Hoşgeldiniz!

sema akbulut

Sema Akbulut-Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim+safalar Getirdiniz (Kürdili Hicazkâr)r.g. 05:55
Sema Akbulut-Seni Ben Ellerin Olsun Diyemi Sevdim+safalar Getirdiniz (Kürdili Hicazkâr)r.g. 40 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Seni ben ellerin olsun diye mi sevdim Herşeyimi uğruna ben boş yere mi verdim Yalan sözlerle aldatıp seninim derdin Her şeyimi uğruna ben boş yere mi verdim. **** GÜFTE: REŞAT ÖZPİRİNÇÇİ BESTE: AVNİ ANIL USUL: AKSAK MAKAM: KÜRDİLİ HİCAZKÂR **** Safâlar getirdiniz Safâ geldiniz dostlar Bezme revnâk verdiniz Safâ geldiniz dostlar Ye iç gül eğlen dostlar Esenlikler sizin dostlar (hey) * Raks ediyor bir peri Mey sunuyor dilberi Fıkır fıkır her yeri Safâ geldiniz dostlar Ye iç gül eğlen dostlar Esenlikler sizin dostlar. **** Bezm : İçkili, eğlenceli sohbet toplantısı Revnâk : Güzellik, göz alıcılık, parlaklık, görkem; tazelik, gençlik, dirilik Raks etmek : Dans etmek, oynamak Mey : Şarap Dilber : Çok güzel, alımlı (kadın).
Sema Akbulut-Rüzgar Söylüyor Şimdi O Yerlerde (Muhayyer Kürdi)r.g. 04:00
Sema Akbulut-Rüzgar Söylüyor Şimdi O Yerlerde (Muhayyer Kürdi)r.g. 12 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Rüzgâr söylüyor şimdi o yerlerde bizim eski şarkımızı Vazgeç söyleme artık hatırlatma mâzîdeki aşkımızı Bir kış günüydü başladı bu hazîn macerası ömrümüzün Vazgeç söyleme artık hatırlatma mâzîdeki aşkımızı . SOLİST: *SEMA AKBULUT* VİDEOYU ÇEKEN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: ŞEKİP AYHAN ÖZIŞIK BESTE: ŞEKİP AYHAN ÖZIŞIK USUL: DÜYEK MAKAM: MUHAYYER KÜRDİ ****
Sema Akbulut-Al Sazını Sen Sevdiceğim (Sultan-İ Yegâh)r.g. 04:03
Sema Akbulut-Al Sazını Sen Sevdiceğim (Sultan-İ Yegâh)r.g. 8 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Al sâzını sen sevdiceğim şen hevesinle Çal söyle benim şarkımı sevdalı sesinle Ben dinleyeyim ağlayayım gizlice böyle Çal söyle benim şarkımı sevdalı sesinle.