Hoşgeldiniz!

Selin Sezgin

Elif 383. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:55
Elif 383. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 1.793 izlenme - 2 ay önce Elif 383.Bölümüyle 18 Ekim 2016 Salı Akşamı Saat 19.50’de!... Sevilen dizi Elif’te bu akşam heyecan yükseliyor. Elif’in kaçırılmasından sonra Arzu’dan kurtulmak isteyen Selim, hayatının en riskli kararını verir. Arzu’yu öldürmek isteyen Selim başarılı olabilecek mi? Selim, Arzu’nun Elif’i kaçırmasına tahammül edemez. Sabrı taşan Selim, abisinin emaneti Elif’i korumak için gözünü karartır. Arzu yaşadığı sürece Elif’in hayati tehlikesi olduğunu düşünen Selim, her şeyi göze alarak Arzu’yu öldürmeyi kafasına koyar. Peki Selim, Arzu’yu öldürebilecek mi? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 3. Sezon Fragmanı (19 Eylül Pazartesi) 01:00
Elif 3. Sezon Fragmanı (19 Eylül Pazartesi) 1.446 izlenme - 3 ay önce Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif merakla beklenen 3.sezonuyla 19 Eylül'den itibaren hafta içi her gün saat 19:50'de Kanal 7'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 418. Bölüm Fragmanı (6 Aralık Salı) 01:35
Elif 418. Bölüm Fragmanı (6 Aralık Salı) 26 izlenme - 1 gün önce Elif 418.Bölümüyle 06 Aralık 2016 Salı Bu Akşam Saat 19:50'da!... ARZU YENİ PLANLAR PEŞİNDE Elif’te bu akşam İnci’yi kurtarmayı başaran Yusuf, kaçırılma olayını Melek’ten saklamaya çalışır. Melek ise şüphelenmeye başlar. Öte yandan Arzu, Ümit’le barışmak için bir teklif sunar. Peki bu teklif ne? 418.BÖLÜM Yusuf’la Elif, nihayet İnci’yi bulur. Yusuf, kızlara zarar gelmemesi için elinden geleni yaparak onları kurtarmayı başarır. Kızları kaçıran adamların savurduğu tehditler Yusuf’un hem İnci’yle Elif hem de Melek adına endişelenmesine neden olur. Yıllar önce kendisine savrulan tehditleri ciddiye almadığı için kızını ve eşini toprağa veren Yusuf, yeniden aynı acıyı yaşamak istemez ve tüm yaşanılanların aralarında kalması için kızları uyarır. Kızlar da Melek’in başına bir şey gelmesini istemediklerinden Yusuf’a verdikleri sözü tutar. Yusuf, kızları sağ salim atölyeye kadar bırakır. Telaştan ve üzüntüden derbeder olan Melek ise onları karşısında görünce çok mutlu olur. Elif’le İnci’nin, kendisinden Yusuf’la ilgili bir şeyler sakladığını anlayan Melek, şüphelenmeye başlar. Tüm bunlar olurken, Arzu’yla barışabilmek için her şeyi yapmaya hazır olan Ümit, hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Peki bu teklifin hedefinde kim var? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 387. Bölüm Fragmanı (24 Ekim Pazartesi) 01:14
Elif 387. Bölüm Fragmanı (24 Ekim Pazartesi) 240 izlenme - 1 ay önce Elif 387.Bölümüyle 24 Ekim 2016 Pazartesi Akşamı Saat 19.50’de!... ELİF OKULDAN KAÇIYOR Minik bir kızın öyküsünün anlatıldığı Elif’te bu akşam hırsızlıkla suçlanan Elif okuldan kaçar. Herkes Elif’i ararken Elif, Yusuf’la karşılaşır. Yusuf ise geçmişindeki olaylar arasında kaybolur. 387.BÖLÜM Hırsızlıkla suçlanan Elif, bu iftiranın utancına dayanamayıp, okuldan kaçacar. Elif’in kaybolduğunu öğrenen Emiroğlu ailesi endişe içinde her yerde onu arar. Diğer tarafta ise Ümit, hala hastanede yatmakta olan Arzu’nun başında bekler. Serdar ise Ümit’i hastanede görünce şüphelenmeye başlar. Elif’le yolu kesişen Yusuf, yine yanlış anlaşılır. Tüm bu olanlar Yusuf’a, geçmişine dair çok önemli bir anıyı anımsatır. Peki o anı ne? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 383 - 386 Bölüm Fragmanı (17 - 21 Ekim Pazartesi - Cuma) 00:50
Elif 383 - 386 Bölüm Fragmanı (17 - 21 Ekim Pazartesi - Cuma) 225 izlenme - 2 ay önce Elif 383 - 386.Bölümüyle 18 - 21 Ekim 2016 Pazartesi - Cuma Akşamı Saat 19.50’de!... Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 335. Bölüm Fargmanı (27 Nisan Çarşamba) 00:56
Elif 335. Bölüm Fargmanı (27 Nisan Çarşamba) 877 izlenme - 7 ay önce Elif 335. Bölümüyle 27 Nisan Çarşamba 2016 Bu Akşam Saat 20:00'da!... Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 361.Bölüm - Elif Final Sahnesi 05:21
Elif 361.Bölüm - Elif Final Sahnesi 701 izlenme - 6 ay önce Elif Final Sahnesi - Elif 361.Bölüm Sevilen dizi Elif'te bu bölümde Elif Final Sahnesi. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 285.Bölüm - Arzu Elif'i Öldürebilecek Mi? (17 Şubat Çarşamba) 01:15
Elif 285.Bölüm - Arzu Elif'i Öldürebilecek Mi? (17 Şubat Çarşamba) 878 izlenme - 10 ay önce 17 Şubat Çarşamba 2016 - Arzu Elif'i Öldürebilecek Mi? Elif 285.Bölüm Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif'te bu bölüm Elif'i öldürmeyi kafasına koyan Arzu amacına ulaşabilecek midir? Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de Kanal 7'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 382.Bölüm - Ateşinle Buluş! (17 Ekim Pazartesi) 01:11
Elif 382.Bölüm - Ateşinle Buluş! (17 Ekim Pazartesi) 162 izlenme - 2 ay önce 17 Ekim Pazartesi 2016 – Ateşinle buluş! - Elif 382.Bölüm Selim'in adamı olan ama Serdar için çalışan Ümit, gönlünü Arzu'ya kaptırıyor. Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 360 - 361.Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 01:08
Elif 360 - 361.Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 556 izlenme - 6 ay önce Elif 360 - 361. Bölüm Fragmanı Hafta İçi Her Gün Yeni Bölümleriyle Saat 20:00'de!... Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 415. Bölüm Fragmanı (1 Aralık Perşembe) 01:26
Elif 415. Bölüm Fragmanı (1 Aralık Perşembe) 23 izlenme - 6 gün önce Elif 415.Bölümüyle 01 Aralık 2016 Perşembe Bu Akşamı Saat 19:50'da!... ÜMİT YUSUF’UN KARŞISINA ÇIKIYOR Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu bölüm hastaneden kaçan Ümit sonra Melek’le yüzleşmek için atölyeye gider. Melek’i uyaran kişinin Yusuf olduğunu öğrenen Ümit, Yusuf’tan kurtulmanın yollarını arar. 415. BÖLÜM Melek, vicdan azabıyla Ümit’e geçmiş olsun demek için hastaneye gider. Aynı sırada hastaneye giden Arzu, son anda Selim ve Melek’i farkeder ve hastaneden uzaklaşır. Sonunda bir fırsatını bulup Ümit’le konuşmayı başaran Arzu kesin bir dille bir daha karşısına çıkmaması için onu sert bir şekilde uyarır. Ümit ise Arzu’dan ayrılmanın verdiği acıyla perişan olur. Ümit, Arzu’yla yaptığı konuşma sonrasında kimseye haber vermeden hastaneden çıkar. Selim’in aklını bulandıran Melek’e hesap sormak ister fakat şahit oldukları sonrasında rotasını değiştirerek hedefine Yusuf’u koyar. Yoksa Ümit, Yusuf’a zarar mı verecek? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19:50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 417. Bölüm Fragmanı (5 Aralık Pazartesi) 01:14
Elif 417. Bölüm Fragmanı (5 Aralık Pazartesi) 4 izlenme - 2 gün önce Elif 417.Bölümüyle 05 Aralık 2016 Pazartesi Bu Akşam Saat 19:50'da!... Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu bölüm Arzu’nun adamları Elif'i kaçırmak isterler. Elif'in okuduğu okulun önüne gelen Arzu'nun adamları acaba bu işte başarılı olacaklar mıdır? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19:50’de… Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 416. Bölüm Fragmanı (2 Aralık Cuma) 01:14
Elif 416. Bölüm Fragmanı (2 Aralık Cuma) 22 izlenme - 5 gün önce Elif 416.Bölümüyle 02 Aralık 2016 Cuma Bu Akşam Saat 19:50'da!... ELİF’İ BEKLEYEN KÖTÜ SÜRPRİZ Her bölümü merakla beklenen Elif’te bu akşam Yusuf Ümit’in elinden kurtulur. Ümit ise Arzu’dan ayrılmanın etkisiyle herkese korku salar. Öte yandan Arzu öfkesinden kurtulmak için Elif’in peşine düşer. Peki Arzu bu sefer başarılı olabilecek mi? 416. BÖLÜM Yusuf, Ümit’in elinden kurtulmayı başarır. Yusuf’un Ümit’le ilgili bildiği şeyler onu tedirgin etmeye yeter. Yusuf, Melek’i ve onun ailesini korumaya çalışırken kendine azılı bir düşman edinir. Yusuf, Ümit’in ona yaptıklarını ve tehditlerini Melek’e anlatır ama Melek ona inanıp inanmamak konusunda tereddüt eder. Öte yandan Ümit, Arzu’nun kalbini yeniden kazanmanın yollarını arar. Ümit, Arzu’yu ikna etmek için ona ulaşmaya çalışırken, hastaneden kaçarcasına çıktığını öğrenen Selim endişelenmeye başlar. Arzu ise içindeki öfkeden kurtulmak için yeniden Elif’in peşine düşer. Okul çıkışında Elif’le İnci’yi kötü bir sürpriz bekler. Yoksa Arzu bu sefer amacına ulaşabilecek mi? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19:50’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 359.Bölüm - Koray, Zeynep'i Kaçırıyor 01:00
Elif 359.Bölüm - Koray, Zeynep'i Kaçırıyor 470 izlenme - 6 ay önce Koray, Zeynep'i Kaçırıyor - Elif 359.Bölüm Sevilen dizi Elif'te bu bölüm Pelin'i deliler gibi seven Koray, Selim'den intikam alabilmek için Zeynep'i kaçırıyor. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 262.Bölüm - Gonca ve Arzu Kozlarını Paylaşıyor. 01:53
Elif 262.Bölüm - Gonca ve Arzu Kozlarını Paylaşıyor. 795 izlenme - 11 ay önce Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif'te bu bölüm Arzu ve Gonca'nın mücadelesi yaşanıyor. Arzu ve Gonca birbirlerinin hakkında bazı sırlar bildiğini söylüyorlar. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de Kanal 7'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 416.Bölüm - Sen Benim Hatamsın Ümit! (2 Aralık Cuma) 02:55
Elif 416.Bölüm - Sen Benim Hatamsın Ümit! (2 Aralık Cuma) 17 izlenme - 5 gün önce 02 Aralık 2016 Cuma – Sen benim hatamsın Ümit! - Elif 416.Bölüm 416. Bölüm Özet: Yusuf, Ümit’in elinden kurtulmayı başarır. Yusuf’un Ümit’le ilgili bildiği şeyler onu tedirgin etmeye yeter. Yusuf, Melek’i ve onun ailesini korumaya çalışırken kendine azılı bir düşman edinir. Yusuf, Ümit’in ona yaptıklarını ve tehditlerini Melek’e anlatır ama Melek ona inanıp inanmamak konusunda tereddüt eder. Öte yandan Ümit, Arzu’nun kalbini yeniden kazanmanın yollarını arar. Ümit, Arzu’yu ikna etmek için ona ulaşmaya çalışırken, hastaneden kaçarcasına çıktığını öğrenen Selim endişelenmeye başlar. Arzu ise içindeki öfkeden kurtulmak için yeniden Elif’in peşine düşer. Okul çıkışında Elif’le İnci’yi kötü bir sürpriz bekler. Yoksa Arzu bu sefer amacına ulaşabilecek mi? Konu & Hikaye: Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 396. Bölüm Fragmanı (4 Kasım Cuma) 01:15
Elif 396. Bölüm Fragmanı (4 Kasım Cuma) 84 izlenme - 1 ay önce Elif 396.Bölümüyle 04 Kasım 2016 Cuma Akşamı Saat 19.50'da!... ÜMİT İLE SERDAR’IN ARASI AÇILIYOR Her kesimden izleyicinin kendinden bir parça bulduğu Elif’te bu akşam düşmanlarının birbiri içinde çatışmaya başlaması Emiroğlu ailesi için büyük bir tehlike olur. Peki, Serdar ve Arzu cephesinde yaşanan olaylar aileye nasıl yansıyacak? 396. BÖLÜM Emiroğlu ailesi maddi sıkıntılar içerisindedir. Aliye ailesini kurtarmak için her yolu denese de çiftliğin üzerindeki ipotek onu köşeye sıkıştırır. Öte yandan ailenin düşmanları ise kendi içerisinde çatışmaya başlar. Ümit’in Arzu’ya olan aşkının ortaya çıkması Serdar ile arasını açar. Serdar güvendiği adamını kaybetmekle kalmayıp yeni bir düşman kazanır. Düşmanlarının birbirine girmesi ise Emiroğlu ailesine daha büyük zararlar vermesine neden olur. Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 285.Bölüm - Özgürlüğüne Kavuşur Selim. (17 Şubat Çarşamba) 01:33
Elif 285.Bölüm - Özgürlüğüne Kavuşur Selim. (17 Şubat Çarşamba) 675 izlenme - 10 ay önce 17 Şubat Çarşamba 2016 - Selim özgürlüğüne kavuşur. Elif 285.Bölüm Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif'te bu bölüm Selim özgürlüğüne kavuşuyor... Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de Kanal 7'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 382.Bölüm - Kesin Arzu'nun İşi Bu! (17 Ekim Pazartesi) 01:29
Elif 382.Bölüm - Kesin Arzu'nun İşi Bu! (17 Ekim Pazartesi) 115 izlenme - 2 ay önce
Elif 265.Bölüm - Zeynep'in Durumunu Arzu, Merak Ediyor... 01:03
Elif 265.Bölüm - Zeynep'in Durumunu Arzu, Merak Ediyor... 649 izlenme - 11 ay önce Arzu, Zeynep'in Durumunu Merak Ediyor... Elif 265.Bölüm Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif'te bu bölüm Arzu, aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan Zeynep'in durumunu merak ediyor. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de Kanal 7'de...
Elif 330.Bölüm - Elif Yeniden Kaçırılıyor. (20 Nisan Çarşamba) 01:24
Elif 330.Bölüm - Elif Yeniden Kaçırılıyor. (20 Nisan Çarşamba) 460 izlenme - 8 ay önce 20 Nisan Çarşamba 2016 - Elif Yeniden Kaçırılıyor. Elif 330.Bölüm Kanal 7'nin sevilen dizisinde bu bölüm Elif, kendisini Elif'in babası olarak tanıtan bir adam tarafından kaçırılıyor. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de Kanal 7'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 284.Bölüm - Serdar, Gerçekleri Kenan'a Anlatıyor. (16 Şubat Pazartesi) 01:10
Elif 284.Bölüm - Serdar, Gerçekleri Kenan'a Anlatıyor. (16 Şubat Pazartesi) 558 izlenme - 10 ay önce 16 Şubat Pazartesi 2016 - Serdar, Kenan'a Gerçekleri Anlatıyor. Elif 284.Bölüm Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif'te bu bölüm Serdar, Kenan'ın karşısına çıkarak tüm gerçekleri anlatıyor. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de Kanal 7'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 334.Bölüm - Melek, Kızının Sesini Duyuyor. (26 Nisan Salı) 01:02
Elif 334.Bölüm - Melek, Kızının Sesini Duyuyor. (26 Nisan Salı) 421 izlenme - 7 ay önce 26 Nisan Salı 2016 - Melek, Kızının Sesini Duyuyor. Elif 334.Bölüm Bu bölümde Melek uzun bir aradan sonra ilk defa kızının sesini duyuyor. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 413. Bölüm Fragmanı (29 Kasım Salı) 01:15
Elif 413. Bölüm Fragmanı (29 Kasım Salı) 16 izlenme - 1 hafta önce Elif 413.Bölümüyle 29 Kasım 2016 Salı Bu Akşamı Saat 19:50'da!... ÜMİT KAZA YAPIYOR Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu bölüm Arzu Ümit’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onu evden kovar. Ümit ise ayrılığın acısıyla perişan bir haldeyken kaza yapar. Ümit’e ulaşamayan Selim ise Melek’in sözünü dinleyecek mi? 413. BÖLÜM Arzu’ya gelen gizemli mektupla, Ümit’in onun hayatına nasıl girdiğini öğrenir ve açıklama bile yaptırmadan Ümit’i evden kovar. Ümit, Arzu’nun evinden çıktıktan sonra onu kaybetme korkusuyla arabayı dikkatsizce kullanarak kaza yapar. Bu arada Melek, Selim’i Ümit’le ilgili şüpheleri konusunda tekrar uyarmaya çalışsa da Selim onu dinlemez. İhale öncesi Ümit’e ulaşmak isteyen Selim telefonları açılmayınca şüphelenmeye başlar. Acaba Selim, Melek’in haklı olduğuna sonunda inanacak mı? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19:50’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 382. Bölüm Fragmanı (17 Ekim Pazartesi) 01:15
Elif 382. Bölüm Fragmanı (17 Ekim Pazartesi) 97 izlenme - 2 ay önce Elif 382.Bölümüyle 17 Ekim 2016 Pazartesi Bu Akşam Saat 19.50’de!... ARZU İNTİKAMINI ALABİLECEK Mİ? Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu bölüm Arzu Elif’i kaçırır. Kızının intikamını almak için Elif’i yakmaya hazırlanan Arzu bu sefer amacına ulaşabilecek mi? 382.BÖLÜM Arzu, çiftlikten Elif’i kaçırmayı başarır. Kızının intikamını almaya yemin Eden Arzu, Elif’i yakmak ister. Bu arada Melek başta olmak üzere tüm çiftlik halkı, Elif’in yokluğunu fark eder. Her yerde Elif’i arayan Emiroğlu ailesi bu işin arkasında Arzu’nun olduğunu anlar. Melek evladını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalır. Peki, Arzu amacına ulaşabilecek mi? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 411. Bölüm Fragmanı (25 Kasım Cuma) 01:16
Elif 411. Bölüm Fragmanı (25 Kasım Cuma) 28 izlenme - 2 hafta önce Elif 411.Bölümüyle 25 Kasım 2016 Cuma Akşamı Saat 19.50'da!... ÜMİT KREDİ PARASINI GERİ YATIRIR Büyük küçük her yaştan izleyicinin severek izlediği Elif’te bu akşam bankadaki paranın yerinde olması Melek’i haksız duruma düşürür. Melek Selim’e gerçekleri göstermek için uğraştıkça ters teper. Melek Ümit’le ilgili şüphelerini doğrulayabilecek mi? 411.BÖLÜM Selim ve Melek bankaya gittiğinde paranın hesapta olması Melek’i zor duruma düşürür. Ümit’le ilgili şüphelerini ispatlayamayan Melek ne yapacağını şaşırır. Selim’e mahcup olan Melek sessizliğe bürünür. Öte yandan Melek’in sözlerini boşa çıkarmak isteyen Ümit, Selim’in güvenini kazanmak için hesaba yatırdığı para yüzünden Arzu’yla ters düşer. Gonca’yla Erkut’un iş birliği devam ederken Gonca patron olmanın keyfini çıkarmaya başlar. Melek ise şüphelerini ispatlayamadıkça daha çok gerilir. Söylediği hiçbir şey çıkmaz ve bu durum Melek’i Selim’in gözünde, kuruntulu biri haline çevirir. En sonunda Ümit, Melek’i tamamen haksız çıkarmak için yeni bir hamle yapar. Bu hamle acaba kime yarayacak? Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 332.Bölüm - Arzu, Melek'i Merdivenlerden İtiyor. (22 Nisan Cuma) 01:13
Elif 332.Bölüm - Arzu, Melek'i Merdivenlerden İtiyor. (22 Nisan Cuma) 400 izlenme - 7 ay önce 22 Nisan Cuma 2016 - Arzu, Melek'i Merdivenlerden İtiyor. Elif 332.Bölüm Dizinin bu bölümünde Arzu, Kenan ve Melek ile tartışır ve bu tartışma kötü bir olayla son bulur. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 357.Bölüm - Gonca ve Serdar Evleniyor 01:26
Elif 357.Bölüm - Gonca ve Serdar Evleniyor 339 izlenme - 6 ay önce Gonca ve Serdar Evleniyor - Elif 357.Bölüm Sevilen dizi Elif'te bu bölüm Necdet'in ölümünün ardından Gonca ve Serdar evleniyor. Elif hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 419. Bölüm Fragmanı (7 Aralık Çarşamba) 01:15
Elif 419. Bölüm Fragmanı (7 Aralık Çarşamba) 1 izlenme - 9 saat önce Elif 419.Bölümüyle 07 Aralık 2016 Çarşamba Bu Akşam Saat 19:50'da!... ELİF’İ BEKLEYEN KÖTÜ SÜRPRİZ NE? Elif’te bu akşam Arzu’yu kaybetmekten çok korkan Ümit, Arzu’nun teklifini istemeden de olsa kabul eder. Yusuf ise kızların kaçırılmasını bir türlü hazmedemez ve kaçırılma olayını aydınlatmaya karar verir. Bu konuda da Orhan’ın desteğine ihtiyaç duyar. 419. BÖLÜM Ümit, Arzu’nun teklifini başta kabul etmese de sonunda ikna olur. Yusuf, kızların kaçırılma olayının peşini bırakmaz, bu sorunu temelli çözene kadar da içi rahat etmez. Bunun için de eski meslektaşı Orhan’ın da yardımlarıyla, bu sırlı kaçırılma olayını çözmeye uğraşır. Tüm bunlar olurken, Emiroğulları Çiftliğinde yine zor günler yaşanmaktadır. Zeynep, eski iş yerinden gelen iş teklifini, çiftlikte yaşanan mali sıkıntılar sonucu kabul eder. Ancak bunu Selim’e uygun bir şekilde açıklamanın yollarını arar. Kızların kendisinden bir şeyler sakladığını anlayan Melek’in içi ise hiç rahat değildir. Elif, çocuksu bir heyecanla okuldaki müsamereye hazırlanmaktadır. Müsamerede okuyacağı şiir için heyecanlanan Elif, onu bekleyen kötü sürprizden habersizdir. Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19:50’de Kanal 7’de… Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif 416.Bölüm - Elif Kaçırılır.. (2 Aralık Cuma) 00:25
Elif 416.Bölüm - Elif Kaçırılır.. (2 Aralık Cuma) 5 izlenme - 5 gün önce 02 Aralık 2016 Cuma – Elif kaçırılır.. - Elif 416.Bölüm 416. Bölüm Özet: Yusuf, Ümit’in elinden kurtulmayı başarır. Yusuf’un Ümit’le ilgili bildiği şeyler onu tedirgin etmeye yeter. Yusuf, Melek’i ve onun ailesini korumaya çalışırken kendine azılı bir düşman edinir. Yusuf, Ümit’in ona yaptıklarını ve tehditlerini Melek’e anlatır ama Melek ona inanıp inanmamak konusunda tereddüt eder. Öte yandan Ümit, Arzu’nun kalbini yeniden kazanmanın yollarını arar. Ümit, Arzu’yu ikna etmek için ona ulaşmaya çalışırken, hastaneden kaçarcasına çıktığını öğrenen Selim endişelenmeye başlar. Arzu ise içindeki öfkeden kurtulmak için yeniden Elif’in peşine düşer. Okul çıkışında Elif’le İnci’yi kötü bir sürpriz bekler. Yoksa Arzu bu sefer amacına ulaşabilecek mi? Konu & Hikaye: Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 19.50’de… Yönetmenler: Mahmut Kaptan – Betül Sevim Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedat Dikmetaş Senaryo: Rüya İstanbul Müzik: Korhan Nart Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."