomik adaletsizliğe 'hayır' diyorsak, biz eğer yoksulluğa, yokluğa 'hayır' diyorsak, cebimizin erimesine 'hayır' diyorsak, o zaman sandıkta da hep beraber 'hayır'...
Suriyelilere Vatandaşlık Basın Toplantısı (13 Temmuz 2016) 11:40
Suriyelilere Vatandaşlık Basın Toplantısı (13 Temmuz 2016) 13 izlenme - 10 ay önce CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, Suriyelilere vatandaşlık verilmesiyle ilgili referandum önerisinde bulundu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Böke: 00:24
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Böke: "Mersin Milletvekilimiz Fikri Sağlar'ın Basında.. 1 izlenme - 3 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Böke: "Mersin Milletvekilimiz Fikri Sağlar'ın basında yaptığı açıklamalar nedeniyle, hakkında disiplin soruşturması başlatılması için Parti Meclisi'nden talepte bulunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir"ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve...
CHP Parti Sözcüsü Böke'den Myk Sonrası Açıklama 07:57
CHP Parti Sözcüsü Böke'den Myk Sonrası Açıklama 1 izlenme - 3 hafta önce CHP Parti Sözcüsü Böke'den MYK sonrası açıklama CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELİN SAYEK BÖKE: "Cumhurbaşkanı Erdoğan, 80 milyonun cumhurbaşkanı olmaktan feragat etmiştir" "CHP için Sayın Erdoğan yalnızca bir AK Partilidir" "Türkiye demokrasiye mutlaka geri dönecektir" "OHAL'in bedelini...
Her Şey -  30 Eylül 2015 54:33
Her Şey - 30 Eylül 2015 30 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
CHP Sözcüsü Böke: 01:06
CHP Sözcüsü Böke: "Önümüzdeki Dönemde AİHM'e Başvuru Yapacağımızı Paylaşmak İstiyorum" 1 izlenme - 1 ay önce CHP Sözcüsü Böke: "Önümüzdeki dönemde AİHM'e başvuru yapacağımızı paylaşmak istiyorum"ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, referandum sonuçlarına ilişkin önümüzdeki dönemde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuru yapacaklarını açıkladı.
CHP Sözcüsü Böke: 08:14
CHP Sözcüsü Böke: "Önümüzdeki Dönemde AİHM'e Başvuru Yapacağız. Aydınlık Günlerde Tekrar... 1 izlenme - 1 ay önce CHP Sözcüsü Böke: "Önümüzdeki dönemde AİHM'e başvuru yapacağız. Aydınlık günlerde tekrar buluşacağımızdan hiç şüphemiz yok"ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, referandum sonuçlarına ilişkin önümüzdeki dönemde Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuru...
Böke: 05:46
Böke: "Devlet, Bütün Çocukların Her Koşulda Korunmasını Sağlayacak Adımları Atmalıdır" 5 izlenme - 6 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, özel yurtlarda kalan çocuklara ve ailelerine seslenerek, "Devletin yapmadığı denetimi, gelin biz beraber yapalım.
Tarafsız Bölge   2 Mart 2016 02:08:42
Tarafsız Bölge 2 Mart 2016 20 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan’ın AYM çıkışı… Başkanlık sistemi… Yeni Anayasa tartışmaları… Terörle mücadele… Suriye meselesi… Deniz Baykal’ın açıklamaları... Ve CHP’deki yeni yapılanma için ne diyor? Ahmet Hakan gazeteci konukları; Deniz Zeyrek, Saynur Tezel Özgentürk ve Kemal Göktaş ile birlikte sordu, Doç. Dr. Selin Sayek Böke, Tarafsız Bölge’de gündemi değerlendirdi
CHP Sözcüsü Selin Sayek  Böke - Karaman'daki 03:22
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke - Karaman'daki "Çocuklara İstismar" İddiaları ve Dündar ve Gül'ün Dava 9 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke'nin açıklaması CHP MYK toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Böke: "Biz diyoruz ki gelin Anayasa'nın 83'ncü maddesini kalıcı ve köklü bir çözüm üretmek adına yeniden düzenleyelim. Milletvekilinin kürsüde ve kürsü dışındaki platformlarda, düşünce ve ifade özgürlüğünü koruyan kürsü dokunulmazlığı dışındaki bütün dokunulmazlıkları, hem bugünkü dosyalar için hem de yarın oluşacak dosyalar için hemen bugün kaldıralım. Hodri meydan" "Buradan Mecliste grubu olan tüm siyasi partilere bir kez daha açık bir çağrıda bulunuyoruz, teklifimiz halen geçerlidir.
Selin Sayek Böke: 04:12
Selin Sayek Böke: "Demokrasimize Cerattepe'de Teyzenin Ağaca Sarıldığı Gibi Sarılmalıyız" 1 izlenme - 1 ay önce Selin Sayek Böke: "Demokrasimize Cerattepe'de teyzenin ağaca sarıldığı gibi sarılmalıyız" CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke partileri partizanca tavırlardan uzak seçim çalışması yürütmeye davet ettiARTVİN - CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke partileri partizanca...
Sala Okununca Konuşmasını Kesen CHP'li Böke, Sala Sonrası Allah Kabul Etsin 01:35
Sala Okununca Konuşmasını Kesen CHP'li Böke, Sala Sonrası Allah Kabul Etsin" Diyerek Konuşmasına... 2 izlenme - 2 ay önce Sala okununca konuşmasını kesen CHP'li Böke, sala sonrası Allah kabul etsin" diyerek konuşmasına devam ettiORDU - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, Ordu'nun Ulubey ilçesinde düzenlenen mitingde konuşurken bir kişinin vefatını haber veren sala okundu.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke 02:27
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke 1 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, "Sizin fındığınızı yok sayanlara bir dur deme fırsatınız var. Sizi değil tekelleri gözünden başka hiçbir şey görmeyenlere, fındığını yok sayanlara ben buradayım, ben fındığım ile varım demek için bir hayır deme fırsatınız var." dedi.
CHP Sözcüsü Böke: 02:13
CHP Sözcüsü Böke: "Derdimiz İktidar Değil" 1 izlenme - 2 ay önce CHP Sözcüsü Böke: "Derdimiz iktidar değil" "Bakın derdimiz iktidar değil. Biz bir iktidar değişimi yapmayacağız bu sandıkta.
CHP Parti Sözcüsü Böke: 03:32
CHP Parti Sözcüsü Böke: "Enflasyon Mart Ayında Son 8.5 Yılın Zirvesine Ulaşarak 11.29'a Çıktı" 1 izlenme - 2 ay önce CHP Parti Sözcüsü Böke: "Enflasyon mart ayında son 8.5 yılın zirvesine ulaşarak 11.29'a çıktı" CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Kerkük, referandumda evet kampanyası karşılığında Barzani'ye satıldı"ADANA - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke...